Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość impresja_12
BALONIKI MAŁE balony 5cali Wesele Ślub Urodziny (numer 596762343) aukcja na allegro, o tych balonikach mówię..są bardzo dekoracyjne , zajmują mało miejsca. Girlandy zrobione z tych baloników i tych z łącznikami są super BALONY DO GIRLAND Z ŁĄCZNIKIEM -DUŻE EXTRA CENA (numer 591292344)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazury221
Witam, mam do Was pytanie jak wykonać sufit podwieszany z materiału??czym przymocować materiał do sufitu??bardzo proszę o wszelkie informacje. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazury221
Witam, mam do Was pytanie jak wykonać sufit podwieszany z materiału??czym przymocować materiał do sufitu??bardzo proszę o wszelkie informacje. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazury221
Witam, mam do Was pytanie jak wykonać sufit podwieszany z materiału?? czym przymocować materiał do sufitu?? bardzo proszę o wszelkie informacje. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazury221
Witam, mam do Was pytanie jak wykonać sufit podwieszany z materiału?? czym przymocować materiał do sufitu?? bardzo proszę o wszelkie informacje. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazury221
Witam, mam do Was pytanie jak wykonać sufit podwieszany z materiału?? czym przymocować materiał do sufitu?? bardzo proszę o wszelkie informacje. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrogaMleczna
Wczoraj dekoratorka zrezygnowała z ubierania mojej sali weselnej bo ma za dużo innych i się nie wyrobi. Zaliczkę odała ale niesmak pozostał...muszę sama zrobić dekoracje a nie bardzo wiem co się da zrobić z moją salą: http://www.salalambada.com/ chciałabym ją jakoś zneutralizować poprzez biały kolor bo na razie jest strasznie pstrokata..proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazury221
Witam, mam do Was pytanie jak wykonać sufit podwieszany z materiału?? czym przymocować materiał do sufitu?? bardzo proszę o wszelkie informacje. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grefil
a co myslicie o dekoracji sceny weselnej zdjęciami ślubnymi gości? zdjecia pozowane zebraliśmy od całej rodziny i znajomych, zamierzamy je wydrukować cyfrowo na wielkich pasach tak aby mogły wisieć i tworzyć tło sceny, od dołu bedą podświetlane, jak myslicie będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja-12
To chyba przesada..goście na parkiecie,za stołami i na suficie..Oryginalne ale to Wasz dzień a nie gości. Jak chcecie coś innego to zróbcie malutkie prezenciki koło talerzy i np. na pudełeczku Wasze zdjęcie. Uważam, że co za dużo to niezdrowo. Sala ma być gustownie udekorowana,ostatecznie video będzie po wsze czasy pamiątką. Jeżeli jest duży holl to ewentualnie zrobiłabym coś takiego na ścianach i suficie w hollu. Ale oczywiscie to rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .HeaveN.
Wynajęliśmy salę w kształcie litery "L"... z jednej strony parkiet, a z drugiej miejsce na stoły... sala jest na prawdę duża, przewidziana nawet dla 300 osób, ale my będziemy mieć jakieś 160 osób... chciałabym udekorować ją w kolorach bordo - złoty - ecru... chcemy sami ją udekorować... i na tym się kończy... beti_blu jeśli nie sprawi Ci to problemu to prosiłabym o jakieś propozycje na dekorację tej sali... chodzi o wszystko... sufit, ściany, dekoracja za młodymi, czyli nami... wiem już w teorii jak się robi girlandy, grona i serca z balonów, ale jakbyś mogła to prosiłabym o jakieś zdjęcia... i przy okazji może wiesz jak wykonać inne oryginalne dekoracje z balonów? coś typu para młoda, albo łabędzie... bardzo byś mi pomogła... proszę o pomoc... mój mail: zaneta_1989@interia.eu z góry serdecznie dziękuję za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Mazury221..żeby materiał podwieszony pod sufitem wyglądał ładnie ta strona,która będzie podwieszona po bokach musi być naciągnieta na rureczki(paliki czy jak to nazwać) na środku najlepiej duży 1 m balon i małe baloniki albo coś innego. Jeżeli na sali nie ma do czego dowiązać materiału niestety musicie dać wkręty zakończone wieszaczkiem. Jak właściciel sali nie zgadza się na ich pozostawienie to wykręcasz i gipsujesz postałe otworki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarenka
Kobietki proszę nie przyklejać czegokolwiek na samochód ślubny na taśmę dwustronną ponieważ potem gdy np. jest ciepło ciężko ją ściągnąć dlatego też jako podkład pod tą taśmę polecam taśmę remontową-papierową jest ona tania i praktyczna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuska06
mam prosbe pomocy!! za tydzien weselicho brata sami ubieramy sale kupilismy juz balony w kolorach bialo- blekitnych jaki do tego ewentualnie moglby kolor pasowac? jakie mozna zrobic slupeczki z balonow podwieszane pod sufit? prosze o rady impresja lub beti blu... blagam moj mail a.swistak@wp.pl prosze o zdjecia i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka84
Hej może ja wam pomogę zobaczcie sobie na stronę www.promis.org.pl super zdjęcia mozna wiele podpatrzeć pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ktoś może mi powiedzieć jak wykonać podświetlaną kolumnę z balonów? Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona23
Witam!!!! Mam prośbę ślub mamy za niecałe trzy tygodnie tj. 6 czerwca i nie wiem jak robi się girlandy ,serca winogrona kiście z balonów kolor jaki wybrałam to biel ze złotem bardzo proszę o szczegółową instrukcje czasu jest niewiele a ja nie wiem jaki rodzaj balonów jest najlepszy BARDZO PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyna222
Witajcie, chciałam prosić Was o radę drogie forumowiczki! Oczywiście chodzi o dekorację sali weselnej. Problem jest stosunkowo błahy, ale usłyszałam już tyle rozbieżnych zdań od różnych dekoratorów, że sama nie wiem co robić. Sala ma białe ściany, białe sufity, jest niska i ma pionowe rolety na oknach. Podłoga jest wyłożona drewnianymi panelami (stosunkowo jasnymi). Mam problem z doborem kolorystyki dekoracji (mówiłam, że to błahy problem ;)). Od początku wymyśliłam sobie białe obrusy i dekoracje w kolorze kremowo-łososiowo-pomarańczowym. Kolory pudrowe, cukierkowe z przebijającą zielenią, do tego wkomponowana ściana świetlna z jednokolorowych białych lampek choinkowych. Na stołach bukiety i dekoracje w w/w kolorach z małymi świeczkami w szklanych świecznikach (takie jak szklanki do whisky). Taka była moja wizja, ale dekorator powiedział mi, że jego zdaniem powinnam wprowadzić jeden zdecydowany kolor, np. zielony (taki groszkowy + dekoracje z trawy) albo żółty (+ słoneczniki) i że jak mamy do czynienia z białymi ścianami to trzeba tą biel czymś skontrastować. Nie am pojęcia co o tym sądzić, dlatego BARDZO PROSZĘ WAS O RADĘ. Pozdrawiam gorąco. N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyna222
Witajcie, chciałam prosić Was o radę drogie forumowiczki! Oczywiście chodzi o dekorację sali weselnej. Problem jest stosunkowo błahy, ale usłyszałam już tyle rozbieżnych zdań od różnych dekoratorów, że sama nie wiem co robić. Sala ma białe ściany, białe sufity, jest niska i ma pionowe rolety na oknach. Podłoga jest wyłożona drewnianymi panelami (stosunkowo jasnymi). Mam problem z doborem kolorystyki dekoracji (mówiłam, że to błahy problem ;)). Od początku wymyśliłam sobie białe obrusy i dekoracje w kolorze kremowo-łososiowo-pomarańczowym. Kolory pudrowe, cukierkowe z przebijającą zielenią, do tego wkomponowana ściana świetlna z jednokolorowych białych lampek choinkowych. Na stołach bukiety i dekoracje w w/w kolorach z małymi świeczkami w szklanych świecznikach (takie jak szklanki do whisky). Taka była moja wizja, ale dekorator powiedział mi, że jego zdaniem powinnam wprowadzić jeden zdecydowany kolor, np. zielony (taki groszkowy + dekoracje z trawy) albo żółty (+ słoneczniki) i że jak mamy do czynienia z białymi ścianami to trzeba tą biel czymś skontrastować. Nie am pojęcia co o tym sądzić, dlatego BARDZO PROSZĘ WAS O RADĘ. Pozdrawiam