Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hmmm, sprawdziłam date o której myslałam, tzn. szukałam na topiku, ale wtedy tych imienin nie obchodziłyśmy... :( sama już nie wiem. No ale nic straconego, będziemy obchodzić dwa razy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja nie w sosie to tylko pomacham :) Malibu//:) fajnie, że zajrzałaś... 👄 Fiss🌻 Nadd🌻 Moniał🌻 Whisky🌻 Foletka🌻 Ania🌻 i osoby czytające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały;):D czy ogladałyście program w tv o mięsie i wędlinach, że w mięsie marketowym jest tak naprawdę 14% mięsa, a reszta to lepiej nie mówić.. to tak a`propos tego mojego zdrowego, ale chorego kurczaka:) No a teraz mecz. Wiadomo jestem za Turcją, a Wy Foletka? Aha, ja to bym wybrała jednak Hiszpanię na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, u mnie to często gary niepomyte, gdzie ta doskonała gospodyni Malibu?? Jedyne co robię jako tako to, że gotuję w miarę solidnie, ale ostatnio tez mi się troche odechciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie :O .............. Fiziaczku---🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Z serca tego co najlepsze Ci zycze, przede wszystkim usmiechu, radosci, zdrowka i spelnienia wszelkich marzen 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wiecie... :-( ja nigdy nie pamietam...nawet o imieninach Mamy sobie \"przypomnialam\" jak na onet wlazlam i ....zobaczylam czyje imieniny sa danego dnia.... Zawsze mnie moja tesciowka zadziwia - ona pamieta o kazdym...I w sumie nie wazne, ze ma w kuchni kalendarz \"strazaka\" czy innego\" kominiarza\" :D i zapisane....Nawet ja od niej kartke dostaje na imieniny czy urodzinki :D Ale ze mnie swinsko... Mozecie do mnie pisac \"pani chrum, chrum\" (albo przez samo \"h\"...piorun wie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam Monia, jutro pewnie nas Fizz wyśmieje, swoją drogą muszę poszukać na topiku wg. dat imienin, a jest ich kilka razy w roku, ale wydawało mi się, że to jakoś teraz powinno być.. Może Malibu wie? Fizz, zlituj się i wyślij jeszcze raz ściągawkę, tylko wszystkim.:) I tak sie zastanowiłam, że na poczcie nie mogło nic zginąć przy przenoszeniu na dysk, prawda? bo to powinno gdzieś dalej być w wirtualnym świecie:o Albo może piszmy \"dziś są moje imieniny\".. ;) Znalazłam fotke z turkusami przy brązach i kawie z mlekiem, ale nie żebym namawiała, to tylko tak, poglądowo..:) http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,80582676,80590516.html to takie trendyjest:) A jak latałam po sklepach to zajrzałam do Almi Decor, lubię takie kolonialne meble. Ale sama żadnych porządnych nie mam. Znacie ten sklep, lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani chrum chrum
Ja meczu nie ogladam bo nie mam "powera"... :D Whiskus---to my dwa takie "nocne Marki" - ale u mnie za oknem jeszcze jasno.... Trudno isc spac... W ogole to mam jakis dolek, wiecie na zasadzie..."jezuuu jak sie ciesze, chyba sie powiesze" .... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panią Pani Malibu ;) I życzę Pani wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim spełnienia marzeń i..tej zlotej rybki. No i dobrze byloby Panią częściej widywać :) Duże buziaKi !!! 