Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witam, ja nadal 2w1 jutro do szpitala mam się zgłosić, mam strasznego pietra, nigdy w szpitalu nie leżałam. nawet jak kogoś odwiedzałam, to tylko jak musiałam, bo od razu ciśnienie mi podskakiwało, zaczynałam się jąkać itp. cyrk normalnie :) na szpital reaguje jeszcze gorzej niż na dentyste, niewiem skąd to sie bierze. mam nadzieję, że Mała zlituje się i nie będę musiała tam długo zabawić. dziś od rana brzuch strasznie mi się stawia, ale bezboleśnie, także niewiem czy coś się zaczyna dziać. wczoraj na ktg miałam skurcze, ale takie jak na okres, lekarz stwierdził że cos sie zaczyna dziać. a dzisiaj nic, tylko te twardnienie. diabełek - może chociaż Ty ucelowałaś z datą :) ciekawe czy zaba dotarła już do swojego raju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia- mialam tez zawsze fobie szpitalna. Troche mi przeszlo jak lazilam na ktg, a jeszcze bardziej jak rodzilam. Pewnie dlatego, ze nie spotkalo mnie nic zlego czy nieprzyjemnego. Bedzie dobrze, a najwazniejsze, ze wyjdziesz stamtad juz z coreczka :). Trzymam za Was kciuki, zeby Martynka zdecydowala sie jak najszybciej, nie meczyla mamusi i zeby wszystko sprawnie poszlo 🌻. Nic sie kochana nie boj i szybko podziel sie z nami radosna nowina :) Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelku- wszystkiego najlepszego dla Natalki 🌻 niech rosnie zdrowo :) Ile Natalka mierzy i wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maniusia jest juz w szpitalu- pisala, ze jak do tego 9-tego sie nic nie ruszy to ma sie zglosic juz do szpitala. Mialam tak samo jak Maniusia- lekarka przebakiwala, ze stawia na to, ze urodze wczesniej, a Gabi i tak swoje zrobila i siedziala dluzej ;) To duza Natalka :). Gabi w tej chwili wazy ok 10.4 kg, na rok pewnie wazyla mniej (na szczepieniu bylam jak juz miala 15 mies), wzrostu dokladnie nie wiem, ale cos ok 80-81 cm. Dosc wysoka jest, a wagowo to taki sredniak. No ale to tadek niejadek troche- moglaby jest rozne nabialy tylko, owoce i niektore warzywa (szczegolnie pomidora ukochala ;) ). Wczoraj miala jakis urazowy dzien. Najpierw fiknela do tylu z lozka- na stojaco (dobrze, ze lozko niskie), a potem na placu zabaw szla z lopatka w jednym reku, a z grabkami w drugim i jak sie schodzi z chodnika na piasek to jest taki ustep- potknela sie i nie miala czym asekurowac, bo rece zajete. Nie bolalo ja to, bo sie nawet upadkiem nie przejela, tyle, ze centralnie na buzie upadla i cala mordka w piasku- piach w oczach, piach w buzi itp. Kiedy imprezka urodzinowa Natalki? :) Pewnie w weekend? Agatko- jak tu zajrzysz to ciekawi mnie jak tam efekty tej depilacji laserowej? Ile juz mialas zabiegow? To byly pachy czy nogi, bo nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezka jutro ,a najlepsze jest to,ze ja w pracy, w domu nic jeszzce nie gotowe, dzis dopiero jedziemy na zakupy,a goscie jutro o 13.. jetsem zalamana,jak dam rade,a ma byc 12 osob... to wymecza maniusie - wspolczuje jej, moze napisz jej smsa. jak sie czuje, czy cos postanowili? bedzie jej milo... ja zanim urodzilam bylam 10 dni w szpitalu i to bylo 10 najgorszych dni w moim zyciu i przez to nogdy nie pojde do szpitala, nawet jak bee bardzo potrzebowala... w kwietniu mialam taka sytuacje,ze potrzebowalam isc do chirurga,bo cos stalo mi sie z paznokciem w palcu - nie moglam chodzic , palec z kazdym dniem coraz bardziej spuchniety,a ja sie uparlam,ze nie pojde do szpitala, poszlam po miesiacu,ale do pryuwatnego chirurga ;) natalia tez miala wczoraj kiepski dzien - uderzyla sie w drzwi,bo szla ze mna za jedna reke i jak