Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Ło Matko!! Takich rzeczy jeszcze nie widziałam!! Pod każdym pokojem na korytarzu leży jakis worek i stoją wojskowe buty:D Mam orkiestre wojskową z Holandii i widać wprowadzili jakies koszarowe zwyczaje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Łoo matko ale się dzisiaj rozpisałyście :-) Wszystko grzecznie przeczytałam ale zmęczona jestem i pogubiłam się....co która z Was pisała :O Foletko---az mi się gorąco zrobiło jak zaczęłam o tym rowerku i samochodzie czytać. Mój młodszy też taki \"szałaput\" - nie patrzy na nic....dzisiaj zjeżdzał sobie na deskorolce starszego brata z takiej małej górki i łepetyną w murek walnął. Więc dobrze Cię rozumiem. Na szczęście i u mnie obeszło się bez żadnych guzów i zadrapań - tylko jakim cudem??? A ta babcia to naprawdę mocno szurnięta....podobna do moich milusich sąsiadów :O Brrrr!!!! I masz rację - chłopcy czasami się trochę \"poszarpią\" między sobą i bez interwencji dorosłych po godzince juz nadal są najlepszymi kumplami. A takie nadopiekuńcze babcie to więcej szkody niż pożytku przynoszą. Młody zakończył szkołę...no...bardzo ładnie. Świadectwo z czerwonym paskiem, trzecie miejsce w klasie (a ich klasa zdobyła pierwsze miejsce w szkole pod względem nauki). Dyplom za osiągnięcia sportowe i....wydrukowany jego wiersz(yk) w specjalnym wydaniu gazety z okazji 25 lecia szkoły. No i mam w domu V klasistę! Aż mi się w głowie to nie mieści. Dopiero był to taki mój malutki synek a tu....na obóz sportowy już się wybiera i doczekać się nie może! A matka sobie tęsknić będzie 😭 Agosia---to macie fajnych gości dzisiaj :D Może zagrają Wam na ranną pobudkę jutro. Na dzień dzisiejszy to martwię się jedynie zdrowiem taty. Dzisiaj z nim rozmawiałam i....no.. nie jest wesoło. Obudziłam się dzisiaj przed 6 rano więc już mi się trochę oczy kleją. Wobec czego DOBRANOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Moniałku :) Za zdrówko Twojgo tatusia trzeba sie pomodlic (albo potrzymac kciuki, co kto woli ) Ja obiecuję, że w kościele w niedziele zmówie \"zdrowaśkę\" w jego intencji :) Obserwuj te stuknietą łepetynkę!! Nie chce straszyć ale wiadomo, głowa to głowa. Z reszta sama wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeń dobry, własnie pije poranną kawę. W nocy byłam bardzo glodna i niestety moja silna wolna nie wytrzymała i zjadlam poł batonika teraz dokończyłam i już wiem, że sniadanie z rodzinka mi nie przysługuje. W życiu nie schudne !! Dziś wybieramy sie na obiad do teściow na działke. Bedziemy tam chwilke bo dostałam zaproszenie na Piknik Wojskowy. Będzie sporo atrakcji, miedzy innymi \"moja\" orkiestra z Holandi bedzie grała. Mysle, że chłopakom sie spodoba. Mam wreszcie wolny week-end, zamierzam spędzić go w całości z rodzinką, nacieszyc sie Męzusiem. Z jego zdrowiem cos nie najlepiej, wczoraj bolało go coś jakby w okolcach serca. Pewnie jest przemęczony. Życzę udanego week-endu, ddziewczyny. Wpadnę w poniedziałek. Ufff gorąco......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Agosia 🌻 bardzo miłego weekendu na łonie rodziny. A pogoda będzie dopisywać, aż za bardzo. I dobrze i źle. Ja mam klopoty ze zdrowiem, przez kotka, nie wiem, dlaczego obcy mały w dodatku, mnie uczula /i to bardzo/, a własny dorosły nie. Kotek poszedł do ludzi. Dom przyzwoity, więc jestem spokojna. Jutro mam gości i muszę pomyśleć, co zrobić. Ma być gorąco !! Miłego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki....mam nadzieje ze taki wlasnie bedzie. Wreszcie sie wyspalam