👄👄👄 Whiskuś, Monia chrum chrum, Foletko...były 10 czerwca ;) Dzięki za życzenia. A dzisiaj imprezka i też póki co mam taki humor jak Monia...Trochę \"niewyrobiona jestem\" i pogoda nie wiadomo jaka, chciałam na dworze,a tu... ble, kap, kap itp. Milego dnia dziewczyny ! Aha Whisky śniłaś mi się dzisiaj i sie ze mną kłóciłaś :D Od tej strony Cię nie znałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fizziaczku za zyczenia - Ty jak zawsze pamietasz i wiesz o wszystkich :):):) Tylko czemu Pani?! Pewnie już mnie nie lubisz...:(:(:( A ja własnie wróciłam z pracy, zaraz jadę na zakupy, potem jakieś odgruzowanie z całego tygodnia i przygotowania do małego Garden party wieczorkiem. Monia a ta szkoła to Xaverian Colleg w Manchesterze. Kiedyś była to szkoła katolicka - czy nadal jest - nie za bardzo się orientuję. Mieści się w centrum Manchesteru - w miasteczku akademickim - tak, że Młody będzie miał już przedsmak studiów. Moje starsze dziecię ma już wakacje od 23 maja - ostatnia klasa - więc , podobnie jak u nas kończą wcześniej. A Mała ma jeszcze miesiąc szkoły przed sobą - koniec roku 25 lipca. Życzę Wam miłego weekendu i odmeldowywuję się do prozy życia. Papatki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No i prosze jaka chrum, chrum ze mnie :O MALIBUS 🌻 🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego, zdrowka, radosci, usmechu i sloneczka na codzien, spelnienia wszyskich marzen, pociechy z Dzieciaczkow (i z TM :-) gory i fury pieniazkow 🌻🌻🌻🌻🌻 Jestem wcibska wiec wlazlam na stronke tej szkoly Twojego Synka - wyglada to bardzo ciekawie. Ja co prawda mam jeszcze troszke czasu - Mlody teraz dopiero 8 year konczy ale zawsze zainteresowac sie warto :-) Dzisiaj w necie znalazlam chate - calkiem, calkiem....Wszystko jest - duzy ogrod, garaz, blisko parki...a cena.....no...o wiele nizsza niz moja terazniejsza :-) W poniedzialek ida obejrzec toto i jakby co....\"biere\" :D A na wakacje chyba sie na Hiszpanie decyduje - nie bylam jeszcze. Jak ktors z Was juz zwiedzila ten kraj to bardzo prosze o jakies informacje - bo zawsze najlepsze sa od znajomych a nie z biur podrozy czy netu. Jezeli o czyms zapomnialam to wiecie....chrum chrum :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:):) No no Fizz:D :D to już znasz moją drugą stronę, tę ciemną;) A tak serio to kłócę się tylko z jedną osobą, wiadomo, z córką, która mnie nie lubi.;) Z M się nie kłócimy, a ze znajomymi, czy koleżankami to by bez sensu było. Nieprawdaż? tzn. jeśli jest jakieś ale, to raczej unikamy tematu, albo wyjaśniamy, spokojnie. Awantur nie ma.;) :) Zlatałam się po sklepach, ile wyprzedaży Emmi! kupiłam sobie cienką spódnicę białoczarną, ale aż M miał dość, tyle czasu to zabrało. Za to później poszliśmy do naszej greckiej knajpki i było tak bajecznie, żarełko super, muzyka, ach... ze aż zadzwoniłam do Grecji, tak wspomnieniowo. Tak sobie pomyślałam, ze jeśli kiedyś przyjedziecie do mnie to tez tam pójdziemy. Koniecznie:) Pani chrum chrum gdybym wiedziała, że zawita jeszcze Pani wczoraj, to bym zaczekała.:) dalej chodzę późno spać, ale niedobrze bo wstaję za wcześnie i notorycznie jestem niewyspana.. i te oczy podkrążone i z kumaniem kiepsko.. U mnie rano było słonecznie, ale nie tak upalnie jak niedawno. Miłego wieczoru. Mam świetne książki, i marzę o wsunięciu się pod kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O retyyyyy.... [walę się w czoło] Malibuś🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego Najlepszego, pociechy z rodzinki, radości, dobrej pracy i wszystkiego co sobie wymarzysz.🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziella hej
