Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość whisky
mój nastolatek też mnie denerwuje, ale nie dosięgam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
coś Ty przecież nie do Ciebie były największe pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Młody , jak byłam w szkole , poszedł gdzieś. Z reguły chodził do kolegów czy kafejki i wracał jak ja przyjeżdżałam na obiad. Nieraz był w domu pograc , wpadałam po niego i jechalismy do dziadków. A jesli ja byłam predzej u mamy to dzwonilismy na komórkę i za pare minut był. A dzisiaj dzwonimy na zmianę mama i ja - nie odbiera. My juz dawno po obiedzie, robi się czwarta, wpół do piątej i nic... O szóstej umierałam na zmianę ze złości , nerwów i strachu. Do tego telefon zrobił sie niedostepny.Wyłączył? Rozładował się od naszego dzwonienia ? Nie wiadomo. A młodego ani widu ani słychu. W końcu babcia nie wytrzymała i ruszyła na miasto - ja już byłam z małą u siebie w domu. Planowałam zacząć działać jak nie wróci do 19.I za pare minut telefon - panicz siedzi sobie w najlepsze w kafejce i gra jakby nic poza tym nie istniało. żeby chociaż wszedł do domu i przeprosił - ale nie!! Zdziwiony ze matka wkur.... bo przeciez on miał teleoin w kieszeni kurki i to jeszcze ustawiony tylko na wibrację a kurtka przeciez wisiała na wieszaku... A że zegar na pasku każdego kompa to mało ważne... Gówniarz wstrętny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Mój siedział na tapczanie jak tam wpadłam - bo od razu zniknął w swoim pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
hihihihi Gówno - za mało czasu upłynęło ble,ble,ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
no masz rację, też bym się zdenerwowała, ale dzieciaki nie mają poczucia czasu i śmieją się z naszych strachów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
No niby do mnie nie , ale jak kogos lubię to walczę o niego jak lwica o młode i nie dam nikomu złego słowa powiedzieć, jeśli uwazam ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Mamy nowe słówko :teleoin - miałam poprawić i na o a ja poprawiłam f. Naprawdę jestem roztrzepana. Już pomijam to, ża "Alt" mi szwankuje i często piszę bez polskich znaków:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Wiesz Whisky - idę wreszcie spać bo rano do pracy. Może jutro znowu będę pierwsza? Stosunkowo udanej nocy Ci życzę:):):): A sobie - erotycznego snu z moim męzem w roli głównej:):):) Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
dziękuję :D wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Witajcie!!! :):):):):) Miłego dnia !!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu xx
Para zakochanych spaceruje po parku: - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię.. - To znaczy? - Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloizę.. - a to jak? - Jak?! Srak!! Czytałeś coś w ogóle? - Tak, Naszą Szkapę. Ugryźć cię w dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu xx
Cześć Dziewczynki !!! Musiałam dodać jeszcze jednego "iksa" bo ktoś chyba wymyślił takiego samego nicka i zabezpieczył go hasłem. Teraz zastanawiam się, czy go zmienić całkiem, czy zostawić z dwoma iksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Witajcie, A myślałam, że poszłyście wczoraj spać,w przeciwnym razie nie wyłączyłabym kompa. Nie spałam do 1.30. :( Malibu, ja też mam klawiaturę do chrzanu, podobno w środę będzie nowa, narazie męczę się, bo mi trochę spacja nie działa, niektóre litery nie wybijają, więc poprawiam i poprawiam, i tak w nieskończoność. Często myśl ucieka. A dziećmi jest tak, jak z facetami, albo odwrotnie. Też nie mają poczucia czasu, jak go nie chcą mieć. A słowo teleoin bardzo mi się podoba.:D:D:D Whisky, szynki nie podsmażałam, po prostu kosteczki jak grzaneczki /ale rym, a raczej rymek/, a zupę ze śmietaną troszkę gotuję, bardzo krótko i śmietanę daję "Szefa kuchni", 22%, raczej się nie warzy. A łyżeczkę mąki daję, żeby jednak zagęścić, bo zupa powinna mieć bardziej kremową konsystencję, łyżeczka mąki na 8 bulionówek, to nie jest dużo. Przepis na ciasto w następnym wejściu, bo jadę do miasta, więc teraz trochę się spieszę. Whisky🌻 Malibu🌻 Foleta🌻 Agosia🌻 Nawojka🌻 i dla pozostałych zaglądających 🌻 Do miłego !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.maliby dawno sie tak nieusmialam,jeszcze teraz jak pisze to cala sie trzese ze smiechu.dowcip udany!a synus faktycznie zasluzyl na kare,niemam jeszcze takich problemow ale juz dzis na sama mysl,ze tak bedzie i z moimi dziecmi jestem przerazona.ja pod tym wzgledem bylam wyjatkowa nastolatka,zawsze wrwcalam na czas w przeciwienstwie do moich braci.dziewczyny dowiedzialam sie ze takie rodziny jak nasze moga starac sie w polsce o dodatek tzw.rozlakowe gdy jedno z rodzicow pracuje legalnie za granica.kuzyn mojego meza studiuje prawo i mial to na wykladach.pytal profesorki jak to zalatwic i dowiedzial sie ze trzeba napisac do rzecznika praw obywatelskich i oni odpowiedza.chce sprobowac jak sie czegos dowiem to sie z wami podziele.fizz a