Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ja w pełni wykożystałam weekend bo wreszcie mieałam sobotę wolną :D Wczoraj byliśmy w Rogalinie aby pooddychać trochę zdrowszym powietrzem a dziś całe popołudnie na działce dopiero wróciliśmy ;) Tak więc jestem zdrowo dotleniona ;) no i nasze maleństwo też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po tak pieknym weekendzie :D My również wykorzystaliśmy piekną pogodę i poszliśmy na spacer, a później do siostr męża. Było fajnie :) No to co tych badań jeszcze nie robiłam idę w ten czwartek. Miałam iść jutro, ale muszę się psychicznie nastawić do wielokrptnego kłucia :P a swoją drogą jak nazywa się ten płyn z glukozą? Lekarz zalecił kupienie go w aptece, ale nie powiedział jaką ma nazwę :P Co do tych cen to rzeczywiście są kosmiczne :D my też już mamy na oku komplet pościeli z poszewkami i baldachimem nad łóżeczko. Cena czyni cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki jaki piękny dzień a ja siedzę w pracy dopiero popołudniu jadę z mężem na zakupy. no to co nasza córcia ma 9 lat i za m-c idzie do komunii więc idziemy kupić jej prezent no i koniecznie musimy wejść do banku i załatwic kredyt na budowę domku. Podejrzewam że chyba mam maleństwo ale na razie nie robię testu czekam może jeszcze dwa dni ale mam nadzieję że tym razem się nie rozczaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak ten płyn z glukoza nie ma specjalnej nazwy prosi się o glukozę jest ona w ampułkach ale się to wypija z wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis znow slonko :) w taka pogode czlowiek sie od razu lepiej czuje :) teraz czeka mnie seria dwoch pran i mam troche prasowania, ale pozniej spacerek obowiazkowo :) Kasiak- ja tego nie musialam kupowac, mamy z pracy wykupiona opieke w prywatnych klinikach i tam chodze i badania mamy robione kompleksowo za darmo i wszystko na gotowe- to jest jeden z plusow w mojej pracy, niewielu, ale jest ;) natomiast ten plyn, a w zasadzie proszek- bo do plynu rozpuszcza sie go w wodzie, to glukoza- jak powiesz, ze do testu obciazenia glukoza to beda wiedzieli o co chodzi na pewno bedziesz kluta 2 razy czy tak jak ja az 3? niektorzy lekarze zlecaja tylko wykonanie testu po godzinie od wypicia- ja mialam i po godzinie i po dwoch- moja lekarka kocha badania ;) ale mowie- samo klucie mnie juz nie wzrusza- najgorsze to, ze mnie zemdlilo :o co do poscieli to polecam Ci szczerze posciel firmy feretti- jesli masz okazje gdzies ja zobaczyc to zwroc uwage- jest jej sporo na allegro, ale wiadomo, ze lepiej widziec co sie kupuje. Ona jest duzo drozsza od innych, ale i rozni sie duzo ;) na zmiane kupilismy juz bardziej \"tradycyjna\" posciel i tez jest fajna. Tylko, ze bez baldachimu- owszem, to wyglada ladnie, ale moim zdaniem to takie troche zaslanianie dziecku widoku na swiat ;) widze, ze to forum ozywa w sezonie slubnym :) wiecej sie tu dzieje- fajnie jeszcze czasem zajrzec na jakis topic i chwilke podczytac o przygotowaniach do slubu, podpatrzec sukienki- to mialo swoj urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a mi pani wsypywala glukoze z saszetki- w proszku, nie w ampulce- widac sa rozne :) keyti- fajnie, ze zalatwiacie kredyt pod budowe wlasnego domu- ja wczoraj bylam u babci, od ktorej teraz mieszkamy 3 km- babcia ma dom, z ogrodem, zielona trawka, za babci dzialka zaczyna sie las, troche polanek jest- stwierdzam, ze miec choc kawalek wlasnego ogrodka to taka pora roku blogoslawienstwo :) my mamy nadzieje za kilka lat spelnic marzenie o wlasnym domu- teraz mamy juz wlasne m4 i tez jest cudownie :) ale ogrodka w nim nie mam ;) tylko uzbrojcie sie w cierpliwosc przy zalatwianiu kredytow- z wlasnego doswiadczenia wiem ile czasem to czlowieka kosztuje ;) a corcie to juz odchowana macie, pewnie tez ucieszylaby sie z rodzenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki.Znów mamy piękny dzień a ja nadal czekam bo mam kolejny dzień bez miesiączki a rano miałam mdłości na 98% czuję że rośnie we mnie mała istotka ale poczekam 2 dni a potem test i wielka radość mam nadzieję, bo kilka razy się już rozczarowałam.