*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ****** DzIeN DoBrY ****** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜ ...........((`'-"``""-'`)) ............)....-....-....( .........../..(o._.o)_._\ ...........\....(.0.)..._./ ..........._'-._'='_..--'.._ ....../`;#'#'#.-.#'#'#;`\ ......\_))......'#'.......((_/ ........#.....................# .........'#.................#' ........../.'#...........#'.\ ........._\..\'#.....#'./../_ ......(((___)...'#'...(___)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszędzie, pusto wszędzie... Deszczowo i smętnie. Ja jeszcze zmęczona, ale zadowolona. Tylko rano mam takie bardziej erotyczne pobudki.... :) pipaaaa, pipaaaa, fiuut, fiuut... itp. Bardzo dużo tego ptasiego towarzystwa w tym roku i zaczynają nadawać audycje radiową już ok.czwartej. Niby muzyka dobra, ale spać nie daje :D Emmi wszystko przed Tobą. Gratulacje Malibu dla syna. W ogóle wszystkie macie fajne dzieci !!!! Nawet jeśli się kłócicie ;) Milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) A właśnie wczoraj zastanawiałam się jak odtworzyć głos ptaszka, który wczoraj nas nękał siedząc tuż tuż i nie bojąc się nawet kota. Inna rzecz, ze kot to nie kot właściwie..:D;) A ptaszek był malutki, mniejszy chyba od wróbla, szary, wierzch nieco ciemniejszy, dość długi ogonek. Na pewno nie słowik, bo repertuar ograniczony, tylko fiit - zzz - chłit - dzzz, nawet z pełnym gardłem tak wyśpiewywał.:D:D U mnie też padało, ale chyba sie wypogodzi. Miłego dzionka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Fizz, albo Emmi znacie tego ptaszka?:) No i pomyślałam wczoraj, ze właściwie to wszystkie mamy taki kawałek raju na ziemi. To takie refleksje ogrodowe... zieleń w przeróżnych odcieniach, trele, świezy wiaterek. Ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Whisky to może być jakas pokrzewka, świegotek...tego typu ptaszków jest bardzo dużo i widać je, jak się ma ogród. U mnie już słońce, ale ja jeszcze odpoczywam, nawet nie mam siły, żeby zrobić coś ze zdjęciami. Whisky, jakie książki czytasz... Może ma ktoś pomysł, co się kupuje na 18-tkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fizz popatrzę na te ptaszki. Tak bym chciała je znać.. A na osiemnastkę to chyba jakieś mp3, czy te inne;) pojęcia nie mam, wyrosłam:D A chyba najlepiej kasę, to młodzież lubi. No i jeszcze zależy czy chłopak czy dziewczyna, bo te to lubią chyba kosmetyki, no ale z kolei jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka33
Znalazłam Super Stronę można wygrać drogie nagrody, zupełnie za nic tylko za rejestracje i sprawdzenie czy się wygrało ! Ja wygrałam monitor LCD oraz drukarkę. POLECAM ! http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =my-angel /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki dałam koleżance, więć tytuły szczegółowo później, ok? Ale spróbuję znaleźć w internecie. Mam: http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=21136 Zaczyna sie leciutko, nawet troche sensacyjnie, a później zmiana. Ale napisana świetnym językiem i dobrze przetłumaczona. Bardzo dobrze sie czyta. Teraz tez czytam