doszlysmy, do pokoju,zobaczyla tatusia i tak sie rozpedziula,ze wyladowala na drzwiach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelku- Maniusia nie podala mi swojego nr kom, ona ma moj. Mysle, ze odezwie sie jak bedzie chciala- zapewne jak Martynka pojawi sie na swiecie :). Poza tym pewnie jak to przy przenoszeniu rodzina i znajomi wystarczajaco racza ja tel i smsami w stylu- dzieje sie cos? juz? ;) Jej, dzis tuz przed przebudzeniem mialam taki straszny sen, ze szok. Jak sobie przypomne to mi skora cierpnie. W dodatku to co mi sie snilo oznacza zle rzeczy. Ja co prawda nie wierze w sny, ale jak sobie przypomne toechhh :o A z imprezka zdarzysz na pewno, choc pewnie i nerwowke miec bedziesz. Ale jak trzeba to czlowiek w koncu zawsze jakos sie wyrobi. I jeszcze pewnie bedzie to bardzo udana impreza :) Ktos Ci pomoze przy szykowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełek mały
no wlasnie nie ;( jak wroce z pracy, to lece an zakupy, ale noc jest dluga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 2 zabiegi na pachy. Potem nie mogłam, bo się opalałam przed ślubem, potem nie mogłam, bo byłam opalona :) a teraz nie mam za co. Chyba w przyszłym miesiącu pójdę. Efekty już trochę widać- mam mniej włosów i nawet po normalnym goleniu dłużej mi włosy nie odrastają. Maniusia pewnie dzisiaj urodzi, bo jej datę wyznaczyłam :) Diabełku czekamy na fotki z imprezy. No i oczywiście STO LAT dla Natalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielka przyjemnoscia chce Wam przekazac, ze dzisiaj, tj 11.10.2008 o godz 13.45 zdecydowala sie przywitac swiat Martynka :) Cale 4350kg i 58cm Szczescia rodzicow :). Maniusia napisala, ze rodzila 14 godzin- sa zmeczeni, ale bardzo szczeliwi :) Macie wszystkie pozdrowienia od Maniusi. Najblizej byla zatem Agatka. Ja najdalej :P, ale za to obstawialam tez sobote, wiec maly plus dla mnie ;) :D EWA- serdeczne gratulacje! 🌻 Swietna wiadomosc :) 🌻 Niech Halinka rosnie zdrowo i bedzie Wam najwieksza radoscia. Jak znajdziesz chwile to pokaz nam to swoje male Szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, kawał chłopa z tej Martynki :D maniusia gratuluję i podziwiam ❤️ i dla was bukiecik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynym najserdeczniejsze gratulacje!!!! ciesxe sie,ze malenstwa sa juz z wami! dalyscie rade! a my juz po roczku, wszystko super sie udalo, goscie dopisali, prezenty super,w szyscy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Diabelku- super, ze wszystko sie udalo :) Mnie caly weekend masakrycznie bolal zab- dzis dobijalam sie od ranatel do dentysty. Jakims cudem ktos odwolal tuz przed tym jak sie dodzwonilam wizyte- ufff (bo normalnie to maja terminy strasznie odlegle - jak zapisywalam sie 7 pazdziernika to najblizszy termin na popoludnie to byl 17 listopad ;) ). Na pewno przyjelaby mnie i tak dzis nadprogramowo, ale to moze musialabym sie naczekac tam- az jakis pacjent np wyjdzie chwile wczesniej. A tak mam swoja godzine zarezerowana. Bol zeba to cos okropnego, chyba najgorszy bol jaki znam :o Diabelku- nie wiesz moze gdzie w Warszawie maja rzeczy Mariquita dla dzieci? Chce kupic Gabi kombinezon na zime z tej firmy, bo sa super (widzialam u szwagierki, tylko ona kupowala w innym miescie). Te kombinezony jako jedne z nielicznych sa super mieciutkie, niekrepujace ruchow dziecka. Wczoraj bylam w Cocodrillo i nie ma porownania niestety, a cena ta sama, czyli ok 250 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- masz gratulacje od Maniusi :) Jest duza szansa, ze dzis wyjda ze szpitala. Diabelku- no wiem, wiem, ze na allegro sa. Ale