Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Fizz zapomniałaś ??? Ja nie lubie piwa!!!!!!!! Jak już to malibu albo czystą \"na żywca\" + popitka. Po drinkach bardzo odchorowuj ę wiec juz od dawna ich nie piję. Kurcze jak mi komp muli.... bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu a jaką masz długość, bo kolor już wiem - ładny :) i fajnego masz męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za męża dzięki - nieraz sie zastanawiam czym sobie zasłużyłam na taką cholerę - z tych moich argumentów to chyba tylko czwarty do niego pasuje - hihihihi:):):):):):) A włosy niezbyt długie - moze tak 10 - 12 cm i wycieniowane. Mam niestety bardzo delikatne włosy - taki miekki jedwab ( nad czym odkad pamietam bardzo ubolewam) więc nie ma szans na dłuższe. Cieszę sie , że dzieciaki mają włosy po MM - oboje mają o wiele dłuższe ode mnie - ale niech tam , nie będę im zazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha !! Sorki !!! Jeszcze ósme - ma, na pewno - chociaz dawno nie widziałam hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, że po fryzjerze zaraz lepszy humor :) ja może jutro będę taka zadowolona, ale tylko obcinam i czeszę, bo blondynką to już jestem. I nie mam za bardzo pomysłu na fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu to na jaki kolor łóżka się decydujesz? nie wiedziałam, że w ogóle jest wybór. Jakie są możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam humor z innego powodu - no może fryzjer też sie trochę przyczynił - ŻE JESTEŚCIE :):):):):):):) A Ty masz długie włosy Whisky czy też krótką fryzurkę? A tak w ogóle to znamy sie już dość dobrze to moze trochę o wygladzie zewnetrznym - wzrost, włosy, kolor oczu etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jesteś Malibu. ja mam takie prawie do ramion, ostatnio zawsze miałam raczej krótkie. Teraz też trochę podetnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no jaki tu dziś ruch.Nawet Cheer tu wpadła,czyżby się nudziła biedaczka? Malibu,naprawdę twój MM jest młodszy?To tak jak mój! A wieie,że ja też myślę o zmianie koloru,włosów oczywiście!Ale na ciemne z pasemkami jasnymi,a może balejarz?Jeszcze nie wiem ale coś napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ruda,a fryzura na Drzyzgę i ponoć jestem do niej podobna.A co tam nie jest chyba ze mną tak żle co dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foletka!!!!!!!!!!!!! Super, że jesteś . Ja mam dzisiaj juz chyba lipiec!!!!!!!! I to wszystko przez Was!!!:):):):):) A jeśli chodzi o wiek , to mój MM jest jeszcze młodszy ode mnie niż Twój MM od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu ja bym wybrała kolor z nr.16.Kojarzy mi się z latem,jeziorem,niebem i slłoneczkiem.A wogóle to fajne te łóżka.Są chociaż lekkie,bo wyglądają tak solidnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ale się rozgadałyście, jak tak dalej pójdzie, to jeszcze tysiączek zaliczymy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta to Ty niezła laska jesteś!!!!Może nie powinnam sie wypowiadać na takie tematy - ale Ewa zawsze mi sie podobała... Mi ktoś kiedys powiedział , że jestem podobna do Julii ( a moze miała inaczej na imię, już nie pamietam>>:() z \"Pogody dla bogaczy\" - ale to było dawno i nieprawda. Wtedy , jak jeszcze byłam piekna i młoda - bo teraz to już mi tylko to pierwsze zostało hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne są te łóżeczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!ale się wkurzam przez tą minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te stoły, nie myślałam, że takie istnieją, widziałam stałe i zawsze już gotowe, przykryte ręcznikiem, no i chyba zawsze czarne. Szkoda, że pokazują tylko próbki a nie stoły w każdym kolorze. Mnie się podobają niebieskie i pomarańczowy, ale nie wiem czy dałoby się to wytrzymać, czy nie za męczący kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie rozwaliłaś tym MM.A już myślałam,że nikt mnie nie przebije.POLECAM TAKICH MĘŻÓW.Potrafią docenić naprawdę kobietę.Ja mojego nie zamieniła bym na NIKOGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam włosy na Drzyzgę i też ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymać - 1000 w trzy tygodnie!!!!!!!! Nie wiem jak dla kogo - ale dla mnie BOMBA!!!!!!!!!!!!! Foleta masz podobny gust do mojego - ja oscyluję pomiędzy błękitem a turkusem. A takie łóżko wazy ok. 12 kg bez wyposażenia. Model mam juz wybrany - Medsport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę to dopiero 3 tygodnie? I pomyśleć ile tam zmarnowałyśmy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Fizz już jest!Ale będzie wesoło!Malibu,sorki ale nie pamiętam tej aktorki,wogóle nie oglądałam filmu-rodzice nie pozwalali.Po bajce siusiu,paciorek i spać.tak było do 15urodzin.Ale co tam,teraz nadrabiam.A reszta dziewczyn,do kogo jesteście podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałyście Foremniak w Tańcu z gwiazdami? podobała mi się jej fryzurka pod koniec, tak poziomo (cieniowana?) podcinana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe jestśmy dziewczyny! Fizza co byś zmieniła bo nie jarzę-fryzurę czy łóżko?A wiecie ,że moje dwie małpki jeszcz nie śpią?One mnie wykończą,ja piszę aone przewrwcają pokój do góry nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - nie wiem dlaczego ale wyobrażałam sobie Ciebie z długimi włosami. ...Ciemnymi i owszem... Dobra teraz kolor oczu i wzrost : ja mam niebieskie i 160 cm :( Mlody juz mnie przerósł niestety... Ale przynajmniej mąż jest o 23 cm wyższy - podoba mi się taka różnica - można ubrać szpilki do nieba hihihihi. A róznica wieku też mi sie podoba - bo dane statystyczne podają, że średnia wieku kobiety jest o 7 lat wyższa niż mężczyzny - no to sobie dokładnie takiego wyszukałam i też nie zamieniłabym na innego....(Bez hihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×