Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość ewelka2016
Witam wszystkich! poproszę abyście mi także przesłali zdjęcia i instrukcje jak zrobić girlandy i serca z balonów(mój adres: ewelka.lowin20@interia.pl) No i jeszcze proszę o radę lepsze będzie połączenie bardo z białym czy ecru? Z góry dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczek marynowany
witam :) proszę o poradę jak ustroić salę w tonacji jasny fiolet - krem/ecru zależy mi na tym żeby nie było balonów. w grę wchodzą tkaniny i kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda0723
Hej dziewczyny tak się zastanawiam do czego najlepiej przypinać np. takie tkaniny. Czy są do tego jakieś specjalne uchwyty?? Czy do żyrandoli, karniszy, ale czy to się nie pourywa?? nie poniszczy sali? Bo chyba jakieś pinezki odpadają proszę o pomoc i rady bo po prostu nie mam pojęcia. Wystrój ma być właśnie z tkanin tylko absolutnie nie wiem jak się za to zabrać . Może to jest proste ale wolę usłyszeć opinie i od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaeczka
Witam Ja mam wesele dopiero za rok ale chciałabym już teraz wypróbować niektóre dekoracje. Marzy mi sie serce zrobione z balonów za młodymi i kolumny z balonów. ale nie mam pojęcia jak to się robi. Czy ktos mógłby mi przesłać na maila jakieś zdjęcia albo szczegółowy opis jak to wszystko połączyć żeby było efektowne. Mam też problem co do doboru kolorów. Chciałabym złoto i bordy ale sala nie jest zbt duża i boje się, że to ją optycznie pomniejszy więc chyba zdecyzuję się na biel z zielenia. Zastanawiam sie czy jeśli dekoracje będą dwukolorowe to serce za młodą parą muszą być takiego samego koloru czy mogą być inne ? Prosze pomóżcie , nie mam pojęcia jak sie za to zabrać. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna2904
Witam wszystkich! poproszę abyście mi także przesłali zdjęcia i instrukcje jak zrobić girlandy i serca z balonów (justyna2904@vp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Będe wdzięczna za każdą instrukcję co do dekoracji balonowych,np,jak sie robi serca itp.mail jest w opisie z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Będe wdzięczna za każdą instrukcję co do dekoracji balonowych,np,jak sie robi serca itp.mail jest w opisie z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Będe wdzięczna za każdą instrukcję co do dekoracji balonowych,np,jak sie robi serca itp.mail jest w opisie z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja także bede wdzięczna za każdą wskazówke jak i instrukcje jak zrobić serca itp rzeczy z balonów,juz sie nie moge doczekać,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez będe wdzięczna za wszystkie instrukcje i informacje jak robić serca itp z balonów, dziekuje z góry i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria217106
Witam wszystkich! poproszę abyście mi także przesłali zdjęcia i instrukcje jak zrobić girlandy i serca z balonów (dszulc3@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina22223
witam , droga Beti uprzejmie prosilabym o przeslanie zdjec jak robi sie girlandy i serca z balonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy21
witam! mam do was wielką prożbę robię wesele i chciałabym sama je udekorować -auto, sale ,kościół. uwielbiam takie ręczne robótki. Prześlijcie pomysły jakie tylko macie im więcej tym lepiej błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!! mój e-mail- dorota_sz@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy21_
witam! mam do was wielką prożbę robię wesele i chciałabym sama je udekorować -auto, sale ,kościół. uwielbiam takie ręczne robótki. Prześlijcie pomysły jakie tylko macie im więcej tym lepiej błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!! mój e-mail- dorota_sz@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaa
witam. bardzo bym prosiła o jakieś pomysły dotyczące dekoracji sali na studniówkę. Tradycyjnie studniówki odbywają się w szkole i rokrocznie sala dekorowana jest według głównego tematu. Takim tematem przewodnim były np. sala barkowa, styl egipski, niebo, piekło. Sala wykonana w stylu barkowym wyglądała fantastycznie. Czuło się ten niesamowity klimat i efekt był wspaniały. Chodzi mi o jakieś ciekawe, oryginalne pomysły. z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta0784
witam mam prośbę... może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić taką dekorację sali jak na rysunku nr 3? http://www.e-balony.pl/dekoracje.php?id=5 ?tzn chodzi mi o związanie tych balonów, bo nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
Mam pytanko myślałam o związaniu balonów 2 kolorów w koło w środku którego będzie duży wybuchający balon, tyle że nie wiem jak do tego się zabrać czy ktoś może podpowiedzieć jak i na czym ma to być zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
chodzi mi o coś podobnego jak na zdjęciu nr 17 na www.e-balony.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashantee
Witam, czy ktoś mógłby mi doradzić? Sala, którą wybraliśmy na wesele ma jedna ustaloną dekorację na tego typu okoliczności (wesela), tzn białe szarfy podwieszane pod sufitem z ukrytymi białymi światełkami choinkowymi, białe pokrowce na krzesła i biały pomarszczony materiał na oknie za młodą parą (również ze światełkami). I to akurat jak dla mnie może być. Natomiast pozostałe 'stałe' elementy trochę mnie zbijają z tropu. Sala ma białe belki sufitowe, żółte ściany z białym wykończeniami i z jakimś roślinnym motywem w kolorze rdzawym nad linią okien. Okna ubrane są w białe firanki oraz w bordowe i ciemnozłote zasłony poupinane w odwrócone wachlarze (chociaż mnie ten złoty kolor nieodzownie kojarzy się z tzw. 'ruskim złotem' czyli czerwonawym). Do tego wszystkiego są jeszcze płytki, którymi wyłożona jest dolna część ścian (jakby lamperia, w kolorystyce ceglasto-brązowo-beżowej) oraz obrzeża podłogi. A na środku króluje drewniany parkiet do tańczenia. (link do strony z prezentacją: http://www.zajazdpodskala.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=68&Itemid=35 ). A mój problem polega na tym, że o ile wystrój podoba mi się - uważam, że większość elementów jest ze sobą zgrana i raczej nic się bardzo nie gryzie, to chciałabym uniknąć takiego zestawienia na moim weselu. Nie czuję się zbyt dobrze z czerwonymi dodatkami, raczej z własnej woli nie zdecydowałabym się na czerwone akcenty w moim wyglądzie ślubnym (typu czerwony bukiet, czerwona szarfa czy kokarda na sukience, czerwony kwiat we włosach), dlatego chciałabym wprowadzić jakiś inny kolor do tego wnętrza tak, żebym mogła go wykorzystać przy mojej stylizacji, a żeby nie gryzł się z wystrojem sali. Czy ktoś mógłby mi doradzić, jaki kolor ewentualnie pasowałby do zestawienia bordo-złoto-żółto-białego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zilwa25
witam. jestem tu nowa ale mysle ze juz was nie opuszcze . w przyszlym roku w pazdzierniku biore slub a wesele mam na sali ogrodkowej gdzie parkiet jest z ciemno brazowych dech. a sciany na calej sali sa w bialych panelach. sala na okolo 80 osob. jest na niej 6 słupow. marza mi sie kolory bordowo-ecri. kupilam tiule tylko niewiem zabardzo jak je na suficie umiescic nie chcialabym tez przesadzic z balonami prosze o pomoc moze ma ktos jakis pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monyqua
