Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Dziękuję Katrino2351:) A czy ktoś mi jeszcze pomoże w wyborze tych nieszczęsnych kolorów? Posty opis sali wyżej. Dziękuję. Czy ktoś mi jeszcze może podpowiedzieć gdzie kupic takie dwa łączone serca ze styropianu? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Może ktoś podpowie mi jak wykonać Hostię ze steropianu - około 1 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
Do Ganesh: Hej ja na Twoim miejscu zrobiła bym dekoracje w kolorach bieli ze zlotem lub bieli z zielonym (jaśniutkim) Ja mialam u siebie bialo zielony i super wygladalo:) Mialam też 3 filary owinelam je bialym tiulem a na rogach u gory dalam kiscie bialo-zielonych balonow. Na środku wisiał balon olbrzym pekajacy przy pierwszym tańcu. Chusteczki radzila bym Ci dać w jednym kolorze np.ecru (ja robilam dla siebie kwiatki z serwetek)po srodku stolu pasek marszcvzony organzy zloty lub zielony w zaleznosci jakie kolory bys sobie wybrala a na stol zamiast bukiecikow inna rzecz. musiala bys mi napisac swojego maila to bym Ci wyslala:) Prezentuje sie super bo u siebie też mialam to na stole. Co do podziekowan dla gosci ,zeby Ci wyszlo nie drogo proponuję kupić pralinki stojące np w netto 50sztuk za 8 zł i dolaczyc doi tego karteczkę z jakims gustownym podziękowaniem dolaczona satynowa wstazeczka:) W sumie teraz zajmuje sie sprzedaza takich dodatkow slubnych wiec sluze pomocą:) Pozdrawiam serdecznie. P.S jak coś to pisz na miala agusia6088@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
Ganesh jeżeli sala jest niska girlandy balonowe odpadaja na 100% bo to strasznie ovbniza sale. Proponuje materialy podwieszane pod sufit ,a balony gdzie niegdzie napewno bedzie wygladac efektowniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Katrina... Dziękuję za pomoc. Mi udało się wczoraj znaleźć u producenta takie łączone serca styropianowe i cena jest rozsądna. Każdemu zainteresowanego wyśle adres firmy na maila. Do Agusia dziękuję za podpowiedzi i czekam na maila. Moj mail sylwia.kosidlo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula___
Witam! Bardzo proszę o pomoc w wystrojeniu sali weselnej. Nie mam niestety żadnego zdjęcia. Ściany są kremowe, żyrandole złote, jest to wystrój w stylu pałacyku. Są kolumny i złoto-kremowe firany. Na całej jednej ścianie są okna i drzwi balkonowe, tzn oszklone. Myślałam o balonach, ale teraz myślę, czy nie lepiej pasowałyby kwiaty.. Ale jak je zawiesić, jakie mają one być, kolory i czy sztuczne czy prawdziwe.. Proszę, żeby ktoś mi coś doradził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Do Halina Przeniosłaś się tutaj ze swoim tematem.. wykonuję sporo takich dekoracji na różne okazje..nie tylko na wesela. Żeby zrobić hostię trzeba ją najpierw porządnie narysować na grubym brystolu.. wyciąć i nakleić taśmą dwustronną na steropian. Dopiero wtedy wycinać steropian... najlepiej nożem do tapet ( i nie zapomnij pod spód podłożyć coś co możesz zniszczyć bo nóż jest ostry i czasami można np. pociąć podłogę czy stół ) Sam steropian jest niestety brzydki..na steropian odpowiednio wycięty nakleja się brystol.. można kupić w różnych kolorach i domalowuje się pisakami. Spróbuję jutro wkleić fotkę jednej z dekoracji komunijnej. Nie wiem czy sobie poradzisz i tam gdzie poruszyłaś temat zaproponowałam Ci coś innego.. kupujesz na allegro albo w sklepie plakat komunijny..to naklejasz na odpowiednio wycięty prostokąt ze steropianu taśmą dwustronną. Po bokach robisz falę ze wstążki albo szpilkami przyczepiasz bluszcz. Jest to o wiele prostsze a wyglada też ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Do Halina Nie wiem na ile gości szykujesz komunię, serwetki