Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość Wnerwiona bardzo
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_99
Dzięki kaori o coś takiego mi chodziło :) Może wiecie na jakiej zasadzie powinno sie przyczepiać materiał do sufitu, co zrobić jeśli ściany są betonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiobhan
Witam moje drogie panie mam do was prośbę. Napiszcie mi jaką cene uważacie za rozsądną za dekorację sali weselnej? z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga beti blu :) bardzo Cię proszę prześlij mi emeilem sposób wykonania serca z balowów i gerlandy . Bardzo mi na tym zalezy. Moja przyjaciółka 15 września wychodzi za mąż i mam jej zrobić wystrój sali w ramach prezętu . Nigdy jeszcze nie robiłam 2500 tysięca balonów, boje sie czy mi to dobrze wyjdzie . Prosze cie pomóz mi :) pozdrawiam Gonia \"VIGO\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_ gelika
Gonia, Proponuję zacząć robić dekorację już dziś, może zdąrzysz na wesele. A efekt napewno będzie wspaniały jak jeszcze nie wiesz jak zrobić girlandę, serce, a do tego zero doświadczenia. Życzę powodzenia przy dmuchaniu 2500 balonów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoniaVIGO. Przeczytaj co wczesniej napisalam na tej samej stronie. Sposob wykonania jest dokladnie taki sam, tylko do serca bedzie ci potrzebny stelaż ( jakis w miare sztywny drut, który musisz uformowac w kształcie serca). A reszta jest dokladnie tak sama. To nic trudnego na prawde. Jak nie masz pewnosci to kup pare balonów i sprubuj sie pobawic. Uwierzcie mi nawet dla najbardziej zielonego sie uda. Ja sprubowalam i wiem jak to robic, ale jak sie nie sprubuje to nadal bedzie pustka w glowie co do jego wykonania. Dasz rde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_gelika
Kaori widzę, że masz doświadczenie w dekoracjach, to może pochwalisz się jakie dekoracje robiłaś, z ilu balonów, czym je dmuchałaś i ile czasu to Ci zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi :) ślub jeszcze przede mna piekna za niecale trzy miesiace ;). Ja poczatkowo planowalam zrobic girlande \"węże\" ale doszlam do wniosku ze duzo by czasu trzeba by bylo poswiecic na dmuchanie. Wiwesz mozesz wykorzystac do dmuchania starego typu odkurzacz, gdzie mozna wlozyc rurke w wylotowy otwor (tylko bez skojarzen ;)). Im wiecej takich odkurzaczy tym lepiej - szybciej pojdzie ;). Jesli sie zdecydujesz na girlande węże to ze stu balonow zrobisz ok 4 metry girlandy. Balony najlepiej wiazac palcem bez nitek, zylek itp itd tylko dobrze zacisnij, wtedy bedziesz miala gwarancje ze powietrze nie zejdzie no i girland bedzie dobrze wygladac ;). Ja planuje udekorowac sale za pomoca balonwo z lacznikiem ( to cos takiego : http://marketweselny.pl/Balony_Z_Lacznikiem_WYPRZEDAZ_WRZESNIOWA_marketweselny_go,itemQQid_item,109.html) efekt tez jest ladny. Tak apropo to nowosc na rynku. Powiem Ci ze mam ciagle metlik co do dekoracji bo co jakis czas mi sie zmienia koncepcja, ale raczej zostane przy tych lacznikowych balonach. Jesli tez sie zdecydujesz to ze 100 balonow mozna zrobic 23-25 metrowa girlande. Trzymasie i przytulasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina z
