Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

ranyyy to chyba ze mna cos nie w porzo....:P bo ja lubie to wszystko co dobre i niezdrowe tylko kiedy sie odchudzam zaprzestaje jesc takie rzeczy z czystego rozsadku,ale nigdy nie mialam tak ze mi sie smaki pozmienialy:)hih,a co do chudniecia-to Mysiu moze tak byc ale nie musi-twoja waga moze na chwile stanac w miejscu..nie przejmuj sie tym i rob swoje po kilku-kilkunastu dniach kg znowu zaczna leciec w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Oj Yasmin, ja sie zgadzam z Twoim facetem, posiedz troche w domu i odpocznij... Bo podejrzewam ze jak zaczniesz nowa prace to tak szybko urlopu nie dostaniesz... Pozalatwiaj sprawy ktore juz dawno mialas zrobic, zadbaj troche o siebie, poczytaj ksiazke na przeczytanie ktorej nigdy nie mialas czasu, spedz wiecej czasu z Twoim lubym... Moze on wlasnie dlatego chcialby zebys troche zostala w domu bo jak wracasz z pracy to raczej nie masz ochoty z nim pogadac... A tak to bedziecie mieli wiecej czasu dla siebie.. Uwazam ze jesli posiedzisz te dwa tygodnie w domku to sienic nie stanie:) przeciez mozesz sobie tez w tym czasie spacerowac i cwiczyc...I odpoczniesz przy okazji:) Kuleczko, wiem ze moze stanac w miejscu ale nie zniecheca mnie to, juz i tak sie przestawilam na zdrowe odzywianie:) Chcialabym zeby to zostalo we mnie na dluuuugo.... A co do niezdrowej zywnosci to jakos i tak zawsze malo jadlam takich rzeczy bo mieszkam na wsi a chodze do szkoly w miescie a nie mam po lekcjach czasu na łazenie po knajpkach i amanie niezdrowych rzeczy wiec jem tylko w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaśmin będzie dobrze - znajdziesz świetną pacę i będziesz jeszcze dziękowała że już nie pracujesz tam gzie pracowałaś- a jeśli można zapytać- dlaczego stamtad odeszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu a napisz mi jeszcze skąd ty wyczytałaś że karnitynę bierzę się po dwie bo na moim opakowaniu jest napisane 1 prze treningiem? - to ty tak sama z własnych doswiadczeń czy z jakiegoś opisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Moj chlopak mi tak kazal brac, on sie zna na tym bo tez kiedys stosowal jakies odzywki, poza tym tak wyczytalam w internecie i na opakowaniu mojej l karnitynki rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Ale wiesz, jesli na Twoim pisze inaczej to bierz go tak jak każą bo byc moze Twoja l karnitynka ma wieksza dawke w jednej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Dobra, to ja juz mykam... Jutro na pewno znow tu zajrze:) Bez Was nie dalabym rady, jestescie boskie laseczki!!!:) Ide troszke pocwiczyc, umyjac a potem pod kolderke.. Poczytam sobie jeszcze angielski bo ostatnio babce cos odwala i wyjatkowo duzo wymaga od nas.... I wiecie co, ostatnio kumpele z klasy mnie totalnie zaskoczyly, spedzam z nimi duzo czasu wiec myslalam ze nie zauwaza ze schudlam a tu sie okazuje ze widac! Ostatnio przyszly do mnie i zaczely mi naciagac spodnie i mowic, "tu Ci wisi, i tu Ci wisi, i tu tez jest luzne, stara ale Ty musisz czadu na tym rowerku dawac:)" To jest dopiero motywacja:) Zostawiam Was laski, milej nocki, slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia dzięki za pocieszenie:) kochana Jestes;-) 🌼 mam nadzieje ze wszystko sie jakos ułozy. agutexx ja juz pisałam dlaczego odchodze z firmy. Po prostu z kolesiem z którym wspolpracowałam nie dało rady normalnie pracowac:-O na wszystkie moje pytania odpowiadał burkając, ciągle było cos nie tak, jak go