Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość Ganesh
Witam serdecznie. Chciałabym prosić wszystkie chętne osoby o pomoc. Czy ktoś może przesłać mi na maila wszelkie materiały, które ułatwią mi zrobienie girlandy z balonów bez wielkiego stresu i załamamywania rąk? Jakie kolory wybrać do niskiej sali z 4 kolumnami by ją optycznie powiększyć? Będą wdzięczna z rady i adresy sklepów gdzie można kupic dobre balony i inne elementy do dekoracji w rozsądnych cenach. Chciałabym sama ubrać sobie salę na wesele i nie wynajmować żadnej firmy które w mojej okolicy są koszmarne i strasznie drogie aich dekoracje są okropne:( Dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganesh
Witam serdecznie. Chciałabym prosić wszystkie chętne osoby o pomoc. Czy ktoś może przesłać mi na maila wszelkie materiały, które ułatwią mi zrobienie girlandy z balonów bez wielkiego stresu i załamamywania rąk? Jakie kolory wybrać do niskiej sali z 4 kolumnami by ją optycznie powiększyć? Będą wdzięczna z rady i adresy sklepów gdzie można kupic dobre balony i inne elementy do dekoracji w rozsądnych cenach. Chciałabym sama ubrać sobie salę na wesele i nie wynajmować żadnej firmy które w mojej okolicy są koszmarne i strasznie drogie aich dekoracje są okropne:( Dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie udało mi się zrobić girlande według instrukcji jaka znałam na tym forum:) naprawdę piszą na nim porty profesjonaliści:) dziękuję:) mam pytanie jaki wybrać zestaw dwóch kolorów żeby było wyraziście i elegancko? Podoba mi się złoto ale z czym je połączyć? A przede wszystkim żeby zatuszowały okropne bezowo brązowe ściany i lamperie? Z góry dziękuję za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. chcialabym prosic o pomoc w dekoracji sali... niemam pojecia jak dobrac kolory do dekoracji poniewaz moja sala ma do polowy scian boazerie ktora jest w dosc ciemnym kolorze. w dodatku sa 3 okna ktore maja bordowe zaslony co mi osobiscie nieodpowiada bo nielubie tego koloru... dodatkowo sufit jest tragiczny... chcialabym go zaslonic.. myslalam zeby przewiesic material po skosach sali i w niego dodac lampki... no i balony cos w stylu : http://www.e-balony.pl/foto.php?id=opisy/5_3_1.jpg ... tylko jakie kolory...?? no i jeszcze w gre wchodzi dekoracja za para mloda? macie jakies pomysly? bardzo prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus001
Witam ponownie. :) Mam jeszcze jedno pytanko. Na jaki kolor udekorować wejście do domu pana młodego? Moja mama się upiera,że na biało niebiesko, ale czy nie jest to już nie modne?? Proszę o odpowiedź:) Aha sala i dom pani młodej będzie prawdopodobnie na kolor biało-zielony więc nie wiem na jaki kolor mu zrobić... :/ Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Dekoracja krzeseł - proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Dekoracja krzeseł dla gości - proszę o pomoc. Proszę o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Chciałabym przystroić krzesła materiałem. Mogę sama uszyć, tylko proszę o propoycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myślałaś żeby zamiast pokrowców zrobić na krzesłach kokardy z organzy też to fajnie wygląda. Chyba że Zależy Ci na tym żeby sala naprawdę wygladałą SUPERRRR...;) To wtedy jeszcze lepiej by wygladały te pokrowce i ewentualnie do Tego Kokardy z Organzy Tu masz Przykładowe Linki...;) http://arabeska.mgw.com.pl/zdjecia/asortyment/szarfa_na_krzeslo.jpg http://moda.allegro.pl/item904096674_eleganckie_pokrowce_na_krzesla.html http://moda.allegro.pl/item904096674_eleganckie_pokrowce_na_krzesla.html Pozdrowionka Kaśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myślałaś żeby zamiast pokrowców zrobić na krzesłach kokardy z organzy też to fajnie wygląda. Chyba że Zależy Ci na tym żeby sala naprawdę wygladałą SUPERRRR...;) To wtedy jeszcze lepiej by wygladały te pokrowce i ewentualnie do Tego Kokardy z Organzy Tu masz Przykładowe Linki...;) http://arabeska.mgw.com.pl/zdjecia/asortyment/szarfa_na_krzeslo.jpg http://moda.allegro.pl/item904096674_eleganckie_pokrowce_na_krzesla.html http://moda.allegro.pl/item904096674_eleganckie_pokrowce_na_krzesla.html Pozdrowionka Kaśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-1985
