Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość bevelinka
Tego mi bylo trzeba. Przeczytalam pierwszy post, wydrukowalam, podkreslilam najwazniejsze zdania i do boju. Za trzy miesiace powroce i powiem czy dopielam swego. Tym razem musi sie udac. rady Yasmin sa banalne ale chyba trzeba do nich dorosnac i nie wierzyc w diety cud. A teraz przepraszam ale ide cwiczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pierwszy dzien w szkole jakos minal.... Ochhh ja juz chce wakacje!! Asiu to bardzo fajnie ze spotkanko tak sie udalo:) w koncu to wazne zeby rodzina sie polubila i zaakceptowala:) A swoja przyszla tesciwa sie nie przejmuj, rozni ludzie sa na tym swiecie... Najwazniejsze zebys Ty byla szczesliwa razem ze swoim przyszlym mezem:) 👄 👄 A co do twojej kolezanki to naprawde niezla agentka z niej... :P:P:P Tez znam jedna taka to niby po kilkaset pompek robi... Yhyy... Powodzenia... Az strach sie domyslac jak te pompki wygladaja:P:P:P Nie martwcie sie dziewczyny, ja tak nie bede cwiczyc:) Chcialabym srednio cwiczyc dziennie ok godziny i 15 min bo tyle trwa m jak milosc i na wspolnej:P:P no ale oczywiste jest ze na poczatku nie dam rady...:D Widze ze trafila sie nam nastepna twarda zawodniczka:D:D:D Bevelinka - zycze powodzenia i wytrwalosci:) Czekamy.... Za 3 miechy sie melduj:) Buziaczki dla Was i trzymajcie sie cieplutko...:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie! Dzisiaj mieliśmy pracowity dzionek. Jestem podekscytowana:-) Kupiliśmy kamizelkę dla mojego W., podpisaliśmy umowę z fotografem i jutro idę odebrać obrączki:-) Widziałam je dzisiaj, bo musiałam przymierzyć przed zamocowaniem brylantu. Bardzo jestem zadowolona:-) Zrobię zdjęcie i Wam pokażę. Rano próbowałam ćwiczyć, ale tak mi było niedobrze, że nie mogłam brzuszków robić. Miło by było być w ciąży:P, ale niekoniecznie teraz:P Mój W. jutro idzie z kumlami do knajpy, taki niby wieczór kawalerski, zostanę więc sama w domku. Tylko spróbujcie mi nie towarzyszyć:P Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięęęęęęęęęęęęęęęęęękne te obraczki:) mmmmmmmmm.... ja niedawno wrocilam od promotora i padam...ale pocwicze trochę:) bo tak trzeba:P kupilam dzisiaj kielkownice i bede sobie kielki hodowala:D no wracam do cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed - dzięki:-) też chyba wyruszę poćwiczyć, co mi innego pozostało:-) Mam nadzieję, że u promotora było tym razem dobrze:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj to grzeczny byl:P mam nadzieje, ze taki jzu bedzie zawsze, bo czas ucieka, wiec trzeba szybciutko prace pisac.....szkoda, ze tego nie umiem:( no ale moze jakos dam rade:) ile Ws kosztowaly te obraczki???? naprawde piękne są:) tez bym takie chciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za pracę:-) ja nigdy nie byłam dobra z polskiego, wypracowania to dla mnie koszmar:-( Pisanie pracy to abstrakcja, ja miałam swoją pisać po rosyjsku, ale to już przeszłość:-) Obrączki są ciężkie, ważą prawie 17g, kosztowały 1360zł. W szoku jestem, bo są takie jak chciałam, jubiler zrobił sobie jakiś tam rysuneczek, a taki efekt. Od wewnątrz są wygrawerowane, co widać. Jestem bardzo zadowolona:-) Powiem nieskromnie, że są piękne, rozumiem jednak, że to kwestia gustu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gdzie Wy jesteście babole wstrętne, co:P? Ja rozumiem, że słońce, piękna pogoda..... a pod naszym oknem urodziły sie gołąbki, nakręciłam filmik z ich udziałem, ale słaby, bo przez żaluzje.... Nowe życie...... http://www.wrzuta.pl/film/cE8QzqwcJK/golabki Zostało tak niewiele czasu do Ślubu....chyba zaczynam panikować....Ratunku.....