Witam serdecznie :) Kochani proszę pomóżcie. Bardzo chciałabym nauczyć się jak robi się te piękne dekoracje balonowe :girlandy, węże itp. Mam pomóc koleżance stroic salę za 3 tygodnie.Będę niezmiernie wdzięczna jeśli ktoś z Was prześle mi na maila dokładne instrukcje krok po kroku a gdyby były do dego objaśniające rysunki będę niezmiernie wdzięczna.Liczę na Waszą pomoc. Was specjalistów w każdym calu :)Pozdrawiam sedecznie i liczę, że znajdzie się dobra duszka i pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_gelika
Kaori Po przeczytaniu Twojego posta, można się załamać. Udzielasz rad, a nie masz żadnego doświadczenia. Nie masz pojęcia co to jest zrobić dekorację z 2500 balonów dla nie wprawnej osoby. Ale piszesz Goni, że to nic takiego. Zrobienie girlandy z balonów z łącznikami, to rzeczywiście żadna filozofia. Ale nadać tej girlandzie orginalny wygląd, dodając jeszcze inne baloniki, to już jest coś innego. Dmuchać balony odkurzaczem ! Skąd ten pomysł. Kazda drobinka taka jak piasek może uszkodzić balon. Przecież można wypożyczyć dmuchawę. Zajmuję się dekoracjami i jak czytam te rady, to głowa boli ! Nie mam nic przeciwko dzieleniu się własnymi doświadczeniami, ale prawdziwymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
An_gelika zamiast drwić z Goni albo krytykować Kaori podziel sie swoim doświadczeniem albo po prostu nie wchodż na te strone.Czy myślisz ze osoby takie jak my z nudów robimy sami dekoracje ? Że mało jest zamieszania tuż przed ślubem? Jeśli nie pomagasz to nie krytykuj tych którzy naprawdę chcą pomóc. Pozdrawiam wszystkich oraz serdecznie dziękuję za wszystkie udzielone wcześniej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_ gelika
Christina, Napisałam mój post, bo chciałam pokazać, że na tym forum udzielają rad osoby, które nigdy nie robiły dekoracji, nawet nie próbowały. Ciekawa jestem czy byłabyś szczęśliwa, gdyby zgodnie z radami, zabrała kilka odkurzczy do dmuchania balonów i połowa z balonów popękałaby lub zeszło z nich powietrze. Chociaż nie wiem jak można nadmuchać balon odkurzaczem. Albo gdybyś zabrała się za dekorację sali z 2500 balonów w piątek i okazało się,że do rana nie zrobiłaś nawet połowy. Czytałam całe forum, są tam posty osób, które robiły dekorację sali na swoje wesele i ich spostrzeżenia moga być dla pozostałych radami, bo dzielą się swoimi doświadczeniami. No cóż chciałam dobrze, ale jak widać nie wszystkim się to spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An_ gelika, no wiesz co. Sluchaj co do tego co poradzam to mam doswiadczenie bo nie raz bralam udzial w dekorowaniu sali. Co do odkurzaczy to tez wiem jak to jest bo byly niezbednym narzedziem, a do tego by balony nie popekaly to masz wlacznik ktorym sterujesz. Girlandy, to zrobilam z wczesniejszych rad dziewczyn sama dla siebie. Poszlam do sklepu kupilam sobie troche balonwo pompowalam i ukladalam (robilam wg. wskazowek innych) i ot wielka mi filozofia. A jesli daje jakies rady to na pewno nie wyssane z palca tylko takie z ktorymi mialam do czynienia. Jak chcesz to dmuchaj za pomoca pluc, albo sobie kup butle z helem na 50 balonow za niecale 200 zl. POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak piszeszesz kup sobie dmuchawe i dmuchaj. Mnie nie stac by sobie kupowac dmuchawy, butle z helem, wiec bede robic korzystaac z pomyslow znajomych ktorym pomagalam dekorowac i nie mow ze nie mam doswiadczenia, bo tego nie wiesz. Jesli czegos nigdy nie robilam to pisze jak bylo z tym labedziem - girlanda. A reszte to niestety - robilam wbrew twoim pozorom i wiem jak to sie robi i dlatego sluze rada. 2500 tysiaca balonow to nie jest malo to fakt. Moj brat cioteczny