Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość co za koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za koleżanka fizz
nie czytałam wszytskiego:( Też bardzo wspól;czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzis strasznie śpiąca. Nie mam na nic siły. W nocy wreszcie dało by się spac (bo nie było tak gorąco) gdyby nie padał deszcz i nie tłuk sie o parapet na balkonie. Tak źle a tak jeszcze gorzej. No i do tego MM cos naburmuszony :( okropnie nie lubie takich dni jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to też nie nalepszy dzień... muszę do 17 siedzieć w pracy (samiusieńka) i jakoś tak mi smutno może to ten brak słońca tak na mnie wpływa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzi widze,że już za kilka chwilek kończysz pracę. Ja siedzę jeszcze do 20:00. Strasznie mi się dzień dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosiu -> mi też się dłużyło i proszę oto właśnie się skończyło :) udanego weekendu życzę wszystkich bywalcą tego fajnego topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba większość z nas ma dzisiaj jakiś gorszy dzień :-( Ja od rana jakaś smutna jestem, bez werwy i energii. Fizz---jak sobie radzisz? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Niby chłodniej, ale jakoś takie ciężkie powietrze. Nie ma słońca, ale i tak jest duszno. A miał być chyba korzystny biomet.... Byłam w mieście, trochę się ścięłam z MM....samo życie. Mam straszny bałagan i chcę zrobić porządek choć w kuchni, a jakoś wszystko mnie boli. NIe wiem, czy z niepwyspania, czy może będzie padać, a ja powinnam przepowiadać pogodę. No i do niczego jestem :(:(:(:( Foletko, przeczytałam artykuł o uczuleniach odzwierzęcych. To chyba któreś Twoje dzieci mają początki astmy. Sierść króliczka też uczula, więc przed takim zakupem skonsultuj się z lekarzem, żeby nie pogorszyć sytuacji. Bo potem odebrać króliczka dzieciom, to straszna niesprawiedliwość. Whisky, przygotowujesz przyjęcie ? Ogrodowe ? Podpowiedz, co robisz. Pytam, bo chyba będę ratować koleżankę, która miała zamówioną knajpę, tam coś się wydarzyło i w knajpie nie może się odbyć. Muszą więc robić w ogrodzie....:( No to roboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz widze że się jednak jakos zbierasz :) Ciesze się!! Foletka ja miałam kiedys króliczka, biegał sobie po całym domu. Strasznie gubił sierść i takie okrągłe \"bobki\" były dosłownie wszedzie a do tego był uparty i złosliwy z premedytacja siusiał obok kuwety!! To pewnie dla tego,ze był juz dorosły kiedy do nas rtafił. Moja siostra w przypływie dobrego serca wybrała w sklepie tego biednego co nikt go nie chciał kupić. Co prawda bardzo kochalismy tego wstręciucha :) Właził mi do łóżka, przytulał się do mnie i właził mi na książke kiedy się uczyłam :) Foletko jesli nie macie alergii to polecam króliczka!!!!!! Jesli sie go od małego uczy to da się go wytresować zeby załatwiał potrzeby tam gdzie powinien. Bardzo milutkie stworzonko. Monia wyobrażam sobie jak to jest kiedy dziecko gdzies wyjeżdza. I to jeszcze samo, na długo bez mamy....My teraz mamy komórki, jest możliwośc kontaktu, ale co było kiedy my byłysmy małe?? Moja mama podobno każdą moją kolonię odchorowała cięzko. Tęskniła za mną i ja za nią tez :) Malibu rozczarowałas mnie dziewczyno jak nigdy!!!!!! Już sie ucieszyłam,że mamy cichego wielbiciela!! Ale i tak miło dostac slcznego kwiatuszka :) tez