Witam! Mam problem z przyczepieniem tkaniny do stołu dla młodej pary aby ten stół nie był uszkodzony,nie w chodza w gre pinezki itp.Słyszałam o specjalnych uchwytach do mocowania tkaniny ale nie wiem gdzie mam tego szukać i gdzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Jestem na forum ślubnym, ale wystrój sali jest na komunię wnuczka. Córce też bardzo się podobały kokardy. Zdecydowałyśmy białe kokardy z przypiętym niebieskim kwiatkiem i na stół niebieskie dodatki. Jak wykonać Hostię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy połączenie bordo, złoto i ecrue to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
Witam Miałam ślub 08.08.2009r korzystałam z tego forum dziękuję serdecznie za wszystkie porady:o) Dekoracje sali wykonałam sama..goście byli oszolomieni. Na krzeslach mialam kokardy z bialej podszewki z wpieta sztuczna glowka rozy w kolorze lososiowym (niski koszt). Sale ustroilam na bialo -zielono(seledynowo)(material podszewkowy oraz tiul) tak innaczej i nowoczesnie ale bylo super!!! Kotyliony,zawieszki ,podziekowania dla gosci, zaproszenia, kosze dla rodzicow ,chusteczki ozdobne wykonalam sama i efekt byl powalajacy:o) Zapraszam chetne osoby ktore maja miec slub do prywatnych wiadomosci na miala. Obecnie sprzedaje takie bajerki przyszlym nowozencom :o) Mogę wyslac zdjecia na miala:o) Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile radosci mi to sprawilo ze w 80% sama sie przyczynilam do wystroju mojej sali,oraz zrobieniu dodatkow. Wszystkim przyszlym parom mlodym zycze powodzenia i szczescia!! Pozdrawiam serdecznie:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh Czy połączenie bordo, złoto i ecrue to dobry pomysł? witam , ogólnie te kolory do siebie pasują :) ale proponuję aby dominowały w tym wypadku max 2 kolory a trzeci był jedynie dodatkiem. I uprzedzam że połączenie bordo z np ciemnym złotem sprawi iż sala zrobi sie 'ciężka' więc jeśli sala jest mała to radziłabym wykonać jakies inne zastawienie kolorystyczne albo bordo włąsnie zrobić tym 'trzecim' kolorem który będzie dodatkiem a postawić np na złoto perłowe. Ale wszystko i tak zależy od wielkości sali i od koloru który juz tam jest- ściny , podłoga , sufit... i na podstawie oryginalnego wyglądu sali dobieraj dopiero kolory dekoracji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Agusia bardzo proszę o przesłanie zdjęć ma forum, albo prywatnie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
Proszę napisać co konkretnie Pania interesuje?? Wtedy wysle zdjecia na maila:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, robie sama moja dekorację weselna. Chcialam sie zapytac czy ktos moze wie jak wykonac scianke za para mloda, pokryta materiałem, podswietlana (lampki choinkowe?) ? Bede wdzieczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,ściankę robi się tak jak w zasadzie napisałaś- za tkaniną umieszcza się swiatełka.. :) a dak bardziesz szczegółowo to potrzeba ci takina lekko przezroczysta i biała aby widoczne były swiatełka ,dodatkowo tkanina na boki i górę- jakis kolorek który moze być juz nieco grubszy -ale nie za gruby zeby sie łądnie ukadał (takina podszewkowa będzie dość tania i odpowiednia, albo możesz wybrac opcje droższą i bardzej efektowną i np zakupic na boki satyne) . wszystko mocujesz na szerokosci okolo 3-max 4m i...dekoracja gotowa!! :) a jeśli chcesz jeszcze dodotkowo cos pokombinować to możesz np podoczepiać na tkaninie malutkie bukieciki albo pojedyńcze kwiaty. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Evita84;) A może spodoa Ci się coś Takiego ;) http://moda.allegro.pl/item914406643_dekoracja_slubna_sali_za_para_mloda_lampki.html Jest Fajne i niedrogie bo masz prawie cały wystrój za Para młodą wraz z Lampkami i do Tego możesz Sobie wybrać kolorek. My z Narzeczonym też chcemy stroić Swoja Salę Sami i właśnie kupujemy te Lampki i do Tego Serca Kwiatowe LINK: http://moda.allegro.pl/item920502296_serce_z_roz_dekoracja_na_samochod_i_sale_kolory.html Pozdrowionka Kaśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKICH. Czy mógłby mi ktoś pomóc w doborze dekoracji do TEJ SALI LINK: http://www.countryholiday.pl/index.php?p=galeria Sala Na zdjęciach to:1,3,12. Muszę powiedzieć,że Sala nie jest wysoka dlatego Dekoracje Balonowe nie wchodzę zbytnio w grę;( Ewentualnie dekoracje materiałem. Jak mogłabym udekorować Filary.Chciałabym żeby sala wyglądała naprawdę Fajnie. Proszę o POMOC;) Pozdrawiam Kaśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia6088
