Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Nie no muszę jeszcze raz się wpisać, Fizz, nie będę taką egoistką, jeśli chcesz możesz zostać, odpocząć, zrelaksować się, no i w ogóle... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam MAJ!U mnie wyjrzało słoneczko i od razu czuję się lepiej.Malibu nie zaniedbuję topiku,przecież piszę.Moje bliżniaczki postawiły wczoraj na swoim,złamałam się i spałam z nimi.Teraz biegają po domu jak wasze koty a przy tym jeszcze wrzeszczą.Czyste szaleństwo!Malibu ja moim podawałam syrop z miodu i czosnku,do tego sok z cytryny.Miód lejący,półsłoiczka po dżemie,2sprasowane ząbki czosnku i sok z połówki cytryny.Mam nadzieję,że szybko wyzdrowieje.Monial mam twoje gg i powiem ci,że jesteśmy rówieśniczkami.Po wieku dzieci widze,że tez póżno zaczęłaś.Ja w tym roku będe mieć 8rocznicę ślubu.Agosia mieszkasz w najpiękniejszym mieście w polsce.Gdybym mogła wybierać to chciala bym tam mieszkać.Byłam tam kiedyś na koloniach cały m-c i zakochałam się.Szcześciara!Fizz zdradż nam słotką tajemnicę-co przygotowałaś dla Młodych?Nie wiem czy dibrze pamiętam ale ty chyba planujesz dluzszy pobyd po za domem?Czy dobrze kojarzę?Ale mam nadzieję,że tam też jest komp i będzieśż do nas zaglądać! Dobra,kończę to pisanie bo wszyscy jesteśmy jeszcze w piżamach a w domu burdel.Tak mówią moje dzieci.Muszę też popracować z córką nad lekcjami.Nie było jej w przedszkolu 3tygodnie i ma dużo do nadrobienia.Witaj piękny MAJU!To narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Nie wiem, jak długo będę, ale jeśli dłużej to będzie znaczyło, że pojechałam do rodziny pod W-wą /15 km/ i wtedy na pewno się odezwę, bo będe miała dostęp do kompa. Bo teraz jadę do koleżanki i będę mieszkała na Waszyngtona. A co dalej czas pokaże. /??????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
Nie, nic z tych rzeczy o których /domyślam się /myślisz. Po prostu, może pojadę do rodzinki, ale to zależy od atmosfery tam. Tak ogólnie. Tutaj trochę jest nie tak, ale nie z MM i o tym po powrocie. Mimo to samopoczucie mam dobre i wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz cieszę się,że wyjeżdzasz.Oderwiesz się na chwilę od domowych spraw,odetchniesz i może inaczej spojrzysz na\"herbatkę\".Zcałego serca życzę ci udanej imprezy i wypoczynku u rodzinki.Może tam odnajdzie cię MAJ?!Powodzenia dziewczyno!Whisky niemartw się,że niektóre z nas spotykają się na gg.Ty też możesz do nas dołączyć.Na nasz topik wchodzą też zapewne inni,którzy tylko czytają a my mamy jednak swoje sprawy,o których nie muszą wiedzieć.My to co innego,i gg jest bezpieczniejsze.Ja podałam wcześniej mojego meila,jak masz ochotę to napisz,zapraszam. Chałupka ogarnięta,zostało odkurzanie i mycie podłóg.Lekcje z córką odrobione.To ja spadam,idę działać dalej,ale ja tu jeszcze wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, to już jestem spokojniejsza. A wyjazd dobrze robi. Odmiana oderwanie od własnych kłopotów. No i jak zobaczymy, że gdzie indziejnie jest tak różowo, to inaczej patrzymy na własne sprawy i problemy. Też się wzięłam ostro do roboty, jak Ty Foleta i mam już obiad, paszteciki i barszcz z wczoraj. No i upiekłam ciasto, taki pół biszkopt, miał być z truskawkami i galaretką - MAJOWY, ale już trochę zjedliśmy z synusiem, więc nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, a czy Ty przypadkiem nie szykujesz zapasów dla męża na ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia, znalazłam fajną sałatkę bananowo-ryżową, myślę, że może smakować dzieciaczkom, skopiowałam: Wykonanie: 3 banany, 5 łyżek ryżu ugotowanego na sypko, pół selera, 100 g szynki, 5 łyżek majonezu, 2 łyżki śmietany, łyżka soku z cytryny, curry, sól, cukier Banany obrać, przekroić wzdłuż na pół, a następnie pokroić w plasterki grubości 1/2 cm. Szynkę pokroić w drobne cząstki. Seler obrać i zetrzeć na tarce, skropić sokiem z cytryny, aby nie ściemniał. Do majonezu dodać śmietanę i curry. Wymieszać wszystkie składniki z ryżem, doprawić solą lub cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze przypomniała mi się genialna sałatka, ale nie wiem czy podam wszystkie składniki, bo bardzo