Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość joanna070707
Witam szystkich bardzo serdecznie!! Mam wielka prośbę. Czy może mi ktoś przesłac instrukcję jak się robi girlandy i serduszko z balonów. Próbowałam wykonac girlandę wg. zamieszczonych opisów ale nieudało mi się. Prosiłabym o jakieś zdjęcia krok po kroku jak wykonać taką girlande i serduszko. BARDZO WAS PROSZE POMÓŻCIE!!! mój e-mai: pszczolkaa2@interia.pl Z góry bardzo dziękuje za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
Kochani! wcześniejsze opisy dokładnie tłumaczą proces wykonywania girland..pamiętajcie żeby zachowac równe odstępy i oglądać efekt na min. 3 metrach girlandy z daleka-wtedy widać czy wam wychodzi.... OPIS: zaluzmy, ze wybraliscie kolor biało-zloty... 1. dmuchacie jeden balon koloru białego, nie zawiązany trzymacie w palcach (do tego potrzeba 2 osób -jedna dmuch druga trzyma), podobne dmuchacie złoty....te dwa balony związujecie razem...takich dwójek przygotowujecie tyle ile wam potrzeba... 2. takie dwukolorowe dwójki związujemy dratwą/żyłką w nast. sposób: do pierwszej wiążemy sznurek/żyłkę zostawiając zapas na dowiązanie girlandy do np. ściany 3. do tej dwójki dokładamy kolejne określając je żyłką kładąc jedną na drugą na krzyż tak by kolory sie mijały tzn. jeżeli złoty balon był na 12 (jak w zegarze) to kolejny musi być na 3, kolejny na 6 dalej na 9 i tak w koło...po około 3 metrach widać efekt..... pamiętajcie ze do wykonania serc używa sie balonów 5" a do girland większych..ja zapraszam na www.decore.w.pl..kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koregra
A jak zrobić serca Jakoś podobnie ale chyba nie na żyłce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
robisz sznur z 5" baloników, a stelaż/kształt serca z cienkiej plastikowej rurki (kupisz ja w sklepie elektrycznym) - sznur balonów nakładasz na stelaż możesz przymocować taśmą klejącą..i gotowe.....pozdro KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaMarta
Świetna strona-GRATULACJE:) Prosze o przesłanie wszelkich zdjec i kolejności wykonania girland i innych dekoracji na adres martamiroslaw@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam coś Wam napisać bo widzę że trochę się pogubiliście w tym wszystkim. decore- przepraszam bardzo za szczerą wypowiedź z mojej strony ale trochę wprowadziłeś w błąd naszych forumowiczów. Uwierz mi ale jestem w stanie i każdy amator na wykonanie osobiście girlandy , pewnie że łatwiej jest jak jedna osoba dmucha balony a druga wiąże i nakłada na żyłkę. I wiązanie nadmuchanych balonów żylką lub dratwą jest stratą czasu i bezsensu . Jak już wcześniej pisałam dmuchamy balon i trzymając go dmuchamy następny i wiążemy ich ogonki razem ze sobą jak sznurówke na pęk,gwarantowany efekt i na pewno nie zejdzie powietrze ,( a wiązanie np. dratwą jest ryzykowne bo może powoli schodzić powietrze).. Jeżeli chodzi o sposób robienia serca też znam innny ale może ten w opisie decore tez trafi do naszych amatorów dekorowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
ja mam ptanie z innej beczki ... zastanawiam sie czy mozna na stole pomarszczyć juz na obrusie fizelinę dekoracyjnę....czy będzie to ładnie wyglądało i czy ona da się pomarszczyć podobnie jak materiał? i drugie czy lepiej kupić serwety dekoracyjne do obiadu które stoją przy talerzach o wymiarach 33x33 czy 40x40 bo się na tym nie znam i jaki jest przykładowy koszt na allegro widziłam po 12zł za 10szt:-( wydaje mis ię strasznie drogo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
