Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Ganesh masz pelno pomyslow, a tu sa takowe potzrebne, wiec sie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Fantazjowanie to rodzaj planowania..może nie doczytałam..ale ciągle wszystko w sferze planów, pomysły jeszcze nie realizowane,które są ciągle tylko pomysłami :) Masz wyczucie i szkoda by było żeby Ciebie tu zabrakło. Nie łap nikogo za słówka i nie odbieraj wszystkiego jak zaczepki.. nie miałam takiego zamiaru... Jesteś zapracowana więc trochę się dziwię, że sama chcesz wszystko zrobić.. ja uważam, że to co inni potrafią..zostawia się im..panna młoda ma w dzień wesela wyglądać kwitnąco, nie mieć worków pod oczami, myśleć o sukni, nocy poślubnej a nie o dekoracji, czy kucharze zdążyli wszystko przygotować i itd.. Ale rozumiem czasami trzeba na czymś zaoszczędzić... chociaż wedlug mnie to oszczędności pozorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula___
Maanda, no mi się właśnie podoba też taka ciemna śliwka lub fiolet. Co do bukietu to znalazłam na internecie taki ładny, z właśnie kalii w takim kolorze i długimi zielonymi liśćmi, nie wiem czy wiesdz o co mi chodzi.. A co do kwiatów na stołach to nie wiem jeszcze jakie.. No i podoba mi sie ten pomysł ze świcznikami.. A co do kuli kwiatowej to też miałam taki pomysł, ale przypomniało mi sie że tam właśnie na środku, gdzie materiały będą sie zbiegać jest taka srebrna kula dyskotegowa.. Przede wszystkim to musze to jakoś tak wymyśleć, żeby mi wyszło w miarę tanio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Do Haliny Jutro podam Ci link na allegro... tam gdzie ja kupuję.. może jest wystawiona znowu ta aukcja..nie wiem tylko czy ktoś z Twojej rodziny ma tam konto. Ale często można kupić w inny sposób. Jak sprawdzę to napiszę co i jak. Zrobię Ci parę fotek wykonania .. wykończenia takiej tablicy.. przyda się też innym do wykonania np. tablicy..witamy miłych gości na weselu... a wiesz Halinko dziękuję za temat...poddałaś mi do rozważenia pomysł sprzedawania gotowych ..oprawionych tablic.. buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psikus polega na tym że ja to bardzo lubię robić, tylko brak mi doświadczenia. Ubieram Kościół w mojej parafii na różne okazje, ale to wszystko mało. Robię takie śmieszne kompozycje np z cukierków i lizakow plus 2kieliszki i mały alkohol na wesele zamiast kwiatów. Dlatego chce się wypróbować na swoim weselu. Najpierw ćwicze w domu. Tylko ciągle mam pytania. A to jakie balony? A to jakie kolory? Brak mi wyczucia. Może zrobić jakiś kurs florystyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ganesh A nie sądzisz,że takie Świeczniki to troszkę Cię drogo wyjdą.W sumie to nie wiem o jakie konkretnie Ci chodzi Jeżeli możesz to Daj jakieś zdjątka podobnych do tych które chcesz. A może na Sali która macie Maja Jakieś dekoracje(Świeczniki itd...) Podaje Ci Linki Fajnych Dekoracji stołu http://img188.imageshack.us/i/swiecznik1.png / http://img24.imageshack.us/i/swiecznik2.png/ http://2.bp.blogspot.com/_Y8XQSK9yJX4/SzpCvb N4KaI/AAAAAAAADBE/lb8Ki4q3g7k/s400/%C5%9Bwiecznik+szklany.jp g A tu znalazłam Stronkę właśńie z Tym co poszukujesz:) http://www.slubnezakupy.pl/sklep,131.htm?w=s&ppp=44 Mam Nadzieję,że Znajdziesz coś Fajnego;) Pozdrowionka Kaśka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Do bukietów zarówno w kościele jak i do tego głównego na stół daję : Cordylinę, Leder, Eukaliptus, Phoemix, Robelini, Tiki, a uzupełnieniem głównych kwiatów jest możliwa i dość tania hryzantema santini albo froggy albo meribel :) Te pierwsze to są główne liście.. podkład i uzupełnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Katrino za pomoc:) poprzeglądam to na spokojnie:) Impresjo:) co do tych profesjonalistów to racja:) napewno wykonają dobrze swoją pracę. ale żeby być profesjonalista trzeba zacząć od amatora jak ja to próbuje zrobić. Na szczęście mam na głowie tylko salę,podziękowania dla gości, Kościół no i siebie;-) reszta zajmują się moimi rodzice. Coś mi właśnie wpadło do głowy. Czy macie pomysł z czego zrobić takie 'obrączki' na serwetki żeby ich np nie wiązać wstążka? Tak sobie pomyślałam że jutro spróbuje je zrobić z takiej siatkowej wstążki do bukietow. Jak zwykle za dużo gadam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Katrino za pomoc:) poprzeglądam to na