bedzie spotkanie przy herbatce?dawno niepisalas co sie dzieje w tych sprawach,przepraszam za wscipstwo.jestem ciekawa z zyczliwosci,wiesz ze wszystkie zyczymy ci jak najlepiej.whisky a czy ty tez nalezysz do tych szczuplych,moze twoja cora ma to po tobie?moja bratowa je tyle co ;;chlop od kosy,,i jest chuda jak szczapa.a swoja droga ja bym chciala zgubic pare kilo.niemartwi mnie to jednak,lubie siebie taka jaka jestem.i to jest chyba najwazniejsze-akceptowac siebie.wtedy wszystko inne latwiej nam przyjac do wiadomosci.wam tez szwankuje klawiatura a ja jeszcze dodatkowo powinnam uczyc sie pisac uzywajac duze litery i polskie znaki.czasami tak robie ale wolno idzie mi pisanie.szukalam jakiejs dobrej ksiazki-podstawy komputera ale zadna mi nie odpowiadala.napisana takim jezykiem ze musialabym najpierw skonczyc studia wyzsze z informatyki by cos zrozumiec.moze wy mi cos polecicie ale koniecznie kolorowe obrazki.taka dziwaczka ze mnie.a teraz spadam ide ogarnac dom i wyruszam do miasta.nieudalo mi sie zalatwic opiekunki i musze dzieci wziac ze soba,a pogoda nienajlepsza.milego dnia dziewczynki.najwonka zajrzyj do nas,naprawde wszystkie czekamy.niedaj sie prosic!to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a w sercu ciągle maj... \" Ale mi się Wasz tytuł topiku podoba :-) Taki radosny i optymistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
cześć, jadę z córą do lekarza, ale jest o.k., będę później. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu_x
Mam mało czasu dzisiaj w pracy , więc na razie nic nie piszę - ekspetmentuję tylko z nickiem - jeśli ten będzie wolny to planuję zabezpieczyć go hasłem i od następnego razu będę "czarna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam - dziwne, że parę minut temu udało mi się wysłać z nicka " Malibu_x a za moment był już zajęty....hmmmm. Chyba ktoś mnie nie lubi :(:(:(:( Od teraz będę już czarna "Malibu-x" Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich 🌻 Piękny ten Wasz temat.....jak u mnie \" w sercu ZAWSZE maj!!!!! Witaj whisky-x ( nie powiem....Twój nick bardzo mi się podoba :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - ja też bardzo lubię... Dziewczyny, lekarka stwierdziła, że córa ma b. niskie cisnienie i stąd te problemy. Też tak zawsze miałam. Chce jej dawać jakieś leki na podwyższenie, sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniał!!!Cześć Whisky!!! Wpadłam na moment, bo być moze znalazłam powód znikajacych nicków: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3183865 Cytat z tego topiku: \"aczkolwiek Wrzucę to jeszcze tu, bo widzę że są 2 takie same tematy: Dobra i tak wam powiem . Znajcie moje dobre serce. Hasłowałem nicki, gdyż nie podobało mi się, że jest tyle podszywaczy na forum i że często ta sama osoba używa innego pomarańczowego nicka . Wobec tego hasła są dwa: \"kurdemole\" lub \"uczestnik\". Dzięki mnie będziecie już mieć swoje nicki i to czarne Powinniście być mi wdzięczni Jak hasło nie będzie działać, to znaczy, że zrobiłem literówkę, lub ktoś inny Wam zastrzegł, bo ja używałem tylko tych dwóch haseł. No to 3,2,1 start, odhasłujcie swoje nicki\" Whisky cieszę się , że u córki nie wykryto czegoś poważniejszego. Muszę lecieć po małą do przedszkola...Pa:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
No wróciłam i biorę się za farbowanie włosów. Nie podobały mi się ani ceny, ani terminy. Foleta, herbaciarnię będę miała jutro u siebie. Zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monial,chyba już cie gdzieś widziałam[tak mi się wydaje].Whisky cieszę się ,że z córką to nic powarznego,a leki pomogą.Fizz a co chciałaś kupić,że ceny ci nieodpowiadały?Cieszę się na jutrzejszą herbatkę!!!!!Ty napewno też,odrazu chce się człowiekowi żyć jak czeka na coś miłego!Najwonka,czemu niepiszesz?Odstraszyłyśmy cię czy co?Miej trochę zrozumienia dla bywalczyń starego topiku.My naprawdę nie jesteśmy szkodliwe!Fajne z nas babki,a że troche podejrzliwe to chyba zrozumiałe po tym jak tam zostałysmy potraktowane!Najwonka odezwij się,,plissssss,,! A ja idę kończyć obiadek.To narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta --- mogłaś mnie na innym topiku wypatrzyć :D Ten mnie zaintrygował swoimi optymizmem.... a że ze mnie optymistka to zajrzałam :-) Ten \"maj w sercu\" ... bardzo mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,gdzie się wszyscy podziali?Pusto tu dziś!Fizz i jak kolorek,wyszedł?Monial,napisz coś więcej o sobie:co robisz,czy masz męża,dzieci i w jakim wieku.Dzieci oczywiście nie ty.A Najwonki niema.Troche przykro.Ide zrobić sobie kawkę,kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Znowu wpadam tylko się zameldować. Zaraz idę na angielski. Nie obiecuję, że wlecę później bo coś mi dziś humorek nie dopisuje... I najgorsze, że nie wiem z jakiego powodu :(:(:( A moze dlatego, że mam wyrzuty, że Najwonka zniknęła...Trzymajcie się i napiszcie coś do poczytania - bo jak wrócę to na pewno chociaż tu zajrzę poczytać. Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×