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia:) obejrzałam:) i teraz nie mam co oglądac:( nie mam gdzie podziwiac pieknego Wentwortha:( piękna dzisiaj pogoda, pospacerowałam sobie po lesie...mmm motylki lataja, ptaszki spiewają...ech pięęęęknie:) mnie tez się bardzo podobają Twoje obrączki:) drogie były ale myśle, że warto:) oglądam ten filmik:) mmm ale fajnie:) u mnie pod oknem tez zawsze lęgna się ptaszki:) :) tylko nie mam jak tego sfilmowac:( ale przynajmneij zwsze ladnie mi spiewaja:) ja z polskiego to tez lewa jestem, pisanie wypracowan do był koszmar, nie mogłam się w koncu odczekac kiedy nie będe juz musiała tego robić:) ja pisze program komputerowy i na nim się będzie opierała moja praca, więc treści to za dużo tam nie będzie, więcej screenów programu:P pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Kurcze nie wiew co sie ostatnio z tym forum dzieje.. Co probuje wejsc to jakis blad mi wyskakuje albo cos... WRRR... Ale w koncu sie udalo!:):):) Wczoraj bylam z Tomkiem w Opolu.. Kurcze alez wszycy ludzie sa spragnieni slonca... Ida przez miasto jak pielgrzymki.. Szok... No ale nie ma sie co dziwiwc, mi tez sie wiosna idziela:):):) Asiu fajne te ptaszki:) lubie takie rzeczy ogladac, a potem obserwowac jak rosna i w ogole.... Słonko nie panikuj.... Przeciez powinnas sie cieszyc:D:D:D Praktycznie wszystko masz juz gotowe, zamowione i zalatwione, rodzinki sie juz poznaly i polubily wiec nie bedzie dretwo, pogoda robi sie coraz piekniejsza, teraz to juz tylko czekac i cieszyc sie:):):) A co do obraczek to naprawde sliczne.. Bardzo mi sie podobaly... No i Twoj przyszly maz nigdy o rocznicy nie zapomni bo bedzie mial date caly czas na palcu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cudna pogoda, zaraz idziemy porobić zdjęcia:-) Chcę zrobić jakiś mix dla rodziców, wiele zdjęć w jednym i to wszystko w ramce, nie wiem jak to będzie wyglądało:-( Mysiu, masz racje, wszystko już prawie załatwione, oprócz kosmetyczki dla mnie, makijaż, paznokcie:-( Nie lubię takich usług, nie lubię jak ktoś mnie dotyka:-( Stresu chyba nie da się uniknąć.... O pieniądzach nie wspomnę, rozpływają się nie wiadomo na co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez wyskakiwał ten błąd, co mnie bardzo wkur*** 😡 jak juz w koncu dostałam sie na forum, poczytałam troche i chciałam coś napisac, to znowu wyskakiwał 😡 wrrr zlosliwosc rzeczy martwych:( piekna dzisiaj pogoda:) pobiegałam z psem po lesie 2 godziny:)...ale pozniej padłam, musiałąm pospac. ja to jestem jak male dziecko, spałabym i spała....fuck, gdzie ta energia? i radośc do zycia???? przespię kiedys wlasna smierc... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerść dziewczynki- ostatnio codziennie rano godzinkę gram sobie w tenisa ziemnego- nizły wysiłek a zakwasy miałam na całym ciele- ale tak bardzo mocne że w nocy się budziłam- mi mimo że codziennie ćwiczę na rowerku. No ale wczoraj tak zawzięcie grałam że siostrzeniec niechcący oczywiście przylutował mi kantem palety w łuk brwiowy- moje oko wygląda masakrycznie i ma wszystkie kolory tęczy- od czerwonego, potem zielony, niebieski i czarny. Mam tylko nadzieję że zejdzie do ślubu bo tak jak pójdę nie będzie za urodziwie- chciałam przyłożyć octem ale to oko więc nie zabardzo- poradźcie coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odchudzać sie to tylko z głową i zdrowo tym myślącym o trwalej, ładnej sylwetce polecam www.trojmiasto.ewellness.pl lub www.wellness.sklepy24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie! Pogoda śliczna, oby tylko utrzymało się tak do 28 kwietnia. U mnie na razie bez zmian, stres z dnia na dzień większy, bo jakoś tak wszystko przyspieszyło.... Agutexxx - a jak u Ciebie? Dla zabicia czasu, zmniejszenia stresu i lepszej kondycji rzuciłaś się w wir wysiłku fizycznego.... No i zazdroszczę, bo ja jakoś tyłka nie mogę podnieść:-( Obiacałam sobie, że już koniec leniuchowania. Biorę się za siebie, zaczynam się katować, no i dietka odpowiednia:P Jutro idę na rozmowę w sprawie pracy.....więcej napiszę jutro:P aniseed - ja z kolei w ogóle mogłabym nie spać w nocy, a potem obudzić się nie mogę:-( Zaczynaja mnie męczyć koszmary:-( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin - może jeszcze