mial wesele w zeszla sobote tez tego bylo od groma i ciut ciut, a dkorowanie sali zajelo prawie dwa dni. Byly weze byluy inne girlandy. A zeby z balonow nie poschodzilo powietrze to je wiaz palcem. U mnie girlanda jak sobie zrobilam sama dla siebie i by zobaczyc jak to sie robi wytrzymala wiecej niz miesiac az w koncu musialam poprzebijac balony bo nie wiedzialam co z nia zrobic. Jesli dobrze zawiazesz to ci gwarantuje ze wytrzymaja, tylko jeszcze supelek bardziej zacisnij. Ja sie na Ciebie nie zloszcze, fakt troche sie wkurzylam jak napisalas ze nie mam zadnego doswiadczenia, bo go mam - niestety. I na pewno jak bym czegos nie wiedziala to po prostu bym nie pisala. No ale spoks. WIem ze jestes zdenerwowana itd. w zwiazku z dekoracja. Ale po prostu zrob jak ja zrobilam. Kup sobie troche balonow i pocwicz, sama zobaczysz ze robienei weza na prawde nie jest trudne. Jesli nie chcesz odkurzacza to zbierz duza ekipe, ktora bedzie dmuchac, albo jak mowisz kup dmuchawe i do dziela. Trzymaj sie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki z tego wszystkiego stracilam watek. An_gelika ty chyba na prawde lubisz krytykowac i wysmiewac sie z innych. Najpierw nasmiewasz sie z GoniVIGO i krytykujesz innych. Posluchaj lepiej uwagi chriistiny. Myslisz ze ja nie mam dosyc zachodzenia w glowe co zrobic, czy weze, czy cos innego. Siedzenia w domu i zajmowania sie balonami no i cudowania? Kazda jest zdenerwowana i kazda chce by jej slub wypadl na prawde super, mial super wystruj i by wszyscy sie super bawili. Kazda chce by jej slub byl wzniosla i niezapomniana chwila. A piasek jak sie dostanie do balonu to na pewno nie peknie, to jest idiotyzm jesli ktos tak mysli i takie glupoty pisze. Gonia najlepsza rada jest taka, pocwicz wczesniej w domu z tymi girlandami. Mozesz skorzystac z rady zatrudnienia odkurzacza, a jak sie boisz to zostaje poproszenia wiekszej liczby znajomych lub kupienia jakiejs porzadnej pompki (takiej wiekszej), by sie za mocno nie namachac lapkami. Balony wiaz palcem, nie za pomoca nitek i zylek czy sznurka i dobrze zaciskaj. Powiem jeszcze jedno na sylwestra tez zawiazywalam balony palcem i jeszcze do swiat wielkanocnych przetrwaly. Polukaj tez na necie jak sa sale ozdobione, moze tez cos ci wpadnie w oko fajnego. Jak by co to pisz, jak nie bedziesz czegos wiedziec. Trzymaj sie i trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_ gelika
Kaori, Zanim wypowiedziałam się na temat Twojego postu, zapytałam Cię o doświadczenie.Przeczytaj co mi odpowiedziałaś. Nie napisałaś, że kiedykolwiek robiłaś dekorację. Nigdzie nie napisałam aby kupować dmuchawę, tylko wypożyczyć. Koszt wypożyczenia to około 30 zł za dobę. Szkoda, że mało kto czyta uważnie to forum. Wcześniej są wypowiedzi dekoratorów, w których piszą gdzie można przeczytać profesjonalne rady np. jak zrobić girlandę. A tak na marginesie to balonów na girlandę nie pompuje się helem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kaori widzę, że masz doświadczenie w dekoracjach, to może pochwalisz się jakie dekoracje robiłaś, z ilu balonów, czym je dmuchałaś i ile czasu to Ci zajęło. \" Oki, sorka. Odnioslam to jako bys sie pytala o moj slub. Dlatego napisalam tak jak napisalam. Girlandow w sali nie robilam tylko w domu u siebie próbowalam i nie majac wczesniej zadnego dosiwdczenia wyszly mi super i bardzo prosto. A wszystki eopinie pisze na bazie swoich doswiadczen ktore nabralam podczas