Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość KitiEnergy:)
interesują mnie poduszki, jeśli macie pomysły, smiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Poduszki powiadasz?;] Ja mam co prawda 12 lat, więc moje pomysły mogą okazać się do duszu,że tak się wyrażę. Więc tak: Ze starej bluzy polarowej wyciąć dwa kwadraty. Zszyć 3 boki. Z innego koloru polaru wyciąć np. misia, kwiatka, motylka czy co nam się żywnie podoba. Przyszyć. Ozdobić cekinami, koralikami, kwiatuszkami itp. Naładować do środka waty lub starą poduszkę. Zszyć 4 bok. Jeszcze można się pobawić i z tego polaru powycinać małe kwadraciki i zszywać je ze sobą^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Ej, dziewczyny! Piszcie coś, inaczej nie będę miała motywacji do zaglądania tutaj^^ Wpadłam na pewien pomysł. Któraś z dziewczyn wspomniała w minionych postach o woreczku zapachowym. Zrobiłam taki, aczkolwiek mam tak nieudolne ręce,że się zdenerwowałam i w połowie szycia zacisnęłam gumką;p No ale podczas sprzątania znalazłam żółtą bibułkę. Od razu przypomniałam sobie ten post i zaczęłam działać. Złożyłam bibułkę na 2 części, odcięłam, skleiłam taśmą maskującą. Nic ni zszywałam. Takie dwa (złączone) kwadraty położyłam na płaskiej powierzchni. Na sam środek nasypałam troszkę suszonych kwiatów i granulki o zapachu lawendowym. Podniosłam kwadraciki, od spodu wzłam reką i zacisnełam. Obwiązałam kokardką i powiesiłam w szafie. Krótkie wykonanie, niska cena i świetny zapach:) Dziewczyny przepraszam, ale e z ogonkiem szwankuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KitiEnergy
danke za podusię:) co do pomysłów zrobinia "czegoś" to masa solna jest the best:D ja zrobiłam mojemu chłopakowi kotka-breloczek, był przeszczęśliwy:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Sylwia Grzeszczak ma rację: Cieszmy się z małych rzeczy;) Ja masy solnej mam po dziurki w nosie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SERDECZNE SERDUSZKO
Serdecznie zapraszam na mój sennik, ktory jest na moim blogu ( jest juz ponad polowa!) zaczyna pojawiac sie tez savoir vivre napewno bedzie tez Imiennik i wiele innych ciekawostek http://sennik-dreamer.blogspot.com/ *** sprawdz co dzis w nocy Ci sie snilo*** :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KitiEnergy:)
Tylko co ja teraz zrobię na walentynki?!:D pomysł mi dajcie, zainspirujcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Hmm...Może Cię zainspiruję, jeśli Ci coś wpadnie to powiem jak zrobić^^ -ramka ozdobiona bitą śmietaną -podusia serce z koronką -koszulka z waszym wspólnym zdjęciem -wielka antyrama albo tablica korkowa z ulubionymi tekstami,śmiesznymi waszymi powiedzonkami, tekst waszej piosenki no i fotki -kwiatuszek jakiś( och, kaktus^^) we własnoręcznie zrobionej doniczce, z napisem: Rozstaniemy się wtedy, kiedy on(strzałka w górę na kaktusa) mi na ręce wyrośnie;* Zapodawać dalej?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka24b
hahha bardzo ciekawe pomysly:)ja bym poprosila o podpowiedz jak sie robi ta ramke a pozniej zobaczymy dalej:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Ramka Potrzebne: -stara drewniana ramka na zdjęcie -farby do drzewa -silikon -szpatułka -koraliki -brokat sypki -modelina 1.Malujemy ramkę na wybrany kolor. 2.Z modeliny lepimy co nam się żywnie podoba(imie, paczki, cukierki, misie itp.) 3.Utwardzamy dzieła. 4.Silikon( najlepiej w kiszce) rozprowadzamy po całej ramce. 5.Dotykamy szpatułką silikonu i pociagamy w górę, formując bitą śmietanę. 6.Zatapiamy nasze dzieła 7.Reszte ozdabiamy wg. własnego gustu. 8.Rozkładamy na grzejniku gazetę i kładziemy na niej ramkę. 9.Czekamy 4 h aż silikon zaschnie 10.Gotowiaszcze:P Ja ozdobiłam takim sposobem dwa pudełka;) Siostrze zrobiłam taką oto ramkę, była wniebowzięta^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka24b
