Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Czesc dziewczynki... Orzeszkowa sie znalazla ale niewiele napisala ... hihihi. Whisky dziekuje za zdjecia i przepraszam ze Ci zawracalam glowe.Jak sie okazalo mialam je jednak tyle ze zostaly w skrzynce bo zapomnialam je wlozyc do zdjec. Dziewczynki ja biore jeszcze dzisiaj leki ,czy mozemy przelozyc nasza konfe na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz napisz co u Ciebie ,martwimy sie . U mnie swieci slonce ale gdy wyszlam na balkon to okazalo sie ze tylko 3 stopnie na plusie. MYSZE SIE CZYMS POCHWALIC...dostalam dziewczynki podwyzke. Foletko narazie nie szukam innej pracy ponewaz musze sie zabezpieczyc zasilkiem.Po roku zaczne sie rozgladac chociaz podwyzka wiele tu zmienia.Teraz ciesze sie nadchodzacym urlopem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ania:) Gratuluję! To bardzo miła wiadomość. Fajnie usłyszeć coś tak optymistycznego od rana.🌻 Ja się dostosuję do konfy. I może obejrzę ten serial Foletka, hi hi hi. Tylko muszę zobaczyć jaki jest.;) Zobaczcie jak ja wcześnie wstaję. Dziś zbudziła mnie brutalnie, mimo, że weszła po cichutku, córcia, bo szukała słuchawki od telefonu. A wiecie gdzie była?... w mojej torebce. :) Co z Tobą Fizz, jak się czujesz? Miłego dnia Dziewczynki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy:-D Whisky---to mnie pocieszyłaś tym synusiem:-(Widzę,że u ciebie tak jak i u mnie przydalby się Bilobil---na pamięć.O ile dobrze pamiętam to chyba Monial szukala kiedyś portfela i znalazła go w ...lodówce.No ładnie takie młode jesteśmy a już mamy sklerozę:-) Anka---widać,że cię doceniają w tej pracy.Szkoda tylko,że szefostwo nie pomyśli o większej liczbie pracowników,tak byście mogły mieć chociaż co drugą sobotę i niedzielę wolną.W ten sposób można zajeżdzić nawet super konia.Sory za porównanie ale wiesz o co mi chodzi.Mam nadzieję,że ci się wszystko ułoży. Orzeszkowa napewno pisze:-)Jak nam to wkleji to godzinę będziemy czytać:-DJa już się na to cieszę. Fizz----nawet się nieważ nam tu dziś tylko pomachać!!!!Ja naprawdę do ciebie zadzwonię i to nie będzie miła rozmowa:-DMartwimy się o ciebie. Whisky---myślałam,że oglądasz jeszcze \"Na Wspólnej\"dlatego proponowałam taką godzinę.Dla mnie może być konfa jutro nie wiem tylko co Moniał na to bo jej M będzie już w domu. U mnie mgła ale ma się wypogodzić i zaświecić słoneczko czego i wam wszystkim życzę.Idę po drugą kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky 🌻no niech Ci bedzie ze to jest wczesnie a ja dopijam druga kawe i ide na warzywny bazarek po orzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Pisałam wczoraj w Wordzie, nauczona doświadczeniem, ale padłam nim zdążyłam dopisać do końca. Pewnie takie nudy wypisałam hihihihi. Jak wyekspediuję moich uczniów do szkółek to dokończę i Wam wyślę. Anuś 🌻gratuluję podwyżki :):):) Whisky🌻 to aż niemożliwe, że Ty tutaj tak rano :DFizz🌻 napisz nam co u Ciebie, chociaż kilka słów....Moniał 🌻Foleta🌻Nadd🌻Agosia🌻Biała Różo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał----podczytałam cię.Przytulam cię bardzo mocno.Tak mi przykro.Nie mam słow by cię pocieszyć.