Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Ja znowu miałam zakręcony dzień.Wróciłam póżniej niż wczoraj ale tak samo zmęczona.Mój dom wygląda jak chlew.Jutro od rana czeka mnie ciężka harówka.A do tego mam małą imprezkę w domu. A twojego M niema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fizziaczku:-D.Jak tam zdrówko i samopoczucie?Ja chyba dziś długo nieposiedze,bo padnięta jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama w domku :D To znaczy z chłopcami ale ich do łóżek mogę zagonić i nie krecą się po chacie.... A dzień...cóż.....nie będę oryginalna......dzień jak co dzień :D :D Foletko co u męża? Kiedy Ty jedziesz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiziaczku to posiedź z nami....ten wpis szybciej nadejdze :D :D I w ogóle posiedź z nami....nie dla wpisu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia my to już się mamy.Każdy dzień taki sam(prawie,bo czasami jest gorzej). Ja do M jadę już na zawsze w lipcu.Tylko to mnie trzyma przy zdrowych zmysłach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8000-i rekord znowu należy domnie.Chyba będe musiała przygotować skrzynkę malibu według przepisu Malibu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra---rekord pobity,jedno piwko wypite mogę iść spać.Padam już a to piwko tylko mnie bardziej zmuliło.dobranoc dziewczyny.Jutro też wpadnę \"po wodę na kawkę\":-D.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka a dokładnie to gdzie będziecie mieszkać (chodzi mi o miasto....jeżeli to nie tajemnica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia będziemy mieszkać pod Belfastem W Banbrige. Zdradz mi słodką tajemnicę czy ja piszesz na innych topikach---to na pomarańczowo?Ciekawa jestem czy kiedyś się spotkalyśmy i rozmawialyśmy.Ja zwykle piszę na czarno,pod stalym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka trudne pytania zadajesz :D Jak szaleję to czasami na pomaranczowo ale to rzadko mi się zdarza.........Czasu brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Twoim uśmiechu widzę,że się spotkałyśmy:-D dobra ja już naprawdę spadam.Pa i kolorowych snów Wszystkim>❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję 8000-ego wpisu.... 🌻🌻🌻 Komp był zajęty. Też idę spać. Dobrej nocki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja GRATULUJĘ!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D Kurczę, do tej pory wyczuwałam, że cos się święci, a dziś przegapiłam :(:( Ale cóż - i tak dopiero goście wyszli.... Kolorowych i erotycznych snów Dziewczynki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rozrabiaki:))Cieszę się jak nie wiem ,bo to dzisiaj sobota i koniec tygodnia pracy:)Hip,hip! Moniał mam dwa rodzaje dyżurów krotkie i długie-krótkie od 8 rano do 16,a długie od 8 rano jednego dnia do 16 dnia następnego.W tym tyg.miałam 3 długie dyżury-ale to z wizją Tatr więc przetrzymałam. Dobra zmykam do wezwań. Całuski:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobuuuudka----wstawać śpiochy:-D:-D:-D:-D My już po śniadanku,ja konczę kawkę,zawijam rękawy i biorę się za porządki:-( Nadd--uważaj na siebie w tych Tatrach!!!!!!!Wiem,że bardzo kochasz góry ale sama napewno wiesz jak bardzo potrafią być niebezpieczne.Więc bądz bardzo ostrożna.No i miłego wypoczynku i pięknych widoków:-D Malibu---cos tak czuję,że Ty tam będziesz takim ambasadorem Polski.Nadszedł weekend i znowu będzie nas mało:-( Miłego dnia Wszystkim Majówkom.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka My też po śniadanku...tzn. chłopcy a ja po kawce (ale zaraz jeszcze jedną sobie machnę :-) ) Na śniadanko chcieli po omlecie więc od rana przy kuchni stoję :O (i przy garach.....) Nadd---baw się dobrze w górach i jak pisała Foletka - uważaj na siebie. I pokłoń się Tatrom ode mnie. Ja lubię góry....ale po kilku dniach zaczynają mnie męczyć - horyzont mi zasłaniają :D Wolę morze.....nawet w listopadzie..... Foletko---jak się po browcu spało??? :D Mnie wyśmienicie tylko rano.....jakaś mała gangrenka mnie buziakami obudziła i słowami \"mamo, ja juś nie śpie\".....Też tak masz ze swoimi??? :D Czekam na mężusia....nawet miłego eska dostałam - ciekawe czego chce ;-) No...idę po jeszcze jedną kawę..... Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wypiję jeszcze jedną,jakoś mi się nic niechce:-D Moniał---to tak fajnie jak M pomyśli miło i wyśle eska.Troszkę inaczej czlowiek\"chodzi\":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nic się nie chce. Teraz chłopcy do sklepu poszli - pączków im się zachciało... :O A matka jak dojna krowa...tylko kasę ma dawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja chyba dzisiaj ranek przed kompem spędzę :O Teraz czytałam artykuł na temat snów u zwierząt - ja uwielbiam obserwować swoje 4 łapy jak śpi (i chrapie :D ) i merda ogonkiem.....Pewnie głupolek gołebie goni w tym śnie :D Bo on goni, goni.....a jak gołąb nie odleci (jakiś wytrzymalszy akurat jest i odważniejszy :-) ) to moja psina hamuje....ugina przednie łapy i...\"jedzie\" do przodu z takim wyrazem pyszczka że paść można :D A już nie daj Boże niech kot na niego prychnie :D Ucieczka do pańci i skomlenie o ratunek. Normalnie - bojowy pies :D :D Obrońca :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×