Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Senioritko, moglabys w chwili wolnego czasu zliczyc warstwy sukni razem z halką?? Bylabym wdzieczna??? Czy jak sie obracalas w tańcu nikogo suknią nie wywrócilas?? :P :P Ciesze sie, ze Twoja uroczystośc byla taka piękna :)) Nie bylo Ci zimno w samej sukni??? Ostatnia sobota niestety do upalnych nie nalezala :)) Po tym co piszesz - chyba lepiej bedzie wszystkie przygotowania zaplanowac tak 2 h wczesniej w ten wielki dzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Senioritko za zdjecia, ale niestety jeszcze ich nie widzialam bo mam w domu tak tragiczny internet (radiowy), ze sygnal nie jest wystarczajaco silny, zebym mogla otworzyc zdjecia... :( jesli mi sie nie uda, to bede mogla je zobaczyc dopiero w poniedzialek w pracy. Ale i tak postaram sie wyslac Ci jakies swoje, bo akurat mam w skrzynce wiec nie bede musiala zalaczac, moze pojdzie. jesli nie to rowniez w poniedzialek :) Czesto wlasnie dlatego, ze zrywa mi polaczenie mnie nie ma, ale w pracy na szczescie net chodzi dobrze i wtedy staram sie korzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko, jeszcze szybciutko - zdjecie z poprain super, jesteś lachon jak nie wiem, a jakościowo (na razie) lepsze niż te z kościoła, wiec nie bądź taka skromna, że \"nieprofesjonalne\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko obejrzalam kilka zdjec i musze Ci powiedziec, ze wygladalas przeslicznie. Swoja droga niezla z Ciebie laska ;) naprawde wygladalas czarujaco!!! ja wlasnie poslalam Ci swoje zdjecia, zebys tez wiedziala, jak wygladam, chociaz ze mnie to taka laska nie jest jak z Ciebie :) ale wczoraj zaczelam kuracje odchudzajaca i wieczorem troche biegalam (wiecej maszerowalam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja tylko na chwile bo mam chatke do sprzatania. Życze wam wszystkich udanego dnia i do usłyszenia a teraz zmykam Pozdrawiam Senioritka dziękuje za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚLICZNE!!!! Warto było Cie, Senioritko pomolestować:):):) Bardzo ładnie wygłądałaś! Mam pytanie, malowałas sie sama, czy jakaś kosmetyczka to robiła:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka powiedziała tak o Polskiej reprezentacji Reprezentacja Polska jest jak jądra- Udział biorą a nie wchodzą :) Co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze coś, dot. mistrzostw(NIENAWIDZE PIŁKI NOŻNEJ I CAŁEGO CYRKU ZWIĄZANEGO Z MUNDIALEM) \"Wielu polskich kibiców przyjechało (do Gelsenkirchen) samochodami. Ma to swoje dobre strony. Wielu mieszkańców Zagłębia Ruhry zobaczyło swoje utracone dawno temu pojazdy\" -TO AUTENTYCZNA(PODOBNO)WYPOWIEDŹ MIESZKAŃCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona przesłałam ci moje fotki licze że dostane jakś twoja. Ja nie przepadam za piłką nozną ale moje kochanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu doszłam do porozumienia z K odnośnie listy gosci...oboje poszlismy na ustępstwa i będzie 55 gości:-D z 84 (szalenie się z tego cieszę bo to oznacza o wiele mniejsze wydatki!!!)bo raz ze się zmniejsza cena za ilość osób(2900zł) to i za alkochol bo liczymy po litrze na osobę a to wyjdzie szalenie mniej:-D Bo tak naprawdę co nam po ciotkach z którymi nie utrzymuje się kontaktu oraz z tych członków rodziny którzy są strasznie wierzący i nie dopuszczaja myśli że można żyć bez ślubu kościelnego:-p Z tego powodu jestem haapy:-) No ale zgodziłam się na kupno 2tunerów i jakiejs tam zwrotnicy...i polsat cyfrowy...no cóż...małżeństwo