Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość 609515859
Czy ktoś to w ogóle czyta?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 609515859
można również ozdobić swój pokój w inny sposób. Wystarczy mieć jakiegoś starego trapera i np. czarną farbę. Podeszwę trapera pomalować na czarno i porobić odbitki na ścianie np. od drzwi po ścianie aż na sufit. To wygląda wspaniale;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihulek ;D
609515859 jesteś geniuszem !!!!!! ;)))) poważnie .... ! a ja miałam ostatnio taki pomysł : mój kolega miał urodziny i z tej okazji zrobiłam z masy solnej napisy - jego najlepsze teksty w stylu "lubię placki " ;p i nakleiłam magikiem na bardzo grubą tekturę ;))) i było nice :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihulek ;D
cemu nikogo nie ma ;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihulek ;D
LUDZIE ?!!!!!!! ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 609515859
Jeśli nikogo nie ma to ja napisze :) mam taki pomysł nie wiem czy już był no ale trudno. Jak stworzyć własny t-shirt: Stary t-shirt (najlepiej biały) nożyczki czarny marker do ubrań Przygotowanie: Odetnij ściągacz przy szyi, by dekolt mail formę łódki, był asymetryczny lub coś w tym stylu. Napisz markerem ulubione hasła na koszulce różnymi czcionkami i gotowe:]!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihulek ;D
niiice ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 609515859
Niedługo mam urodziny 14 przyjaciółki i kompletnie nie wiem co mam jej dać najlepiej, a bardzo chciałabym jej coś podarować zrobionego własnoręcznie. Ratujcie proszę!!!:) Z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihulek ;D
przecież ty masz mnóstwo pomysłów powyżej opisanych :) sa świetne . fajne jest np to z wieszakiem na kolczyki. upiększysz to jakoś wyjątkowo i bd ślicznie :) ale jak cos wymyslę to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 609515859
wielkie dzięki:) ale niestety wszystkie wykorzystane no może w większości bo to co do pokoju było no to nie. Ale Bd czekała może ktoś podsunie mi pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i tak czytam i czytam i wpadł mi do głowy pomysł na ten prezent. Będzie to coś w rodzaju albumu. Potrzebne: Zeszyt ja używałam A4 ale może być A5 (najlepiej gruby i ze sztywną okładką 60 kartkowy powinien wystarczyć), Zdjęcia (twoje i twoich przyjaciół) Jakieś fajne obrazki powycinane z gazet:P Kolorowy papier lub bibuła Jakieś wstążki, koraliki, cekiny, klej brokatowy itp. Przygotowanie: Ozdób okładkę zeszytu bibułą i papierem i ozdobami i napisz na niej jakiś jej ulubiony zwrot czy jej ksywę. A potem to już z górki wklejasz do zeszytu zdjęcia. Możesz też w zeszycie umieszczać różne takie cytaty i złote myśli (chyba wiesz o czym piszę). Efekt zadowalający i na pewno się jej spodoba!!! Wiem, bo dałam mojej przyjaciółce coś takiego i była pod wrażeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Origami 3D
Ja polecam origami 3D. Jesdt piekne jako ozdoba do domu badz prezent dla kogos. Nie jest to takie trudna na jakie moze wygladac aczkolwiek troche godzin trzeba spedzkc a czasami dni nad jenym ale sie oplaca. Ja w domu mam 2 labedzie i dwa pawie. A reszta moich ptakow siedzi na polkach u ludzi :D Poza tym polecam pudeleczka na kolczyki, pierscionki takze robione w stylu origami :D Dodatkowa zawsze na pudeleczka mozna cos przylleic i ozdobic brokatem :D polecam hmmm.. co jeszcze drzewko ze sztucznych kwiatow nawet wysokie od ziemi do pasa. Robi sie 4h najdluzej a efekt zabojczy. Ja takie robilam kiedys w kwiacarni. Nastepne na prezenty jak w kwiaciarniach czesto bywaja jakies figorki badz skarbonki ozodbione sztuczznymi kwiatami i zawiniete celafonem. zrobisz samemu i za tansza cene. Potrzebny plastikowa podkladka pod doniczke wielkosc w zaleznosci od figorki, gabka do sztucznych kwaitow, Kwiaty np roze, lilie, liscie i sztuczne ozdoby, celagon, kokardki baz wstarzki, sianko ki fizelinke. dodadtkowa najwzniejszy klej goracy(palki) +pistolet Na plastikowa podkladke przyklejamy wyciaty kwadracik gabki(troche wiekszy niz figorka by sie kwiaty \zmiescily), Na gabke przyklejamy figorke, skarbonke cos porcelanowego... Ucinamy galazki kwatow na krociutke 3-4 cm by powbiujac do gabeczki od przodu jak sa to duze kwaity wystarcza 3 jak mniejsze 5-6 od tylu figorki wbijamy duzy listek sztuczny i po jednym po bokach wyginamy je delikatnie. z przodu dodajemy jeszcze sztuczne ozdoby jak koraliki badz motylkii( mozna takze kupic w kwaiciarniach na dlugich galazkach rozne ozdoby). cALOSC dodatkowo by byl lepszy efekt mozna spryskac lakierem do wlosow i posypac brokatem. Siankiem obwijamy gabke by ja zaslonic. a fizelinka cala podkladke i lapiemy ja takze siankiem. Na koniec owijamy celafonikiem i zawikjamy rogi wstazka, siankiem zwanym inaczej sizal badz wieksze kokardki i gotoooowe :D ZJak ktos chce zdjecia podac @ prosze Jeszcze mam wiele pomyslow w gllowce ale chwilowo brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka24b
czesc :)czytam te wasze pomysly,bardzo mi sie podobaja!jestem mama 7 letniego synka moze podeslalybyscie mi na maila pare pomyslow co mogla bym z synkiem pokombinowac:)teraz bedzie sie ciemno robic wiec napewno go zaciekawi :) interesuja mnie kazde propozycje z fajnymi pomyslami:) dziekuje to moj adres alicja84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek. . . . .