Cię LUBIMY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nuuuda, siedze w bindownicach, papierach i innych takich nudnych rzeczach. Jak ja mam to na codzień wytrzymać?? :D Uciekam zaraz do domku, nie jest żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak smutno się zrobiło od rana, że nie chciałam wchodzić z jakimiś głupstwami. Ja właściwie nic nie robię jeszcze, zostawiam to na ostatnią chwilę - i z lenistwa i z rozsądku, bo musi byc świeże. Rano, właściwie przed południem zaczęłam sprzątać, ale przeszkadzało to księżniczce (chociaz nie warczał odkurzacz) w końcu tak się zdenerwowałam, że wybyłam z domu na kilka godzin.Rezultat taki, że bałagan w domu, przed też, ale zakupy mniej więcej zrobione. Teraz jeszcze pojechałam z M po napoje, te mocniejsze też. Kupiliśmy też mój ulubiony, nomen omen;).. I właśnie sobie uswiadomiłam, że zapomnieliśmy kupić niezbędny do niego sprite, czy 7up. A już nie możemy jechać, bo piliśmy piwo. No jutro też jest czas. Nic ciekawego nie robię. Będzie grill, sałatka grecka obowiązkowo (zapomniałam kupić oliwki), pomidory z mozarellą i bazylią. No i dodatkowo upiekę nóżki i nadziewane udka z kurczaka, do tego ryż z różnościami. Nie wysilam się za bardzo, bo będzie niedługo powtórka, gdyz wiele osób wyjechało. Szykuje się nam też fajne wyjście na grilla i spotkanie z dawno nie widzianymi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze szybkie ciasto letnie i lody. Ale to też jutro, znaczy ciasto, muszę też dokupić truskawki. A ja z kolei zastanawiałam się czy nie wziąć trójkolorowej koteczki, tylko już teraz mój kotuś ma urwanie głowy z przeganianiem kocurów, to co by się działo później?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,dzięki za troske ale naszczęście moje dzieciaki są uczulone tylko na grzyby,pleśnie.Nawet gdyby sie okazało,że są nie mogla bym oddać króliczka.Znam przypadki dzieci uczulonych na sierść zwierząt,gdzie zwierze zostało.Skutek był taki że dziecko wyzdrowialo a pies przejął wszystkie choroby i... .Wiem,że to z jednej strony okrutne ale chyba w ten sposób nasi milusińscy odwdzięczają nam sie za miłość. Hurra jutro już wyjeżdzam.Dzisiaj byłam na poczcie odebrać przekaz pocztowy z ZUS-u.Dwa razy prosilam panią by mi powiedziała jaka jest kwota bo myślalam,że się przesłyszałam.Wystarczy mi na wakacje,na bilety do Męża i szaleństwa w Toruniu.Normalnie szok,że nasze państwo \"samo z siebie\"dało coś obywatelom. Fizz,przykro mi,że tak się stało(koleżanka,bałagan,M).Fajnie chociaż,że imprezka wypali i będzie miło.No i zawsze na pocieszenie masz nas.:-D Agosia,niewiedziałam,że króliczka można nauczyć załatwiać się do kuwety.Dobrze wiedzieć.Zapytam w sklepie w jakim wieku jest.No i chyba będe musiała zaopatrzyć sie w literature fachową.;-) Moniałku,nawet niewiesz jak szybko zlecą te dni beż syna.Już za chwilę będziesz go przytulać i słuchać fantastycznych opowieści. Malibu,czy znajdziesz chwilkę dla nas przed wakacyjnym szaleństwem?Wiem,że dziś już nie będziesz spać sama-szczęściaro.I oby tak już było zawsze-życzę ci tego z całego serca. Oki ja idę się pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny, nie mam siły więcej pisać. Jutro też mam trochę spraw, ale może będę bardziej do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie!!!!! A co tu tak puściutko z rana?Ja już zwarta i gotowa do wyjazdu.Pogoda piękna.Mam nadzieję,że wszystko zapakowałam.Zyczę wam udanego weekendu.Pa dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham Wam tylko 🖐️ bo nadal jakaś zakręcona jestem. A weekend nie zapowiada się zbyt ciekawie :O Foletko---baw się dobrze. Odpoczywaj ale i szalej do upadłego. Miłego dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Ale czy dobry, to się okaże. Tym niemniej ja Wam tego życzę. Foletko 🌻 odpoczywaj, baw się dobrze i trochę poszalej. ;) Moniał 🌻 Ty też nie lubisz weekendów ..../?