życze miłego dnia .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki u nas słoneczko. Pamiętam te czasy rok wstecz kiedy od rana było tu nas pełno a teraz? ....cisza po jednym dniu miałam zaległości z czytaniem kobietki gdzie się podziałyście? A gdzie nasze ciężarne?Odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Keyti u Ciebie słoneczko, a u mnie pochmurno :( wczoraj było pieknie prawie 30 na termometrze, słońce i brak wiatru :D Keyti to super wiadomość :) ale nie zapeszajmy. Oby się Wam udało ;) Pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :) Wpadam, aby sie przywitac? Co słychac dobrego dziewuszki?? Keyti - trzymam kciuki :D pozdróweczka dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ keyti- oby sie Wam udalo, daj znac :) rzeczywiscie jeszcze rok temu wrzalo tu od tematow o tortach, zaproszniach, menu itp :) ja bardzo fajnie to wspominam, ale coz- wtedy tym zylysmy, to se ne wrati jak to sie mowi ;) przygotowania do slubu to mnostwo radosci ale i mnostwo energii, czasu, zainteresowania, ktore trzeba temu oddac- super sie wspomina, ale przechodzic drugi raz bym chyba tego nie chciala- swoje 5 minut w tym zakresie miala juz kazda z nas ;) Kasiak- u mnie przedwczoraj tez byl taki prawie upal :) jak ja kocham ciepelko :D ale wczoraj i dzis jest juz gorasza pogoda- choc, dzis lepsza niz wczoraj, wiec jest nadzieja :) moje plany na dzis to sprzatanie mieszkania- malo ciekawie ;) jakos dzis nie mam na to weny :( wiecie co, moja znajoma rodzila w marcu- zaczelo sie, pojechali z mezem do szpitala, ktory mieli wybrany. Na miejscu okazalo sie, ze nie ma w nim miejsc- razem z nimi byly tam jeszcze dwie takie pary. Teraz jest tak w Warszawie, ze jesli szpital, do ktorego sie jedzie nie moze przyjac z braku miejsc ma obowiazek wskazac szpital, w ktorym jest miejsce i odwoza karetka do tego szpitala. No i okazalo sie, ze w calej Warszawie w tym czasie byly tylko dwa miejsca- ich i jedna pare tam poodsylano, a trzecia para zrobila sobie wycieczke do Plocka! ;) niezle co? chyba sie sporym rzeszom na porody zebralo ;) milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly pytasz co słychać??? :D a dziekuję odpukać wszystko bardzo dobrze :) Kolejne badania za mną, krzywa cukrowa zrobiona i może to na mnie nie działa, ale ta glukoza nawet mi smakowała :P :D serio nie było źle tak jakbym za dużo sobie posłodziła herbatkę. Wiosna sobie o Nas przypomniała, pogoda dziś cudna!!!!! Słonko świeci, czyste niebo bez chmur tylko ten wiart :O Co do domu :) Nam my też mamy w planach budowe, ale to już chyba kiedyś pisałam :) z tego co wiem na razie musimy odpuścić z planami, ale za trzy cztery lata zaczniemy działania w tym kierunku. Nie chcemy dużego domu wystarczy Nam taki do 100 m². Mniej wiecej o taki Nam chodzi http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=50&a=115&sid=5&sort_is=Pr Keyti co tam słychać????? Czy już coś wiadomo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Kasia nie slodze niczego od kilkunastu lat, wiec dla mnie to jednak byl paskudny ulepek :) bleeeh ale wczoraj bylam na wizycie kontrolnej (juz tak malo mi ich zostalo, jejjj) i wszystko OK- test obciazenia glukoza tez wyszedl jak powinien, cukrzycy ciazowej nie mam na szczescie bardzo fajny domek Kasia :) mi tez sie marzy dom i mamy go w planach na pewno za jakis czas jednak, tylko ja chcialabym troszke wiekszy- zeby mial wiecej pokoi- no i koniecznie musi miec zadaszony taras, zebym mogla sobie w letnie deszczowe dni tam siedziec :) hmmm, rozmarzylam sie ;) dobra, ide dokonczyc sniadanie- nie mam jakiegos specjalnego apetytu w ciazy, ale rozsadek nakazuje jesc regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ja też nic nie słodze :) no