prosiłam o pomoc to kazał mi sie bujac albo udawał ze nie miał czasu. Wiesz........gdyby to był tylko kolega z pracy a wlasciwie pseudo kolega.......z którym tylko jestem na czesc to jeszcze mogłabym miec to gdzies, ale my niestey pracowalismy nad jednym projektem i chcąc nie chcąc......nie dało sie uniknąć rozmowy:-O wolałam zrezygnowac niz psuc sobie nerwy. Poza tym, hm......wolałabym znaleźć cos bardzoej ambitnego niz to co do tej pory robiłam :-O eh....długo by o tym opowiadac, naprawdę. Ja sie dzis urywam po 13 z pracy, ide do szkoły załatwic to moje niezaliczone koło, no i potem zmykam do domku. Juz nie wracam do firmy. Nie opłaca mi sie i........tak naprawde nie chce mi sie;-) wlasnie podjadam pyszny serniczek:-) kolezanka ma urodziny w pracy i przyniosła pyszne papu. Mniaaaaam!!! dawno nie jadłam tak dobrego domowego ciasta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki moje odchudanie biegnie powolutku....choc musze przyznac ze znikome rezultaty widze po sobie....Dzis na sniadanko zjadlam serek wiejski a na obiadek gołąbka i zle sie z tym czuje ze az tak duzo.... Szkoda ze to odchudzanie nie jest łatwiejsze...:( Troche sie podlamuje ale wiem ze z Wami dam rade.... Gdyby nie to forum i wy kochane dziewcynki juz dawno chyba bym przestala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Czesc Kobietki! Za oknem szaro i buro a ja nie wiem dlaczego jak zawsze mam wspanialy humorek:) I odchudzanie naprawde idzie mi rewelacyjnie:) a dzisiajo 20 jade na sauneee:) Wiecie normalnie mam zajebistego kopa naladowanego mobilizacja!! Myslalam ze efektow az tak nie widaca jak weszlam do szkoly to sie dowiedzialam ze z dnia na dzien maleje:) kumpele jak mnie zobaczyly to mi powiedzialy ze tu o mi w czwartek spodnie nie wisialy a dzisiaj jest tam luz..:) kurde te to mnie bacznie obserwuja:D I co druga sie odchudza i co chwile przylaza do mnie zebym zrobila cos zeby nie mialy ochoty na slodycze:) tak jakbym je zaczarowac miala, szok:) Nawet z innych klas co ich wcale nie znam do mnie przylaza i sie pytaja co zrobic zeby schudnac, ciagle sie nasuwaja kretynskie pytania "jak schudnac 15 kilo w miesiac bez wyrzeczen?" Wymiękam juz po dzisiejszym dniu....... Ja pierd***....... Pomocy... I na dodatek musialam jeszcze zjesc w szkole bulke z makiem bo zadnych innych nie bylo😠 blee to slodkie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzik------serek wiejski i 1 gołąbek to duzo??? to ile Twoim zdaniem byłoby mało?? oj.........martwisz mnie:-O kobieto, trzeba jesc normalnie!!! ale nie przesadzac!!! moim zdaniem serek wiejki i gołąbek na cały dzien to zdecydowanie za mało:-O z czego Ty masz czerpac energie zeby sie dalej odchudzac?? a gdzie tu jakis owoc? warzywa? mozesz byc na diecie 1000kcal, to jedna z najlepszych i najefektywniejszych diet, ale komponuj sobie tak posiłki aby nie chodzic głodnym, złym....no i zeby to miało jakies ręce i nogi:-) na sniadanie mozesz zjesc przeciez jajecznice (nie musi byc przeciez na masle) potem na drufie sniadanie jakies 2 lub 3 nawet kanapki z pomidorem, ogórkiem, sałatą, potem normalny obiad. Kolacje sobie odpusc albo zjedz jakis owoc--banan, mandarynki, grapefriut (ponoc jest swietnym spalaczem tłuszczy) Kup sobie chlebek chrupki i podjadaj jak masz ochote. kobitko wez sie za siebie mówie Ci bo kopala zasune;-) byłam dzis załatwiac to zaliczenie. Faktycznie, nie dziwie sie ze dostałam tą dwóje, takie brednie tam nawypisywałam:) i to wszystko z pospiechu a nie dlatego ze nie