Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość ewka170
czesc aga. dzieki . tez chcemy zrobic sami . ale myslalam ze mozna kupic gdzies gotowy stelaz.jestesmy optymistami wiec damy rade i labedzie beda na naszym weselu bo te pteki maja honorowe miejsce w naszej histori milosnej. pozdrawiam.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia87
witam was i zgłaszam sie do was z posba iw grudniu mam slub i tam gdzie wynajmyje sale to zabradzo sie nie przykładaja do dekoracji a ja nieiwem jak by zrobic zeby bylo fajnie oczywiscie moje olory jakie wybrałam to rózowo białe moze ktos by mi pomógł mile widziane jakies zdjecia podam e maila gonia87@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
zalezy jak duza jeest sala, w jakim ksztalcie i w jakich kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia87
sala nie jest za duza w kwadracie jest ta sala jest kominek na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia87
sala nie jest za duza w kształcie kwadratu kolory pomaranczowy i zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
witam..mysle ze kolory beda sie zgrywaly z roza i biela..na twoim miejscu przyczepila bym kilka girland balonowych oraz girlandy z golabkow papierowych..ale wybor nalezy do Ciebie..powodzenia!!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbekk
Witam;) Mam pewna koncepcje udekorowania sobie sali na wesele, z materialami sobie poradzimy, gorzej z balonami. Prosze o przesłanie na maila jak można zrobic samemu winogrona, girlande i inne bajery:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
Witam, wystarczy ze cofniesz sie strone wstecz tam jest wytlumaczone jak sie robi girlandy i jest link do youtube jak to robic z filmikiem. Na Youtube jest wiele filmikow ilustrujacych sposoby wiazania balonow!.Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!mam pytanko!Jak sie robi sznury z balonow ale nie sa to girlandy tylko pojeyncze balony to znaczy jeden balon,nastepnie cztery male i znow jeden balon itd przesylam zdjecie ,jakby ktos moglby odpowiedziec mi na to pytanie bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!mam pytanko!Jak sie robi sznury z balonow ale nie sa to girlandy tylko pojeyncze balony to znaczy jeden balon,nastepnie cztery male i znow jeden balon itd przesylam zdjecie ,jakby ktos moglby odpowiedziec mi na to pytanie bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbekk
agusia6088 ;D dzęks za odnosnik:) zabieram sie do czytania, ogladania... a potem czas teorie zamienic w praktyke;) pozdrawiam! pochawale sie efektami, i ile beda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbekk
agusia6088 ;D dzęks za odnosnik:) zabieram sie do czytania, ogladania... a potem czas teorie zamienic w praktyke;) pozdrawiam! pochawale sie efektami, i ile beda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbekk
agusia6088 ;D dzęks za odnosnik:) zabieram sie do czytania, ogladania... a potem czas teorie zamienic w praktyke;) pozdrawiam! pochawale sie efektami, i ile beda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
asiajacek musisz kupic balony z lacznikami do takiej girlandy http://www.allegro.pl/item450314551_balony_z_lacznikiem_super_nowosc_12lp.html oraz male baloniki .Jak juz bedzieszto miala wiazesz dwa balony z lacznikiem ze soba a te male baloniki wiazesz po 4 szt i wiazesz na srodku laczenia tych dwoch duzych balonow. Troche zamotalam ale mam nadzieje ze zrozumiesz.Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
asiajacek dio tekiej girlandy musiszmiec balony z klacznikiem oraz malutkie baloniki. Wiazesz ze soba dwa balony z lacznikiem a malutkie baloniki po 4 sztuki. Kiedy masz juz zawiazane balony z lacznikiem wtedy na laczeniu tych dwoch balonow wiazesz te 4 male baloniki i tak powstaje taka girlanda. Mam nadzieje,ze duzonie zamotalam i zrozumiesz??;) powodzenia!!pozdrawiam Link do balonow z lacznikiem http://www.allegro.pl/item450314551_balony_z_lacznikiem_super_nowosc_12lp.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda314
Witam prosze o pomoc!!! nie wiem jak zrobic serce z baloników? Bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam jagoda314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym sie spytac w jakim kolorze można ubrać salę, która jest pokryta korkiem? sufit biały, a ściany i podłoga brązowe... a krzesła są bordowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
nelllla ja bym taka sale przystroila na bialo zloto lub bialo rozowo. Napewno odpadaja ciemne kolory bo sala sie optycznie jeszcze pomniejszy. Musisz dac duzo jasnych dodatkow i bedzie ok. Pozdrawiam i powodzenia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssko
jesli sala jest wysoka proponuje bordo i ecru na sufit. ściane za młodymi na biało ,borkowo,lub biało złoto. napewno odpada róz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to widzę to tak: sala ubrana w białe materiały plus beż, ecri albo złoto. I dodatkowo chciałabym (a moja firma dekoratorska takie coś posiada:) ) powiesić na suficie sznury sztucznych liści, na pewno wiecie jakie ;) bordowe krzesła, obrusy białe, bordowe serwetki. Mój bukiet ślubny będzie w kolorystyce biało-bordowej, nasza pani od kwiatów rzuciła propozycję, by do klasycznego bukietu z białych róż dodać dziką różę, czerwoną. Tak to widzę-myślicie, że byłoby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
potrzebujesz dekoratora? zadzwon;) 515822090 www.angel.ecom.net.pl warszawa i okolice.. s.p. dzika róza super pomysł tylo bukiet musi pasowac to twojej sylwetki,do sukni i urody.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!bardzo proszę o podpowiedzenie z czego najlepiej zrobić stelaz na serce,żeby stelaż był stabilny?gdzie można kupić i ile metrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
zalezy jakie serce czy male do powieszwenia czy takie serce na wejscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekorak
Zapraszam na moja strone www.dekorak.pl działamy na terenie Gorlice Jasło Nowy Sącz cena dekoracji max 600 zł z kokardami na krzesełka bogata kolorystyka zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekorak
Zapraszam na www.dekorak.pl dekoracje na terenie Gorlic Nowego sącza i Jasło. konkurencyjne ceny max 600 zl wraz z kokardami na wszystkie krzesla tel. 503075058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekorak
Zapraszam na www.dekorak.pl dekoracje na terenie Gorlic Nowego sącza i Jasło. konkurencyjne ceny max 600 zl wraz z kokardami na wszystkie krzesla tel. 503075058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekorak
Zapraszam na www.dekorak.pl dekoracje na terenie Gorlic Nowego sącza i Jasło. konkurencyjne ceny max 600 zl wraz z kokardami na wszystkie krzesla tel. 503075058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekorak
Zapraszam na www.dekorak.pl dekoracje na terenie Gorlic Nowego sącza i Jasło. konkurencyjne ceny max 600 zl wraz z kokardami na wszystkie krzesla tel. 503075058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×