fajną, gdzie duzo różnych fajnych myśli i spostrzeżeń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj, Dziewczynki, mnie tez od rana ptaszki budza :-) Ale chyba tak zwyczajnie - ot...zwykle tiuuuu, tiuuuu, czasami troche na modle pijacka :D pijuuu, pijuuu... Ale wiecie...ze dwa czy trzy tygodnie temu jeden ptaszek budowal sobie gniazdko - gdzies w pobliskich drzewach. \"Wysprzatal\" mi pol ogrodka :D - zabieral sobie listki, male patyczki, trawke i inne lodyzki. Pracus jak nie wiem - co chwile go widzialm na ogrodku.....jakos Pooch mi sie akurat nie platal po posesji :-) I raz obserwowalam sobie ta ptaszyne moja :-) przez dobre kilka minut - smiac mi sie chcialo jak glupielowi jakiemus... Podlecial akurat pod drzwi na ogrod, lezal tam sobie jakis patyczek i listek czy inna lodyga... I bral do dziobka ten patyczek, potem doskakiwal (jest takie slowo??? :O ) do tej roslinki i probowal ja tez zabrac. Tylko jak otworzyl dziobek, aby roslinke zabrac to mu patyczek wylatywal....Bral wiec ta lodyge i znow...doskakiwal (niech juz tak bedzie) do patyczka, otwieral dzioba - lodyga mu wypadala, bral patyczek....Myslal, myslal i znow....do patyczka, dzioba otwieral, lodyga czy inna trawa wypadala mu...I tak kilka minut - jak slowo daje! W koncu (Einstein maly :D ) wpadl na pomysl doskonaly - odlecial z tym nieszczesnym kawalkiem patyka i za pare chwil byl z powrotem - po ta roslinke... Taaa..mieszkajac w Poznaniu w bloku nigdy bym czegos takiego nie wypatrzyla... Dzisiaj ide ogladac ta nowa chate... Przegrzebalam net i bardziej mi sie Chorwacja podoba niz Hiszpania... Ja upierdliwa bywam :O Aaaa...i jak Whiskus - piszcie co czytacie ciekawego bo jak bede w Polsce to musze sie w troszke ksiag zaopatrzyc :-) Teraz ...z braku laku za lekture Mlodego sie wzielam - ale to po angielsku i nie czyta sie tak fajnie jak polskich ksiazek. Chociaz ksiazka wciaga, nie powiem ;-) Jedyne czego mi brak tutaj to tego latwego dostepu do \"slowa drukowanego\" - bo ilez mozna jakies \"Pani Domu\" :O \"Przyjaciolki\" :D czy inne \"Z zycia wziete\" czytywac??? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:-( A ja dalej do du****. Dobrze,ze u Was nastroje lepsze. Fizz---ciesze sie,ze imprezka sie udala. Monial---ja tez mysle,ze Chorawcja ma wiecej do zaoferowania nic Hiszpania.Licze na foty:-) Whisky---ale fajnie masz z tymi ksiazkami.My tu faktycznie skazane jestesmy na jakies \"panie domu,claudie czy inne vivy\":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Chorwacja bardziej dzika i mniej cywilizowana. Ale razi mnie to, ze tak bardzo zajeżdża jeszcze socjalizmem, krajobraz zepsuty reliktami z tego okresu. A widoki, ze dech zapiera. Ja tam wole Hiszpanię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! A ja mam bombę! Odkryłam, że u nas w bibliotece są polskie książki, zapisałam się oczywiście i wreszcie mam to, czego mi tak tu brakowało!!! :D:D:D. A poza tym ukulturalniliśmy się wczoraj i byliśmy na owej kontrowersyjnej wystawie Gunthera von Hagensa. Pomijając aspekty etyczne ( potraktujmy je jako osobistą sprawę każdej z nas ) muszę przyznać, że precyzja wykonania i sposób przedstawienia tego o co w tym chodzi jest naprawdę godna podziwu i ociera się o mistrzostwo. Chociaż muszę przyznać, że wstrząsnęły mną najbardziej embriony i płody ludzkie - zaczynając