Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość www.prima-vera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
www.angel.ecom.net.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
www.angel.ecom.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.bies
bardzo prosę beti_blu ojeśli jest taka możliwość przysłania na adres ania.bies@gmail.com jak się robi ta girlandę z balonów białych i bordowych bo naprawdę nic nie rozumiem z tego co jest napisane na forum a jeśli jest tez możliwość dołłączenia zdjęć to bardzo proszę z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula paula126o2.pl
Ja również proszę beti_blu o zdjęcia i opis jak zrobić winogrona z balonów, z góry bardzo dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila40102
widze ze na tym forum operuja jacys specjalisci;)) czy ja tez bym mogla prosic o przeslanie na mejla instrukcji jak zrobic serce z balonow?:> byla bym niemiernie wdzięćzna;)) pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilccia
ludzie ratujcie mam miec sale w kolorze błękitno białej i nie wiem jakie balony sa lepsze czy perłowe pastelowe czy metaliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilccia
slub za 3 tygodnie sukienka nie gotowa butów nie moge dostac. kosciól dokonca nie załatwiony. mam juz gorączke od tego. ratujcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciama
jak mazna ustoic sale jakimi kolorami balonow i co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciama
witam jakimi kolorami balonow mozna ustroic sale i co za dekoracje zrobic za młoda para prosze o pomoc moze jakies zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
Witam wszystkich. Prosze o porade w dekoracji sali. Sala na 60-70 osob, cala w drewnie,ksztalt dlugiego prostokata, na srodku 3 filary tez drewniane. Jakie kolory by pasowaly? chcem dac organze na sufit zlaczona na srodku sali gdzie bedzie wisial strzelajacy balon.A miedzy organza girlandy z balonow lub z golabkow papierowych, co lepsze? A co moge dac za nami?chcialam serce zbalonow a w srodku nasze zdjecie powiekszone ok 1mx1m to wyglada oryginalnie,ale nie wiem czy to dobry pomysl. Czym udekorowac krzesla mlodych? Jak mozna zrobic girlande(tasma do girland zdaje egzamin?)moze jakies foto jak to samemu zrobic, Prosze beti_blu jak mozesz to mi pomoz i przeslj cos na maila.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna20
witam serdecznie, mam problem z przystrojeniem sali, chetnie posłucham rad. Beti_blu mogłabyś mi podać jakies pomysły na przybranie sal, zrobienia ciekawych girland, dołączyć zdjęcie przybranych sal. to mój adres eMail anna_203@wp.pl czekam na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Mam pytanko, Chciałabym udekorować stoły tak jak na zdjęcie na tej stronie: http://www.allegro.pl/item436226449_organza_najwieksza_szer_48cm_najladniejsza_org48.html (duża świeca otoczona zielonymi chryzantemkami, bez żadnych innych dodatków na stołach). Pozostałą dekorację (szarfy na suficie) chciałabym mieć w kolorze bordowym i białym. Czy waszym zdaniem te zielone chryzantemki nie będą się gryźć z bordowymi szarfami. Tylko proszę spróbujcie sobie wyobrazić taką kompozycję i dopiero piszcie. Bo to że normalnie bordowy do zielonego nie pasuje to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
oj watpie zeby te kolory ladnie wygladaly moze zamiast zieleni ecru?albo zamiast borda na sufit zielen i wtedy na stol tez i bedzie ok:)mysle ze twoj pomysl nie jest zbyt dobry.pozdrawiam i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiapk
ZIELONY KOLOR BEDZIE pasował do bordo tylko daj duzo bieli i ecru .zeby rozjasnic..i powinnaś mieś w wiązance subnej owniez bordo i zieloną margerytke,oraz w tej kolorystyca cała dekoracje,równiż koscioł i samochód;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo ja bym dała zieleń połączoną z kremem. wybierz 2 kolory i je łącz na sali nie wiecej bo bedzie jarmarcznie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiapk
gusta i gusiki.robiłam ostatnio słiczną dekoracje w kolorach ,czerwien,pomarańcz,ecru i złóty;))wyszło bajecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Dekoracja z seledynowego i białego ( w przewadze biały) byłaby ok. Problem w tym, ze salę będziemy mieć w zwykłej remizie wiec raczej zbyt elegancka sama w sobie nie jest, poza tym pomalowana na jakieś jasne kolory. dlatego chciałam dodać to bordo pod sufitem (chociaż myślałam żeby raczej symbolicznie tylko "złamać" te jasne kolory bordowym). No nie wiem, muszę sie jeszcze zastanowić. Wiem, ze normalnie te kolory do siebie nie pasują, ale jak to napisała Patrysiapk, czasem połączenie na pozór niepasujących barw może dać zaskakująco ładny efekt. Dlatego poprosiłam o rady osoby, które może mają więcej doświadczenia w dekorowaniu niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
zalezy kto co lulbi. Jak to remiza to nie koniecznie musisz dac bordo, zielen nie jest tez b.jasnym kolorem. Ja mam wesele w sierpniu tylko, ze ja mam ciemno na sali i tez chcialam dac bordo ale zrezyg. oczywiscie ze u was mozna dac tam bordo, ale ja bym w zyciu tego nie polaczyla z seledynem. A takiej pstrokatej ekoracji o ktorej pisze patrysiapk tez bym nie chciala.ALE RACJA SA GUSTA I GUSCIKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a gdy dekoruje się salę za pomoca tiulu podwieszanego pod sufitem i zebranego na środku, jak robi się to podwieszenie - ten punkt zebrania?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Ja planowałam związać wszystko na środku sznurkiem i sznurek podwiesić albo na haku, na którym wisi żyrandol/lampa albo może na jakimś innym haku/gwoździu, który wbity jest w sufit w tym celu. Ale to taki mój pierwszy zamiar bo doświadczenia w tych sprawach nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiapk
nawet remize mozna slicznie ubrac tylko trzeba sporo materiałów.białych przede wszystkim.które pozasłaniaja spora cześc brzydkich elementów no i pokrowce na krzesła daja niesamowicie duzo. zajmuje sie dekoracjami od paru lat więc moge pomóc.;) w granicach rozsadku oczywiscie;))) ściana za młodymi tez duzo daje.najlepiej zrobic to na jakiejs scienie (tylko nie na oknie) i podswietlic swiatełkami od spodu. pamiętajcie ze ciemne kolory pomnejszaja sale..wiec jak jest nisko sufit t6o odpadaja ciemne kolory.. a no i do tej remizy to bym zupełnei zrezygnowła z balonów..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia87
witam wszystkich mam pytanie w grudniu mam slub i chciał bym sie doradzic i o czywiscie mile widziane zdjecia chciał bym swoja sale ubrać w kolorach rózowo białych moze ktos ma jakies propozycje mój e mail (gonia87@poczta.fm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka170
Czesc wszystkim! czy znacie sposob jak wiazac balony aby powstal labedz.beti blu ty pewnie tak wiec prosze pomoz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
trzeba miec stelaz w ksztaalcie labedzia,sama bede u siebie robila.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka170
czesc agusia powiedz gdzie mozna kupic taki stelaz i czy masz sposob na zawieszanie na nim balonow. bo napewno jest na to jakis schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka170
czesc agusia powiedz gdzie mozna kupic taki stelaz i czy masz schemat jak polaczyc na nim balony? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
ewa nie mam pojecia gdzie mzna kupic mi narzeczony zespawa;)a balony hm..cizko to wytlumaczyc piszac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×