oj no to bede sie zabierac za takie cudo zobaczymy co z tego wyjdzie :)a masz moze zdjecie jak to wyglada :) jak tak to chetnie poprosze na maila alicja84@o2.pl pozdrawiam i milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Słoneczko, naprawdę fotek nie mogę wkleić, bo mam tak stary komputer,że nie ma wejścia na usb:< A jak wyglada Twoja lista cudów?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KitiEnergy:)
Kaktus mnie zainspirował:D danke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Przyjemność po mojej stronie;) Macie pomysły na skarbonke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taranka
Kochani czekam na wsze pomysły :) Może pomysł na bransoletkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahsoka
Hej! jestem tu nowa :p mama 14 lat i też interesuję się tego typu rzeczami :)! Hmm mówisz bransoletkę? To łatwe możesz zrobić bransoletkę typu warkoczyk! Można zrobić ją z włóczki albo z jakiejś innej grubej nici. A mianowicie: 1-Wycinamy 3 paski takiej samej wielkości i niekoniecznie tego samego koloru! 2-zawiązujemy na początku słupełek i robimy warkocz! 3 Z.Zakańczamy ją tak samo jak zaczeliśmy czy też słupełkiem i wjążemy ją na ręku 4-Bransoletka jest gotowa! Mam nadzieje że się spodoba:)! Polecam też np starą torbę ozdobić :) Ja ozdobiłam i zrobiłam w szkole furore:p! Jak cos piszcie e-maile to podeśle zdjęcia! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu uwielbiam wyciągać z bukietów wszelkie suszone dodatki i komponować z tego piękne kompozycje, ładnie wyglądają w wazonie na niewielkiej półeczce, tak jakoś ocieplają wnętrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko
Odświeżam temacik, bo można tu znalesc mega fajne pomyły ja od siebie dodam coś do odświeżenia pokoju na wiosne: -przezroczyste szklane butelki po soku np. po tarczynie lub pysiu myjemy dokładnie, usuwamy etykiete i klej. W jakimś innym naczyniu robimy "perły wodne" czyli kulki z hydrozelu, których 1 op u mnie kosztuje 50 gr a wystarcza na zapełnienie połowy butelki. potem przekładamy kulki do butelki a na szyjce można zawiązac wstązkę i możemy układać tam np. kwiaty albo zostawic po prostu takie kolorowe. Fajnie wygląda jak się użyje 2 kolorów. Ja mam zielone i żółte a w drugiej mam czerwono pomarańczowe. -Takie małe doniczcki jak są na sadzonki np po wrzosach można pomalowac lakierem do paznokci, jakoś fajnie ozdobic i posadzic hiacynta, albo cos podobnego. Można też położyc tam gąbke florystyczną, trochę mczu i powbijac jakieś gałązki na których można powiesic rózne ozdoby, ptaszki, kwiatki itp A macie może pomysł co można zrobic z dwóch owalnych lusterek? Bo mam same tafle i jakoś tak dziwnie, albo może wiecie jak zrobić jakąs taka fajną małą ramę do takiego lusterka. Czekam na pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
świetny temat, na pewno zrobię baranka z masy solnej. http://www.cafeart.pl/20080308682/masy_plastyczne/Kursy_obrazkowe/Wielkanocny_baranek_z_masy_solnej.html truskawkowe ciastko, twój pomysł też mi sie podoba mam kilka butelek po frugo. A myślałas żeby zrobić ramki z masy solnej do tych lusterek, np. upleść warkoczyk, oblepić i dać do wysuszenia do piekarnika i pomalować, tylko nie wiem jak lusterko się zachowa w piekarniku, ale tak w 60stopni nie powinno mu nic byc. Ogólnie mam dwie lewe ręce do ręcznych robót, ale jak mam krok po kroku wyjaśnione (najlepieej obrazkowo haha) to daje rade Piszcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWA POMYSLOW
ŚWIECZNIK: JA ZROBILAM DOSC CIEKAWY SWIECZNIK Z ZWYKLEGO KORZENIA ZNALAZLAM OSTATNIO NA SPACERZE CIEKAWY DLA MNIE KORZEN NA NAJBARDZIEJ WYSUNIETYCH JEGO KONCACH PRZYKLEILAM PODGRZEWACZE(MALE SWIECZKI) A W PUSTYCH MIEJSCACH SZYSZKI WYGLADA TO DOSC ORYGINALNIE MOGE PRZESLAC ZDJECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarocha :)
Potrzebuje pomysłu na prezent urodzinowy dla mojego drużynowego... Nie mamy kasy a trzeba coś dać.. Prosze pomóżcie.. Tylko szybko plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×