Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość kosikarna
świetne tw twoje pomysły:D ten z solą szczególnie mi się spodobał chyba jutro wypróbuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och maj gad
chcialabym zobaczyc ta spodnice zaintrygowal mnie ten pomysł ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bardzo chetnie bym ci ją pokazała no ale hmm chwilowy brak cyfrowki prawdopodobnie jutro odzyskam wiec daj maila a ci wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och maj gad
oo szkoda ale wtrzymam do jutra dzieX:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basica jeśli mogę prosić wyślij mi Twoje pomysły na maila: otylla76@gazeta.pl Ja dopiero zaczynam rękodzieło, ale jak coś wyprodukuję, chętnie Ci też wyślę:-) Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2905
świetne sa te twoje pomysly..ja wlasnei poszukuje fajnego i specyficznego przentu dla przyjaciela i nie chce kupowac w sklepie bo chce mu dac cos od siebie,,,jak mozesz to podejslij jakies fotki i fajne pomysly na mojego maila.bede ci bardzo wdzieczna:morgana29.05@op.pl ja tylko zrobilam raz taki prezent dla mamy na imieninki wsadzilam do antyramy papier zółty i liscia jesiennego kolorku bordowego wygladalo to slicznie efekt byl super..pozdrowki buzka papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czelo
Czesc..Masz niezle pomysly. Mozesz mi wyslac fotki na maila. Ja ostatnio mialem 30 min na zrobienie jakiegos upominku i przypadkiem znalazlem w domu Dyplom ,,pusty nie wypelniony no i zamiast jakiejs tam kartki okazyjnej zakupionej w sklepie naszkorobalem tam jakis fajny orginalny tekscik efek rewelacja..mozna zrobic samemu od poczatku..Nie jest to moze jakies skomplikowane dzielo ale komus moze sie przydac wiec napisalem. Czekam na fotki z gory dzikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2905
hmm zainteresowaly mnie te kwiatki z tych skrzynek:)moge dostac na maila jaks focie??bardzo prosze:)pozdrawiam buzka papa/ps zrobilam kolorowa sól to co, polecane bylo tu na forum.super efekt poprostu bomba.z gody wielkie dzieki:) morgana29.05@op.pl czekam na focie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofijkaaaaaaaa
mnie tez zainteresowaly kwiatki z tych listewek i sol-poprosze o zdjecia:D zonia1986@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjkyuiwqer
TOPIK BYł ZAłOżONY 26 STYCZNIA:)NIE SąDZICIE CHYBA, żE ZAłOZYCIELKA JESZCZE TU ZAGLąDA????:d:::d:d:d:d:d::D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeDy
No tak konkretnie to i ja nie sądze aby ktoś tu jeszcze zaglądał... a szkolda, bo zbliżają się święta, a co za tym idzie najwyży czas zainwestować w jakiś prezent... tylko jak to zrobić jak si enie ma pieniędzy? :P Tak więc sobie serwuję po necie i szukam jakiegoś ciekawego pomysłu :) Może macie jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szkoda ze Basica nie pisze:/miała fajne pomysły, tez keidys robiłam jakies rzeczy, naprzykład do zrobionej antyramy, powkładam zdjecia rodziny i przyjacioł, takie kolaż zrobiłam, poduszke sobie uszyłam z ciemnego zielonego materiału, a teraz zrobie ta sól bo mam fajny przezroczysty pojemniczek po kremie do twarzy taki mały super to bedzie wygldac z róznymi kolorami:) dawajcie sowje pomysły zeby ten topik przetrwał:) a teraz sobie pobuszuje w sieci na ten temat:) Pozdrwiam i zapraszam do pisania o swych pomysłach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
kolorową sól można też zrobić z kredy kolorowej, do miski wsypujemy sól i trzemy ją kolorową kredą i wychodzi nam np niebieska sól :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
cześć dziewczyny :) fajny temat ale tytuł nie bardzo zachęca ja robię sama stroiki na święta jak chcecie wiedzieć jak to napiszcie a opiszę jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz, napisz!!! bardzo chętnie pooglądamy :) Jakieś wypróbowane patenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
no to piszę opis będzie długi i skomplikowany ;) trzeba mieć deseczkę drewnianą taką 5 na 5 cm, wziąć 3 żywe gałązki drzewka, długości 1-15 cm, końcowki przybić do deseczki, i tak naokoło deseczki, aż ona się zakryje a gałązki utworzą koło, takie płaskie natępnie trzeba wbić 4 gwożdzie, niech wystają, tak żeby między nie włożyć świczkę, chyba że swieczki same stoją, przystroić różnymi elementami, typu bombki, kokardki, itp wybrać jakąś kolorystykę, np złoto i czerwnień nie wiem czy zrozumiecie o co w tym chodzi, a zdjęcia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek1234
Hej zainteresowała mnie ta polarowa poducha,mogłabyś mi przesłać zdjęcie :) ja ostatnio kupiłam śliczny wazonik w sklepie po 5 zł , pozrywałam gałązki z krzaków i je pomalowałam zwykłymi plakatówkami na różne kolory , do tego piękna wydmuszka a wszystko przeplątane serpentyną :) to był prezencik na urodziny dla mojej mamy a że ma je w marcu to akurat na święta miała ładną ozdóbkę która stała na honorowym miejscu :) Ps. te gałązki miały malutkie pączki bo były z żywopłotu i wszyscy myśleli że to bazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndzJa
Hej! Ja przedchwilką wesżłam na tą stronkę przez przypadek i wiesz co? Zainteresowały mnie wasze pomysły! Są super! A co do tej kolorowej soli. Ja robię takie samo i na dodatek wkładam herbacianą świeczkę i mam świeczkę z kolorową solą. Farbuję ją, przesypuję warstwami i kładę świeczkę. Wygląda to super! Basica czy jak ty tam amsz podaj mi swój e-mail. Powymieniamy się fajnymi pomysłami, o ile coś wykombinuję.... xD Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
Poproszę o fotki: myszolandia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę wiecie co ja tu nie zaglądałam tyle że hoho a przed chwilą kompa do formata przygortowywałam i znalazłam gdzies w dokumentach link do mojego topiku hehe:D po świętach już co prawda ale zdjęcia chętnie powysyłam tylko że po ormacie więc albo dziś wieczorem albo jutro dopiero:) fajnie że ktos tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
super te pomysły ja też mam coś takiego: ze 5-6 drucików (bez plastikowej izolacji) skręcić, powyginać w różne strony tak, aby stworzyć kształt drzewa; dobrym klejem przyczepić 1-groszówki; wyjdzie śliczne drzewko szczęścia, można je potem przykleić do dużej muszli, kamienia albo włożyć do maleńkiej doniczki-są takie w sklepach-niedrogie. można też przyczepić coś innego; ja próbowałam z takimi kolorowymi kamyczkami co kupiłam gdzieś-badziewie, ale się przydało-efekt super!! Aha, i jeszcze coś dla nieco obytych w wordzie:zrobiłam super dyplom dla magistra-na papierze wizytówkowym wydrukowałam taki dyplom i był super prezent dla nowego magistra :) polecam!! :) pozdrówka:) aha i nie mogę wysłać zdjęć niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×