Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Klaudus:) koniecznie napisz jak poszła batalia z mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresjo mam do Ciebie pytanie:) jaki bukiet wybrałabys dla mnie biorąc pod uwagę że mam tylko 164 cm wzrostu jestem szczupła, ciemnowłosa i szaroniebiesko oka a suknię mam o kroju syrenki bez hallki na kole, niezbyt strojna i zwiewna? A młody jest wysoki i dobrze zbudowany? Nie chce żebym zginęła w tym wszystkim. Czekam na rady:) Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Nie zamieszcza moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Ganesh Ciądle czekam na zdjęcia obrączek do serwetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
impresja_12 Żeby wkleić swoje zdjęcia musisz założyć konto np. na fotosik.pl . tam po wprowadzeniu fotki nadany będzie link do zdjęcia. Dziękuję za podpowiedź. Czy na tyn fotosiku się płaci? Tak zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Halinko:) z siatki nie wyszły mi za ciekawe:-( ale dzisiaj spróbowalam serwetki składać w harmonijke a potem na pół jak wachlarz i przewiazac dwoma cienkimi tasiemkami jak te w kotylinach i wstawiac je w literatki tak że te wstążki spływały na obrus:) to mi się podobało. Tylko trzeba dwa kolory np. Ja wzięłam złota i zielona a serwetka była kremówa. Nie wiem czy to się komuś będzie podobać prócz mnie:( ale dalej bedze coś myśleć. Potrzeba matka wynalazku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Wyślij zdjęcia zrobionych obrączek, bardzo jestem ciekawa. Odpowiedz, czy za zalogowanie się na fotosiku pobierana jest opłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ganesh co do bukietu proponowałabym... nie za duży bukiet ale żeby wyciągnąć Ciebie trochę w górę..kilka np. 3 dłuższe spadające kwiaty na zieleni... dwa krótsze po boku i po środku dłuższy..będziesz sprawiać wrażenie wyższej niż jesteś... nie wiem jakie kwiaty wybrałaś.. ale z tego co wiem teraz bardzo modne są fiolety w bukietach.. przymierz się do takiego koloru :) Jak chcecie składać serwetki i kłaść a nie żeby stały.. chociaż według mnie dają lepszy efekt na wejściu te stojące..wzbogacają całość dekoracji.. to faktycznie złóżcie to z dwóch warstw serwetek..różnych kolorystycznie w wachlarz... mam gdzieś taką stronę to jutro wstawię..jak to się robi. Serwetki możecie już poskładać..docisnąć czymś i mogą spokojnie czekać na imprezę..po co składać w ostatniej chwili..później tylko rozciągnąć odpowiednio. Takie obrączki na serwetki najlepiej zrobić ze wstążki satynowej i przyozdobić jakimś bajerkiem typu miniaturowa różyczka i odpowiednio zaczepiony kawałek zielonego albo kwiatuszek z listkami zrobiony z krepiny..o się przykleja klejem vikol.. po wyschnięciu robi się bezbarwny :) Halinko na fotosiku nie ma opłat.. opłaty są dopiero jak chcesz umieścić więcej niż 100 fotek..do 100 masz darmowo. Za każdym dodaniem fotki jest informacja ile możesz jeszcze dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
impresja_12 Czekamy z córką na kurs składania serwetek i obrączek. Widziałyśmy złożone w koszulkę, bardzo fajne. Narazie śledzę wasze podpowiedzi w marcu ruszamy na zakupy akcesoriów komunijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuuulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuuulka
Hej mam prośbę czy mógłby mi ktoś przesłać na e-maila instrukcję krok po kroku jak zrobić girlandę serce z balonów chodzi mi o taką która ma 3 rzędy białych balonów jeden kolorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresjo dziękuję:) podobają mi się takie bukiety berla z takim ogonem na przedłużeniu mikrofonu np z niedźwiedziej trawy.chyba tak się ta długa trawa nazywa:( nie wiem. Chciałabym z eustomy i gloriozy, ale kto to może wiedzieć jak to się w końcu skończy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresjo dziękuję:) podobają mi się takie bukiety berla z takim ogonem na przedłużeniu mikrofonu np z niedźwiedziej trawy.chyba tak się ta długa trawa nazywa:( nie wiem. Chciałabym z eustomy i gloriozy, ale kto to może wiedzieć jak to się w końcu skończy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