do woli i ciesze sie z wakacji razem z dziecmi bo nie trzeba sie rano zrywac.Mimo ze wstaje wczesnie to czasem mam ochote poleniuchowac dluzej ....tak jak dzisiaj. Foletko 🌻 wiem jak musialas sie przestraszyc bo ja to samo przezylam zima,corka zjechala na sankach z gorki za blokiem prosto w jadacy samochod.Dobrze ze kierowca zauwazyl ja i zwolnil ale bez lekarza sie nie obeszlo.A co do awanturnej babci to nie wiem czy to cie pocieszy ale wszedzie sie takie znajda.U mnie w klatce jest taka mamusia co do wszystkich dzieci ma o cos pretensje i potrafi nawet ustawiac dzieci grajace w klase.A prawda jest taka ze nikt nie lubi przez to jej corki i dziewczynki nie chca sie z nia bawic. Agosiu 🌻z ciebie to szczesciara ...az tyle urlopu? Ja sie ciesze z moich 10 dni ,zawsze to cos...hihihi.Zeby tylko nie padalo. Monialk🌻u moja corka tez zdala do 5 klasy z czerwonym paskiem i nagroda ksiazkowa .Bylam z nia wczoraj na zakonczeniu ,synalek juz gorzej bo to licealista ale calkiem przyzwoicie. Fiz🌻wracaj do zdrowia ,alergia to straszna przypadlosc i pewnie Cie bardzo umeczy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Cześć dziewczyny.Tak fajnie mi sie zrobiło jak przeczytałam wasze wpisy.Gratulacje dla dzieciaków za wspaniałe świadectwa.To taka wielka radość dla rodziców,duma.Mam nadzieję,ze ja też będe mogła się w przyszłości pochwalić osiągnięciami moich dzieciaczków w szkole.Teraz mają już zasłużone wakacje.I my dzięki temy troszkę luzu---niema porannego wstawania.No chyba,że do pracy. Moniał,czy tata jest jeszcze w szpitalu?Czy wybierasz sie do niego?Musimy wierzyć,że wszystko dobrze się skończy i jeszcze długo będziesz się cieszyć jego obecnością. Miłego dzionka.Będe dopadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropna jestem, że nie pogratulowałam dobrych ocen Waszych dzieci. Wybaczcie mi, ale ja dzisiaj nie funkcjonuję normalnie. Mam tak krótki oddech i tak się duszę, że nie myślę. Krosty na rękach jeszcze są, ale bledsze i nie swędzą. Naprawdę, cieszę się razem z Wami i oby tak dalej. Whisky, wcale się nie dziwię, że jesteś obolała. Po takiej pracy. Zwyczajnie sforsowałaś się. Musisz odpocząć, odleżeć, a następnym razem pracę dawkować. Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foletko 🌻 Anka 🌻 Agosia 🌻 Moniał 🌻 i dla pozostałych 🌻🌻🌻 Muszę do jutra dojść do siebie, a to nie będzie łatwe. Chyba, że zaaplikuję sobie sterydy....:( /i będę rosła w siłę i potęgę hihi :D przez łzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka :-) Ja dzisiaj jakaś zakręcona jestem od rana. Wróciłam ze sklepu i wpadłam w panikę bo nie mogłam znaleźc portfela. Nie miałam siły ziemniaków donieść i młodego chciałam wysłać a tu....nie ma kasy. Gorąco już mi się zrobiło, szukam wszędzie i....znalazłam. W lodówce :O na półce spokojnie sobie portfel leżał. Fizz---uważaj na siebie! Z tego co pamiętam to masz problemy z tą alergią więc nie lekceważ tego proszę! Pamiętaj Twoje zdrowie wazniejsze niż jutrzejsi goście...nie szalej :-) Agosia---dzięki za dobre słowo. Miłej zabawy i udanego wypoczynku. Anka---gratulacje dla córy i dla syna. Foletka---i u Ciebie w tym roku zaczną się szkolne kłopoty i radości? Pewnie stracisz masę kasy i nerwów na wybieranie piórnika, odpowiednich zeszytów (bo ma być z Barbi albo z Myszką Miki albo jeszcze z innym osłem....I szukaj człowieku)...A jak synuś po wczorajszym? Whisky---lepiej się już czujesz? Pewnie się przeforsowałas...Tyle malowania :-) Malibu---pomachaj chociaż....zapracowana kobieto :-) Mój tata jest teraz w