Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Czesc dziewczyny, wpadlam sie przywitac, bo polubilam ten topic :D Jesli chcecie, moze byc po hiszpansku: \"!HOLA!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Fizz będzie pięknie - a jaki kolor? Whisky - przepraszam bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Witaj Enamorado 🌼 [ kwiatek] Ja też go polubiłam więc może będziemy się tu częściej spotykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
Hola Enamorada - akochana? Fajnie, że jesteś :D Malibuś za co TY mnie przepraszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
Zakochana = enamorada? Te 60 sek. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
Fizz, toż to kreacja godna mistrza! Szyjesz z wykroju, czy sama potrafisz? Pełna podziwu jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
kurcze Whisky też nie zauważyłaś - fizz od razu wyłapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Whisky i Malibu (ciekawa mieszanka :D) 🌻 PS. Tak, enamorada = zakochana. Whisky, znasz hiszpanski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
A wiecie jak nauczyć Anglika polskiego przekleństwa? Kazać mu powiedzieć: tea , who , you , yeah , bunny...:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Ja tak w biegu, między białym barszczem, a białą kiełbasą. Witaj Enamorada HOLA/?/ Piękny nick i pewnie będzie gorąco. Malibu :D A kreacja, okaże się. Trochę z wykroju,trochę bez,taka wariacja. A kolor? głęboka, acz nie gorzka czekolada. Ateraz proza i biała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
Enamorada, z hiszpańskiego znam raczej tylko hola i niewiele więcej, to sobie sprawdziłam wczoraj w słowniku. Zawsze podobał mi się ten język, ale nie jest wcale taki łatwy, wbrew pozorom , prawda? Gramatyka. Dobrze znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
Malibu fajny ten sposób na Anglika, Ty zawsze coś wymyślisz. A tamto, nieważne, takie cofnięcie w czasie. Odczułam ulgę, że Fizz może spokojnie i bez obciążeń psychicznych oddać się teraz sprawom przyziemnym. Jak to zabrzmiało dumnie "biała kiełbasa"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Znowu w biegu... Dziewczyny, ale mi dobrze z Wami ❤️❤️❤️ wszystkimi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Pożegnałam się, a co mi tam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Dzięki dziewczynki - byłam przeczytałam. Chyba Was kocham ( ale cakiem cakowicie inaczej niz mojego męża ). Uśmiałam się z dumnie brzmiącej białej kiełbasy... A co sądzicie o sensie naszego istnienia??? Tak tylko pytam.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Jestem już po białym i białej i piję zieoną.... Kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
oczywiście zieloną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
a ja podałam swoim chłopakom krupnik, kotu parówkę, bo woli od swoich puszek, później pomyślę o drugim daniu i o sensie zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Fizz zaparz dla mnie też - za chwilkę jestem, czas już skończyć z tą colą i zabrać się za coś zdrowszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. tez nabralam ochoty na bialy barszcz z dumnie brzmiaca biala kielbasa :D:D:D Whisky - dosc dobrze znam hiszpanski, mieszkalam przez rok w hiszpanii i tam uczylam sie jezyka. Jest latwy do nauczenia, ale jak sie ma z nim kontakt, bo niektore zasady gramatyczne rzeczywiscie trudno wytlumaczyc, trzeba sie ich raczej osluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
też wolę się uczyć ze słuchu i na żywo, fajnie miałaś przez rok, pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
tak szczerze to nie przepadam za zieloną, ale czego się nie robi dla zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky
też bym powiedziała, że Was kocham, ale aż się boję, że zaraz będą te "preferencje" "granice, których nie można przekroczyć" i jeszcze jakieś mądre słowa, których mogę nie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
A ja i tak Was kocham :D:D:D Zielonej też nie lubię, ona pachnie jak zaparzony tytoń, ale piję taką ekspresową Liptona Citrus, to jest niezłe i nie podnosi ciśnienia, a ja mam dziś ciśnienie jak stodoła. Hiszpańskiego zaczęłam się uczyć na pierwszym roku i znowu niestety grupa się rozwiała. Żałuję do dziś, tym bardziej, że w liceum miałam francuski i liczyłam, że będzie łatwiej. Ale uczyć się języka na żywo, to zupełnie co innego. Zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w moim sercu listopad a może
nawet styczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Eeeeeeeeee tam!!! Ja bym się nie przejmowała takimi głupotami. Więc powtarzam jeszcze raz : KOCHAM WAS!!!:):):):):) Mam parę słowników , encyklopedii to dam sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Hej !!! Listopad a może nawet styczeń!!! nie smuć się pogadaj z nami - zobaczysz będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
No właśnie, co z tym listopado-styczniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu x
Muszę na razie uciekać:(:(:(:(:( Goście się zaanonsowali a ja zamiast sprzątać - same wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foleta
czesc dziewczyny.fajnie.ze znow mozemy sobie pogadac.musze tylko przywyknac -wiecie do czego.my juz po obiadku.dzieciaki gonia mnie od kompa bo chca grac.fizz a kiedy ty masz ta impreze bo juz zapomnialam!a stroj faktycznie bedzie swietny!to pa do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×