/ I smutno bez Pierworodnego :( Whisky 🌻 rozumiem, że w ferworze przygotowań. Fajnie. :) Malibu 🌻 hej, a Ty gdzieś na wodzie ???? Dobrej zabawy !! :) Agosia 🌻 rozumiem, że weekend w domku i na łonie. Życzę, żeby bylo miło. Anka 🌻 Ty chyba ostatnio pracowałaś :( Ale może masz choć trochę wolnego dzisiaj, albo jutro. Synuś wyjechał ? Byle do urlopu!!! Kurka 🌻 /?/ Nadd 🌻 ????? Fizzi,🌻 bardzo udanego i miłego weekendu życzę :) 🌻 dla czytających ;) I w ogóle miłego dnia dziewczyny. Na przekór wszystkim przeciwieństwom i złu tego świata. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:)Już jestem z powrotem,ostatnie 3 tyg spędzilam w szpitalu,ale sie wyleżałam za wszystkie czasy:)Teraz już wszystko będzie ok ,mam nadzieję.Jeszcze nie zdążyłam przeczytać wszystkiego.Czy było już spotkanie?Jak było?Pewnie super.Buźiaczki dla wszystkich:)Fizz:),Whiski:),Malibu:),Agosia:),Moniał:),Foletka:),Ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd Słoneczko 🌻🌻🌻 tak czułam. Oj jak dobrze, że jesteś, martwiłyśmy się ❤️👄❤️ Popiszę później, bo muszę jechać do miasta. Buziaczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem, a tu puściutko :( Ale trudno się dziwić. Część dziewczyn \"wyjechana\", a część imprezuje :) Nadd, tak czułam, że jesteś chora i to na tyle poważnie, że nie masz dostępu do kompa. A jak jest teraz, czy już wszystko dobrze ? Jeśli można wiedzieć, co Ci było. Pamiętam, że po tym przeziębieniu /?/ miałaś klopoty gastryczne. Czy już pracujesz ? I w ogóle, jak się czujesz ? Nie wiem, czy już nas poczytałaś. Ale faktycznie trzem z nas udało się spotkać. Whisky i Malibu przyjechały do mnie. Wyjechałam po dziewczyny na dworzec, przyjechały prawie w tym samym czasie /Whisky ma dużo połączeń, to się dostosowała/. Nie bylo problemu z rozpoznaniem się. Ale w takich sytuacjach powinien być ktoś z boku, kto obserwuje i np. filmuje, bo to by było nafajniejsze, zobaczyć teraz nasze reakcje. Malibu przyjechała pierwsza i witałyśmy się biegnąc naprzeciw siebie na drodze dla autobusów :D. Spotkanie bylo udane, tylko krótkie. Poza tym było potwornie gorąco, a ja jeszcze \"przeczołgałam\" dziewczyny po byle jakiej wiejskiej drodze 1,5 km w pełnym słońcu. Malibu z bagażem, bo z malibu :D Bylo naprawdę super, ale tak jak napisałam, krótko. Z tego zmęczenia nawet się nie upiłyśmy. Może i dobrze, bo przy tym upale byśmy padły, a tak chociaż do drugiej w nocy pogadałyśmy, siedząc na dworze, na tarasie. A potem nowy dzień, jeszcze to i to i czas szybko uciekał i musiały się zbierać. :(:(:( Teraz nie ma z nami Malibu, bo wyjechała, będzie jeszcze chwilkę w Polsce i chyba 10 lipca wyjeżdża na stałe, ale oczywiście będzie miała net, więc będzie nadal z nami. Kurka się obroniła :) Agosia wygrała przetarg :) Moniał już w lepszej formie :) Anka żyje urlopem, bo to już za 2 tygodnie :) Whisky dzisiaj ma przyjęcie ogrodowe :) A Foletka wyjechała dziś poszaleć do Torunia do rodzinki :) W ten sposób opowiedziałam, co sie dzieje u dziewczyn w skrócie /mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko/ A Ty, jak będziesz mogła, poopowiadaj ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A do maja tylko ............10 miesięcy ! :) Ło matko ! Ale się rozpisałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Fizz opisałaś to spotkanie. Zazdroszczę Wam....no okropnie. Tak liczyłam, że się wyrwę.....