to jeden wielki kompromis No ale K obiecał również znaleść 2osoby do domku nad morzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Holly nie mówię, że jest brzydsza moja, ale jednak taka marzyła mi się od dzieciństwa :D taka bajkowa :D Senioritka a jak tam pierwszy taniec zatańczyliście tego walca???? U nas też podobnie wygląa przyjazd po panne młodą, ale bez wykupiania to panna młoda schodzi na dwór do gości i wita rodzinę pana młodego i samego narzeczonego potem zaprasza na górę, gdzie jest błogosławieństwo 😭 Dostałam tylko jedno zdjęcie z poprawin :( czekam na więcej (w wolnej chwili oczywiście ;) ) A to z tym deszczem to też słyszałam, że na pieniądze pada;) tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Jutro mam impre. Komunia :O tak więc kończę i wskakuje zaraz do wanny wyleniuchować się w wodzie pełniej piany ;) ps Senioritko jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy dziewczyny ja znikam spac bo jutro ide do pracy a tak nie chce. Kolorowych snów papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kasiaczku - moja sukienka - to tez troche takie spelnienie marzen o kopciuszku, zawsze chcialam miec suknie w stylu Scarlett O\'Hara - i zalozyc ją przynajmniej raz w zyciu :)) Moze nie jest to krynolina, ale seniritka ma rację - w takiej sukni nie mozna nie czuc sie wyjątkowo :))) Wiem, ze juz nigdy nie bede miala takiej sukni - a ślub do okazja do takiego szaleństwa :)) ta kiecka sporo kosztuje, to prawda -i ciesze się, ze płaca sama za tę swoją faneberię :)) A Ty Kasiu bedziesz wygladala pięknie i bez sukni księzniczki :)) :)) :)) Twoja kreacja jest PIEKNA !!!! Senioritko , tak sobie mysle + wiesz ja siadalm w tej swojej sukience i calkiem niezle sie ukladala, mam nadzieję, ze w dzien ślubu nie przysloni mi calego swiata :)) Ja jednak spróbuje tren opuścic do kościola - mam nadzieję, ze nie bedzie to wyczyn karkołomny :)) Senioritko, a nie wpijały Ci sie ramiączka w ramiona??? Bo ja podczas przymiarki mialam takie odczucie, ze za bardzo mnie uciskają :)) Jeszcze raz zyczę Ci wszystkiego najlepszego na nowej Drodze Zycia!!!! pozdrówka i całuski dziewczyny :)) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) senioritko ja mam masę pytań:) ale odnośnie wesela 1. jak wam się tańczyło walca? Nie zapomnieliście kroków? 2. ile zimnych napojów na osobę? 3. czego z jedzenia zostało najwięcej, a czego najmniej? 4. przed czym, nas, niedoświadczone przyszłe panny młode, przestrzegasz w ten Wielki dzień? Na razie tyle, ale na pewno jeszcze coś wymyślę:D No i powtórzę jeszcze jedno pytanie: malowałaś się sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze raz założyłam moją suknie :P tak dla rozeznania, bo troszku zapomniało mi się jaka jest dokładnie :) i tak masz rację Holly będzie pięknie :) i nawet w sukni ecru będę czuła się jak może nie kopciuszek (ona miała takie rozłożyste suknie) ale jak Śnieżka miała podobne sukienki ;) tylko włosy troszku mam inne. Ona bardziej jak Senioritka kruczoczarne, a ja blond. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Senioritko a powiedź nie było Ci zimno???? I jak przebierałaś te buty do tańca???? Mojemu miśkowi bardzo przypadła do gustu koszula Twojego męża, bo taka bardzo wysoko zapięta była i kazał mi się zapytać czy tak faktycznie było czy to tylko na zdjęciu tak wygląda bo musznik już mamy brakuje tylko tej takiej kamizelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka czytam, że zdjęcia swoje wysyłasz ja też poproszę bo nie mam!