Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość dkny
Sama się sobie dziwię ale ze szczegółami prześledziłam to forum na temat waszych przygotowań do ślubu oraz waszych późniejszych losów :)Co prawda nie myślę jeszcze o ślubie ale nie ukrywam,że jest to moją słabością.Uwielbiam oglądać zdjęcia czy filmy z wesela i bardzo chciałabym zobaczyć wasze :) Powiedzcie co u Was słychać,czy jesteście szczęśliwe w swoim małżeństwie,czy dalej jesteście ze swoimi mężami i czy dziś podjęłybyście taką samą decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
Sama się sobie dziwię ale ze szczegółami prześledziłam to forum na temat waszych przygotowań do ślubu oraz waszych późniejszych losów :)Co prawda nie myślę jeszcze o ślubie ale nie ukrywam,że jest to moją słabością.Uwielbiam oglądać zdjęcia czy filmy z wesela i bardzo chciałabym zobaczyć wasze :) Powiedzcie co u Was słychać,czy jesteście szczęśliwe w swoim małżeństwie,czy dalej jesteście ze swoimi mężami i czy dziś podjęłybyście taką samą decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś ze starego składu forum
Hej :) wpadłam tu po latach. Miłe wspomnienia........ Jeżeli mogłabym cofnąć czas nigdy nie wychodziłabym za mąż, a z pewnością nie za tego człowieka. Co słychać? Mogłabym założyć wątek "przygotowania w toku bo rozwód w tym roku" smutne, ale prawdziwe. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, jak długo mnie tu nie było. Zastanawiałam się, czy ten topic jeszcze istnieje...? Ktosiu ze starego forum kim jesteś? ;) My już po 7 rocznicy, nadal bezdzietnie (cały czas z wyboru), ale szczęśliwie :) ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co

Mnie dzis po wieeelu latach naszla mysl czy ten temat jeszcze w ogole tu jest :). Widze nikt nie zagladal tu od lat, ja takze :). Tez jestem ciekawa jak sie potoczyly Wasze losy :). 

Ja w przeciwienstwie do wpisu nad postem Holly, szczesliwie moge powiedziec, ze jeszcze raz podjelabym decyzje o slubie z tym samym czlowiekiem :). Bardzo jestesmy szczesliwi nadal :).

Pozdrawiam, jesli ktos tu jeszcze zajrzy w ogole 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×