😭 Smutny weekend...a może po prostu normalny????? Gadałam dzisiaj z psiapsiółą z Londynu.....zachęca mnie do wyjazdu....ale dzieci i dom...Choroba!!!!! Dlaczego ja zawsze muszę stanąc przed takimi wyborami???? Zezowate szczęście!!! No....nooooo.... :D Foletka---mam nadzieję, że dobrze się bawisz w Toruniu. Skrobnij coś...jak czas będziesz miała :-) Malibu---ta se pływa i szczęśliwa. Zazdroszczę!!! Wrrróććć moniał!!! :D Baw się Malibuś dobrze!!! :-) Fizz---Ty nasza matko założycielko :-) Co my byśmy bez tego topiku zrobiły...ja na pewno go potrzebuję!!!! ❤️ Nadd---co z Tobą było? :-( Ja nic nie wiem. Ale mam nadzieję, że już dobrze i wracasz do nas :-) I nie wpadać mi tu w manię malowania wszystkie :-) bo ja zostanę jak ta \"sirota\"....jak zwykle :O Buziaki....bo mi zaraz kompa zabiorą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bylo tak,ze po tygodniu złego samopoczucia i 2 wizytach u lekarza rozpoznałam u siebie żółtaczkę(lekarzu lecz się sam :),trochę mi nawet ulżyło ,bo wiedziałam,że mnie nie odeślą.Faktycznie wylądowalam na 3 tyg na zakaźnym,okazalo się ,że mam WZW typy A-na szczęście.O stanie naszej służby zdrowia duzo by tu opowiadać.W przeddzień a raczej przednoc wyjścia zaczął mnie boleć brzuch,nad ranem zoperowali mi wyrostek...ale fart,nie:)Teraz mam w perspektywie miesiąc wolnego,moze nie ma tego złego-hi,hi.Ale sie rozpisałam. Fizz dziekuję za streszczenie.O kurczę,to musiało być super spotkanie:)widzę ,że u dziewczyn same dobre rzeczy,tak trzymać!A lipy tak ślicznie pachną.A teraz to mam przynajmniej czas ogladać mistrzostwa świata:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monialku a Ty nie pisz nic o smutnych weekendach!Jesteś zdrowa,masz przyjaciól,na dworze cudnie-mi po tych 3 tyg znacznie wzrosła afirmacja zwykłego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Nadd, witaj w Klubie Żółtaczkowiczek. Ale to przecież nie jest wesołe. A ten wyrostek. ...Jesli musiał być wycięty, to dobrze, że przy okazji pobytu w szpitalu. A czy chociaż bliznę masz małą ?...hihi :D. Wiem, że dziewczyny teraz na to zwracają uwagę. Moniał 🌻 minie weekend, będzie dobrze. Też nie lubię tych sobót i niedziel i prozy życia /cokolwiek mamy na myśli używając tego określenia :D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Witaj Nadd!!! Dobrze że już jesteś. Coś mi się wydaje że nie warto jednk iść do szpitala zawsze coś człowiekowi wynajdą ;) Najważniesze że już jesteś i że teraz sobie odpoczniesz :) Wracam do oglądania fotek z wesela, są do kitu ale i tak pooglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agosia, nawet jak są do kitu, warto pooglądać. Masz rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fizz jak Ty mnie rozumiesz :-) Nadd---łoo matko...kuruj się kobitko...A jak coś potrzeba to wal jak w dym :-) Agosia---ja kazde fotki kocham :-) Takie \"zboczenie\" :D A ten moj od kompa mnie wywala ....walka jest :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×