prob robienia girlandow we wlasnym zakresie i z wlasnej ciekawowsci i by miec pewnosc ze robie to dobrze i ze dobrze wyjdzie jak bede dekorowac sale na wlasny slub. A odkurzacze to nie raz szly w ruch jak pomagalam dekorowac sale, a moja rola byla zazwyczaj jako wiazacz palcowy do balonow, bo malo kto umial to robic. Nie spodobalo mi sie jak sie wysmiewalam z GoniVigo i jeszcze to podkreslenie : \"Proponuję zacząć robić dekorację już dziś, może zdąrzysz na wesele. A efekt napewno będzie wspaniały jak jeszcze nie wiesz jak zrobić girlandę, serce, a do tego zero doświadczenia. Życzę powodzenia przy dmuchaniu 2500 balonów !!!\" Taka rada na przyszlosc : NIE NAŚMIEWAJ SIE I NIE KRYTYKUJ a jak Ci nie pasuje czyjas wypowiedz to sie w ogole nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaelo
Witam! Mialam slub 11.08.2007 dekoracje robilam sama z 2000 balonow, ale fakt do pompowania ich uzywalismy sprezarki, wiec sie wyrobilismy w piatkowe popoludnie. DO robienia girland i winogron uzywalam tasmy kupionej na allegro naprawde polecam! wyszlo lepie niz by to zrobila firma zajmujaca sie dekorowaniem http://www.allegro.pl/item239373196_kup_tasme_i_balony_a_girlande_zrobisz_sam.html. Dziewczyny mozna zrobic kule balonowe i powiesic je na roznych wysokoscia(ja mialam kule z jednokolorowych balonow biale wisialy wyzej rozowe nizej). Sa malo czasochlonne a efekt jest swietny . Napompowac 8 balonow 12" i zwiazac je ze soba. Zamiast serca z balonow (mi sie nie udalo wykonac), mozna kupic stropian, literki samoprzylemne i sztuczne kwiaty. Z literk przyklejamy na srodku napis np. DAŁEŚ BOŻE MIŁOŚĆ W DARZE DAJ I SZCZĘŚCIE MŁODEJ PARZE. A dookola przypinamy szpilkami kwiaty, oczywiscie wszystko w kolorze balonow. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andusia
Witam serdecznie 20 października mam ślub. Został już tylko miesiąc a ja nie ma pomysłu jak udekorwać salę weselną. Myślałam o takich girlandach balonowych podobają mi się również takie serca balonowe ale niestety nie wiem jak się je robi. Bardzo proszę o pomoc, jakieś instrukcję jak wykonać dekoracje balonowe oraz fotki z propozycjami wystroju na maila andusia@o2.pl. Z góry dziękuję.Pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
Pozdrawiam wszystkich !!! Kaori - i nie tylko. Jeszcze raz proszę o pomoc z girlandą. Jeśli mam już te poziomy składam na krzyż i co to znaczy wpuszczać żyłkę w te poziomy. Be4ti_blue pisała nawlekać na żyłkę. Czy to zaczy przywiązać do żyłki. Kompletny mętlik!!1..... może ten 13 ? POMÓŻCIIE!!! Naprawdę liczę na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
Wyżej mowa o fotkach i instrukcjach - może ktoś mógłby i mnie przysłać Będę wdzięczna. Bardzo. Martaelo ta strona z balonami nie wchodzi- szkoda. Kaori jeśli znajdziesz chwilkę proszę o maila. Trzymajcie sie !! Christi5@vp.pl Czy Beti_blue już tu nie zagląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaelo
Czesc chriistina prosze jeszcze raz link do strony http://www.allegro.pl/item243072864_tasma_do_girland_balony_.html jesli naadal nie bedzie ci chcialo wejscto wejdz na ALLEGRO nastepnie daj ODZIEZ OBUWIE DODATKI nastepnie OKAZJE nastepnie SLUB i wpisz w wyszukiwarke TASMA DO GIRLAND. Naprawde polecam pompuje sie tylko balony a wklada w co 2 dziurke, a pioekna girlanda wychodzi sama, ja robilam na tej tasmie rowniez winogrona :) chriistina jak chcesz wysle ci zdjecia POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