podczytujesz, co tam u nas słychać.....chciałabym się wypowiedzieć na temat popużek:-) Mój W. miał swego czasu papugi Nimfy i to było straszne. Ciągle się wydzierały, a Ty teraz będziesz potrzebowała spokoju, no i dzidzia również:-) Poza tym strasznie śmieciły, okrutnie wręcz, wszędzie dookoła pełno pozostałości po ich jedzeniu. Zarez pewnie miłośnicy ptaków się odezwą.....ale ja nie zdecydowałabym sie na ptaszki w domu, chociaż rzeczywiście nierozłączki są cudne. Moja koleżanka ma królika, który biega sobie z pieskiem po mieszkaniu. Jednak Twoja dzidzia mogłaby byś alergikiem (czego Ci nie życzę) i co wtedy???? Pozdrawiam cieplutko:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia:) ja to chyba mam depresje, bo takie samopoczucie jakie mi towrzyszy od kilku lt nie jest normalne:( nie mam na nich ochoty, najchetniej siedziałabym zamknięta w jakims ciemnym pomieszeniu i na łozku lezała:( yasmin:) ja miałam papuzki, więc się moge wypowiedziec:) nie polecam! strasznie smieca :) i poza tym to zal dupe ściska jak sie patrzy na take piekne ptaszki zamknięte w klatce:( jakbys miała tyle kasy wydawac na papugi, to lepiej kupić sobie pieska, yorka albo jakiegos takiego maniunkiego:) wiecej radochy i na spacerki mozna chodzic:) agutex:) moze jakims lodem to przykladaj? o opcji z octem nie słyszałam, wiec nie wiem:( jestem teraz na sokoterapii:) ojciec kupil mi druga sokowirówk,e taka podreczna, zebym robiłą sobie codizennie soki...moze mi się w koncu kolor skóry zmieni:( bo mnie matka natura troche pokarała, dając przy tak ciemnych włosach, tak jasną karnację:( której opalenizna się nie trzyma nic a nic:( a w tych czasach, gdzie panuja mania solarium taki wygląd jaki ja przedstawiam, nie jest zbyt estetyczny:( aha Asia:) jak wieczorem czujesz nadmierne pobudzenie, masz tak jakby wiecej energii, to znak, ze mas zmało magnezu w organizmie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie w tym wyjątkowo gorącym dniu:-) Byłam dzisiaj przymierzyć moją sukienkę, chciałam mieć pewność, że z nową halką też będzie ok. No i jest:-) Jest taka szeroka, że butów nie widać, nie jestem w stanie zrobić takiego kroku, żeby zobaczyć buty. Po co więc tyle kasy za nie dałam:P Byłam na spotkaniu w związku z pracą i chyba ją będę miała:-) No zobaczymy jeszcze. Więcej szczegółów po podpisaniu umowy:P Pozdrawiam Was cieplutko 🌻 Ide pobawić się Corelem:-) agutexxx - jak Twoje oko? Aniseed - zazdroszczę Ci sokowirówki, też bym chciała mieć, tylko żeby jeszcze ktoś zechciał mi soczki przygotowywać:P Obieranie warzyw nie jest zbyt fajne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no oko sine mam troszeczkę może mniej vale nie wiem może się tylko tak pocieszam. Jak nie zejdzie to będę miała ogromniasty makijaż- żart:) Dobrze że chociaż dietka mi dobrze idzie bo nie mam narazie napadów na słodycze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła- zawsze jest stres ale jak już wejdziesz na salę wszystko ci minie- obiecuję. Zobaczysz że nie taki diabeł straszny- wszystko będzie dobrze i naprawdę niepotrzebnie się stresujesz. Matura jest po to żeby ją zdać a Tobie napewno się uda- więc głowa do góry i nie martw się niepotrzebnie- pozdrawiam:) Ah coraz bliżej do wielkiego dnia- normalnie same warzywka, rybka i pierś z kurczaka - mam nadzieję że wytrwam i nie złapie mnie wilczy apetyt. Ale w Gdańsku zimno i pochmurno aż pierwszy raz od długiego czasu chce mi się siedzieć w pracy- dziwne ale prawdziwe. Asiu jak tam przygotowania bo ja już mam wszystko zapięte na przysłowiowy ostatni guzik, a wczoraj do końca opłaciłam knajpkę, jeszcze przed ślubem włoski, makijaż i paznokcie i gotowa:) Pozdrowionka dla wszystkich --- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie babeczki:-) zła - będziemy trzymać za Ciebie kciuki, wierzę, że będzie dobrze, bo maturę wszyscy zdają:-) Wkrótce wyniesiesz się z tej szkółki....koniec stresu....a ciąg dalszy edukacji trzeba sobie tak