Do Katrina Z tym tłem za para mloda dorby pomysl ale myslę ,ze to chyba nie jest zbyt tanio,do tego trzeba dokupic inne dodatki do dekoracji calej sali ..w sumie chyba lepiej oplacalo by sie wziac firme dekoratorska.. plaisz 500zl i masz wszystko jak w bajce gotowe. Po co sie meczyc..jak sama dekoracja za para az tyle bedzie Was kosztowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do agusia6088 U Nas Firmy Dekoratorskie nie kosztują 500zł;(Troszkę drożej;( To zależy od sali i od Tego co się chce. Nasza Sala sama w Sobie jest naprawdę Ładna.Dużo jej dekorować nie Musimy.Dlatego postanowiliśmy,że dekoracje za Para Młodą kupimy i zrobimy raczej Sami Naszym zdaniem drogo to nie kosztuje ok.300zł. Dekoracje stołów też może zrobimy sami to nic Trudnego. Patrzyliśmy na Allegro na Materiały takie jak organza,tiule,świeczki aż tak drogo to by nie wyszło.Ostatnio byliśmy w kwiaciarniach i patrzyliśmy na bukieciki na stoły do 7zł możemy mieć fajne malutkie kompozycje. Chcemy wynająć Firmę dekoratorką żeby wystroili Nam Miejsce do zabawy dla Nas i dla Gośći (Materiałami,Balonami+Balon Strzelajacy podczas Pierwszego Tańca);) i Wejście na Salę. Jeżeli tak zrobimy to Napewno Taniej Nam wyjdzie jak byśmy mieli wynająć Firmę dekoratorską do Dekoracja Całej Sali.Gdybyśmy wynajeli Firmę dekoratorska do Tego wszystkiego to wyszło by nam ok 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedz:) tak sobie myślałam żeby zrobić girlandy balonowe złoto z ecrue a tylko gdzieś gdzieś dać jakiś akcent bordowy. Ale proszę jeszcze o rady gdyż w tej kwestii jestem całkowicie zielona=] nie mam doświadczenia w dobieraniu kolorów. Wesele robimy w remizie. Sala jest dosyć niska plus ma 4 filary podtrzymujące strop. Ściany są w kolorze ciemnego kremu plus lamperie na wysokość 1,20 bezowo-brązowe. Więc naprawdę nie wiem jakie kolory wybrać żeby ta sala jakoś wyglądała. Dodam, że jest wyremontowana i nie trzeba wielu rzeczy maskowac. Proszę o wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytania związane z samym nakryciem stołów. Czy serwetki w dwóch kolorach kładziemy przy nakryciach na przemiennie czy już lepiej zdecydować się na jeden kolor? Chciałabym mieć bukieciki z żywych kwiatów na stołach tylko mam problem w czym je zrobić:( proszę o rady. Ach i może ktoś wie jak zrobić podziękowania dla gości? W co je zapakować żeby nie wyszły drogo a trzeba mi ich około 350. Dziękuję za wszelkie rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytania związane z samym nakryciem stołów. Czy serwetki w dwóch kolorach kładziemy przy nakryciach na przemiennie czy już lepiej zdecydować się na jeden kolor? Chciałabym mieć bukieciki z żywych kwiatów na stołach tylko mam problem w czym je zrobić:( proszę o rady. Ach i może ktoś wie jak zrobić podziękowania dla gości? W co je zapakować żeby nie wyszły drogo a trzeba mi ich około 350. Dziękuję za wszelkie rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ostatnie już dzisiaj pytanie. Jaki rozmiar balonow standardowo bierze się do girland? To dla mnie czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKICH. Czy mógłby mi ktoś pomóc w doborze dekoracji do TEJ SALI LINK: http://www.countryholiday.pl/index.php?p=gal eria Sala Na zdjęciach to:1,3,12. Muszę powiedzieć,że Sala nie jest wysoka dlatego Dekoracje Balonowe nie wchodzę zbytnio w grę ;( Ewentualnie dekoracje materiałem. Jak mogłabym udekorować Filary.Chciałabym żeby sala wyglądała naprawdę Fajnie. Proszę o POMOC Pozdrowionka Kaśka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Interesuje mnie wykonanie wystroju za chłopcem komunijnym, oraz materiałowych serwetek. Myślimy o połaczeniu koloru białego z zielonym, albo białego z niebieskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×