Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Nie jestem podobna do nikogo znanego. Ale mam coś ładnego. Kiedyś moja złośliwa chrzesna powiedziała mi, że gdyby były konkursy piękności na części ciała mogłabym startować w dwóch kategoriach /aż/ w uszach i stopach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale masz rodzinkę Fizz, ale się uśmiałam - w głos, przepraszam. I oczywiście nie wierzę wrednym babom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleto 🌻 męża, męża mogłabym zmienić, ani łóżko, ani fryzurę... Whisky, no to ładna fryzurka była u Foremniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to taką sobie zrobię i może poczuję się tak jak ona - rozkwitła w oczach :) Aha to tak troche podświadomie, bo dużo ludzi mi mówiło, że do niej, albo do Ewy ( z Adama i Ewy) jestem podobna. Ale jak spojrzę w lustro to wyglądam strasznie blee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz ale ta twoja chsestna to jakaś wredota!Ja też myślałam,że masz dłuższe włosy,jesteś mała filigranowa.Taka boginka leśna.Tak mi się wyobrażało bo taka dusza artystyczna z ciebie. Whiski,niewiem jak wyglądała ta fryzura ale musisz mieć zdjęcie i b.dobrego fryzjera by cię tak obciął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Whisky,to niezła du... z ciebie! Zawsze lubiłam tą aktorkę.Chrzanowską oczywiście. A wiecie ,że u mnie pada śnieg?Jest tak bielutko,caly bród zakryło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zielone malutkie oczka, podobno śmiejące, muszę powiększać makijażem, oprawę niestety mam jasną, więc robię sobie hennę, cerę jasną z malym rumieńcem, jako dziecko rumieniłam się nieznośnie, nos wąski nie duży, dołki w policzkach, usta w miarę kształtne, też nie duże, twarz trochę okrągła, a w ogóle to mam trochę kręcone włosy, ale je prostuję, bo w prostych mi lepiej. I nie jestem filigranowa, noszę 40, a wzrostu mam 162cm. Whisky, Katarzyna Chrzanowska jest b. atrakcyjną kobietą, gratuluję podobieństwa. No, niech teraz reszta opowiada...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież powiedziałam, że wyglądam teraz blee... może kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Whisky, ktoś taki jak Ty nie może być blee..niemozliwe, a jeżeli jesteś podobna do Chrzanowskiej to...tylko uśmiech potrzebny i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brązowe, piwne oczy, raczej duże, o nosku raczej nie da się, dla odmiany, powiedzieć, że jest mały, wzrost 170, rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1.60 wzrostu.oczy duże,niebieski oprawa czarna.Usta wyrażnie zarysowane,kształtne.Jedyny problem to nos,mógłby byc ciut mniejszy.Śmieję się,że wszystkie dzieci i wnuki mają nos po dziadku,moim tacie.Fizz wcale nie jestes tak duza ja też noszę rozmiar 40 i jest mi z tym dobrze. Kolej na ciebie Whisky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, to z Ciebie bardzo przystojna kobieta. Zazdroszczę i wzrostu i rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak na razie jestem najwyższa, zobaczymy jak Agosia i Anka. Zawsze chciałam mieć zielone oczy i podobają mi się niebieskie. Ho ho ale jesteście laski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zazdroszczę Wam dużych oczu ....buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się minęłyśmy z Whisky. Dziewczyny,ja się już porzegnam dzisiaj bo te dwie naprawdę rozniosą mi dom.Ni jak nie mogę zagonić ich do łóżka.Ajutro o 7pobudka.Miłego gadania.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jaka jest różnica między 40 i 38? Niewielka i osiągalna i w jedną i drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po śmierci mamy ważyłam 7 kg mniej, wygladałam okropnie,/ podobno/ w dodatku mam dość duży biust. I jak się za bardzo odchudam mam kłopoty z sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda nam się dobić dzisiaj do 1000? Już niewiele brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, zresztą po co. Ja też czasem nosiłam 40, zależy też od firmy. No i niektóre kobiety źle wyglądają kiedy są zbyt chude. Kiedyś nie chciałabym być zasuszoną staruszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie grozi, ale się pilnuję, żeby nie było więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wadze tematu hihihihi , to jest 986 wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ostatnio pewna życzliwa sąsiadka zapytała moją ciocię czy ja czasem nie jestem chora, bo taka szczupła, hihi. Dodam, że wcześniej przywiozłam tę panią z kilkoma siatami zakupów ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też mam 40 i wyrosła mi ostatnio jakaś oponka nad talią blleeee. Ale mąż obiecuje mi w kwietniu basen , jaccuzi itp. - no to koło ratunkowe juz mam. Boże ale się nasmiałam!!!! A MM był wniebowziety - zadzwonił w niezbyt dobrym nastroju a skończylismy zaśmiewając sie do łez. Kurcze jak ja go kocham!!! Powiedział , że właśnie taką najbardziej mnie lubi - opowiadałam mu o Was i pytał czy planujemy się spotkać. Potem wyjdą te Ewy Julie i Małgorzaty hihihihi - ale ogólnie to do szyku z Was laseczki - tylko, że chyba nie ma tu takiej starej dupy jak ja i nikt nie pamieta Julii z Pogody dla bogaczy - a może to i dobrze? hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×