umiałam. Takie głupie błędy, az babka mnie wysmiała:-D Za tydzien ide zaliczac! i nie ma bata! musi byc 5:-) ktos tu pytał o jakies bańki chinskie.....hm...a co to w ogóle jest????? :-) kompletnie nie jestem w temacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak... Wiedziałam że nie wyjdzie: Rano nie zdązyłam zjeść śniadania wiec postanowiłam sobie zrobić znaną już we wcześniejszych postach głodówkę jednodniową. Wytrzymałam do 16:00. Po szkole poczułam, że zemdleję w autobusie wiec kupiłam sobie obwarzanka, i nie doszło do tragedii. Teraz zalewam się herbatką pu erh:) Co to są te bańki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalyscie nigdy o bańkach chińskich? to są takie gumowe banieczki:) mozna je wykorzystywac do leczenai różnych schorzeń..np. przy katarze, przeziębieniu, grypie, infekcjach wirusowych dróg oddechowych,zapaleniu gardła, krtani lub oskrzeli. ja raz wyczytałam na kafeterii, ze dziewczyna używała ich do likwidacji rozstępów:) oglądałam o nich też program i myślę, że bylyby świetne w walce z cellulitem :) pojędrniłyby skóre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!! Ojejku, znowu tak dawno nie pisalam! Dziewczynki nie gniewajcie sie, jak sie te \"koszmary\" pokoncza, to bede pisac duzo :)) Widze Yasminko ze jestesmy w podobnej sytuacji egzaminowej .) Ale na pewno damy rade :))) Propo 1-dniowej glodowki. Moja kolezanka robi co wiosne 2 tygodnie!!! Na dniach pije tylko soki warzywne i owocowe. Tez raz probowalam ale nie dalam rady. Co do 1-dniowej, to nie wierze, ze po 1 dniu da sie oczyscic organizm. agutexxx juz odpowiadam na Twoje pytanie: \"Superblume- a jak u ciebie z wagą bardzo tyłaś po rzuceniu papierosów - bo ja myślałam że jak nie zacznę spowrotem to chyba zaraaz pęknę\". Chrupalam duzo marchewek, zulam tez duzo gum do zucia. Ale jedno jest pewne - da sie!! Tez myslalam ze zwariuje, ale tak jak mowie, tyle chrupalam ze sie wyleczylam :)) Sprobuj, naprawde warto!! Bede trzymac kciuki i Cie wspierac :))) bedzie dobrze. Yasminko mam ogromne pytanie-prosbe do Ciebie, ale to tak na boczku! Odezwij sie prosze do mnie jak bedziesz na gg. Z gory dziekuje! No to na razie dziewczynki, milego wieczorku i dalej tyle wytrwalosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie soków to nie to samo co picie wody:) na sokach łatwiej wytrzymac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- macie rację piszć że gołąbek to bardzo malutko- widzę to po sobie im mniej jem tym bardziej mniej chce mi się jeść co zaczyna się chyba robić niebezpieczne. Proszę także o wielkiego kopa w motywacji w jedzeniu Superblume - chyba spróbuję ale nie będę jeszcze ryzykowała przed sylwestrem bo idę na zabawę z palącymi osobami i szkoda będzie zmarnowanego czasu jeśli się skuszę- od 1 stycznia spróbuję - ale obiecajcie mi dziewczyny że w tej kwestii też będziecie mnie wspierać bo jesli tak to ja kuż się nastawię i może będzie mi łatwiej. Buziaczki dla was wszystkich- jesteście super i dziękuję za to że mnie wspieracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Agutex, jasne ze bedziemy Cie wspierac! Wiesz, bardzo wazne jest Twoje nastawienie psychiczne, to nie chodzi o glod tylko o Twoja psychike, mysle ze jesli wyeliminujesz ze swojego dnia czynnosci przy ktorcyh palilas to pojdzie łatwiej:) Wlasnie wrocilam z sauny, czuje sie swietnie.. Tylko ze zdenerwowal mnie jeden koles ktory tam byl, klocek 100 kilo wagi i zaczal mi tlumaczyc na czym odchudzanie polega, mialam ochote mu zajeb**..... No