ja chce zobaczyc wlasnie na zywo, pomacac, przymierzyc Gabi :). Rozne modele moga miec rozne rozmiary itp, wole nie ryzykowac przez allegro. No ale dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Jak usypialam Gabi to wlasnie wpadlo mi do glowy, ze pewnie pokazujesz mi sprzedawce, ktory ma sklep w Warszawie ;) A u tego sprzedawcy to kilka miesiecy temu kupowalam lozeczko turystyczne :) Kupilas Natalce taki kombinezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny na początku składam gratulacje nowym mamusią to na pewno piękne skarby. Trzymajcie sie zdrowo i szybko dochodźcie do siebie. A co do tego że na tym forum już od dawna można otrzymać tu fachowe porady to ja z prośbą. Prawdopodobnie od 6 tygodni jestem w ciąży tak na moje liczenie bo do lekarza idę dopiero 29 października. Mój organizm tragicznie przyjął to do wiadomości bardzo źle się czuje od początku mam nudności ale rzadko wymiotuje choć bym czasem chciała bardzo bo w tedy na jakiś czas mam ulgę poradźcie mi czy macie jakieś sposoby na nudności Ratujcie bo oszaleję i czy to będzie tak trwało do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod- super wiadomosc- tzn nie o mdlosciach ;), a o ciazy :) Gratuluje! A test robilas? Na mdlosciach znam sie jak malo kto ;), bo mnie wymeczylo bardzo. I tez nie wymiotowalam. MI nic nie pomagalo, po prostu musialam to przejsc. Niektorzy polecaja zjedzenie sucharka czy kawalka chleba zanim wstanie sie z lozka- tzn zanim sie czlowiek podniesie. Jesc na lezaco. Do porodu to raczej trwac nie bedzie ;), najczesciej konczy sie po pierwszym trymestrze (choc u mnie do 5tego miesiaca 😠 ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod ogromne GRATULACJE, będziesz miała bardzo fachowa pomoc u Nas:)))))))))))) oj te mdłości...mi pomagała zjedzona zanim wstałam z łóżka skórka z chleba, sucha bułka, sucharek...gożej było jak mdłości łapały w ciągu dnia, wieczorem albo w nocy-wtedy nic nie pomagało 😠 mdlosci trwały do 16tc i później było ok-POWODZENIA i wytrwałości 🌼 No to co zajrzyj na gg ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziekuje za rady i gratulacje, w moim przypadku zjedzenie sucharka nie pomaga. zreszta nic nie pomaga nawet juz piłam i mięte co jej nie znosze. Co do tego czy robiłam test to tak jakies półtora tygodnia po tym jak mi się spóźniał okres wyszedł pozytywnie od tamtej pory minoł już termin kolejnej miesiączki. Sprawdziłam w kalendarzu jedną małą sprawę i muszę sprostować to nie 6 tydzien był by a 8. W aptece kupiłam sobie feminal 9kaplet witamin dla ciężarnej) czy jakoś tak i po tym było mi jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zabuliny z wakacji
Pozdrowienia! Pierwszy i ostatni post, reszte opisze, jak wroce;) Jest bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- cudo! :) Jeszcze raz gratuluje :) Niebezpiecznie zaczynaja mnie takie malenstwa rozczulac ;) :P Ewa- a nie bralas na poczatku kwasu foliowego? Ja witamin nie bralam w ciazy- na poczatku tylko folik, a potem zelazo jak mi spadla morfologia po tym jak przez 1,5 mies nic nie jadlam ;). A witaminy to moja lekarka zalecala urozmaicona diete bogata w warzywa wszelakie, owoce itp. Zabu- bycz sie bycz i lap slonko ile wlezie :). Bo sama wiesz do jakiej aury wrocisz ;). Choc tfu tfu nie narzekam na pogode u nas w przez ostatnie 1,5 tyg Ciekawe jak Maniusia i Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co brałam Acidum Folicum 5mg ale ja na nim jechalam od roku nim udało mi się zajść w ciążę i łykałam go do 16tc (profilaktyka wad wrodzonych cewki nerwowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×