tylko trochę kawe bo gorzkiej nie wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki wczoraj był 31 dzień cyklu nigdy nie był taki dlugi wstaliśmy z mężem o 4 rano zrobiliśmy test i... nic z tego położyliśmy się spac o 5 wstałam do pracy i dostałam okres.To znów nie był ten raz ale wszystko przed nami i stwierdziliśmy że nawet jak się będzie wydłużał cykl to spokojnie czekamy i się nie nastawiamy na ciążę.A z dimkiem czekamy na pozwolenie na budowę a będzie on wyglądał tak http://www.castor.net.pl/pietro.htm CAS -102 MURAWKI.Budowa zaplanowana latem.Miłego dnia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyti domek świwtny!!!! Mojemu mężowa bardzo podobają się derwniane domy :) i najlepiej gdzieś na odludziu, daleko od miasta. Jak już znasz wstepny kosztorys ile bedzie Was kosztowało postawienie i wykończenie tego domu??? Dom nie jest aż tak duży bo 102 m2 jest w sam raz. A jak dużą macie działkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti- czyli dalsze prace nad poczeciem czlowieczka przed Wami- sama przyjemnosc :) ;) domek bardzo fajny! ja kocham domy z drewna, strasznie mi sie podobaja a w domach z bali to juz jestem zakochana ;) mam juz nawet swoj typ, w ktorym chcialabym zamieszkac: http://www.magnus-homes.com/domy/pl/praga.html on ma z przodu i z tylu tarasik, tylko niezadaszony- to jego minus jak dla mnie, ale to daloby sie zrobic ;) mialam wczoraj sprzatac, ale jakos nie moglam sie zebrac kompletnie- no po prostu do sprzatania to ze mnie wczoraj byly flaki z olejem ;) tak to odkladalam z godziny na godzine az wieczor sie zrobil i pojechalismy w odwiedziny do mojej siostry ciotecznej ;) takze sprzatanko czeka mnie dzis niestety ale to po sniadaniu ;) ktorego jeszcze nie zjadlam :P pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawinie tego domku zaplanowane na sierpień cena bez rynien okien i instalacji 120000 a ww rzeczy musimy zrobić we własnym zakresie be zwyposażenia potrzebujemy ok 180000.Działka ma 685 m2 tydzień temu robiliśmy na niej pierwsze porządki. No to co-domek piękny też masz dobry gust ( powiem nieskromnie) ale jego cena pewnie większa od mojej no i ta powierzchnia.My chcemy mieć ogrzewanie z kotła chociaż długo zastanawialiśmy się nad DGP.Dziś otrzymałam wiadomość że już za chwilę będziemy mieli warunki zabudowy więc potem tylko będziemy czekać za pozwoleniem na budowę mam nadzieję że zdążymy przed sierpniem zrobić jeszcze fundamenty.Na pozwolenie czeka się u nas 4 m-ce a potem jeszcze 2 tyg. żeby się uprawomocniło. Życzę pięknej pogody w weekend.Do usłyszenia w poniedziałek bo zaraz kończę pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti nie ma to jak nie myśleć o tym moja mama się śmieje, że myszy mi kalendaż zjadły bo nie jestem w stanie sobie przypomnieć kiedy dokładnie miałam ostatni @@@@@@ Kiedy robiłam sobie test ciągle myślałam, że jestem przed a przecież miałam przed moją mamą a ona już była w połowie @@@@@@ ;) W życiu nie pomyślałabym, że tak szybko zajdę w ciążę więcej nad tym myślał mój mąż to on uknuł spisek ;) Ładne te wasze domi ja też myślałam o drewnianym. Ale o tym pewnie pmyślę dopiero za parę ładnych latek. Pierwsze badania za mną i co najważniejsze grópa krwi. Bałam się, że mam rh- ale nie mam dodatnie :Dmorfologia i mocz w pożądku ale do lekaża się nie mogę dostać bo nie chcą się ze mną zamienić w pracy zamiast przesunąć godziny pracy ja przenoszę spotkanie na inne dni :o niech im myszy wygryzą....... ;) Idę spać bo jutro ciężki dzionek Miłego weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tu pustki :) wszyscy wiosne poczuli ;) i nic dziwnego- pogoda jest piekna :) mnie dzis czeka sprzatanie, jutro badania i USG, ktorego juz nie moge sie doczekac :) a w sobote robimy sobie ze znajomymi imprezke- otwarcie sezonu ogrodkowego ;) mam nadzieje, ze dobrej pogody starczy do niedzieli, bo mam zaiar troszke opalic buzke :) pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- znasz juz plec swojego Malenstwa??? juz widze po suwaczku, ze jestes w 22 tyg, a ja jestem ciekawa :P :) ps pytalam Cie ostatnio o cm w pasie- Ty masz 90, a ja juz 100 ;) jak stoję prosto i opuszczę głowę to widzę tylko swój brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAM🌻 No to co tak juz wiemy :D dzis byłam na wizycie i moja intuicja nie zawiodła mnie będzie chłopak!!!! 