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasiak - szalona, co Ty robisz na forum o 6 rano w niedziele???!!! Spania nie masz :P :P :P Bedzie pieknie Kasiu - Sniezko :)) Mam nadzieję, ze aure tez bedziemy mialy cudowną :)) Tak na marginesie ja tez mam czarne wlosy :D Powtorze moze za Agatka Senioritko - Przed czym nas najbardziej przestrzegasz w dzien slubu?? Gdybys miala go przezyc jeszcze raz, to czy zorganizowalabys cos inaczej??? Czy przebieralas buty??? Na niższy obcas? Suknia nie włoczyla Ci sie po ziemi? Wiem, ze to moze glupoty, to, o co pytam, ale chce sie ustrzec :D pozdróweczka kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że jeszcze coś wymyślę:P Senioritka nie było ci gorąco w rozpuszczonych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! ja tak na chwilke szybciutko wpadam, wiec odpowiadam na pytanka:) - zabulinko - dziekuje za ten komplement dot. zdjęć:) - narzeczona- malowala mnie kolezanka, ale ona studiowala charakterystyke i wizaz, wiec umie to ladnie zrobic:) - - kasiaczku - walca zatanczylismy, wszyscy byli zaskoczeni i bardzo nam gratulowali:) - holly - ramiaczka mi sie tez wpijaly na 1 przymiarce, ale to znaczy, ze gorset nie trzyma i panie mi go zwezily i bylo ok. Butow mialam 2 pary ale nie mialam nawet czasu ich przebrac, suknie maialam skracana do tych nizszych i w nich bylam do konca.A jaeli chodzi o orgabizacje, chyba nic bym inaczej nie zrobila, dla mnie bylo super. - agatko - walc jak powyzej :), z tymi napojami to nie mam pojecia, ciagle je dostawiali , najlepiej ci na sali doradza ile trze3ba, bo maja rozeznanie. jesli chodzi o jedzonko, to zostalo najwiecej ciast i sporo owocow typu brzoskwinie, morele, kiwi, ananasy. najwiecej poszlo dan cieplych, winogron i wszyscy oblegali wiejski stol. z przystawkami to tak roznie - wiekszosc poszla. Nie wiem przed czym moge was przestrzec, bo nie mialam jakis porzykrych wydarzen, caly slub byl dla mnie cudowny. Jedyne co to moge wam doradzic, zebyscie jak najlepiej dla siebie wykorzystaly ten dzien i bawily sie jak tylko potrafily, bo mija on niesamowicie szybko, nawet sie nie obejrzycie, a tu po weselu...az zal;( A terz uciekam juz dziewczynki , ide planowac nasze bagaze na podroz. Buzka i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko a pytanie o włoski? Nie było ci za gorąco w rozpuszczonych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko, fajnie, ze sie odezwalas :) Jesli chodzi o jedzonko, to ja mysle wlasnie zainwestowac w winogron (bo wiem, ze jest chodliwy - dobrze, ze wychodze za mąz we wrzesniu - bedzie tańszy, bo to sezon). masz rację Senioritko - moj gorset chyba nie byl dobrze dopasowany - w sumie to na pewno nie byl :) :D W tym tygodniu mam odebrac zaproszenia i zaczniemy juz powoli zapraszac przez dlugi weekend! Mam spotkanie z frimą, ktora mi ma przybrac sale - mam isc do swojego ksiedza po metryki, spisac protokol.... I w ogole mase zalatwien mnie czeka :D Senioritko - do jakiej muzyki tańczyliście walca???? Proszę o tytul, ewentualne przeslanie - grala Wam orkiestra, czy mieliście puszczony z plytki??? Co do sukni, to mam nadzieję, ze dam rade :)) Kupie pudelko agrafek w razie czego - ponoc gdy cos sie w sukni popruje, to nie powinno sie jej zszywac , tylko podpiac agrafkami :)) Senioritko, ze tak spytam - co robisz teraz ze swoja suknią?? Sprzedajesz?? masz jakies widoczne jej uszkodzenia po weselu??? pozdrawiam Was kochane i kolorowych snow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×