do beti-blu nie radziłam nikomu wiązać balonów żyłką..czytaj dokładnie......2 balony nadmuchane przez jedna osobę wiąże ze sobą inna...z resztą nie ważne..to twój temat wiec radź co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarynka- pewnie że można pomarszczyć flizelinę już bezpośrednio na obrusie i bardzo dobry uzyskasz efekt, możesz ewentualnie żeby się nie przesuwało przypiąć niewidocznie w paru miejscach szpileczkami. decore - faktycznie moze źle zrozumiałam z tą żyłką ,ale do wiązania balonów nie ma potrzeby robienia tego w dwie osoby.:) Nie mam nic na przeciwko Twoim wypowiodziom , chętnie inni forumowicze zasięgną informacji od innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
beti-blu radziłam pracować w dwie osoby bo to skraca czas pracy (tak przynajmniej sądzę)....podoba mi sie ten twój temat jednak nie chce sie wtrącać....pisałaś że już nie będziesz sie odzywać wiec włączyłam sie do pogadanki....ale widzę że mam spadać .....ok... ps. do krówki - nie musisz czytać jeśli nie chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi obydwie pomogłyście bardzo i napewno wielu osobą też a pozatym warto posłuchac rad kilku osób a nie tylko jednej wiec decore nie obrażaj się i zagladaj tu też ...........prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsliwa narzeczona
Jestem za...przecież co dwie głowy to nie jedna! Dekore....zostań przecież chodzi o to żeby wymieniać się doświadczeniami i pomysłami. To bardzo dobry temat...nie rezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniii
błagam o pomoc w ustrojeniu sali na wesele, pomieszczenie jest dwuczęściowe jedna sala do jedzenia druga do tańczenia, chciałabym udekorować balonami, niestety jestem w tym zielona. proszę o wskazówki jak wykonać różne kształty z tych balonów, w sali jadalnej są 3 kolumny. proszę o pomoc zdjęcia i wskazówki na maila, dziękuje (kolor biały i róż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superancko
bardzo fajna stronka. sama jestem swiadkowa i mam za zadanie udekorowac sale. mysle ze sobie poradze z waszymi opiniami i radami. pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superancko
do decore - adres stronki, ktora zostala podana niestety nie dziala :((( www.decore.w.pl..kasia ) a szkoda bo myslalam ze moze cos podpatrze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekocmałpao2kropkapl
witam, chcę zrobić BIAŁO BORDOWO ZŁOTY wystrój sali. Czy ma ktoś może jakieś fotki jak to by wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 34
mam problem z zrobieniem serca jaka jest najprostsza technika oraz interesuje mnie girlanda trzy kolorowa bardzo proszę o instrukcie wykonania pozdrawiam oraz miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_na
W maju mogę udekorować salę weselną w Krakowie lub okolicy.Osoba zainteresowana pokryje koszt tylko balonów. Czekam na e-maile. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM82
Witam wszystkich !!! W czerwcu mam ślub. Wybrałam już kolory balonów i co chce z nimi zrobić. Poczytałam już trochę o dekoracji, ale mam prośbę do beti_blu. Podeślij mi proszę trochę fotek na których widać jak zrobić girlandy i węże. Z góry dziękuje i pozdrawiam. Jeśli macie jakieś fajne fotki to podeślijcie mi. Wszystkim z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elksika....
www.totonshow.pl dekoracje i oprawa pierwszego tanca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło mtako
ile razy jeszce zareklamujesz ta firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
prosze o radę, czy mogę mieć dekoracje biało herbaciane(złoto) do białej sukni z delikatnym dodatkiem srebra, mój przyszły mąż ma kamizelke z wzorem srebrnym. mam nadzieje że to bedzie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to
srebro i złoto kiepawo bedzie wygladało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
to co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to
ja tam sie nie znam bardzo, bno jestem zwykla sobie, ale na twoim miejscu wybrałabym biało- błekitne balony do takiej kreacji. W kazdym razie cos w tonacji zimnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
czy ktoś może mi jeszcze doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×