Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hejka Byłam w małym świecie, ale ciepło. Miałam półbuty i lekki płaszcz, całe szczęście, musiałam wejść do marketu i myślałam, że się ugotuję. Whisky, pamiętasz pisałyśmy kiedyś o okrągłych lustrach, wokół których były ponalepiane /?/ małe kwadraciki. Przecenili o połowę. Projekt Temidy zrobiłam, ale musiałam sobie kupić cienkopis do rysowania na szkle.. Jeszcze nie zobaczyłam tego, co wkleiłaś. Fajny pomysł z tą dziurawą skarpetą opaską. Monia, dzisiaj masz taki dzień, ale będzie dobrze 🌻 Foletka, to chyba dużo było tego trunku ;) Muszę coś zjeść i zrobić dla MM, bo dzwonił, że dziś nie jadł obiadu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Byłam w małym świecie, ale ciepło. Miałam półbuty i lekki płaszcz, całe szczęście, musiałam wejść do marketu i myślałam, że się ugotuję. Whisky, pamiętasz pisałyśmy kiedyś o okrągłych lustrach, wokół których były ponalepiane /?/ małe kwadraciki. Przecenili o połowę. Projekt Temidy zrobiłam, ale musiałam sobie kupić cienkopis do rysowania na szkle.. Jeszcze nie zobaczyłam tego, co wkleiłaś. Fajny pomysł z tą dziurawą skarpetą opaską. Monia, dzisiaj masz taki dzień, ale będzie dobrze 🌻 Foletka, to chyba dużo było tego trunku ;) Muszę coś zjeść i zrobić dla MM, bo dzwonił, że dziś nie jadł obiadu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dochdzę do siebie:-)Fizz---przez cały wieczor wypiłam 3 drinki-to chyba nie dużo.My z M nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich szlachetnych trunków-my piwosze,chlopskie gęby:-D:-D i stąd chyba te nasze choroby:-D:-D Muszę sę Wam pochwalić pewnym zakupem.Jak zrobię zdjęcie to zaraz Wam wyślę.Wczoraj wieczorem do naszych drzwi zapukał student malarstwa z Izraela.Wraz z grupa kolegów sprzedają część swoich prac bo zbierają kasę na wyjazd do Nowego Jorku gdzie jest organizowana wystawa prac studentów z całego świata.Byli u nas akurat znajomi i też sobie kupili obraz.Techniki były różne.Jeden nawet był zrobiony na płótnie z kokosa.Nie pytajcie mnie jak to było robone ale efekt niesamowity.Ja sobie wybralam obraz na którym jest Paryż.Muszę tylko znaleźć odpowiednią ramę. Może chłopakom się uda i zrobia światową karierę a ja za ileś tam lat będe miała na ścianie obraz warty fortunę:-D:-D:-D No co,pomażyć nie można:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Moniu,mam nadzieję,żę udało się to co miało udać.Na maila niestety nie odpiszę,bo mi tutaj poczta nie chodzi. Whiskuś,leż często z nogą do góry.Nie wiedziałam,żę z prześwietleniem tak ciężko-ja zwkle idę do rodzinnego i mówię mu,że chcę skierowanie. Foletko,zdjęcia wyślę-mam je póki co na kompie,bagatela 1000 zdjęć/Ale głównie \"kamole\",bo dużo łaziliśmy po \"Majowych ruinach\".Ale nie mogę ,bo coś mi poczta na tlenie nie chce działać w domu. Fizziałku,dziękuję❤️ Czas mi szybko mija.Trochę się czuję w takim zawieszeniu,w takiej dziwnej czasoprzestrzeni. Postanowiliśmy wrócić jeszcze na 10 dni do Am.Śr.Wylatujemy w niedzielę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Foletko, to Ty teraz zbieraj obrazy, może faktycznie kiedyś okaże się, że masz kogoś takiego, jak Picasso. No i czekamy na zdjęcia Whisky, fajne te krzesła... ale trochę pracy kosztują. Nadeńko, oderwij się od smuteczków trochę i wygrzej w słońcu, leć i wracaj szczęśliwie. Będę z Tobą myślami ❤️ A z takich fotek można by jakiś pokaz prezentacji zrobić :) Monia, kiedy wraca TM, bo martwię się o Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZA !!! Hejka, dziś to mnie głowa boli. No i znów zaczynam/y/ od narzekania;) A nic wczoraj nie piłam. Zapomniałam wczoraj napisać, że moja osobista suka, podczas mojej nieobecności zjadła mi dowód, był dość wysoko na półce w bibliotece, ale koło kanapki. Może kot jej pomógł..... No i ma baba psa, kota i kłopot. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) koszmarna ta tapeta :O strasznie oczy bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a mnie się podoba, ze tak kolorowo się wokół zrobiło. Fizz, to chyba stary dowód zjadła? bo plastiku chyba nie miałaby ochoty? czyli mała strata. Pada ale jakoś tak prztulnie dzięki temu. Nadd szczęśliwej i miłej podróży. Dziewczynki miłego dnia i piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia! Fizz---a narzekaj sobie ile chcesz.To zawsze przynosi ulgę.A z dowodem to faktycznie kłopot.Miałaś chyba już ten nowy,co?Wyobrażam sobie miny pań jak pójdziesz po nowy.Mam znajomą,która wyjeżdzała zagranicę i zostawila paszport na chwilę na ławie.Małe dziecko się nim zajęło.Dobrze,że można już było wyjeżdzać na dowody. No i Whisky mnie wyprzedziła.A tak apropo Twojej nowej fruzury---mnie się podoba.Ja też myślę o czymś podobnym ale to jak już będę w Polsce. Nadd----cieszę się,że chcesz tam wrócić.To znak,że jakoś sobie radzisz z tym smutkiem.A na zdjęcia poczekamy:-) Moniałku---chatę już ogarnęłaś na powitanie M?Mam nadzieję,że załatwił pozytywnie wszystkie sprawy w Polsce. Emmi---jak tam Twoje hafty?mogła byś pokazać nam jakieś swoje prace. Mam pytanie do naszych szanownych artystek.Chodzi o tą ramę do obrazu.Chcę kupic drewnianą,nie lakierowaną.Sama chcę pomalować na taki ciepły żółty kolor i nie wiem czy dostanę taką farbę w \"spraju\"!Czy możecie mi coś doradzić?Będę w Polsce to bym sobie kupiła. U mnie też deszcz ale mnie nie cieszy.Gdy pada to nasza antena satelitarna nie ma sygnału i nic nie mogę obejrzeć a tak lubię DDTV z Wellman i Prokopem.Poprawiają mi bardzo humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjadło mi, na tej nowej klawiaturze wystarczy, ze cos wcisnę i po ptakach, nawet w historii nie znajdę. Fletka, spray kupisz bez problemu, ale mozesz mała puszkę akrylu(u Ciebie Dulux) b. łatwo się maluje pędzlem, i kolory jakie sobie wymarzysz. A zrobisz nam fotke obrazu? A swoją drogą gdzie sie podziewała Emmi jak jej nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reka nie ale ramie mnie boli :D - chyba jak to sie mowi "zle spalam". Boli mnie tez noga, glowa.....Starosc, moje Slonka....starosc!!!!! Bajzel nadal mam w domu i ani sil ani checi na porzadki :O I ogolnie mam zly humor i malego dola.....Chcialyscie informacji - to macie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się też te tła podobają, jakoś weselej się zrobiło. Jak Foletka zapytałaś o ramę, chciałam napisać to samo, co Whisky. Ja nie lubię farb w sprayu. A kolorów akrylu jest niewyobrażalnie dużo, a potem można pociągnąć wodnym lakierem matem, albo satyną. No ja biorę się za robotę, bo jeszcze nic nie zrobiłam. Ale będę wpadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dowód stary /mam na bakier z urzędami/, nowy odbieram za parę dni, na szczęście została fotka i podstawowe dane. Bo przecież trzeba pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie te tla nie podobaja bo mi wali po oczach :O Fizz---przynajmniej nowy dowod wyrobisz - juz widze to Twoje tlumaczenie - "brak starego dowodu bo pies