Witajcie, Standardowo prosze o pomoc w przystrojeniu sali. Jest mala bo i wesele odbedzie sie na 60 os. Za mlada para jest jakas zdechla firanka a mi sie marzy serce bordowo biale POOOMOOOOCYYY jak je zrobic Czekam na odpowiedz Z gory dzieki Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Decorum
;-) Witam ! Zapraszam do skorzystania z moich usług ;) na terenie Szczecina i okolic. Więcej informacji pod nr 512 902 489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zareklamuje się jakaś firma która działa w woj. mazowieckim w okolicach Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zareklamuje się jakaś firma która działa w woj. mazowieckim w okolicach Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny jakie macie pomysły na wystrój tej Sali.Podaję Link:http://www.countryholiday.pl/index.php?p=galeria;Sala na zdjęciach:1,3,5,12. Na allegro Znalazłam wystrój miejsca dla Pary Młodej Link: http://moda.allegro.pl/item871143950_dekoracja_slubna_sali_za_para_mloda_lampki.html Do Tego Wystroju chcę dodać Serca Kwiatowe które wyglądają mniej więcej Tak. Link:http://moda.allegro.pl/item873792675_serce_serca_kwiatowe_pelne_dekoracja.html Ja wybieram Kolor Różowo-Biały. W ogóle Moja Sala Będzie Miała Wystrój Różowo-Biały. Może Wy Macie jakieś pomysły na ta Sale??? Pozdrawiam!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda123456789
witam wesele w kwietniu a mój kościół dość ponury... :( poszukuje osoby z lublina -ale takiej sprawdzonej :):) - która wykona dekorację :) z góry dziękuję za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ja również zajmuje się dekorowaniem sal weselnych ,kościołów i wszystkich innych Uroczystości okolicznościowych na terenie woj.pomorskiego i częściowo kuj-pom. Gdyby ktoś był zainteresowany służę pomocą ;) Proszę pisać na e-maila asihop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Katrina 2351 Jeśli mogę Ci doradzić,i chcesz dekorować salę na rózowo to jest niezły pomysł,ponieważ ta sala jest cała brązowa i ładnie ja rozjaśnisz,pozatym różowy będzie pasował tam według mnie. to tło dla młodych jest ok,jesli lampki Ci się podobają też z nich skorzystaj,ale ten kolor tej dekoracji na allegro mnie przeraża.Rozumiem ze ciagle masz na mysli jeden kolor dekoracji w połączeniu z białym,wtedy bedzie ok ;).Co do serc kwiatowych osobiście mi się one bardzo podobają. noto zostaje ci jeszcze dekoracja sufitu,i stołów.Tutaj masz dwie opcje,albo udekorować sufit tylko tkaninami,albo pół na pół z balonami,to juz jest kwestia gustu. a na stołach przydałyby się jakieś ładne świeczki ,bukieciki ,serwetki złożone w pomysłowy sposób,i będzie pięknie ;) Jak poszukasz w internecie to znajdziesz tam mnóstwo ciekawych pomysłów.I nie zapomnij udekorować stolika do szampana ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny jakie macie pomysły na wystrój tej Sali.Podaję Link:http://www.countryholiday.pl/index.php?p=gal eria ;Sala na zdjęciach:1,3,5,12. Na allegro Znalazłam wystrój miejsca dla Pary Młodej Link: http://moda.allegro.pl/item871143950_dekorac ja_slubna_sali_za_para_mloda_lampki.html Do Tego Wystroju chcę dodać Serca Kwiatowe które wyglądają mniej więcej Tak. Link:http://moda.allegro.pl/item873792675_serce_s erca_kwiatowe_pelne_dekoracja.html Ja wybieram Kolor Różowo-Biały. W ogóle Moja Sala Będzie Miała Wystrój Różowo-Biały. Może Wy Macie jakieś pomysły na ta Sale??? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie Pani zdaniem kwiatki na stół byłyby najlepsze na tą salę??? Bardzo mi zależy na tym żeby sala wyglądała olśniewająco;) Na stoły Na pewno dam Świeczniki,Kwiatki,(Organze po środku),i troszkę brokatu na organzę rozsypie.Myślę że będzie fajny efekt;) Zostanie mi jeszcze wystrojenie wejścia na salę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×