annuuulka Wykonanie dekoracji z balonów str. 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Halinko..buziak..udało Ci się z fotosikiem :) taka dekracja samochodu podoba mi się..inny styl..tak właśnie będę dekorować auto na ślub w sierpniu. Pytałam ile kosztuje taki kurs..ukladanie serwetek.. bo wedlug mnie jak jest płatny..nie ma sensu wydawać pieniędzy..i tak musisz kupić odpowiednie książki, nie ma po co pamietać co po kolei się robi zwłaszcza, że nie będziesz tego robiła często. Odpowiednia literatura i najlepiej uczyć się na podstawie prób i błędów..takie jest moje zdanie.. jak masz wyczucie i dość zwinne palce..sama zbaczysz jakie jest to proste. Pieniądze wydałabym na zakup materiałów bo niby są to drobiazgi ale dość drogie..Ci co nie wiedzą ..widzą tylko efekt końcowy nie zdają sobie sprawy ile rzeczy potrzebne jest aby wykonać najprostsze rzeczy..szpilki, kleje, taśmy, papiery...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursy są drogie dlatego też kupiłam wczoraj dwie książki:) jedną o serwetkach a drugia o kompozycjach kwiatówych na stoły:) i będę się powoli uczyć. Muszę Wam Dziewczyny powiedzieć że to jeden z nielicznych topicow który jest konkretnie na dany temat:) Pytasz i masz odpowiedź a nie bredzenie że jesteś głupia bo robisz duże wesele albo że zespół gra disco polo na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.02.2010] 15:56 jmdekoracje-lublin witam ,ściankę robi się tak jak w zasadzie napisałaś- za tkaniną umieszcza się swiatełka.. a dak bardziesz szczegółowo to potrzeba ci takina lekko przezroczysta i biała aby widoczne były swiatełka ,dodatkowo tkanina na boki i górę- jakis kolorek który moze być juz nieco grubszy -ale nie za gruby zeby sie łądnie ukadał (takina podszewkowa będzie dość tania i odpowiednia, albo możesz wybrac opcje droższą i bardzej efektowną i np zakupic na boki satyne) . wszystko mocujesz na szerokosci okolo 3-max 4m i...dekoracja gotowa!! a jeśli chcesz jeszcze dodotkowo cos pokombinować to możesz np podoczepiać na tkaninie malutkie bukieciki albo pojedyńcze kwiaty. powodzenia Dzieki za odpowiedz, przod scianki mi sie wydaje w miare prosty ale jak zrobic do niej szkielet - by sie nie wywalila? Dzieki z gory za odpowiedz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Koleżanka w pracy podpowiedziała mi jak zrobić hostię. Poprostu wydrukować w odpowiednim powiększeniu. Czasem coś jest bardzo proste, a ja tak główkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ganesh buziak..dziękuję za poparcie i uznanie Halinko właśnie miałam Ci podpowiedzieć..wydrukować i skserować na jeszcze większy format A3 .. do złotych ozdobień kup folię złotą samoprzylepną..trochę droga ale warto ja korzystam z książki - Marlene Muller i Ota Mikolasek " Składanie serwetek..80 pomysłów na pięknie nakryty stół" polecam Evita żeby całość wyglądała na coś zamkniętego..i żebyś nie wyrzucała jednorazowo pieniędzy w błotko bo co zrobisz z satyną kup zasłony z szantungu..trochę grube ale pięknie się prezentują..ja takie stosuję... później je wykorzystasz praktycznie..jako zasłony w oknach..narzutę ..obijesz nimi jakąś zniszczoną tapicerkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Czekam na wynik pracy - obrączki do serwetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina61
Co dzieje się ze stronką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Też zagladam i cisza.. chyba musze znaleźć trochę czasu i zrobić te obrączki na serwetki.. Halinko nic nie wymyśliłaś?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×