/dla 7 latka * masa solna - samochody, jego imię, jako magnes na lodówkę wystarczy że po zrobieniu przykleisz klejem na gorąco magnez z tyłu figurki (płaskiej lub przestrzennej) * podczas spaceru pozbierajcie różne liście, można wiele z ich zrobić - Frotaż połóż na stole, następnie przykryj kartką i pocieraj kredką świecową - odrysujcie liść, wytnijcie a następnie zagnij tak jak przebiegają żyłki na liściu, można je zawieszać na nitce przy oknie po kilka na jednej nici, robiąc supełki po każdym listku potrzebna będzie twoja pomoc, przy ruchu powietrza papierowe liście powiewają na wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drkos aminos
ale ja ierozumie co wy tu oceniacie przecież ja tu nie widze żadnego filmiku a ni nic takiego huj huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drkos aminos
to tu sie nieprzeklinać o coto za strona hohoho jaka kultura sie znalazłą huuj huj noi widzicie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drkos aminos
fg to ty jeśli to przeczytałeś twoja matka umrze jutro rano łuszko będzie całe we krwi a twoja matka bedzie mieć dzisiaj raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drkos aminos
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaggggggggggggggggggggggggggggggggggggdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddrrttttttttttttttttffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffmfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffufffffffffffffffffffffjiqgiphjfcmhqoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppbasica to sukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaicipaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ito jebanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ona sie wemnie bujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebnięte jesteśćie
jesteście takie gupie dziwki i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łańczuszki
droks aminos jesteś pojebana dziwka strasznie jebaj sie od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta137
Jest tu któś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksia
wiecie co powieccie mi z czego mozna zrobic lampion tak scisle okleic lampion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksia
prosze bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronkaxD
hej! ja zrobiłam jako prezent super świeczuszkę! Stopiłam różne kolory wosku (każdy oddzielnie) i wlewałam do foremki w kształcie gwiazdki. Ważne żeby nie robić tego od razu tylko wlać 1 kolor, poczekać 5 minut aż zastygnie i dopiero wlewać kolejną warstwę. Można dorzucić skórki pomarańczy, płatki róży itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronkaxD
Aaaaa... I jeszcze ostatnio zrobiłam poduszkę dla mamy. Pocięłam moją starą bluzke , wyszyłam napis "Dla mamy", przyszyłam kokardę ( ze starej opaski) włożyłam do środka watę i wszystko ładnie zaszyłam. Jeszcze pod poduszkę z modeliny zrobiłam dwa ludziki trzymające takie jakby wazony. Do wazonów włożyłam kartkę z napisem " Tu proszę składać zażalenia, podziękowania, pochwały itp... Rodzicom bardzo się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taranka
Ja mam dwa pomysły: 1) Bałwanek w słoiku: lepimy bałwanka z plasteliny/modeliny przyklejamy do wieczka słoika zakręcamy słoik ;) Jak chcecie możecie dać jeszcze watę na wieczko ;0 2) Mieszanka płynów ;) Bierzemy jakąś małą buteleczkę wlewamy tam dużo różnych płynów ;) wychodzą fajne kolorki i zapachy Macie pomysł jak zrobić woreczek taki z czymś w środku ( np. do zabawy dla młodszego rodzeństwa ) I proszę o wszystkie wasze pomysł i zdjęcia na mail : taranka5@wp.pl z chęcią się powymieniam zdjęciami i pomysłami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoże ktoś?czy aby ktoś mógł przelać pieniądze na moje konto w banku, muszę podać mu swoje dane? tzn.imię, nazwisko, adres.. czy wystarczy tylko nr rachunku?proszę o odp. ważne jest dla mnie, aby nie udostepniać swoich danych. czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesi;*)
Dziewczyny, macie mega pomysły! Niestety, zauważyłam,że rzadko ktoś tu zagląda;< Ja mam pomysł na : -pudełko ozdobione ,,bitą śmietanką'' -ramkę -ozdoby -poduszkę Dajcie jakieś oznaki,że żyjecie. Ratujmy ten topik!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×