Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość tabs_12
fajne te twoje pomysły wyśli mi je na mejla jak mi sie uda to wyśle ci moje pomysły i foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciocha
o mamo ale sie naczytalam :D az mnie oczy szczypia od monitora :P swietne pomysly :D lubie takie rzeczy aaa... na poczatku chcialabym powiedziec ze mam dysortografie takze prosze nie zwracajcie uwagi na bledy ortograficzne :P ja tam czasem tez cos wyskrobie z niczego aleee... no kochani ja nie dorastam wam do piet jesli mielibyscie jakies fajne pomysly na prezet urodzinowy do przuyjaciela (nie jakies serdyszka czy cos w tym stylu, nic zwiazane z miloscia :P) to prosilabym o przeslanie bo napewno by sie ucieszyl gdybym mu cos zrobila :D ostatnio dostalam od niego na urodzinki samochodzik z kapsli po Tymbarkach i kwiatka to jest nic trudnego wystarczy posklejac klejem kapsle ewentualnie zlutowac lutownica jakl cos to chyba jakies zdjecie tych glupotek sie znajda prosze o jakies fajne nie drogie i smieszne pomysly :* bardzo mi sie podoba wasza strona, bede zagladala czesciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciocha
heh tak sie zafascynowalam ta strona ze nie podalam maila :P a wiec marucha5@vp.pl z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciocha
pomylilam sie z adresem :P martucha5@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati2410
ja tez bym chciala kilka zdjec np.tego wazonu z balona i takich rzeczy dekorujacych mieszkanie ta sol tez mnie zaciekawila pati2410@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwacia
Bardzo podobają mi się wasze pomysły! Chciałabym poprosić o zdjęcia wazonu z balona i innych rzeczy dekorujących mieszkanie oraz misio poduszek. Proszę także Basica o przesłanie mi tych ,,przepisów". Z góry dziękuje!!! :* :* :* Pozdrawiam!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwacia
Zapomniałam podać wam mojego meila. Oto on: www.szwacia1213@wp.pl Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwacia*
Jak ktos chcę mogę opisać jak zrobić jakieś fajne rzeczy z niczego :) Np: ozdobna kolorowa sól w pojemniczku, tulipany z papieru, itp... Tylko proszę napisać o co chodzi i podać swój ermail. a mó email to: www.szwacia1213@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasss
moj pomysł- dość prymitywny ale zawsze cos odcinam zbędne części od kratek od jajek i mam swietne pojemniczki z przegrodkami na spinacze, wsówki, gumki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malebubu
Witam,zajmuje sie masa solna ,ale rowniez zajmuje sie tworzeniem " z niczego".Podam kilka przykladow-mam male mieszkanie a duzo rzeczy,nie mialam gdzie ich trzymac wiec pewnego dnia ze starych zaslon uszylam psa(z pamieci),ktory mial zamki w lapach brzuszku i w glowie.W brzuszku trzymalam materialy i zimowe rzeczy,w glowie ubranka do przerobki,w lapach kordonki,latki,aplikacje i takie inne drobne szmatki,piesek byl ozdoba mieszkania i swietna pufa do siedzenia przed telewizorem-szczegolnie dla dzieci. Pomysl2)-ze starych kasetonow ktore spadly niespodziewanie z sufitu zrobilam duzego motyla-rozweselil kuchnie i dodal trojprzestrzeni golej scianie.Te same kasetony zostaly rowniez wykorzystane na maske,ktora zdobi przedpokoj.(mam gdzies foto tych moich inspiracji)jak chcecie moge poszukac i przeslac na poczte:)Pozdrawiam i zycze motywacji do tworzenia z niczego(polecam tez czasopismo,tam tez sa swietne pomysly,ale niewiem czy moge tu napisac nazwe,wiec przesle na poczte szczegoly dla zainteresowanych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwacia *
Malebubu prosze o przeslanie mi tych fotek na mój email. czyli na www.szwacia1213@wp.pl Byłabym bardzo wdzieczna za odpowiedz. Pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malebubu
Fotki wyslalam,pozdrawiam i zycze inspirujacych pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally1021
Temat bardzo interesujący:) Pomysł z solą jest świetny. Proponuję pomalować stare flakoniki albo szklane butelki sprayem. Daje fajny efekt. Na święta pomalowałam gałązki złotym sprayem. Można je ozdobić naprawdę wszystkim - bąbkami, jajkami itp. Chętnie poczytałabym na swoim mailu o waszych pomysłach i pooglądałabym zdjęcia:) Z góry dzięi. Pozdrawiam. alexa.85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia89
