Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Whiskus---mnie ta noga puchnie coraz wyzej :O Nie wiem o co tu chodzi... A to juz tyle dni i zadne oklady nie pomagaja. Ale coz - w koncu przejdzie.... Emmi---ja poczytalam Twoj post to sie tak za Warszawka stesknilam i za Lazienkami. A do maja jeszcze tak daleko..... Uwielbiam tez Park Ujazdowwski - ze wzgledu na moje dzieciaki...ten plac zabaw. Drugi fantastyczny plac zabaw jest w Parku Zeromskiego (przy placu Wilsona) - takich to nawet Angole nie maja :D Nie zrobie tych porzadkow - za cholere mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa mialam Wam napisac i skleroza walnela w ten glupi leb. :O Wczoraj chlopaki (ci znajomi....ble, ble) poczuli sie w obowiazku zabawiac mnie :D - zaprosili mnie na imprezke....Ja pic nie moge bo tabsy ale....no oki przyznam sie - na jednego drinka sie skusilam :-) W dzien wzieli moje dzieciaki na pilke.... W sumie nie jest z nimi tak zle - juz sie przyzwyczailam do nich.....chociaz czasami mnie mocno wkurzaja. Ale to cala ja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Foletka 🌻 Siedze na kompie a w domu bajzel - i co???? A walic to!!!! Wiecej grzechow nie pamietam, wcale nie zaluje i nie wiem co Wam jeszcze za bzdury popisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiejszy dzien na kompie przewale...... Nawet czytac mi sie nie chce..... Co Wam powiem, to Wam powiem :D - ja chce do Wawki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a może na te sflaczale piersi jakas operacja?:-DJa zawsze mówię,że jescze sobie ją zrobię:-DI uśmiech wtedy też będzie? A tak w ogóle to obydwie z Whisky powinniście dostać lanie za te Wasze nogi.Czy Wy tego nie wiecie,że to się zemści na Wasz bólami reumatycznymi w przyszłości?Takie duże a takie .... Już nie napiszę co!No normalnie brak mi słów!!!!Musiałam na Was pokrzyczeć!!!!bo martwię się! Fizz❤️ Anka❤️ Nadd❤️ Malibu❤️ Impreze bardzo się udala ale M wczoraj musiał ja odchorować.Zaczynałam się już nawet martwić,że to grypa żoładkowa.Dzięki Bogu już dziś dobrze ale wczoraj leżał cały dzień plackiem więc doszło mi jesze jedno dziecko do opieki. Whisky--ja nockę też miałam koszmarną.Byłam tak zmęczona,że nie mogłam zasnąc do 2 w nocy a i potem budziłam się.Wiecie,ja to taka księżniczka na ziarnku grochu jestem.Mała fałdka z prześcieradła a uwiera mnie tak jak bym miała kamień w łozku.Iścielę to łożko w środku nocy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale małpa ze mne nawet o Emmi nie wspomnialam!!! Wybacz mi moja droga ale to już skleroza starcza.Czy ty masz prawo jazdy?To by Ci w dużej mierze ułatwiło życie i podróże do Warszawy na te wszystkie atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musiało byc gorąco na tej imprezie Foletka.:) Monia a ja myślałam, ze masz na górze jakieś znajome małżeństwo. Coś mi się pomyliło, albo już nie jestem na bieżąco. Fizz hop hooop, proszę się tu zameldować i powiedzieć w co jesteś ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka---czyli imprezka udana ....jak odchorowana to udana ;-) O moja noge sie nie ma co przejmowac - najwyzej...jakby co to utna w koncu :D Whiskus---ja mam dwoch chlopakow - tych znajomych....Nawet ich polubilam :-) Nie chce wyjsc tu na jakas madrale ale....to proste chlopaki ale w sumie z dobrym sercem :-) I to najwazniejsze! Wezcie tu piszcie, jak macie troche czasu bo ja dzisiejszy dzien spisalam na straty - komp i tyle. Obiad mam z wczoraj, balaganu nie ruszam :D.... Cyrki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja idę umyć głowę, korzystając, że syn opuścił łazienkę. Co tu sprzątać, jak tam rozwalony kawałek ściany i byle jak zalepiony, no bo w lecie trzeba dalej coś z tym porobić. Monia, czyli ja też mam w sumie odpuszczone sprzątanie, ale tak z grubsza zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. Foletka miłooooooo było Cię usłyszeć ❤️ Moniałku, dzięki !!