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! Muszę zaprotestować:) nie oglądam \"Na Wspólnej\", to chyba Moniał. Foletka biegiem do apteki po jakiś skuteczny specyfik.:) Też tak czekałam na Orzeszkową i taaakie rozczarowanie, buuuu. Chciałam wywiesić pranie, ale aż mnie cofnęło, tak zimno i wilgotno, mimo, że słoneczko świeci. Trzeba trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌻 Foletko---dziękuję! Tak się zadumałam nad tamtym topikiem ale już wracam..... Nie wiem jak będzie z moją czwartkową konfą :-( Jak Pedant będzie w domu to nic z tego - mój mąż uważa, że net to strata czasu :O a znajomości netowe nie są w ogóle warte.... Smutne! Fiziaku---my się naprawdę MARTWIMY!!!! Napisz proszę ❤️ Orzeszkowa ---Ty masz przechlapane....wiesz o tym? :D Whisky---zgadza się to ja oglądam \"NW\". U mnie też zimno i wilgotno....Tak jesiennie już się zrobiło :-( Gratuluję pobudki przed 7 :D (ja tak codziennie wstaję! :O ) Anka---podwyżki gratuluję (i zazdroszczę :D) Ja za domowe roboty podwyżki nie dostaję :O I dla wszystkich 👄 Cieszmy się każdym dniem bo życie ulotne jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jaki tu ruch od rana. Dzięki za troskę i niedzięki za połajankę...hihi Wybaczcie, że się nie udzielam. Nie chcę narzekać, ale nie mogę ani siedzieć, ani stać. Gdybym miała \"laptoka\", byloby fajniej. Narazie jestem głównie w pozycji półleżącej.Może coś się zmieni po nastepnym pobycie w szpitalu.Teraz jest niefajnie... Ale za to jest bardzo ładna pogoda, a ja głównie czytam książki. Cieszę się, że jesteście w dobrych nastrojach i mam nadzieję, że i ja będę w niedalekiej przyszłości... Witaj Różo ! Miłego radosnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie Fizz---troszkę nas uspokoiłaś.Zadzwonię do ciebie popołudniu.Teraz mam taki kierat,że niedam rady spokojnie porozmawiać.Leż i wypoczywaj.Miłego czytania i dobrego nastroju.Pa kochana.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiziaczku --- uuuuffff!!! Jesteś! Leż sobie kochana i odpoczywaj, czytaj ksiązki i żadnej roboty w domku!!!! Wiecie co???? Fajnie, że jesteście! :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!!! I tak oto Orzeszkowej odeszła wena. A zastapiła ją rutyna dnia codziennego. Zabieganego jak chol.... Już się pogubiłam w Waszych wpisach. Pisałyście o jakichś innych topikach - jednym optymistycznym, drugim skłaniającym do zadumy, a ja, bidna, nie wiem o co chodzi.... Uświadomi mnie któraś? Bo wysiadam :( Fajnie Fiziaczku, że się odezwałaś, niefajnie, że nie czujesz się dobrze. Ale to normalne po operacji/zabiegu. Potrzeba troszkę czasu na zregerowanie organizmu. Polezysz, poczytasz (Muminki?:):):)) i wrócisz do zdrówka, nawet nie będziesz wiedziała kiedy. Mocno Cię przytulam. Witaj ponownie Różo - widzisz nie tak łatwo od nas odejść, bo my fajne babki jesteśmy. Nie ma się co obrazać tylko trza pisać i basta. No tak a ja wpadłam do domu, umyłam naczynia, wstawiłam pranie i trochę ogarnęłam pokoje i stwierdziłam, że w 15 minut to się nie wyrobię z moim elaboratem. A teraz za chwilę muszę wybywać do mojej szkółki. Więc trzymajcie się cieplutko i dajcie mi jeszcze trochę czasu, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---a o tych innych topikach to pogadamy sobie na konfie.Nie bardzo chće tu pisać gdzie się udzielam i dlaczego. Pamiętaj my tu czekamy na twoj elaborat.Nieodpuścimy ci tego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moja mama zrobiła mi ucztę:-DWłaśnie posmażyłam sobie gąski.Pychotka,mniam,mniam. No to co z tą konfą-dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał---mam ten sam dylemat---czy zadzierać kiece i krzyknąć :już lece:-D Piszę tak jakbym już dwa wypiła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten pod nosem tylko do 20....To lecę...... :D :D Na wsjakij słuczaj....dobrze się uczyłam? Czy pokręciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się mnie nie pytaj.Nienawidzę rosyjskiego.Nawet czytać po rosyjsku już niepotrafię.Pamiętam jak znajoma miała pralkę \"Wjatkę\"I to było po rosyjsku.A ja za chusteczkę niemogłam skumać co to za nazwa.Czytałam jakąś -bratkę:-DDobra jestem nie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×