Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość lalalalilililololollylylyly
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta stronka jest swietna :) tez mam rózne pomysły bo lubie sobie cos pokombinowac i chętnie sie podziele pomysłami z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto jeden z pomysłów który nazwałam \"piaskowy wazonik\" to naprawde orginalny i prosty pomysł :) potrzebny jest wazonik, piasek,klej super glue albo inny mocny klej i troche brzbarwnego lakieru( może być do paznokci) wykonanie jest proste: nakładamy klej na całą powieszchnie wazonika lub tylko tam gdzie chcesie by był piasek i obsypujecie dokładnie piaskiem. czekacie cheile i stukacie wazonikiem bi to co sie nie przykleiło opadło, potem wystarczy poczekać by klej wysechł i pomalowac lakierem by utrwalić efekt.To jaest naprawde trwałe. Mój wazonik był niebieski i użyłam barwionego na niebiesko piasku ale moze być natyralny też wygląda bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. zrobiłam tą samą metodą małą ramke na zdjęcie :) i mam fajny kompleciek; polecam to fajna zabawa i powodzenia jak ktoś chce to zrobie zdjęcie i chetnie prześle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACOFANA NIECO
zagotuj wodę i zrób herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcik
hejka wszystikm fajne macie te pomysly jak ktos ma fajniutkie niech przysle mi na mojego e-maila chetnie sobie poczytam i cos ciekawego zrobie heh i obrazki tez chetnie sobie lukne pozdrwaim pamiatkaoarku@onet.poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolcia
Proszę o zdjęcia kolorowej soli. Moja mama jest osobą, która uwielbia robić coś z niczego. :) Ostatnio na przykład zrobiła lampę z kawałka grubego bambusa (dł. ok 30cm), sznurka (takie grube sianko z kwiaciarni) i malutkiej doniczki. Bambus przymocowała do ściany w pozycji poziomej, a nie było to trudne, ponieważ trzyma się na kabelkach, które są w nim schowane, na środku bambusa wywierciła dziurkę i przeciągnęła przez nią kawałek kabelka. Przymocowała na jego końcu taką malutką doniczkę (taką żeby się halogenik zmieścił) i owinęła kabelek sznurkiem. Wygląda super i extra oświetla wiszący pod nią obrazek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalutka7
do Basica: bardzo podobaja ki się Twoje pomysły. Nie pisalam, bo nie mam żadnych...przykro mi. Mam prośbę- prześlij mi fotki- jakie masz, intersuje mnie wszystko. Najbardziej podobał mi się pomysl z kolorową solą. pozdrawiam i zycze dalszych pomyslow. Mam nadzieję, że je zamieścisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalutka7
zapomnialam dodac adresik- bardzo proszę: amalutka7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z solą bardzo ciekawy,muszę spróbować A teraz coś ode mnie.Ja nie miałam takiej soli pod ręką natomiast użyłam tego co miałam w kuchni(sól,pieprz,kolorowe przyprawynp.czerwona to barszcz albo Delikat,kawa,herbata)i zamianiając co rusz kolor i fakturę materiału usypałam posługując się patyczkiem i kartką papieru,taką sypankę w kieliszku. Na koniec posypałam znów soli.W któtkim czasie sól stwardniła co zabezpieczyło kolorową mozajkę w szkle.Zawiązałam kokardkę wkoło nóżki kieliszka.I sprezentowałam mojej znajomej która uwielbia ozdowy usypane z różnokolorowego piasku.Prezent się podobał do dnia dzisiejszego stoi na komodzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach czytam i czytam,ale wstecz od najnowszych do najstraszych i proponuję mój przepis na aniołka. Zawsze jak gdzieś są starsze dzieci i marudzą to obiecuję żę je nauczę,jak dadzą mnie i mamie czas na ploteczki.Zawsze działa.KOlejnym razem jak zawitam ZAWSZE dzieci chcą jakieś nowe pomysły co mogą zrobić same.Więc może komuś się przyda:-) wycinamy z papieru(im ładniejszy tym lepiej,ja na początek proponuję zwykły dla wprawy) kółko wielkości talerzyka śniadaniowego,drugie kółko ale stosunkowo małe wycinamy wewnątrz dużego koła,przecinamy to duże jednnym prostym cięciem,żeby wyciąć mniejsze na jego środku(to będzie główka.Z przeciętego dużego koła formujemy, stożek a to co jest nadto to będą skrzydła).Im węższa suknia tym większe skrzydła.I odwrotnie szeroka suknia to malutkie skrzydła.Jeśli już wiemy w jakim miejscu skrzydła