domu, zrobili mu badania w szpitalu i wyznaczyli termin operacji na sierpień. Dziwne jest to tylko, że jakiś czas temu mówiono że przy wielkości 5 cm tego tętniaka należy operować natychmiast a w tej chwili tętniak ma wielkość 6,3 cm. Koszmar! Sam twierdzi, że żyje już tak trochę \"na kredyt\" bo to może pęknąć w każdej chwili. Idę z małym na spacer....znowu upiera się aby na deskorolkę iść :O Nie może jak reszta 5 latków spokojnie w piaskownicy posiedzieć??? No to idę znowu gehennę podwórkową przeżywać :-) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff,chata wysprzątana na jutrzejszą wizytację teściowej. Fizz,to to się masz dziewczyno z tą alergią.Uważaj na siebie i dbaj.Niechcemy byś znowu wylądowała w szpitalu.Mam nadzieje,że już jest dobrze i bedziesz mogła się cieszyć jutrzejszym dniem i gośćmi. Moniał,to faktycznie nieciekawie z tatą.Miejmy nadzieję,że nic złego się nie wydarzy i operacja się uda.Musisz być dzielna i niepoddawać się .Jak by co to my tu zawsze jesteśmy i zawsze pomożemy.Przytulam cię mocno. Agosia,fajny weekend wam się zapowiada.Z tą orkiestrą to faktycznie śmiesznie.Dobrze,że chociaż prób nie robili w pokojach:-DU mnie w mieście też są imprezy z okazji dni miasta.Nie poszłam bo to wszystko daleko,nad jeziorem no i sama nie upilnowała bym dzieci w takim tłumie. Było trochę płaczu ale już jest ok. Whisky,mam nadzieję,że powoli dochodzisz do siebie i mąż zaserwował ci masaż i kąpiel z wielką pianą.Należy ci się jak najbardziej.A do tego lampka zmrożonego szampana.Dzieciaki won z domu,bo rodzice się relaksują.:-P Malibu,pracusiu jeden a ty co,niemasz chwilki dla psiapsiółek?Migiem mi się tu zameldować i napisać co tam u ciebie ciekawego. Anka,czy wy w tym sklepie nie możecie tak ustawić zmian by mieć choć co drugi tydzień wolny weekend?Jak ja ci wspólczuję.Dobre chć te 10dni wolnego.I życzę ci byś miała wspaniałą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień dziś leniuchuję, kompletnie nic nie robiłam, tylko trochę poleżałam na kocyku z książką. Mąż zrobił śniadanko, córka obiad. Ale już mnie to trochę nudzi. Znalazłam sobie po cichu nawet nową robotę. Chyba więc nie jestem takim rasowym leniem. Może powinnam otworzyć firmę remontową. ;) Mąż i syn są mi potrzebni jedynie do odkręcania nieodkręcalnych śrub i dźwigania. Dziewczyny gratuluję wspaniałych świadectw. Foletka - jedyne dobre z tego niebezpiecznego zdarzenia, to, że na długo je zapamięta i będzie bardziej ostrożny. Fizz, musisz coś zrobić z tą swoją alergią, strasznie się mordujesz. Moniał, nie wiem czy masz więcej rodziny, tzn. rodzeństwo i kogoś bliskiego kto wspierałby też tatę. Przydałby się ktoś jeszcze. Anka, żyjesz już pewnie urlopem, to już tak niedługo. :) No a Agosia to masz dopiero bogate plany! Że już nie wspomnę o Malibu! Aha, Fizz, czy mogłabyś wysłałać to zdjęcie do Malibu, skoro już masz je w kompie? Też mi się szykuje przyjęcie i zastanawiam się czy nie zrobić dużego z tłumem gości. Lubię takie urządzać latem. tylko nie wiem czy będzie mi się jeszcze chciało za kilka dni. Tak mnie ostatnio naszła chętka i jakaś tęsknota. Coś się rozpisałam, nie ustosunkowalam się do wszystkich Waszych wpisów, ale zapewniam, że wszystko przeczytałam, mimo, że ostatnio mało piszę. I nieustająco brakuje Nadd i Kurki. :( 🌻🌻🌻 dla wszystkich. Aha, Fizz, wybrałam się wczoraj do sklepu dla plastyków i nie było polecanych przez Ciebie farb. A w tym sklepie netowym są dwa rodzaje farb o prawie identycznej nazwie (tylko końcówka inna). A w tych co mi się wydaje, że to te, nie ma