na tygodniowym a na 36 tygodniu kończąc. Wtedy najbardziej do mnie dotarło, że to jest jednak prawdziwe. Te dzieciaczki wyglądały jak śpiące. Już 12 tygodniowy płód wygląda jak dziecko. Chociaż ja zawsze tak twierdziłam, to ta wystawa utwierdziła mnie jeszcze w przekonaniu, że człowiekiem jest się od samego poczęcia. Monia 🌻 mnie się wydaje, że istnieje takie słowo (doskakiwał) a już przynajmniej od dzisiaj :):):) Fizz 🌻spodobały mi się te erotyczne pobudki - też mam takie, tylko teraz będę musiała się wsłuchać czy te angielskie pitoszki też potrafią \"pipaaaa, pipaaaa, fiuut, fiuut... itp.\" A z tą osiemnastką to faktycznie istotne, czy to chłopak czy dziewczyna. Moi znajomi wyprawiali teraz 18-kę córki i wiem, że dostała dużo biżuterii ( lubuje się w srebrze) i była b.zadowolona. Foletka 🌻 przykro mi, że nastroje nie najlepsze. Ale myslę, że jak już zrobisz \'\'porządek\" z tą swoją tarczycą, to wszystko wróci do normy. Whisky 🌻 ja chyba też wolę Hiszpanię ( mimo, że nie byłam ani tu ani tu :D:D:D) I a razie się ie wybieram, ale za to polecę \"obkukać\" nową ojczyznę naszej Foletki. Wybieramy się z MM na weekend do przyjaciół - tyle, że dopiero w sierpniu :(. Nadd 🌻 Emmi 🌻 Anka 🌻 Będę kończyć, bo dopadłam do kompa zaraz po powrocie z pracy i teraz muszę wziąć się za prozę życia.... Miłego popołudnia! Papatki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wot skleroza! Monia napisz szybko jak tam nowa chata. Podoba się? Przeprowadzka tuż, tuż? P.s. Sorki za małe literówki - szwankuje mi literka "N" i zauważyłam po wysłaniu, że w kilku miejscach jej brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ciągle łapię sie na tym, ze zapominam o czymś napisać, że piszecie o czymś ciekawym, a ja w ogóle do tego nie nawiązuję, oczywiście ze sklerozy..:) To jeszcze raz, fajnie, że Młodzi są naszą dumą i dają dobry obraz Polaków, zdolnych inteligentnych i kulturalnych. Powiedzcie mi czy już nie wrócą tutaj? nie biorą tego pod uwagę? Przeciez z tamtym wykształceniem mogliby tu funkcjonować. Z kolei tam zaletą będzie znajomość polskiego, hmm.. Czy musiałaby sie zdażyć wątpliwy \"cud\"? Mój synek wraca niedługo, ale bierze pod uwagę ponowny wyjazd kiedyś, bo praca za 1000 zl. go nie nęci. Z kolei praca, którą miał tam i warunki życiowe nie zachęcały do pozostania teraz dłuzej. No zobaczymy.. Malibu fajnie, że masz pracę i zyjesz w ruchu. Jak angielski? chodzisz jeszcze do szkoły? Tak się zastanawiałam właśnie czy nie macie tam polskich bibliotek.:) bo z tymi pismami to jest tak, że w kazdym prawie to samo, zresztą teraz jest internet. A człowiek potrzebuje dłuższych tekstów, prawda?:) Ja dzis ledwo dycham, ta pogoda/ciśnienie wykańcza po prostu. Dziś nie było takich atrakcji z ptaszkami, może tez nie miały siły. Monia, u mnie się mówi \"doskakiwać\", ale mamy takie specyficzne wyrazy, które funkcjonuja w rodzinie od pokoleń.;) A ten mój wczorajszy ptaszek złapał glistę i trzymając ją w dziobku dalej wyspiewywał:D jeszcze bardziej zadziwiają mnie wiewiórki, ale ostatnio w ogóle się nie pojawiały. I znikły tez bażanty, a mieliśmy ich w okolicy mnóstwo, defilowały tez po naszym ogrodzie. Szkoda. Aha, i kiedyś w ciężkich kartkowych czasach tez mieliśmy kury, a nawet indyki. Miałam to napisać Emmi. :) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×