się mają zacząć,to nacinamy skrzydła do 3/4 szerokości koła jedno na dole drugie u gówy,żeby się złożyły(weszły jedna w drugą)Głókę mocujemy na wykałaczce,słomce.No i tu dopiero się zaczyna zabawa bo takie aniołki można przyozdobić wszystkim.Zaczynając od włosów(wełna,wata,anielskie włose)przez suknię(stara firanka,koronka,kolorowa chusteczka przykloejona klejem, itd )aż do rączek nóżek wykonanych z koralików.Niestety zdjęć nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAŁKIEM NOWA SZMINKA: ja mam pomysł, nie wiem czy ktoś wcześniej już to pisał, ale powiem otóż mamy szminki, których już nie używamy. Wkładamy je do garnuszka (oczywiście bez opakowania) i podgrzewamy, aż do uzyskania rzadkiej konsystencji. Mieszamy oba kolory szminek, aż do uzyskania jednolitego, całkiem nowego, niespotykanego koloru! Przelewamy maź do jakiegoś pudełeczka, wkładamy do lodówki (tylko NIE do zamrażarki) i wyjmujemy kiedy szminka zastygnie! Nawet jeżeli kolor nowej szminki nam się nie spodoba to nie żal będzie jej wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESZCZE JEDNA RZECZ- bierzemy jakiś ładny wazonik, albo najlepiej butelkę po jakimś alkoholu, ale radziłabym niską i z duzym gwintem! Nasypujemy do środka np. piasek, kolorową sól, kolorową ziemię (do kupienia w kwiaciarniach), lub coś według własnego uznania! Cienki drucik tniemy na kilka odcinków (mogą być dłuższe). Na końcach zaginamy je tak aby można w nie było włożyć np. zdjęcia czy jakieś karteczki. Uformowane druciki malujemy lakierem do paznokci oczywiście w wybranym przez nas kolorze. Druciki wkładamy do paisku znajdującego się w naszym naczynku. It\'s all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limak
prosze o zdjecie kwiatów ze skrzynek llimakk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorekk
super ale czy mogła bym focie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorekk
super ale czy mogła bym focie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorekk
tej soli ,spudniczki,poduszki ale widze ze nie chwilowy brak cyfrowki u Basicy ale co mozecie to przeslijcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marktunia500
Ja też bym prosiła zdjęcia wszystkiego co robicie :) Mój e-mail to markta11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra555
hey! Podobno w te lato bardzo modne będą koronkowe materiały. Jednym z koronkowych gadzetów może być plastikowa gruba bransoletka którą owijamy koronką, a następnie zszywmy ją wewnątrz gadżetu. Bardzo modny, łatwy do zrobienia i tani gadżet!!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarziulka
hejka........:):) znacie może jakiś fajny sposób na pomalowanie ścian w pokoju....bo jakos nie moge sie zdecydować co z nim zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarziulka
a ja sobie zrobilam fajowy pasek.....moge sie pochwalic...kiedy robilam pozadki to znalazlam taka stara bluzke juz niemodna ale z super materiału no wiec wycielam z niej dwa grubsze paski i zeszylam ze soba do dego z tego samego materialu zrobilam rozyczke pasek zapinany jest na haftki...... polecam przerabisc stare szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorekk
zamarziutka u mnie w pokoju sciany pomalowanie sa na niebiesko i jasno-niebiesko a po przekatnej jest pasek biały on oddziela kolorki tak samo i na suficie fajnie to wygląda bo mam szafeczki z niebieskimi wstawkami mozesz zrobic podobnie w ulubionym kolorze... ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarziulka
oooo dzieki za podsunięcie pomyslu......:):):):):):):):) moz.iwe ze tez tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarziulka
a ma ktos pomysla na zrobienie jakiegos malego stoliczku...przydal by mi sie taki a nie wiem jak zrobic taki jakis fajny...:):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwacia*
Bradzo zainteresowała mnie twoja dyskusja ,,JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO". Ja także mam w domu kilka ozdobnych pojemniczków w których jest kolorowa sól.Ten pomysł podsunęła mi ciocia. Naprawde bardzo .ładnie to wygląda. Wiem także jak zrobić tulipany z papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zrobić
tulipany z papieru????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×