zezarl" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Monia...:) Tniutniaj starość :D i bóle wszelkie... Może łopatę, albo koparę podesłać. Wiesz, że potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, zapomniałam napisać, że moja suka wszystkiemu daje radę poza kamieniami. No i dajcie mi kopa, bo Temida czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, mówisz, masz !!!!!!!!!!!! ❤️ Mam nadzieję, ze poczta działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mam dostęp do ciężkiego sprzętu budowlanego.Wielka kopara już jedzie.Ja też mam leniwca,burdel w domu od przedwczoraj,obiad w lesie a ja tutaj.No co ja mogę,że lubię z Wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale pusto... Znowu pewnie z powodu POGODY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak.....
:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A któż to się tak martwi? :) Ja to byłam zajęta. Przed południem jeszcze z synem na ostatnich zakupach, idzie na studniówkę dziewczyny. Ale kupiliśmy świetną koszulę! A ja sobie przy okazji cienki golf, w drugim moim ulubinym kolorze, od zawsze, nie dlatego, że teraz modny, fioletowym. Później robiłam pierogi, trochę sprzątałam. Teraz zachciało mi się bezów, ale nie takich suchych, tylko w torcie np. juz byłam gotowa jechać do cukierni, ale przypomniałam sobie, że mam chałwę. To jakoś mnie na razie zadowoli. Nie jestem fanatyczką słodyczy, mogę nie jeść ich tygodniami, ale jak już, to takie, że ach!:D Teraz zasiadamy przed tv i oglądamy filmy na dvd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Majówki Paskudnie na świecie, pada, siąpi, smuci, szaro, buro, byle jak...... no i do +10 st. Ale w sercu......ale czy aby na pewno ? Mniej deszczu, mniej smutku, mniej chmur, mniej, mniej, mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. U mnie cudna dziś pogoda.Tylko ja jakaś niemarawa jestem.A muszę dziś ogarnąć dom bo wychodzimy na imprezkę(ja nie piję,po ostatnim bólu głowy)a do dzieci przychodzi opiekunka.Mam nadzieję,że będzie wszystko ok. Fizz----czy mam rozumieć,że już jest lepiej?Bardzo by mnie to cieszyło. Whisky---- mój M też ma tak ze słodyczami.Długo potrafi nic takiego nie jeśc ale jak go najdzie ochota to potrafi do sklepy o 22 pojechać.Zje i otem na jakis czas jest spokój.Szkoda,że dzieci tak nie maja.Ile by nie było to wszystko by zjadły w jeden dzień.:-( Moniałku----odezwij się,napisz czy masz dobre wieści z Polski. Anka---Ty chyba też żyjesz studniówką syna. Emmi--- a jak tam u Ciebie na tym \"wygnaniu\"? Nadd---❤️ Malibu---❤️ i napisz coś do nas dziewczę drogie!Wiem,że jesteś zaganiana,zapracowana,na makas zajęta ale chyba możesz znaleźć chwilkę dla starych psiapsiólek?Trochę nam smutno i przykro,że tak znikasz i pojawiasz się z nienacka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więcej radości🌻🌻🌻 strasznie późno poszłam spać, wytrwale obejrzałam dwa filmy, nudy jak flaki, M nie zdzierżył i poszedł spać, a ja się mordowałam. Teraz bym pospała ale kotka obudziła. Za oknem tak samo jak u Ciebie Fizz. Dziś mam ochotę na barszcz czerwony, chodzi tak za mną od kilku dni jak bezy, znaczy w torcie, koniecznie z jakimś kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka:) no to możemy sobie podać ręce z Twoim M. Powiem Ci, że to jest wydarzenie ta studniówka. A wczoraj mimo, że nie jego, to mój synuś b. był poddenerwowany, a ile szykowania było!:) Na Malibu to ju.ż nie wiem co powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×