Hmm, cos takiego bardziej ambitnego... mialam kiedys koszyk wiklinowy, ogolnie jego pojemnosc byla nieduza, ale za to mial duuuuza raczke, czy jak to ta czesc sie tam nazywa. W kazdym badz razie postanowilam cos z tego zrobic. Koszyk wygladal gustownie, mialam tez specjalna gabke jakiej uzywaja kwiaciarki do robienia stroikow, np na pogrzeby:D. Poszlam na łąkę, zerwalam gołą gałąź z dębu(wazne by galązki były jak najbardziej pokręcone, a nie proste) i wsadzilam do tego koszyka. Gałąź musiała być dosc spora by wystawała poza rączkę. Do gąbki powbijałam gałązki wysokich traw(coś na zasadzie miotły zbożowej) i na dole sprasowane, i nie tylko, liscie klonu. Kolorowe rzecz jasna. Moje dzielo prezentowalo sie chyba bardzo dobrze, bo kazdy kto przyszedl byl zachwycony, a ludzie pytali sie gdzie kupilam taki kosz:). Zreszta bardzo ladnie prezentuje sie w domu i jest adekwatny do pory roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulllaaa
BASICA!!!!!!! PROSZE!!!!!!! PRZESLIJ MI NA EMAIL WSZYSTKIE TWOJE COSIE Z NICZEGO BYłABYM BARDZO WDZIECZNA BO CHCIAłABYM ZROBIC COS DLA UKOCHANEGO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulllaaa
BASICA!!!!!!! PROSZE!!!!!!! PRZESLIJ MI NA EMAIL WSZYSTKIE TWOJE COSIE Z NICZEGO BYłABYM BARDZO WDZIECZNA BO CHCIAłABYM ZROBIC COS DLA UKOCHANEGO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petitek
mam zadanie żeby zrobić coś z papieru .myślałam że tu coś znajde bo tak pisało.A tu gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petitek
Basico gadasz głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada87
witam wszystkich te pomysly sa super!!! ostatnio coraz czesciej tutaj zagladam bo ucze sie na terapeutke zajeciowa i codziennie musze cos nowego robic na praktykach.Moze maciejakies jeszcze pomysly na cos prostego i efektownego do zrobienia? bylabym bardzo wdzieczna za kazda propozycje:) jak bede cos miala to tez tu umieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś może pomysł na to jak zrobić lampkę ze starej trąbki?? :) pytam, bo na półce w moim pokoju obrasta kurzem trąbka, której poprostu pękła jedna z rurek przy pętli. Widziałam kiedys lampkę wbudowaną w puzon i przyszło mi do głowy, ze moge wykorzystać jakoś własnie tą starą trąbke... Jesli ktokolwiek ma jakiś pomysł, to prosze, zeby go przedstawił, :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃka xD
Hej!!!Wasze pomysły są świetne...Jak możecie przesyłajcie je na mój E-mail www.mulatka12@wp.pl. Szczególnie są mi potrzebne pomysły na Nowe Narodzenie, ale jeżeli prześlecie coś innego to też będę wam wdzięczna....Dzięki.Pozdrowionka i buziakiii......CZeKAM..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagojka
cześć interesują mnie wasze pomysły.Jak macie jakieś fajne pomysły na zrobienie jakiegoś cudeńka to piszcie na mojego maila jagojka@tlen.pl bede wam bardzo wdzięczna jakbyście mi przysłali np.jak przerobic stare ciuszki w modne.albo jak zrobić coś intersującego do mieszkania.mogę wam podać fajny pomysł na zrobienie skarbonki.wiec potrzebne beda gazety klej ,balon,wytłaczanki do jajek.wiec nadmuchujemy balon i przyklejamy do niego gazete i tak z 8 warstw,potem tak samo mocujemy kopyta i uszy nio i ryjek czekamy na wyschniecie i malujemy.efekt zajefajnypozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasWendrowniczek
Pracuje w biurze,,,, wierzcie mi na słowo mimoo ze ludzie mówia ze tam sie kase marnotrawi to sie mylą ... ja nie mam pozadnego biurka a nie mówie już o kubetkach czy innych przydatnych rzeczach by posegregować papierki czy długopisy a nawet zszywki spinacze. Zrobiłam z wieczka od kartonu po papierze od ksero kuwetki różnego typu, z przegrodami i bez wsady doi szuflad z podziałkami by wszystko razem sie nie walało ( do robienia przegródek wykorzystałam kawałki tego samego kartonu zszywaczem zszyłam i juz, połowa ludzi w pracy zrobiło porządki w swoich biurkach ia na nich... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienka-a
Ostatnio mi się nudziło w domu i postanowiłam robić coś z niczego :P jest to pudełko potrzebne są: 1.pudełko od butów z pokrywką(wielkość obojętna) 2.taśma przylepna najlepiej bezbarwna 3. pazłotko 4.kolorowe pineski około 30 szt sposów użycia: obłożyć gróbą warstwą około 2 ,3 razy pazłotkiem(żeby pazłotko się nie porwało) pokrywkę i pudełko następnie posklejać taśmą w paru miejscach żeby pazłotko nie opadło a nakońcu poprzyczepiać kolorowymi pineskami dla efektu i zrobione a wydatek jest nie wilki około 6zł. jeśli chcecie fotki to napiszcie na daria1040@wp.pl albo gg:5104464 i jakbyś mogla mi pare fotek przesłać na e-mil ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienka-a
Basica proze prześlij mi foty z tymi Misio poduszkami i z solą i z innymi zeczami :P mam nadzieje ze fajnie wyszło wam to pudełko mam foty kto chce to napisze na gg 8507168 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienka-a
ktoś jest ? hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniolak
hej! proszę o przesłanie mi fotek waszych wynalazków na mam76@op.pl :] bardzo fajne rzeczy tu robicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×