spokojnie:) Impresjo:) co do tych profesjonalistów to racja:) napewno wykonają dobrze swoją pracę. ale żeby być profesjonalista trzeba zacząć od amatora jak ja to próbuje zrobić. Na szczęście mam na głowie tylko salę,podziękowania dla gości, Kościół no i siebie;-) reszta zajmują się moimi rodzice. Coś mi właśnie wpadło do głowy. Czy macie pomysł z czego zrobić takie 'obrączki' na serwetki żeby ich np nie wiązać wstążka? Tak sobie pomyślałam że jutro spróbuje je zrobić z takiej siatkowej wstążki do bukietow. Jak zwykle za dużo gadam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra na swój ślub robiła sama Podziękowania i właśnie podobnie zrobiła tak jak Ty myślisz Ganesh;) Samemu można zdziałać WSZYSTKO i to bez Czyjejś POMOCY;) Wystarczy Chcieć;) A tak jest w Twoim i Moim Przypadku;) Pozdrowionka Kaśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Katrina2351 Masz rację, ale jeśli masz pomoc to jest dużo łatwiej. Dziewczyny podziwiam was, że chcecie obniżyć koszty rodzicom i same wykonać część dekoracji. Korzystają z rad sama wykonałam dekorację samochocu do ślubu syna. Nie potrafię wklejać zdjęć, bo jestem z epoki bezkomputerowej. Praca zmusiła mnie do obsługi komputera, ale nauczę się dzisiaj od synowej wklejać zdjęcia. Interesują mnie obrączki na serwetki. Wpadłam na pomysł, jak koleżanka wyżej. Dużo się od was uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Ganesh Jeśli zrobisz projekt obrączki to wklej zdjęcie. Jak ktoś dużo mówi to wiadomo jaką ma osobowość, a milczka trudno rozgryść. Jestem babcią chłopca komunijnego, jak pisałam wyżej. Remiza jest duża, koszt wystroju wykonanego przez nas samych był wysoko, a firma na komunię dała nam znaczny upust, więc córka skorzystała. Ale stoły i krzesła musimy ubrać same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula___
Szukkałam na All jakiegoś materiału, typu tiul albo organza. Niestety wszędzie jest tylko kolor albo bordo albo fiolet, a nic pośrodku nie ma... Chyba będę musiała wziąć to bordo, bo fiolet jak dla mnie jest za jasny :/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak tylko przebrne przez dzisiejsze obowiązki to postaram się jak najszybciej zrobić metoda prób i błędów te "obrączki " może coś wyjdzie;-) ja podziwiam wszystkich profesjonalistów którzy się znają na swojej pracy:) Impresjo jeżeli chodzi o nazwy tych wszystkich kwiatów i liści to dla mnie czarna magia ale się naucze:) a może wiesz czy jest jakas dobra książka, z której można się dużo o florystyce nauczyć? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula sama tez szukalam juz na necie i znalalzlam, poza tym maja chyba najtaniej: http://www.allegro.pl/item905014528_material_tkanina_podszewkowa_podszewka.html tam masz i ecru i ciemny fiolet. Ja teraz musze tylko wymierzyc i zamowic ile metrow. Nie wiem czy to komus ulatwi sprawe, do ciecie (zeby nie obszywac) sa specjalne nozyczki takie zabkowane, wtedy nitki sie nie ciagna i masz szybko wykonczenie. My wesele finansujemy sami, stad normalne, ze tam gdzie warto staramy sie obnizyc kwoty. Poza tym to dla mnie frajda!!! Niedlugo musze zakupic serwetki i zaczac je skladac, i do kartonu. Wtedy gotowe wyciagne na stol. A sciane za nami zrobi nam moj narzeczony z profili, jak na tej stronie. Pierwszy rzad 23 zdjecie od gory. Wiekszosc inspiracji szukam w necie, trzeba bedzie poprobowac troche i powinno byc ok. O jedno sie tylko martwie, kazdy mnie straszy, ze tulipany nie wytrzymaja mi tych 3 dni tzn. od piatku do niedzieli... I sama nie wiem, a uwielbiam te kwiaty!! http://www.dekori.pl/zdjecia_wystroju_sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ganesh Ja chciałam Iść na Kurs Florystyczny,ale wiele osób które się na tym zna odradzało mi.Takie Kursy Florystyczne są drogie i wiele się na nich nie nauczysz.Najlepiej to iść na staż do kwiaciarni albo do Jakiejś FIRMY DEKORATORSKIEJ.Na takim Stażu można nauczyć się wszystkiego.Potem dopiero robić Kursy i się doszkalać.A najlepszym rozwiązaniem byłaby szkoła Florystyczna. Jeżeli Chcesz to mogę Ci podać Stronkę gdzie można Zamawiać Miesięczniki Wszystko co związane z Florystyka(Jak układać Bukiety,Jak dobierać Kwiaty,Dekoracja Kościołów itd..) http://www.florum.pl/ksiazki_pl.htm http://www.larix.lublin.pl/product_info.php/products_id/14418 Na Allegro możesz KUpić Niedrogo Książke Podaję Link: http://www.allegro.pl/item919004271_abc_florystyki_florystyka_bukieciarstwo_nowa_hos.html Wszędzie Tego Pełno Musisz Sobie Poszukać w Internecie Tego Co Cię Najbardziej Interesuje;) Pozdrowionka Kaśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Jeśli jesteś zarejestrowana jako bezrobotna w Urzędzie Pracy, możesz skorzystać z kursu bezpłatnie. Ewentualnie są kursy finansowane z Unii Europejskiej. Ja jako osoba pracująca w administracji uczęszczam aktualnie na kurs z UE - profesjonalna kadra. Super zorganizowany, 2 dniowe zjazdy z zakwaterowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Jak wklejacie zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Katrino:) co do tych tulipanow. Świeże tulipany kupione w hurtowni zaraz po przyjeździe z np holandii powinny przestać spokojnie nawet i 5dni. Ale jak będą niezbyt świeże i na jakiś przedłużaczasz żywotności to może być różnie. Jeżeli zamawiasz w kwiaciarni co ma duży obrót i ruch to raczej będą świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Żeby wkleić swoje zdjęcia musisz założyć konto np. na fotosik.pl . tam po wprowadzeniu fotki nadany będzie link do zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Mam problem z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus001
Witam ponownie. Mam jeszcze jedno pytanko. Na jaki kolor udekorować wejście do domu pana młodego? Moja mama się upiera,że na biało niebiesko, ale czy nie jest to już nie modne?? Proszę o odpowiedź Aha sala i dom pani młodej będzie prawdopodobnie na kolor biało-zielony więc nie wiem na jaki kolor mu zrobić... :/ Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Teraz już nikt nie trzyma się takich zasad.. ale raczej zwraca się uwagę co pasuje..jak to jest na zewnątrz budynku to odpowiednio do koloru elewacji żeby nagle dekoracja nie raziła albo w odpowiednim kontrastowym... przynajmniej ja na to zwracam uwagę.. ostatecznie później wszystko jest na fotkach i filmie..i musi wyglądać :) zielony kolor jest nazwijmy go neutralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Impresja:) zieleń to dobry kolor. W sierpniu byłam na weselu i tam to dopiero była wpadka. Elewacja na domu pomarańczowa dosłownie straszna żarówa a girlanda z balonow na łuku nad schodami granatowo- srebrna. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula___
Maanda dzięki za namiar, bardzo mi się podoba ten odcień i chyba go zamówię:) Ganesh no wyobrażam sobie jaka to była masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus001
Bardzo dziękuje za Wasze odp. :) A wiec będzie to dekoracja na zewnątrz. Nasz domek jest biały i ma brązowe dodatki (obramówki wokół okien itd). A więc polecacie ten zielony tak? W sumie będzie to jakaś całość skoro sala będzie z zielonym, dom Pani młodej,dekoracja na aucie itd. Zobaczymy co moja mama na to powie(będzie ciężko) :) Ale mam nadzieję,że jakoś uda mi się ja odciągnąć od biało-niebieskiego:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ganesh nie chce mi sie skakać po tym forum ale Twój nick zauważyłam i przeczytałam...i odpowiem Ci tutaj.. młodzi, u których dekoruje przynoszą mi później swoje zdjęcia do obejrzenia i płyty... i niektóre były zupełnie inne. Np. jedna para zrobiła sobie zdjęcia w starych ruinach..zwłaszcza te czarnobiałe czy w sepii były cudowne. Nie wiem gdzie mieszkasz ale tematów takich innych jest wiele.. jedeni pojechali nad morze i mają piękne zdjęcia na łajbie... stolik..dwa krzesła..świece ..szampan i morze przy zachodzie slońca.. na plaży i na skałkach.. mieli dwie sesje ...jedną nad morzem a drugą taką w odrestaurowanym zameczku. Podoba Ci się pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresjo bardzo mi się podobają:) ostatnio doszliśmy do wniosku że pojedziemy do Zwierzynca (lubelskie, roztoczanski park narodowy) nad stawy echo, jest tam też stadnina koni:) strasznie mi się podobają zdjęcia w wodzie:) co do skał to wiemy gdzie jest świetny kamieniołom:) mamy obrzydzenie do wszelkich dworków, ogrodów botanicznych pałaców:( dzięki:) im bardziej nietypowe tym bardziej nam się będą podobać:) DZIĘKUJĘ ZA CIEKAWE PODPOWIEDZI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresjo to chyba bardzo mile jak wracają do Ciebie zadowoleni klienci żeby się pochwalić i podzielić przeżyciami z ślubu i wesela??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×