materiałowe pięknie wyglądają owszem ale trzeba je porządnie na sztywno wykrochmalić.. ciężko to wyprasować i ja noszę do magla bo inaczej nie ma efektu. Co do koloru..to już rzecz gustu..oba i zielony i niebieski wyglądają ładnie ale niech to będą zdecydowane ..mocniejsze kolory.. nie bardzo jasne pastelowe. I nie zapomnij w jakimś flakonie ..wąskim i przeźroczystym..w którym jest niezy szeroka szyjka wstawić świecę..ja stawiam z boku przy miejscu gdzie siedzi dziecko..można ją udekorować wstawiając jedną serwetkę do flakonu czy też np. zielone liście małej funkji. Za młodym człowiekiem na ścianie wisi np. kielich.. czasami odpowiedni do uroczystości napis..przed z boku stoi świeca komunijna.. Piękna oprawa jakże ważnego w życiu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś może wie gdzie można kupic szklane wysokie świeczniki i jakieś fajne flakony na kwiaty? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Genesh Takie Świeczniki i Wazony Możesz Kupić w tak zwanych sklepach ,,Wszystko po 5zł'' Jest naprawdę duży wybór tylko trzeba chodzić i szukać:) Ja też kupuje takie świeczniki i wazoniki na bukieciki. W niektórych z tych sklepów można znaleźć naprawdę coś ciekawego na takie okazje jak WESELA;) Pozdrowionka Kaśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrino2351 podsunelas mi świetny pomysł. Dzięki:) moja mama ma firmę więc poszukam po hurtowniach i ewentualnie kupię na mamy firmę zawsze będzie taniej. Dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pula___
Witam! Bardzo proszę o pomoc w wystrojeniu sali weselnej. Nie mam niestety żadnego zdjęcia. Ściany są kremowe, żyrandole złote, jest to wystrój w stylu pałacyku. Są kolumny i złoto-kremowe firany. Na całej jednej ścianie są okna i drzwi balkonowe, tzn oszklone. Myślałam o balonach, ale teraz myślę, czy nie lepiej pasowałyby kwiaty.. Ale jak je zawiesić, jakie mają one być, kolory i czy sztuczne czy prawdziwe.. Proszę, żeby ktoś mi coś doradził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo:) nie jestem specjalistką ale według mnie jeżeli sala jest kremowo złota to ja wybrałabym jasny odcień zieleni. Inne kolory jakoś mi nie pasują do takiego wystroju. Na sufit dałabym zielony i kremowy materiał. I gdzieś niegdzieś kiscie winogron z balonów w kolorach materiałów. A kwiaty? Żywe bukiety na stołach i duże kompozycje przy tej ścianie oszklonej np przy wyjściu na taras. Ale to tylko moja sugestia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pula___
Dzięki Ganesh, właśnie największy problem mam z kolorami.. Ja myślałam o innych, np wrzosowy i malinowy lub fuksja.. A co do tego jak to ma wyglądać, to chyba jakaś telepatia, bo ja dokładnie tak samo wymyśliłam w nocy heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pula___
Albo fiolet i jasna zieleń..Będzie pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pula___
Bo chodzi mi o to, że jak ja później zrobię bukiet zielono-kremowy, tzn z jakich kwaitów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo:) fiolet według mnie odpada. Będzie się gryzl z tym kremem i złotem. Fuksja raczej też. Zielenią to tak to będzie żywo. Ja zdecydowałam się na te kolory a sale mam mi krem ni bez i do tego brazowe lamperie. Jasna zieleń będzie Ok. A bukiety to zrób w kolorach kremu, zieleni, kolory herbaciane, pomarańcze będą ładnie się zgrywac. Nie wiem kiedy masz to wesele ale zielone mieczyki w dużych kompozycjach troszkę kremowych i pomarańczowych i kwiatów plus siatka florystyczna w złotym kolorze ale krem ze złotem:) piękność:) będę takie robić na swoje:) a do bukietu slubnego wybierz eustome jako główny kwiat:) miodzio:) ale to tylko moje wyobrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo ale to moje zdanie, może ktoś inny będziesz się lepiej w tym orientował. Za bardzo krasiwe jak to moja mama mówi napewno nie jest eleganckie. A tym bardziej duże kontrasty:) tak sobie myślę że fuksja złoto i krem by się zgrały ale będzie bardzo ciężko wyglądało i przytłaczająco. A Ty jako panna młoda masz tam promienieć a nie być dodatkiem do dekoracji:) ja lubię elegancję i subtelność:) czy ja aby za dużo nie gadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo ale to moje zdanie, może ktoś inny będziesz się lepiej w tym orientował. Za bardzo krasiwe jak to moja mama mówi napewno nie jest eleganckie. A tym bardziej duże kontrasty:) tak sobie myślę że fuksja złoto i krem by się zgrały ale będzie bardzo ciężko wyglądało i przytłaczająco. A Ty jako panna młoda masz tam promienieć a nie być dodatkiem do dekoracji:) ja lubię elegancję i subtelność:) czy ja aby za dużo nie gadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula___
Heh nie za dużo. Bardzo dziekuje za rady, po to pytam, żebyś dużo opowiadała. A co do fuksji i fioletu to poprostu miałam wizję bukietu ślubnego w takich kolorach i dlatego tak o nich truje. Ale trudno.. A co do kwiatów to ja chcę napewno róże i kalie, może być też ta eustoma.. A herbaciane róże bedą pasować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj:-( dobiłas mnie tą kalią dla mnie to kwiat typowo pogrzebowy, ale bardzo modny teraz w bukietach ślubnych. Herbaciane będą się zgrywac ponieważ jest to jedna grupa kolorystyczna. A ja nie chce róż, kalii i lilie też odpadają w moim bukiecie. Glorioza też jest fajna tylko nie wiem czy występuje w jakimś kolorze procz czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chorobę nie mogę znaleźć nigdzie fajnych świeczników:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ganesh a jakie masz zamiar kupować..niskie..wysokie? nie musi być świeczników..mogą je zastąpić bezbarwne flakoniki odpowiednio udekorowane.. skoro już tak fantazjujesz na temat swojego wesela może pokusisz się o świece pływające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Dziękujębardzo, podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
DO impresja_12 To forum jest chyba najlepsze. Na dzień dzisiejszy jest mały wybór plakatów. Jeśli możesz to proszę o jeszcze jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie fantazjuje tylko planuje. Prowadzenie dwóch sklepów i wesele na głowie sporo obowiązków a czas leci. Świece pływające więc pewnie musiałyby być w jakiś większych naczyniach, niestety ten pomysł odpada bo nie będę miała miejsca na stołach. Świeczniki chciałabym wysokie, ale niskie też mogą być:) czy was drażni moje gadanie? Może się nie udzielać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam ze ciemna sliwka pieknie komponuje sie z kremem. Do tego jesli dojda zywe kwiaty bedziesz miala troche zieleni. Sama robie w tych kolorach, potrzebuje jeden wyrazisty bo sala ma kremowe sciany i bialy sufit. Ostatnio bylam tez w sklepie z materialami i super wygladalo takie zestawienie. Jasny Zielony jest taki bardziej wiosenny, ciemny fiolet wyjdzie bardziej elegancko. Ja daje szarfy na sufit w tych dwoch kolorach. Fioletowy material srodkiem stolu, kremowo- fioletowe tulipany lub gerbery w niskich wazonach, kremowe swiece w szklanych lampionach( mam po starych swieczkach z restauracji), kremowe serwetki, a za nami bedzie podswietlana sciana w ksztalcie łuku. Na nasz stol planuje takie krysztalowe swieczniki z rzeźbionymi swiecami i jakis bukiet. Ale jeszcze nie mam pomyslu. Aha a w miejscu gdzie schodza sie szarfy myslalam o zrobieniu takiej kuli z kwiatow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×