gorąco. N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ten sam problem...chcialam w bieli,a babka od sali mowi,ze lepiej dac cos w pomarancz,zeby ozywic.dodatkowo ozdobic jedna wielka sciane biala,bo gola jest brzydka,a nie chcielismy ozdobic..wiec sama nie wiem.. tez chcemy biale obrusy,biale kwiaty,ale mowi,ze mamy inny kolor,lososiowy wziac! ale na stronie widzialam dokladnie taka dekoracje jaka chce w tej sali,wiec widocznie sie da i wyglada OK a ona moze chce nas naciagnac... wiesdz co,mysle,ze my zostaniemy przy bieli,mam nadzieje,ze nie bedie szpitalnie ;) a ostateczna deyzje podejmujemy tydzien przed slubem.sadze jednak zezostaniemy przy naszej opcji,bo taka nam odpiowiada.w swieczkach margaretki glowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Cześć. Wszystko się da..ale popieram te panie dekoratorki, skoro wszystko jest w bieli ..ściany itd. zaczyna być mdło..jeden zdedydowanie mocniejszy kolor poprawia wszystko..nie musi to być mocny kolor ale przynajmniej wprowadzający komntast..Wy kochane w białych sukniach i wszystko białe..i gubicie się gdzieś. Sama lubię np. ekri + bordo, biel ze zlotem..sala nie musi być bogato udekorowana a robi wrażenie. Stosuję na stołach serwety kladzione w romb w innym kolorze a na to np. białe kwiaty i świece i juz jest złamanie bieli i tak jest jej w nadmiarze. Jeżeli na krzesłach są pokrowce to kolorowe kokardy itd. Radzę posluchać dekoratorów bo mają rację. Jeżeli ma być tak dużo bieli to chociaż duzo zieleni..i serwetki tzw. obiadowe w kolorze pistacji zeby nie były rażąco wyróżniające ..swiece w podobnym kolorze i naprawdę dużo żywej zieleni np. bluszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Co do sloneczników na stołach- tego bym nie robiła..chyba, ze w bardzo wysokich waskich flakonach gdzie kwiaty były by wyzej niż glowy siedzących gości..kwiaty nie mogą zasłaniać siedzach na przeciwko siebie osób. Bardzo wdzięcznym kwiatem i tanim jest margaretka, trochę gipsowki . Wlożona nawet w małą gabkę florystyczną gdzie jest malo wody stoi swierza kilka dni. jak macie zaplanowane dużo miejsca na stołach do dekoracji to kwiaty i świce pływające w naczyniach też ładnie wyglądają..ja jeszcze do tego pod spód kladę więksy talerz niż to główne naczynie..kroję gąbkę i układam dookoła ..kropię wodę i robie tam wianuszek np. z margateki i lisci bluszczu..do wody ze 3 świeczki i przynajmniej dwie główki margaretki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuniec
Witaj BETI_BLU! Czy ja także mogłabym prosić byś wysłała zdjęcia dzięki którym lepiej zrozumiem jak zrobić girlandę? Będę wdzięczna. ;) Nie rozumiem w jaki sposób nawleka się balony na żyłkę. kiedy mam już 2 pary (4 sztuki związane po 2) wiążę je razem (4szt.)? Czy może nawleka sie je w inny sposób. Pozdrawiam cieplutko. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Tylko nie na żyłkę..balony wiąże się na sznurek taki jaki jest używażny do wędlin albo na nici z domieszką jedwabiu, takie co się nie naciągają..żyłka wcale nie jest mocna na dużą ilość balonów a do tego może się naciągnąć co już nie będzie takie ładne na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuniec
Dziękuję ślicznie za odp. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo11cia
witam;)jaki material bedzie nalepszy na podwieszanie sufitu na sali weselnej? no i oczywiscie w rozsadnej cenie:) myslalam o organtynie , jest niedroga ale czy sie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuniec
Witam! Ja proponuję tiul. Nie jest drogi i z tego co wiem często się z niego korzysta. Sprzedają go w specjalnych rolkach właśnie do dekoracji na okoliczność wesela. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9orbitka9
DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9orbitka9
Mam pytanie czy girlanda w postaci łuku przed domem (na ślub) nie potrzebuje jakiegoś umocnienia? Czy nie będzie się chwiać przy ewentualnym wietrze? Bardzo proszę o odp za co z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×