👄 Emmi, zobaczysz, jeszcze się wszystko unormuje :) Oj współczuję Wam kłopotów z chorymi nogami, ale jedną parę wspólnie macie dobrą ;), chyba podła jestem, prawda... no właśnie /tylko się ukrywam/ Ubrana jestem w szlafrok i piżamę, wcale nie seksowną. Też mam wszystko sflaczałe i raczej tak zostanie, chyba żebym szła na bal, bo wtedy jakimś cudem robię za laskę. W domu burdel, nie bójmy się powiedzieć tego głośno i dosadnie, ale to jeszcze za mało dosadnie. Chętnie bym się \"skuła\", ale nie mam z kim, no i tabsy....ale byłby odjazd. Wczoraj od życia dostał mi się kolejny cios poniżej pasa. Dziewczynki, a może by tak na Malediwy ??? Choć MM mówi, że tam może nie być bezpiecznie, ze względu na położenie terenu i zawsze może zalać. A on się na tym zna. Albo w ogóle coś ze sobą zrobić. O podniesieniu tego, co sflaczałe, raczej nie myślę, bo to mnie nie kręci i nie tylko mnie ;) Może by tak jakiś śmieszny testament napisać... bo nigdy nic nie wiadomo, a warto by komuś zrobić psikusa... Albo może coś innego... Na razie pisanie przychodzi z trudem, jak kaligrafia /bo ją miałam /w pierwszej klasie. Nadeńko ❤️ Anuś ❤️ Malibu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem czy by sie zebrała razem para?;) ja mam felerną prawą nogę, a Ty Monia? Fizz, ja w ramach naprawy nastroju wybieram się do fryzjera, już się umówiłyśmy z koleżanką. Na Malediwy za daleko i jeszcze jak niebezpiecznie to nie ma co. Zresztą mam dość już wycieczek na pewien czas! Właśnie chciałam sie dowiedzieć czy czasem nie jesteś w piżamie. Czasem to dobrze, ale ja tam się lepiej czuje jak się jakoś ogarnę. Tym bardziej, ze seksownych piżam też w ogóle nie mam, jeśli takie istnieją? A Foletka jest kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky i moniał//:O Czy wy jesteście ,,zdrowe na umyśle,,? Nogi tyle czasu bolące i coraz bardziej opuchnięte, w ogóle tyle czasu opuchniete i wy ,,czekacie aż samo przejdzie,, ?????? Powiem tak... nauczyłam niedźwiadka ,, że każdy odpowiada za siebie,, Tak więc, jak Wam nie szkoda własnego zdrowia, ba własnego ciała a doczesna forma poruszania się i funkcjonowania ciała Wam sie znudziła, to cóż ja będę pisała. Gratuluję Wam mądrości :) Więcej na ten temat pisać nie zamierzam. oddzielam to grubą krechą _______________________________________ ___________________________________________ Fizz//:) Jak najbardziej będę informować jak się dowiem o czymś ciekawym, napisz mi co Cię /Was najbardziej interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi---ja na temat tych nóg to się już nie wypowiadam.Skoro domownicy nie mają wpływu na nasze przyjaciólki to co my możemy zrobić?:-( Ja też mam w domu burdel i wcale się tym nie przejmuję.A piżamowy dzien to mielismy wczoraj.Seksi pizamki też już nie mam:-( ale myślę sobie sprawić.Tu są cudne takie rzeczy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskus ---dostalysmy tzw: \"opierdol\" U mnie lewa noga to mozemy sobie razem kustykac....Ja juz nic nie mowie ale....dzisiaj znow ze schodow sie zwalilam - glowa tym razem. Ja nie moge mieszkac w domu pietrowym bo lamaga jestem i tyle :-) Boli to boli - w koncu przejdzie... Fizziaku ja ubrana jestem bo do sklepu musialam - inaczej tez bym sie w szlafroku i malo ponetnej pizamce paletala. Jak to fajnie nic nie robic :D Mam humor na zasadzie - stuknac cie???? :D :D Sam miod!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Fiziaczku ja tez bym sie "skula" jak to powiedzialas fajnie ale tez tabsy :O Cholerka!!!!! A w testamencie to nie mam co zostawiac - gatki mam komus zapisac??? :D Watpie w radosc obdarowanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dobrałyśmy Monia:D:D I Emmi wypraszam sobie, na umyśle to my na pewno jeszcze jesteśmy zdrowe, nawet mimo tego, że Monia walnęła się dzisiaj w głowę. I na dowód tego wyjaśniam Ci, że to ja spytałam o te wystawy. Ale mogę Ci odpowiedzieć również w imieniu Fizz - interesują nas wszelkie wystawy malarstwa(ale o tych to głośno, więc sie dowiemy nawet mimo sklerozy i różnych niedomagań;) ) oprócz tego na pewno rózne ciekawostki też. Z Muzeum Techniki wyrosłam wraz z synem, chciałabym się kiedyś wybrać na noc w muzeum, tylko, że zawsze przegapiam. To przez ten umysł. Dałyście mi do myślenia, czy na zimę moze byc fikuśna piżama, ja mam takie ciepłe i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba to Wy "ynteligentne" jestescie - ja muzea przelatuje truchtem, zatrzymujac sie przy tych lepsiajszych obrazach. I ja z rodziny "artystcznej" wyszlam... :O Niby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak rzekłam do tematu wiadomego - nie wracam :P Natomiast możemy porozmawiać o głowach :D Moja nie koniecznie siedzi zawsze twardo na karku, czasami gdzieś się zapodziewa :D Moniał współczuję zbicia łepetynki, może to jakiś znak z niebios? :P A poważnie, to przytulam mocno 👄 Mam nadzieję, że łepetynka cała. Powiem Wam, że jak mnie się zdarzy przylutować łepetynką, to czasami pochuczy pochuczy i jakoś lepiej trybię, też tak może macie? :) whisky//:) A widzisz złotko! Nawet tak mi przemknęła myśl, że to może Ty pytałaś, ale byłam tak zła między innymi na Ciebie, że nie sprawdzałam :P Słabo reklamuje się Zachęta, a czasami ma otwarte wystawy, uwielbiam chodzić na różne prace do Pałacu Kultury, nie tylko wystawiają dziecięce ;) Ale jak tylko coś trafię/dowiem się to dam znać, ale wybaczcie mi jak bym nie zdąrzyła , bo ja sama potrafię dowiedzieć się na ostatnią chwilę. garnki wzywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi--- :D takiej jeszcze nie mialam idei - walnac lepetyna i cos tam zatrybi...Ale zawsze to jakis pomysl jest i mozna pozytywnie podejsc do tego tematu...A to juz mi sie podoba :-) Na razie mam guza na glowce :-( i to wcale mnie nie cieszy... Kaleka ze mnie - noga opuchnieta, guz na lbie, rozumu brak ;-) Chyba spac pojde aby juz nic wiecej nie zbroic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze bardziej się będę z Tobą kolegować, jako walnięta w głowę wielokrotnie. Współczuję i utulam, moze faktycznie jak możesz\" walnij się\" spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Moje DrogieMajówki🌻 Bardzo się za Wami stęskniłam i widzę,że pomoc lekarska jest tu pilnie potrzebna.Dziewczyny zróbcie zdjęcie Rtg.Do tego koniecznie Ograniczenie Ruchu-najlepiej leżenie do góry.....okłady z altacetu.A jeśli gdzieś idziecie to opaska uciskowa-może być z bandaża elastycznego.Whiski,Monia proszę.... Fizziałku🌻ja też dużo o Was myślę.I mam nadzieję,że w tym roku w końcu uda nam się spotkać.Życie tak krótko trwa,mucimu się pośpieszyć... Emmi🌻Ania🌻Foletko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky ❤️❤️ dzięki!!!!! Nadeńko ❤️ święte słowa! Wszystkie ! Dziewczyny, posłuchajcie Tej Najmłodszej i bieglej w kwestii leczenia i nie tylko :)/ Ja spróbuję dzisiaj pospać, może się uda. I Wam życzę pięknych dobrze wróżących snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dla chorych nóżek i główek, strapionych serc, smutnych i tych szczęśliwych miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D moniał//:D fizz//:) ,,walnięta w głowę wielokrotnie,, :O I jak? trybienie lepsze czy zwarcie obwodów było? ;) Nadd//:) 👄 może Tobie się uda przekonać uparciuchy :) A gdzie jest Whisky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emmi:) Bywało różnie, ale chyba jednak niekorzystne zmiany bywają /u mnie - jak moja mama mawiała, gdy niekoniecznie chciała być dla mnie miła \"zdolna do wszystkiego\" - jako dziecko wypadłam kilka razy z wózka/, ale pamięć została... głównie wybiórcza :) No i to, co piszę, czasami zagmatwane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Nie mam dzisiaj humoru - to nie dołek żaden...ot...jakiś \"zły dzień\" i tyle :-( Wam jednak życzę uśmiechu na buźkach i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dopiero wstałam. Ale noc dobra, w miarę wcześnie się położyłam i spało mi się cudownie. Żebym tak się do końca wyspała to nie powiem. Naddeczku jak mam sobie zrobić rtg w tej chorej służbie zdrowia? Do tego potrzebne skierowanie(bo po czasie to nie pogotowie?), do lekarza czeka się kilka dni, więc już mi się odechciało. Z kolei skoro mogę chodzić no to chyba nic poważnego się nie stało, a oszczędzać nogę by sie przydało, tylko jak? Może na Malediwach. Święte słowa mówisz. To i ja powiem, ze naszło mnie tak jakoś koło Nowego Roku, ze jak by się którejś coś stało to jak byśmy się dowiedziały(tfu tfu, odpukuję w niemalowane). Może to pod wpływem jakiegos topiku, czytałam o malowaniu akrylem, oglądałam obrazki i nagle taka wiadomość.. Oj juz przestaję, przepraszam, ale tak za mną chodziło. Już skończyłam. Z nami jest wszystko dobrze! No to może o sprawach przyziemnych by należało trochę. Co na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×