Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

No więc ja robię: wszelkiego rodzaju stroiki świąteczne ramki na zdjęcia ( ale raczej takie do naklejenia zdjęcia na środek) kartki świąteczne doniczki na kwiaty z łubianek na truskawki;) aniołki z makaronu koszyki z papierowej wikliny Te dwa ostatnie punkty zaczerpnięte ze świata, a reszta autorska pffff:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaroza gdzie te aniolki z mak
agaroza gdzie te aniolki z makaronu mozna zobaczyc ,jakies linki moze,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cafeart.pl/content/view/107/178/ znalazłam linka Z tym , że ten linkowy aniołek jest, że tak powiem bardziej wypasiony. Ja robię takie raczej siermiężne, bo takie lubię. głowa- z orzeszka ziemnego ( leszczyny) tułów- mak. rurka skrzydła- mak. kokardka rączki- mak. kolanka czasem je maluję , a czasem zostawiam nturalne. Zależy co potrzebuję Elementy najlepiej kleić wikolem albo klejem na gorąco z pistoletu. Oryginał został zakupiony na kiermaszu org. przez dom pomocy dla niepełnosprawnych ( niewiem, czy jest to prawidłowa nazwa) Swoją drogą naprawdę ciekawe rzeczy robią tam ludziki na zajęciach. Sporo fajnych, a przede wszystkim oryginalnych i nieskomplikowanych pomysłów Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
z czego jeszcze można zrobić głowę aniołka? nie mam orzeszków ani sprasowanej waty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się: chodziło mi oczywiscie o orzeszki laskowe, a nie ziemne;))))))))) Ja kiedyś głupia poświęciłam na główki korale drewniane. No i do dziś się stukam w łepetynę. Nie mam niestety innych pomysłów na głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
no ale naprawdę śliczne te aniołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia005
no pomysly super! bardzo mnie ciekawia te spinacz na zdjecia! Basica jak byś mogla to przeslij mi na gandzia005@op.pl fotki. z góry dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topik ,a co na Wielkanoc proponujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
ja robiłam wydmuszki owijane muliną;to dość znany pomysł ale bardzo oryginalny :) wydmuszkę trzeba po kawałku smarować klejem i nawijać kolorową mulinę; najlepszy efekt wychodzi z kolorowych pasków, muliny cieniowanej lub - moim zdaniem najlepsze - owinięte dwoma mulinami naraz :) takie wydmuszki można powiesić na suchych gałązkach i postawić w wazonie; efekt znakomity :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam \"koszyczki\" z jajek. do połówek skorupek( po wyjęciu zawartości, oczywiście;)) przyklejałam tasiemkę , coby zrobić zawieszkę. Do środka wkładałam takie małe kurczaczki Mozna zawiesić na gałązkach wierzby na przykład Albo powiesić gdziekolwiek. np. na firance:)) Ja co prawda instałowałam same kurczaki na firanki, ale mam takie stare szydełkowe, które mają duże oka:)) U mnie takowe nazywają się \"pijane kurczaki alpiniści\", bo tak jakoś śmiesznie wyglądają;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
może kogoś zainteresują okładki do książek-wystarczy wyciąć z kartonu pasek o szerokości ok.3-4 cm; dwustronną taśmę klejącą pociąć na cienkie krótkie paski i poprzyklejać je wzdłuż kartonu; owijać kolorową muliną tak żeby przykleiła się do tej taśmy; może to trochę skomplikowanie wygląda ale naprawdę to jest proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
może kogoś zainteresują okładki do książek-wystarczy wyciąć z kartonu pasek o szerokości ok.3-4 cm; dwustronną taśmę klejącą pociąć na cienkie krótkie paski i poprzyklejać je wzdłuż kartonu; owijać kolorową muliną tak żeby przykleiła się do tej taśmy; może to trochę skomplikowanie wygląda ale naprawdę to jest proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
a czy ktoś wie jak zrobić aniołki ze słomy? wiem że już po świętach :) ale i tak jestem ciekawa :]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczek133
czy mogłabyś podać jeszcze przykład co mozan zrobić ze spodnii...;];] ale takiedo zęby dobrze wyszzło i ladne wyglądało??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka92
dzięki za aniołki-na pewno skorzystam i na następne święta zrobię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiak
temat jest super , basica ma boskie pomysły. ja ostatnio zaczełam robić różne żeczy sama,kolorowa sól jest super! a teraz zamierzam zrobić sobie polarową poduszke. dawajcie pomysły!ja też sprubuje coś wymyślić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
basica masz najlepszy topik na ten temat w calym necie... naprawde twoje pomysly i innych ktorzy sie tu wpisuja sa poprostu czadowe... jejku napiszcie jeszcze cos ciekawego na ten temat prosze:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igig
do upupup: ktos ty?? co ty robisz na tej stronce?? nie piszesz zadnych pomysłow ani nic tylko dajesz swoj podpis....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre a nawet jeszcze lepsze
upup znaczy do góry, czyli odświerzenie topicu :) od up z angielskiego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
bo ja nie mam pomyslow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grana
szukam osoby która robi aniołki z "glino-gipsu". jesli ktokolwiek sie tym zajmuje niech przesle swój namiar.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my robimy tak: najpierw szukamy pomysłu np w sklepie z lampami, w Castoramie czy w innym miejscu a następnie coś co przykuło naszą uwagęwykonujemy we własnym zakresie kombinując jakich materiałów użyć \"zastępczo\" i tak powstała lampa w stylu japońskim ,drzewa do makiety, stolik pod telewizor(ze starej szafki) , i inne rzeczy pozdrowienia dla wszystkich \"kombinatorów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatorzy pozdrawiaja Micha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziembolek
mom prożbę podam emaila a wy przysyłajcie mi co sie da aniołki wszystko. Oto email : pawzieb@wp.pl . :) (uwiebiam robić takie rzeczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalilililololollylylyly
szkoda ze basica juz tu nie zaglada no ale ja mam duzo fotek fajnych ale musicie podac e-maile to wam na pewno przesle.np.sama zdobie kuchnie i jak moja mama miala urodzinki to sie tak ucieszyla ze nie uwierzycie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalilililololollylylyly
ludzie piszcie cos ale widze ze chyba nogo juz tu nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×