medium. Moglabyś mi napisać dokładną nazwę? zależy mi na medium też. :) I cały czas myślę o Twoich drzwiach z taśmą. Są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, jakie zaplanowałaś menu na jutro? Zastanawiam się co by tu ewentualnie zrobić dla dużej ilości gości, i grill też. A czy ja mam zdjęcie tych drzwi? Czy tam masz taśmę różnej grubości/ łodyga, gałązki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadano pytanie kobietom i mężczyznom: Jakiej płci, waszym zdaniem, jest komputer? -Kobiety z całą stanowczością stwierdziły, że komputer to osobnik typowo męski, ponieważ: -Trzeba go zapalić, żeby zwrócić jego uwagę. -Ma całe mnóstwo wiadomości, ale i tak nic nie wie. -Ma pomagać rozwiązać problem, ale w prawie połowie przypadków to on sam jest problemem. -Jak się człowiek na jakiś zdecyduje, to potem się okazuje, że jakby jeszcze trochę poczekał, to mógłby nieć lepszy model. -Panowie stwierdzili natomiast, że komputer z całą pewnością mógłby być kobietą, gdyż: -Nikt, poza Stwórcą, nie rozumie ich pokrętnej logiki. -Język, jakiego używają do komunikacji między sobą, jest niezrozumiały dla pozostałych. -Nawet małe błędy są zapisywane w pamięci na zawsze. -Jak tylko się człowiek na jakiś zdecyduje, oddaje potem połowę swojej pensji na komponenty do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem po lekach, to półżywa i otępiała. Whisky, jutro postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. Zaraz musze się położyć. Gości mam jutro, znajome małżeństwo, mam wołowinę w bajcu, jutro zrobię na dziko, taką szpikowaną słoninką z ryżem, mizeria, chłodnik, babeczki z owocami, ew. jakieś lody, mrożona herbata i melon z lodówki... Bez stresu.. Też lubię takie duże imprezy, choć teraz już takich nie robię. Ale pogoda ma być ładna, więc w sam raz na ogrodowe przyjęcie. Może coś znajdę, to podpowiem.. Ja jestem za lepszym modelem ...............................:D A póki co dobranoc i miłych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Fizz... Otrzymalam dzisiaj bardzo zla wiadomosc , moj brat cioteczny zginal w wypadku samochodowym , w poniedzialek jest pogrzeb.Jest mi bardzo smutno ,rozmawialismy dwa tygodnie temu i planowalismy sie spotkac przy grilu.Byl w moim wieku a zginal prawie przed domem, wjechal w niego autokar. Dobranoc... Pewnie dzisiaj nie bede mogla zasnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Anuś 👄 bardzo mi przykro, naprawdę okropna wiadomość. Jest taki rodzaj bezsensownych i niepotrzebnych śmierci...Nie zrozumcie mnie źle, wszystkie są złe, zwłaszcza dla najbliższych ktoś kto umiera nigdy nie jest dość stary i chory. Ale te nagłe, takie w których biorą jeszcze udział osoby trzecie są jak złe fatum, okrutne i nieodwracalne. Jest taka książka Williama Whartona \"Śmierci niezawinione\", w której opisuje śmierć swojej córki, wnuczki i zięcia w bezsensownym wypadku drogowym podczas wypalania traw. Większości Polaków nie oduczyła ta lektura wypalania traw, a pewnie i jej nie czytali. Anuś utulam Cię.