Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość whisky
Agosia wszystkiego najlepszego, dużo radości, wypoczynku po ciężkiej pracy i tego co lubisz na "S" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Agosia , wszystkiego najlepszego!!!!🌻🌻🌻 Też wodniczka ? A jednak sie rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
Fizz od razu humory się poprawiły jak jest Sexoholck :D, fajnie nie wiedzieć co to zły nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
O czym Ty kobieto piszesz? Starość ?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
Foleta, widziałam takie programy, jeden był o niemowlakach drugi o większych dzieciach. Sama zastanawiałam się jak one - te "zaklinaczki" - to robią. Szkoda, że kiedyś tego nie było. Myslę, że nie tak łatwo się dostać, ale spróbuj, tym bardziej, że szanse masz zwielokrotnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!! Chcialem znalezc caly tekst piosenki sto lat :) szukam dalej :) zaraz tu pospiewamy i popijemy!!! :) whisky moze????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Ja myślę, że jedak każdy miewa czasami gorszy humor, nawet ten, co z natury jest pogodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
W tym sęk, że my tu w większości mało pijące jesteśmy :(, ale sto lat zawsze może być :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
proszę bardzo i jest jeszcze malibu, fizz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam! Nieeeech żyyyyje nam! Niech mu gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie, A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie. Niech mu życie lepszym będzie, niż śledziowa zupa, Niech mu nigdy nie odmówi, żadna zdrowa dupa. Niech mu życie słodko płynie, jak Wisła do Gdańska, Niech mu pała zawsze stoi, jak szabla ułańska. Niech mu latek jego życia, nigdy nikt nie zlicza, Niech mu pała zawsze stoi, jak szpada górnicza. Niech mu w kartach tyle szczęścia ile ma w miłości, A kto zdrowia nie wypije, niech przeprosi gości. Niech latarka policjanta w oczy mu nie świeci, A kto kufla nie obali, niech ma głupie dzieci. Niech mu rośnie ozimina, jare i warzywo, A kto zdrowia nie wypije, niech mu stoi krzywo. Niech mu oko komornika po kątach nie szpera, A kto zdrowia nie wypije, niechaj go cholera. Niech mu wszystkie piękne panie dają jak należy, Kto ma w kuflu jeszcze pełno, niech w bociana wierzy. Niechaj rodzą nam się dzieci także i po ślubie, Kto ich zdrowia nie wypije, nie będzie miał w czubie. Niech mu członka wciąż Japonka wachlarzem wachluje, A kto zdrowia nie wypije, tego psem poszczuję. A kto z nami się nie stuknie postąpi nieładnie, Temu jajco w nocy spuchnie i kuśka odpadnie. Kto nam nie dotrzyma kroku, taki jest niewdzięczny, Będzie wzwód miał raz do roku w dodatku wewnętrzny. Niech nam Rektor jeden z drugim nigdy nie podskoczy, Kto ich zdrowia nie wypije, niech się pod stół stoczy. Niech im służą jak najdłużej serce i wątroba, Kto się z nami nie napije, ten jest kawał żłoba. Niechaj gwiazdka pomyślności chroni nas od kaca, A kto z nami dziś nie pije, niech się sam przewraca. Niech mu humor dopisuje wśród wesołej paczki, Niech mu język nie opada poniżej łechtaczki. Niech mu życie nie poskąpi penisa jurnego, Niech mu żona nie odmawia stosunku rannego. Niech go życie zawsze darzy uczuciem błogości, Niech mu dziwy dupy dają do późnej starości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fizz ja tam pijąca jestem, nie żeby duzo ale jaednak pijąca dzieki sexoholck :) chętnie pośpiewam, ale wy sie cieszcie ze na forum nie ma dźwieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam, niech zyje naaaam, niech zyje nammmmmm, zdrowiu szczesciu pomyslnosci niechaj zyje nam, niech zyje nam, niech zyje nam, w zdrowiu, szczesciu pomyslnosci niechaj zyje nam, a kto???? I wszyscy razem! A G O S I A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kotleta-dobra seta. Po pół szklanki-do kaszanki. Pod golonkę i pieczywko duża wódka,małe piwko. Gdzie wędlina i pieczyste, zawsze miejsce jest dla czystej. Kto nie trzaśnie pod sałatkę, ten obraża ojca,matkę Jak przełknąłes,to nalewaj, żeby schab się nie pogniewał. Nie zaszkodzi nawet zrazik, gdy się czystą go odkazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Foleta :) to chyba dobry pomysł. Warto spróbować. Oglądałam tę zaklinaczkę. Ja i tak jestem dla Ciebie pełna podziwu,nawet, jeżeli jak piszesz dzieci robią z Tobą, co chcą. Sexoholck, no no !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepijemy naszej babci domek cały, Domek cały, domek mały I kalosze i bambosze i sandały, Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci domek śliczny Domek śliczny, domek śliczny I zrobimy z tego domku dom publiczny, Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci majty w kratę, Majty w kratę, majty w kratę Takie duże, barchanowe i włochate, Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci pieska, kotka, Pieska, kotka, pieska, kotka Pozostanie naszej babci tylko cnotka, Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci złote zęby, Złote zęby, złote zęby I zrobimy naszej babci dupę z gęby, Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś :D no co tak slabo przy naszym stoliku???? Spiewamy kobitki! Za zdrowie kolezanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to i mnie dzieciaki włażą na głowę, ale pocieszam sie że są gorsze niż moje :) Tez widziałam te zapowiedzi i szczerze mówiac też sobie pomyslałam żeby sie zgłoscić :) No i co z imprezką?? Zaraz przynoszę torcik. Świeczuszki bede dmuchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
no no ciekawa wersja, nie wiedziałam, że to takie długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Jezu jak tu cudnie!! Agosiu!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 W tym szczególnym dniu szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch: miłości co w sens życie ubiera i szczęścia by wygrać z losem w pokera. Z okazji urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest wersja \"100 lat\" dla kobiet. Bez urazy ale mnie raczej nie ma co stać jak \"szabla ułańska\" i ta japonka na końcu też nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibuś dziekuję :) Ślicznie powiedziane a raczej napisane, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Bardzo uroczyście się zrobiło. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
sexoholck witam Cię - super że jesteś wniosłeś tyle uśmiechu To sto lat super - a masz wersję o kobitkach? Domek mały też ekstra - szczególnie te majty w krate hihihihihihi Foleta ten program może być super - jak jesteś odważna to spróbuj , będziemy na pewno oglądać te Twoje słoneczka niedobre jak Wam sie uda.Moje też niedobre , właśnie toczą wojnę zamiast grzecznie spać. Whisky Fizz :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu o tej porze nie śpią dzieci?? Dobranocka juz dawno była. Moje juz podobno śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Zazdroszczę Ci Agosia!!! Ale moje chyba wdały się w rodziców - nocnych marków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Napisz coś o dzieciaczkach - płeć , wiek itp.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie ma czego zazdrościć, jestem w pracy. A duże Twoje pociechy, Malibu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zaledwie dwoje(a dają popalić gorzej niż czwórka mojej przyjaciólki). Starszy syn ma 7 lat a młodszy 3 latka w lutym bedzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×