ale coz... A teraz ide sie wysmarowac kremem i zaraz ide spac bo jutro musze wczesnie wstac bo na 8 mam wizyte u ginekologa... :/ musze zmienic tabletki anty bo te yasmin sa cholernie drogie i mama sie buntuje... Mam tylko nadzieje ze po innych nie przytyje... No coz... Milej nocki laseczki, buzi, papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga:) ja mam tak samo jak Ty:) mi sie czasami przez cały dzien nie chce jesc, wiec nie jem:) jak Ci się nie będzie chciało jesc, to nie jedz, nie opychaj się, bo będzie Ci nie dobrze:) jedz tylke ile możesz, tyle ile Ci się chce:) tylko pamiętaj o wartościowych produktach:) warzywka, owoce, jak lubisz mięsko... ryby :) ale na siłe się nie głodz...bo padniesz gdzieś po drodze i nikt Ci pomocy nie udzieli:( pij soki, owocowe herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia - czabyło mu przyp.......- a powiedz pomaga sauna także na lepsze samopoczucie?:) Anished- ja nie jem na siłę no i tu jest problem- bo wiem że mogę popaść jeszcze w jakąś anemię- ale spróbuję wpychać w siebie jakiś jogurcik naturalny dodatkowo. A jeśli chodzi o mięsko to 0 17. 00 regularnie raz rybka raz pierś - oczywiscie gotowane. No już jestem po ćwiczonkach- 40 minutek na steperku - ale mi poszło w nogi ale chyba na dobre:) Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed- przepraszam za przekształcenie to tak z pośpiechu- buziaczki dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) u mnie w pracy znowu jest ciasto:-) mój ulubiony pan handlowiec przyniosł pochwalic sie wypiekami swojej żony:-) przyniosł jakiegos orzechowca. Skusiłam sie oczywiscie, na 1 mały kawałeczek. No i jeszcze wciągnęłam drozdzówke:-D oj........jak tak dalej pojdzie to znowu sie roztyje, dupa mi urosnie i mój M mnie rzuci:-) trzeba przystopowac. Musze pocwiczyc, koniecznie!!! :-) zeby to spalić. Bo ani sie obejrze a znowu zarosnę dorodną oponą :-P naturalne kółeczko ratunkowe :-D co tam u was dziewczynki? jak dzionek? 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaśmin- poćwiczysz i ciasteczko się spali- ale pyszne wspomnienie zostanie- super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Agutex, jesli o mnie chodzi to ubostwiam saune! Mam problemy z niskim cisnieniem a w saunie ono superowo rosnie i czuje sie swietnie. Dodatkowo moje problemy z marznacymi lapkami troszke sie zmniejszyly. Wiesz inne plusy to np to ze poprzez saune swietne hartuje sie organizm, wychodzisz z pomieszczenia w ktorym bylo 100 stopni prosto pod lodowaty prysznic, brrrr... No i oczywiscie organizm doskonale oczyszcza sie z toksyn, to rowniez jest bardzo wazne, skora jest potem bardzo gladka. Po pierwszej wizycie mozesz miec problem z bombardowaniem pryszczy bo skora sie oczysci ale potem bedzie lepiej:) Powiem szczerze ze ja zadnych minusow nie dostrzegam, ale oczywiscie jesli ma sie jakies problemy ze zdrowiem to najpierw nalezaloby zapytac lekarza czy przy danym schorzeniu mozna korzystac z sauny. Ja naprawde polecam saune, to chyba najlepszy sposob na relaks jaki znam..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mysiu - bardzo kusząca propozycja chyba spróbuję- problemów zdrowotnych nie mam - więc nic nie stoi na przeszkodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła - no to słuchaj teraz daję ci porządnego kopa- ale jeśli może kiedyś przyjdzie taki czas że może się spotkamy - jeśli oczywiście wszyscy lub część osób wyrażą na to zgodę to wtedy mam nadzieję że dam tego kopa ale w chudy tyłeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_89