dawno nie robiłam. A więc: -kurczak w kosteczkę (może być gotowany, pieczony) -ugotowany drobniutki makaron (gwiazdki, kwiatuszki, albo takie literki widziałam, byłyby fajne dla dzieciaków), nie za miękko -brzoskwinie z puszki, odsączone, w kostkę -rodzynki -kukurydza -majonez -sól, pieprz chyba niczego nie pominęłam, a naprawdę pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna sałatka: jajka na twardo, ananas z puszki, trochę pora drobniuto pokrojonego, kukurydza, majonez. Też dobra, tylko ostrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky dzięki za przepisy,tą drugą napewno zrobię za tydzień.Moja mama ma 11urodziny,idę z moimi potworkami więc coś musze zrobić. Agdzie podziała się reszta pań.Malibu,jak tam wizyta u lekarza?Moniał a co u ciebie,nieodzywasz się.Agosia też mogła by tu zajrzeć.Czy wy wszystkie wyjechałyście czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizz
O kurcze, takie fajne przepisy, a ja już nie mam czasu, po powrocie będę musiała skopiować. Dziewczynki, maj bedzie na pewno, MUR BETON !!! Buziaczki dla Was 👄👄, jadę szaleć, a co mi tam..... Whisky, trochę robię hihihihi, przecież bym nie była sobą. 🌻🖐️🌻🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał,nie łam się.Ja też nie mam talentu w palcach,a twój szalik był dokładnie taki sam jak mój.Nawet cerować nie potrafię,w czasach biedy to mój mąż cerował dzieciom rajstopki.Taka zdolna bestyjka z niego.Podziwiam ludzi,którzy mają różne talent i troszkę im zazdroszcze,ja swojego jeszcze nie odkryłam.I dobrze mi z tym.A co tam,nie wszyscy musimy go mieć bo kto by podziwiał dzieła tych zdolnych?!hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! tylko się melduję bo za chwilę przychodzi do mnie przyjaciółka na nasze cotygodniwe piątkowe spotkania. Postaram się wpaść jeszcze dzisiaj i cos więcej napisać. Trzymajcie się. Papatki!!:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!! Wreszcie moge podpisac listę. Wczoraj po pracy usiadłam jeszcze do kompa na chwilkę. Ale dzis od rana miałam urwanie głowy. Widze że i wy też macie dzis dzień spiocha. Ja wstałam o 12!! Misiu oglądał bajki. Wstałam 2 razy raz zeby wyprawić Pierworodnego z tatusiem do szkoły a potem żeby zrobić Młodemu sniadanko. Potem wszystko szybko bo pezeciez jutro imprezka urodzinkowa Misia :) Foleta ja się nie złamałam ale za to poplakałm sobie z Młodym. na szczęście on zasnął pierwszy. Fizz ale pech z tą kreacją :( o ile pamietam to było z tafty?? Jesli tak to uważaj bo w wodzie moze się zbiec i będziesz miła mini :) Moniał widze że jestes koleżnaka po fachu. Ja pracuję w hotelu, w recepcji. Uwielbiam swoją pracę.A tobie jak się pracowało? Zdaje się ze ty teraz jestes bez pracy. Dobrze pamiętam?? To przykra sprawa, ale tzreba przeczekać i nie poddawać się :) Dzieki za przepisy na pewno wyprubuje bo za tydzień druga tura imprezy. Zdam relacje jak wyszło :) Jestem z Krakowa bo ktos o to pytał :) I jeszcze jedno wam powiem na koniec tego elaboratu. Dzis jestem MAJOWA i SZCZĘŚLIWA, między innym dzieki wam. Buzia mi się śmieje i ciesze się że mogę z wami pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, jak się czuje córcia? Co powiedział lekarz? Agosia, miłej imprezki jutro. :) Co się dzieje, tak tu pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na koniec dnia.Moja Alicja już poszła,pisała pracę na kompie.Blizniaczki nie śpią i jeszcze przez te małe małpy pokłóciłam się z mężem.Zadzwonił póżniej i przeprosił.Dzień zaczął mi się pięknie ale końcówka fatalna.Malibu,co się nieodzywasz?Jak tam córka,jak pogaduchy z koleżanką?Mam nadzieję,że jutro sobie poczytam,bo dziś już idę spać.Dobranoc Nocnym Markom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki. Koleżanka niedawno poszła a mi się cos dziwnie oczy zamykają - pewnie za późno dzis wstałam. Córcia przeziębiona , ma lekko \"rozpulchnione\"( tak to określił lekarz) gardło, ale na szczęście oskrzela czyste. Pięć dni na syropkach a na szósty do kontroli.Opieki nie brałam - mama będzie rano przychodziła - załatwię sobie tylko, zeby chodzić godzinę później. A gdzie nam dzisiaj Moniał przepadła? Na gg tez jej nie ma.... Chyba