Martaelo dziekuję Ci bardzo!!!!! Teraz weszła. Wygląda na bardzo łatwe. Dzięki .Nie wiedziałam że jest coś takiego. Jeśli możesz przesłać mi te fotki to bardzo proszę Adres jest wyżej. Pozdrowienia. No i dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andusia
Witam Może wiecie gdzie w Warszawie można kupić tanie ozdoby do dekoracji sali (balony, materiały, stroiki, wazony itp.)chodziłoby mi o jakieś hurtownie lub niedrogie sklepy? Z góry dziękuję. Proszę o odpowiedzi na andusia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim !!!🖐️ Dawno nie zaglądałam a to z racji zmiany w moim życiu między innymi zmiany branży w którj teraz pracuję. Cieszy mnie to że mój topik jest kontynuowany :-) Choć po przeczytaniu paru postów troche jestem zawiedziona ze co niektórzy wytykają sobie i krytykują.Zakładając forum miałam na uwadze pary, które mają przed sobą zorganizowanie wesela . Jednym słowem laików, chciałabym aby takie osoby mogły przeczytać wskazówki i podpowiedzi a także wymienić sie doswiadczeniami na temat dekoracji sali... Mam nadzieję że nadal ten topik będzie temu służył :-D PS: chriistina wysyłam już instrukcje ...;-) a co do tej taśmy do girland to troche strata czasu, po przeczytaniu instrukcji nadmuchaj chociaż 8 balonów weź kawałek żyłki i popróbuj zobzaczysz jakie to proste....:-) Trzymam kciuki za wszsytkich, buźka 👄 i pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaelo
Beti blue strata czasu to jest z wiazaniem balonow, jesli ktos tego wczesniej nie robil. A w tasme wkladasz balony i wszystko rowno i pieknie wychodzi. Nie warto za pare zlotych tracic nerwow i czasu. Wiem to po sobie, ale wybor nalezy oczywiscie do chriistiny pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekorator
no nikt mi nie wmówi ze szybciej jest włożyć balon w taśmę niż związać dwa ze sobą na supeł. Poza tym na taśmie z tego co widzę nie da się zrobić girlandy typu 4 na 4 tylko jakiś sznur balonów koło siebie. Jak dla mnie taśma jest stratą pieniędzy... Ale oczywiście ludzie tutaj sami decydują co robią. Mam tylko pytanie - skoro ta taśma jest taka świetna to czy jest w Polsce jakaś profesjonalna firma dekoratorska która z niej korzysta. Szczerze mówiąc wątpię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaelo
dekorator z pewnoscia zadna firma nie korzysta z tej tasmy bo po pierwsze zna sie na tym co robi, a po drugie po co maja korzystac z jakiejs tasmy jesli wiedza jak zrobic girlande bez niej? to juz by byl szczyt glupoty, a tu pomocy szukaj ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia. nie wiem czy da sie zrobic na tej tasmie girlande 4x4 ale dwukolorowa wychodzi spox. A zeby powiazac balony ze soba na girlande niestety trzeba pocwiczyc, a nie wszyscy maja na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chriistina
Beti_blu bardzo bardzo dziękuję za wszystko. Zdjęcia piękne!! Miałaś cudowny pomysł zakładając ten topik. Dzięki za wszystkie wskazówki. Martaelo Tobie również dziękuję!! Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-)) mam wielka prośbę do Beti_blu o instrukcję i fotki jak zrobić girlandę z balonów którą muszę przymocować na takim wyginanym pałąku ..bo to ma być wejście -błagam o pomoc !!! gdyby Pani mogła mi napisać co i jak .....to uratuje mi Pani życie ..jeżeli to oczywiście możliwe i nie sprawię Pani kłopotu to proszę o odpowiedz ....pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×