👄 Moniałku 🌻 Bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty. Wiem, że to dla Ciebie straszne przeżycia. Mam nadzieję, że nie jest sam w swojej chorobie. Na pocieszenie mogę tylko napisać, że znam kogoś, kto jest po usunięciu 3 tętniaków, podczas 3 operacji /leczenie trwało w sumie rok/ jest w dobrej kondycji, wrócił normalnie do pracy. A o ile wiem, z tych rodzinnych spraw, natychmiastowa operacja zależy od grubości ścianek tętniaka i jego usytuowania. Niektórzy ludzie całe życie nie wiedzą, że coś takiego mają. Więc może odłożenie zabiegu jest uzasadnione. Utulam Cie bardzo mocno 👄, trzymaj się i jakby co, zawsze podtrzymamy na duchu. Whisky🌻, mam nadzieję, że dzisiaj czujesz się lepiej. Ja też bym mogła mieć firmę remontową. Pamiętasz, rozmawiałyśmy o tym. hihi :D Ciągle bym coś zmieniała, przerabiała, remontowała. Podobno to cecha ludzi twórczych i młodych duchem ;) Tylko z taką firmą, to najwiekszy problem z tego, co wiem z pracownikami. Bo same jednak wszystkiego byśmy nie zrobiły. :D Zdjęcie do Malibu wyślę, trochę je poprawiłam. Tak jak pisałam ogrodowe przyjęcia uwielbiam. I może tam być radosna twórczość kulinarna i są takie niezobowiązujące, na luzie. Dzięki za pochwałę moich drzwi Też mi się podobają. Chyba jakieś zdjęcie masz, ale mogę zrobić jeszcze inne. Taśma ołowiana jest wszędzie tej samej grubości /inaczej wyglądałoby źle. Jak będziesz chciała robić coś w tym stylu, powiem Ci krok po kroku... O farbach następnym razem, ew. przez telefon. Agosia 🌻 baw sie dobrze. Foletko 🌻 chyba trochę Ci współczuję. Ja nie miałam takich problemów, ale większość znajomych na hasło teściowa dostawało drgawek. Jak dzieci, czy zdrowe po tych ostatnich przeżyciach ? Malibu 🌻 szykuję coś na Ciebie hihi :D.Postaram sie wieczorkiem zadzwonić, może będziesz miała dla mnie chwilkę. Kuuuuuuuuurka 🌻 Naaaaaaaaad 🌻 Ojej, ale się rozpisałam. Aha, jestem juz w lepszej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Aneczko przyjmij ogromne wyrazy współczucia. To takie niesprawiedliwe... Moniałku trzymaj się , przytulam Cię - bądź dobrej myśli, wiara czyni cuda. Fizz dobrze, że już lepiej się czujesz - wiem coś o tym.... Whisky jestem pełna podziwu dla Twoich zapędów. I przychylam się do Twojej prośby do Fizz o zdjęcie tych przepięknych drzwi. Foletko a cóż to się stało, że nawiedzi Cię dziś teściowa? Z tego co pamiętam to średnio za sobą przepadacie. Agosia napisz nam potem jak Ci minął weekend i czy \"Twoja\" orkiestra dała ładny koncert. Szkoda, że Nadd nas opuściła i Kurki coś malutko. A u mnie malutki dołek i ogólna niechęć do pracy. Wczoraj walnęłam wszystko i spędziłam całe popołudnie z sąsiadami na dworze przy kawie i grillu. Ale znam siebie i wiem, że nim MM przyjedzie to już wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. A odpocznę sobie jak wyruszymy \"do wód\". Na spływ jedziemy sami, bez dzieci bo to dość niebezpieczna rzeka - ale uwielbiamy ją. Widoki są tak przepiękne i dziewicze jakby nigdy nie stanęła tam ludzka stopa. Przyślę Wam potem jakieś zdjątka. A nad jezioro na jacht wybieramy się już całą rodzinką. Mam nadzieję, że pogoda będzie nadal dopisywać. A teraz idę zrobić sobie kawkę i zabieram się za coś pożytecznego. Miłej niedzieli Wam życzę. Buziaczki 😘kiss]😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam - pewnie Fizz, że będę miała chwilkę na rozmowę z Tobą. I domyslam się co dla mnie szykujesz: nagana hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś, współczuję Ci bardzo. Trzymaj się kochana. Nie potrafię nic więcej powiedzieć. 