zaplanować, żeby się nie stresować:-) agutexxx - ja to nie wiem, czy mam wszystko...dzisiaj zadzwoniłam umówiłam się na czwartek na paznokcie i makijaż, muszę sobie jakieś sztuczne paznokietki zarzucić, bo moje ostatnio nędzne są. Chociaż muszę Wam powiedzieć, że najgorsze były wtedy jak łykałam beta-karoten (CAPIVIT SUN SYSTEM) No niby wszystko jest, niektóre rzeczy zamówione na Allegro przyjdą pocztą:-) Powiedz mi, będziecie dziękować rodzicom? Masz może jakiś pomysł, bo ja jestem załamana. Zamówiłam podziękowania, w formie pisemnej, ale chciałabym coś jeszcze. Myslałam, że zdjęcie uda mi się jakoś wykonać, połączyć kilka zdjęć i to w ramkę, ale kompletnie mi to nie wychodzi. Jestem beztalenciem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mnie wogóle przerażają błogosławieństwo i podziękowania- to drugie to sobie chyba odpiuścimy bo tak jakoś nie zabardzo- zobaczymy- ja nie jestem wylewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ zła:) ja tez mam stresa i przez to mało co jem:( schudłam 1 kg:) jeszcze ze 4 i bedzie w miare ok. ogladnelam ostatnio swoje uda tak dokladnie, o zesz FUCK...co za obrzydlistwo....mam na myśli wewnętrzne uda:( musze sie dłuzej masować i masażerem i bańkami i robić mocne peelingki z kawy i alg:) zamówiłam ostatnio algi brunatne, to się nimi tez będe masowała:) moze w koncu będe miała normalne te uda. odkąd pamietam, to zawsze na nie narzekałam:( takie klopsy są:( mimo, ze cwicze, to nadal takie niefajne:( zła:) na pocieszenie Ci powiem, ze ta matrua to PIKUŚ z sesja na studiach:) jak sie bedziesz musiała w tydzien nauczyc do zaliczenia 10 przedmiotów, kazdy z innej beczki i zaliczyć to wszystko w 4 dni :) zajebista sprawa:D ja to sie smieje z mojej mtury, 8 maja minie 5 lat:) zreszta na swojeje maturze nie stresowałam się za bardzo, bo byłam wtedy chora i na wpół kontaktująca, chyba juz pisałam, ze na pisemnym z polskiego mało co nie zasnęłam:) później sie tylko stresowałam na ustnym z polaka:) ale ucz się ucz, będziemy MOCNO Trzymac za Ciebie KCIUKI :) :) nie daj się! trzeba być twardym, nie miękkim:) Asia:) moja klezanka robiła dla swojego faceta taki zlepek zdjęc:) zajebiscie jej to wyszło:) ponakladala rozne fotki, jak była mała, ich wspolne:) zrobiła cos w formie takiego wielkiego plakatu:) ale extra to było:) chyba Tobie o coś podobnego chodzi nie?? dziewczyny...no trzymam za Was tez kciuki:) zeby się wszystko ładnie udało:) stres będzie, wiadomo....ale poźniej będzie jeszcze fajnie:) mnie koleżanka już namawia na bycie jej starsza ale nie wiem jak się wymigąc...musze cos wymyślic:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed -no chodzi mi o coś takiego właśnie, próbowałam coś w Corelu, ale za mało czasu mam, a program super, ma wiele możliwości! Ale co z tego buuuuuu..... może ktoś mi zrobi co??????????????????? agutexxx - ja też nie jestem wylewna, dlatego podziękowania chcę po błogosławieństwie, nie będę robić nic na pokaz:P Oczywiście W. mama się obrazi. Nie chcę jednak niezręcznej sytuacji, że ktos z kimś ma zatańczyć, przyszły teść na wózku, a mój tato nie tańczy, to po co mam ich uszczęśliwiać na siłę. Wyszłoby na to, że tylko W, tańczyłby z mamą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia:) ja niestety z grafiki jestem nedzna:( z tego co pamietam to ta moja kolezanka ukladala fotki na kartce a potem to wszystko sxerowala:) ale zajebiscie jej to wyszło:) ja niestety nie mam talentów artystycznych i bym czegos takiego nie umiala zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiliśmy, że rodzicom kupimy książki, co o tym myślicie? Bardzo nam się spodobała, wydana przez Uniwersytet Wrocławski historia Dolnego Śląska. Mój tato byłby zachwycony:-) Od poniedziałku zaczynam szkolenie w pracy, będe więc raczej kobietą pracującą:-) Jutro wyjeżdżam, a wrócę około 6-go maja, postaram sie jednak napisać, jak wszystko sie udało:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×