Oj Zła, ale Cie zaraz siekne w tylek! Ja Ci dam wafelki! Wafle to Twoj wrog! Zadnych slodyczy! MASZ JEST WARZYWKA I CWICZYC NA ZMIANE I TO JEST ROZKAZ!!! Ja juz na szczescie w domku jestem...Odwolali mi 3 lekcje.. Wiec weszlam zobaczyc co u Was i popijam sobie czerwona herbatke.. Kurcze jestem zla na siebie bo mialam wczoraj pocwiczyc i co??? Specjalnie zrobilam wczesniej zadanie z angielskiego i dupa blada, wpadla do mnie kolezanka i mowi ze musi jakis opowiadanie na ang napisac bo juz jedna banie dostala, no i zajelo mi to poltorej godziny bo ciagle mi przerywala i cos gadala... W koncu tylko pogimnastykowalam sie pol godzinki i koniec na tym:( A dzisiaj zalozylam do szkoly moje ulubione biodroweczki, ale jakos tak sie zlozylo ze przez poltorej tygodnia ich nie mialam na sobie a dzisiajj... Szok rano przezylam, nie bylo mowy zebym nie zalozyla paska bo by mi spadly, nie wystaje z nich zadna fałdka ani walek tluszczu!:) Superowo... A do tego spod bialej bluzeczki bylo widac kawalek mojego brzuszka, jak mnie kumpele zobaczyly to wszystkie do mnie i sie pytaja jak schudnac i do ktorego solarium chodze ze taka zjarana jestem:) a to po prostu moj tato przez pomylke zamiast kremu nawilzajacego z dove kupil brązujacy a ja sie nim dwa razy posmarowalam i jestem normalnie mulatka!:) jestem mega brazowiutka! Polecam Wam dziewczynki ten krem, bardzo fajnie nawilza i sprwia ze skora robi sie ciemniejsza ale i pelna blasku. Rowniez jego zapach mi sie podoba jednak nie wszystkim moze pasowac, moja mama mowi ze jest troche zbyt intensywny, no ale przeciez nie mozna kazdemu dogodzic..:) kosztuje kolo 20 zl. Gwarantuje ze juz po pierwszym uzyciu wasza skorka sie zarumieni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores89
Ja schudłam w 2 miesiące 8 kg nie była to żadna drastyczna dieta ,początki były trudne(mam 17 lat). Najwięcej dały mi poranne biegi i a6w. Jeśli chodzi o samą w sobie dietę na początku ograniczyłam jedzenie do połowy tgeo co jadłam (5 kg zeszło), po jakims czasie spróbowałam diety plaż południa opłacało się na niej schudłam 3 kg w pierwszej fazie. Teraz jem już normalnie tzn pieczywo wylącznie ciemne nie jem ziemniaków bo to one mnie tuczą znalazłam wreszcie ten produkt który powoduje tycie:) Na wadze nei przybyłam od końca diety może 0,5 kg nie więcej. Ale to przede wszystkim dzięki zaprzestaniu ćwiczeń (teraz tylko w-f). Przemiana materii się poprawiła. Teraz niestety mam grypę żołądkową i wyleguje się w domu. Od następnego tyg znowu zacznę cwiczyc przed świetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia-----oj chyba i ja potrzebuje kopa w dupe bo zaczynam sie rozbestwiac :-) dzis dostałam okres, strasznie cierpie bo co podniose tyłek z krzesla w pracy to czuje jak wodospad mnie zalewa :-O poza tym dostałam takiego ataku żarłacza ze nie wiem co sie ze mna dzieje:) zjadłam juz dzis 2 kawałki jablecznika, ryz na mleku (Belriso...jadłyscie to kiedys?), jogurt z chrupkami czekoladowymi, kanapki........oj i ciągle jestem głodna i jeszcze bym cos zjadła:-) ja chcę kopa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaa!!!!!! wesprzyjcie mnie!!!!!! wczoraj kupiłam sobie gazete URODA u była tam fajna stronka z cwiczeniami na kształtną pupe i zgrabne smukłe uda. Przecwiczyłam. Fajne:) nie zajmują duzo czasu a juz po niecałych 3 tygodniach mozna spodziewac sie fajnych efektów:) tak więc DO BOJU!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×