🌻 Fizz, to ja też jeszcze poproszę to poprawione zdjęcie. I o instrukcję krok po kroku też :) tylko jeszcze nie mam niestety szyby w drzwiach. Czy mi się wydawało, czy Twoja jest grubsza? No i cały czas mam przed oczami te drzwi, świetnie to wygląda przy otwartych wejściowych. Malibu dobry miałaś pomysł na wczorajszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Jestescie dziewczynki kochane❤️ ,szykuje sie na dzialke i staram sie nie rozmyslac za bardzo . Fizz czytalam te ksiazke ,jest to moj ulubiony autor i zdarza mi sie czytac jego ksiazki po kilka razy[oczywiscie po kilku latach]. Milego dnia zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka----przytulam Cię mocno.Tak bardzo mi przykro z powodu tej bezsensownej śmierci.Nieznajduję słów by pocieszyć ciebie. Fizz,to faktycznie musiała ci dokuczyć ta alergia,że tak się żle czułaś.Mam nadzieję,że dziś już lepiej się czujesz. Malibu,ty chyba jesteś zodiakalnym bliżniakiem.Bo my tak już mamy wszystko na ostatnią chwilę i zawsze nam się udaję to zapiąć na ostatni guzik.:-D Whisky,już widzę oczami wyobrazni to party w twoim ogrodzie.Uwielbiam takie imprezki.Powodzenia w przygotowaniach i fantastycznego klimatu na party. Moja teściówka przyjeżdza do Polski po półrocznej nieobecności.Chce się zobaczyć z wnukami,za którymi bardzo tęskni.Jednak jeżeli ma się nimi zająć przez kilka godzin to już jest bardzo chora,zmęczona,spracowana.Dobrze,że mieszka tak daleko bo bym chyba oszalała z nią tu na miejscu.Wiem,że są wspaniałe teściowe---Mój brat ma taką,mój M też lubi i szanuje swoją.No ale to są wyjątki potwierdzające regułę. Miłego dnia dziewczyny.I SUPER samopoczucia.❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziennikarka skierowana do biura w Jerozolimie zajmuje mieszkanie z oknami skierowanymi na historyczna Ścianę Płaczu. Każdego dnia, kiedy spogląda przez okno, widzi starego Żyda Mośka z broda energicznie się modlącego. Ponieważ z pewnością jest on dobrym tematem na wywiad, dziennikarka udaje się w pobliże ściany i przedstawia się Mośkowi. Zadaje pytanie: - Przychodzi pan każdego dnia do ściany, od jak dawna pan to robi i o co się modli? Mężczyzna odpowiada: - Przychodzę tutaj, by się modlić każdego dnia od 25 lat. Rano modle się za pokój na świecie i za braterstwo ludzi. Idę do domu, pije filiżankę herbaty,wracam i modle się o wyeliminowanie chorób i zaraz z ziemi. I o to, co bardzo, bardzo ważne, modle się o pokój i zrozumienie miedzy Izraelczykami i Palestyńczykami. Dziennikarka jest pod ogromnym wrażeniem. - I jak pan czuje się z tym, ze przychodzi tutaj każdego dnia przez 25 lat i modli się za te wspaniale rzeczy? - pyta. Starszy mężczyzna odpowiada spokojnie: - Jakbym ku**a mówił do ściany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Wczoraj padłam....Dzisiaj trochę później się zwlokłam i muszę się rozbujać. Jestem już po śniadanku. A upał już niemożebny.....MM jest w domu i jest niefajnie. Ale nic to... Trochę popiszę, trochę porobię zdjęć. Wczoraj dostałam jakieś roślinki, muszę wsadzić...Napiszę parę maili ;) Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foletka 🌻 Anuś 🌻 Agosia 🌻 Moniał 🌻 Kurka 🌻 Nadd 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fizz i Fizzi D A reszta? Ja dziś wstałam bardzo wcześnie - przez pomyłkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moje poranne wstawanie nie było pomyłką musiałam przyjść do pracy ale naszczęście w pracy mam klimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara !!! Fizzi z jakiego regionu Polski jesteś? Witaj Whisky 🌻 zaraz będę robiła dla Ciebie i Malibusi drzwi i potem to już chyba będę nieszczęśliwa z powodu upału. U mnie jest teraz już 29 st. w cieniu, a to jeszcze ranek. Whisky , dlaczego przez pomyłkę :D Chyba tak, jak ja przez pomyłkę dłużej spałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Łodzianką, teraz na własne życzenie mieszkam 20 km od Łodzi. Tego Wrocławia zazdroszczę. Są takie miasta z duszą jak np. Kraków, Wrocław też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×