😍😍🌻😍😍 Kubuś :)bardzo się cieszymy!!!!! Super wiadomość akurat na urodziny ;) Ja nie wiem ile mam w pasie od ostatniego mierzenia z pewnością mi przybyło :P Dzis dzień jest przepiękny!!!! Istne lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ze chlopak, bo pewnie trudno by Wam sie bylo przestawic po takim nastawieniu :) 🌻 gratuluje :) :) ja po cichu od poczatku liczylam na dziewczynke- dopoki nie wiedzialam to nie nastawialam sie, najwazniejsze zawsze, zeby bylo zdrowe, ale teraz juz tak przywyklam, ze to Gabi, a nie osobnik z siusiakiem ;) ale za kilka latek postaramy sie o rodzenstwo, fajnie wtedy jakby byl braciszek :) czy Ty masz dzis urodziny?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - A NIE MÓWIŁAM??? :D:D Od razu Ci mówiłam, że to chłopak!!! :D:D:D Gratulacje ;) Rośnijcie sobie zdrowo i centymetrami się nie przejmujcie ;) PS Holly, wisisz mi piwko! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak super prezent dostałam :D A nawet jakby była dziewczynka byłoby super :) jednak zawsze jak myslalam o dzieciach chciałam aby był pierwszy chłopak druga dziewczynka :) może za pare lat trafi Nam się córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu co prawda to prawda ;) miałaś racje. A tych kochanych centymetrów jest tyle, że ho ho :D teraz o nich nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, a jeśli znajdziesz chwilkę, przeslałabyś mi jakieś swoje zdjątko..? Z tym Kubusiem w środku.? No to co - Ty także.. bardzo chciałabym sobie umieć Was wyobrazić, a mam ciągle przed oczyma te zdjęcia ślubne:D Ja też Wam podeślę jakieś aktualne, choć u mnie to akurat nic się nie zmieniło.. najwyżej włosy urosły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak- sto lat, sto lat :) :) 🌻 sciskam Cie mocno urodzinowo zyczac usmiechu, zadowolenia- czuj sie silna i wiecznie mloda :) a wszelkie przeszkody omijaj pewnym krokiem z podniesiona glowa :) 🌻 zabu 🖐️ Ty jasnowidzu :) moze umiesz dokladnie termin porodu przewdziec? ;) zebym wiedziala kiedy np juz dalej niz 100 metrow od domu sie nie oddalac? ;) co do zdjec- chetnie Ci wysle moj metrowy brzuch uwieczniony na fotce :D tylko musze koniecznie jutro moj aparat od rodzicow zabrac- ciagle o tym zapominam :( i juz tyle czasu od przeprowadzki, a on ciagle na starych wlosciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie 🌼 🖐️ Kasia - cieszę sie ze spełnia sie Wasze marzenia - mam na myśli chłopczyka :) Zabu - piwo? Kochana ze mna zawsze !!!! :D Najlepiej żywieckie :P No to co - ja tez chce zdjecia - koniecznie!!!!! :P Aguu - a co tam u Ciebie? Jak sie czujesz??? Chetnie obejrze Wasze aktualne fotki - poprosze o wyslanie jesli bedziecie wysyłały :P ja wygladam tak samo, urosły mi tylko włosy i dosc duzo, mecza mnie juz - mysle o jakiejs fryzurce do ramion, no i zmianie koloru (czern jest ekscytujaca, ale do czasu :P) - moze jakis baleyage.....Moze. Tylko mąż sie burzy, ze chce ścinac wlosy! Jutro zaczyna sie moja Wielka Majówka - po pracy ładuje sie do auta i jade do rodziców - bede sie byczyc do 7 maja. 6 maja Komunie ma mój brat :) Odpoczne tez od męża - on pracuje do środy 2 maja (oczywiście wtedy co trzeba bedzie pracowac) :P Mam nadzieje, ze pogoda dopisze i opale troche moje blade nogi i bladą twarz :D :classic_cool: No to chyba tyle , bo u mnie nic sie nie dzieje - poruszam sie pomiedzy pracą, a domem i żadnych rozrywek nie ma :O Gdyby doba była dłuższa........ pozdrawiam i lece dalej :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×