pójdę juz do łóżeczka - bo te oczy. Aha a pralka dalej nie działa - musi iść na warsztat - bo wczoraj wyszło,że pompka się zacina , dzisiaj przywióżł pompkę - a ta dalej uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham Wam tylko szybciutko 🖐️ i uciekam po jakieś zakupy. Potem postaram się zajrzeć....na dłużej, mam nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje swoje przybycie.I na początek dnia kilka słów do Moniał i Whisky-dziewczyny co jesteście takie oszczędne w pisaniu?A u mnie słoneczko i humorek w miarę.Mam nadzieję,że nic mi go niepopsuje!Fizz wypoczywa i bawi się w najlepsze.Komu jak komu ale jej się należy!Moniał mam pytanko-czy ja wysłałam do ciebie meila?Mam chyba sklerozę bo naprawdę niepamiętam.Dziewczyny,co dziś robicie?Agosia zajęta przygotowaniami do urodzinowej imprezy,a co z resztą?ja wypuściłam moja dziatwę na dwór,dawno nie byli.W domu huk roboty ale mi się niechce!Muszę się jednak wziąć w garść bo po połódniu mam gości.To ja się narazie żegnam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże,dziewczyny,czy wam też się dzis nic niechce?Dom ogarnięty ale daleko mu do ideału.Muszę się wziąć za obiad bo dzieciaki wrócą i będą głodne!A za oknem SŁOŃCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzis w sercu listopad. :(:( Fajnie sie Was czyta, fajnie wystartowaliscie. zycze powodzenia 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że ktoś tu zajrzał. :) A gdzie majowe dziewczyny? Agosia, rozumiem zajęta, Malibu, czy z dzieckiem nie jest za dobrze? Miałam nadzieję, że szybko przejdzie jak u mojej. Moniał co z Tobą? Foleta masz już gości? W takim razie pozdrawiam tylko i lecę z koleżanką na zakupy i pogaduszki. Nie ma to jak babskie spotkania! :D Dziś faceci mnie denerwują, oprócz kota, ten jeden mnie rozumie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skopiowałam dla Was, może się trochę uśmiechniecie :D :D :D Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoją męskość. - Dwa centymetry więcej i byłbym królem. Na to jego żona zwraca mu uwagę: - Dwa centymetry mniej i byłbyś królową. Dlaczego mężczyżni tak lubią kawały o blondynkach? - Bo mogą je zrozumieć. Czym różni się mężczyzna od komputera? - W komputerze wystarczy wydać jedno polecenie. Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu niż psychoanaliza kobiet? - Kiedy trzeba cofnąć się do dzieciństwa to oni już tam są. Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki? - 30 sekund i gotowe. Ilu mężczyzn jest potrzebnych do wkręcenia żarówki? - Dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy. Dlaczego mężczyżni nigdy nie pokazują swoich uczuć? - Nie można pokazywać czegoś czego się nie ma. Kobieta:- czy kochasz mnie tylko dlatego że mój ojciec zostawił mi fortunę? - Mężczyzna:- ależ skąd skarbie, kochałbym Cię tak samo, bez względu na to, kto zostawił by Ci fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc Dziewczynki!!! Mało nas tu dzisiaj oj! mało. Ja dzisiaj wpadłam w wir prania - w końcu pralka działa , poza tym sprzątanko, gotowanko i takie tam przyziemne sprawy. Nawet nie miałabym dziś o czym Wam napisać - proza życia. Z małą nienajlepiej - jej kaszel mnie przeraża. Zastanawiam się nad bańkami... Whisky jak się udały zakupy i babskie ploteczki? Co tam dziewczynki słychać - jak goście? Buziaczki i papatki!!! Miłej niedzieli 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Malibu, bańki pewnie by najszybciej pomogły, a masz kogoś kto umie postawić? I czy Mała się nie boi? Moje dzieciaki strasznie się bały. A zrobiłaś ten syropek cebulowy/czosnkowy? Dziewczyny czemu nie piszecie? Oj zdziwi się Fizz :( Z zakupów wróciłam póżno, same zakupy prozaiczne i nieciekawe, ale co sobie pogadałyśmy! byłyśmy w kilku sklepach, naoglądałyśmy się, nawąchałyśmy.. Wyobraźcie sobie takie zakupy z facetami, nie do pomyślenia. W międzyczasie zadzwonił młodszy żeby przypomnieć o słodyczach, a potem duży żeby się zdziwić co się ze mną dzieje tak długo. Wróciłam ok. 22.00, sami musieli zrobić sobie kolację :) Napiszcie jak tam goście. Malibu uporałaś się już z praniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×