Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość Bundy001
Kupowanie taśmy do robienia girlandy jest stratą pieniędzy. Szybciej i sprawniej robi się girlandę bez niej. Nie jestem dekoratorką,ale miesiąc temu miałam wesele, a salę zdobiło ponad 2200 balonów (w tym girlandy przed wejściem). Dekorowanie trochę trwało,ale efekt był przepiękny. Radzę tylko zebrać fajną ekipę ludzi do pomocy, wypożyczyć sprężarkę i do pracy:) powodzenia Aha- nie zapomnijcie o kanapkach i napojach, po paru godzinach pracy ludziska są głodni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
Beti_blu bardzo Ci dziękuję za wskazówki. Potrenowałam no i wychodzi piękna girlanda !! To naprawdę nie jest takie trudne.!!!. Trzeba tylko pamiętać o kolejności kolorów. Na wszelki wypadek kupiłam też tę taśmę z Allegro. Nie jest to aż taki koszt i też wychodzi równiutka girlanda bardzo łatwe dla laika ale kolory lepiej układają się bez użycia taśmy. Jestem wdzięczna wszystkim którzy dzielą się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. No i życzę Wam wszystkiego NAJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa
Kochane dziewczyny bardzo was prosze o pomoc.Chciala bym zrobic kwiaty z nienadmuchanych balonow.Widzialam to i bardzo mi sie spodobalo lecz nie wiem jak sie to robi.Prosze o opis i zdjecia .Z Podziekowaniem i pozdrowieniami Amelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusiaczek
hej beti! 6 października jestem starszą na weselu i mam ogromny problem! młodzi nie przywiązują wagi do degoracji sali i na mojej głowie jest cała dekoracja sali i ołtarza! kupiłam 32m tiulu pomarańczowego i balony: 200perłowych 11'; 200burgund 11'; 200perłowych 5' i 200 burgund 5'. naoglądałam się na necie tych girland i serc i tak mi sie to spodobało.. co do girlandy z balonów doczytałam się jak ją zrobić, natomiast nie wiem jak utworzyć serce albo grono na srodku i czy wystarczy mi balonów! sala nie jest duża :13x10m, gości ok 50 osób. wszystko jest robione najtańszym kosztem. jak możesz to wyślij mi na maila pare wskazówek co mam zrobić, jak udekorować że to miało ręce i nogi.. dodam może jeszcze że sala jest wyyysoka!!! RATUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjarasz
witam mam wesele 27 .10 sala na 60 osob sofit niski my bedziemy siedziec pod oknem jak to udekorowac balony kolor rozowy i bialy myslalam nad oknem dac bialy material i serce z balonow jak to zrobic pomozcie Beti-blu jakies fotki mysle ze 1000balonow wystarczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia1302
Proszę o pomoc jak sie robi serce z balonów i takie ładne wezyki.Próbuje i nie wychodzi mi nic.A ślub za dwa tygodnie. mój adres iwanapior@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonalia
Hej jestem tu kolejny raz i jak czytam co piszecie o dekoracjach balonowych łapię sie za głowę :( Są dwa proste wyjścia 1. Bierzemy profesjonalną firmę i nic nas nie obchodzi oni zrobią to za nas - nie będzie opuchniętych palców, i roboty w piątek do nocy... balony będą frówały i będzie git :) 2. Robimy dekorację sami... Zapomnijcie o taśmie do robienia girland bo to rozwiązanie nie jest dobre, zapomnijcie też o zestawach \"balon strzelający - wybuchowy\" zrób to sam bo tego nie zrobicie sami :( dostępne na allegro itp. Jak już zdecydowaliście się na II wariant zapraszam do odwiedzenia portalu www.balonalia.pl tam przeczytacie wiele wskazówek jak zrobić girlandę itp. oglądniecie zdjęcia dekoracji i albo zmienicie zdanie na temat samodzielnego wykonania dekoracji albo też wykonacie ją znacznie lepiej Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz
Czesc Wojtek, ja tez tu zagladam kilka razy w tygodniu aby poczytac co tez nowego sie pojawilo. Mam wrazenie ze ludzie z jednej strony wydajac fortuny na sluby staraja sie szukac oszczednosci w dekoracjach - zludzenie ze to jest takie proste ;] ze kazdy moze wziac z domu odkurzacz i napompowac kilka tysiecy balonow. Z drugiej strony "molestuja" kilka osob o jakies zdjecia i rady jak pelno jest stron firmowych w necie z propozycjami poszczegolnych dekoracji na ktorych mozna się wzorować. Dodatkowo sa takie portale jak balonalia gdzie mozna znaleźć prawidlowe wskazowki jak wykonac niektóre z nich. No ale duzo latwiej jest napisac posta na forum i czekac na jakiegos maila ;]. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 2008
hejka mam takie pytanie czy ktos z Was nieorjentuje sie czy na taką dekoracje materiałaem sredniej sali (sala max na 120 osob) wystarczyło by 50 metrów materiału chodzi mi o puszczenie materiały z kazdego boku zeby sie tak ładnie schodził do srodka i nie mam pojecia ile by tego trzeba było i czy by sie to opłacało kupic ten materiał dodam ze materiał myslimy wykorzystac z kolezanka na dwa sluby wiec koszt dzielony na dwa.Bardzo prosze o pomoc bo samej mi ciezko oszacowac bo nigdy takiej dekoracji nie robiłam ale kiedys trzeba spróbowac :)jak wogole liczyc ten materiał zeby byl ładny zwis od srodka sufitu do sciany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 2008
hejka mam takie pytanie czy ktos z Was nieorjentuje sie czy na taką dekoracje materiałaem sredniej sali (sala max na 120 osob) wystarczyło by 50 metrów materiału chodzi mi o puszczenie materiały z kazdego boku zeby sie tak ładnie schodził do srodka i nie mam pojecia ile by tego trzeba było i czy by sie to opłacało kupic ten materiał dodam ze materiał myslimy wykorzystac z kolezanka na dwa sluby wiec koszt dzielony na dwa.Bardzo prosze o pomoc bo samej mi ciezko oszacowac bo nigdy takiej dekoracji nie robiłam ale kiedys trzeba spróbowac :)jak wogole liczyc ten materiał zeby byl ładny zwis od srodka sufitu do sciany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 2008
Sorki dwa razy mi sie wysłało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dz_iunia
Hej, czy mógłby mi ktoś przesłać na maila instrukcję wiązania balonów w girlandę ?? Dzięki :) edithh@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5901
Witam!! Proszę o pomoc. Niedługo wychodzę za mąż i chce sama udekorować sobie salę . Proszę o zdjęcia i instrukcje jak najlepiej i najprosciej to zrobic chodzi o kompozycje z balonów. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bundy001
Jeśli chodzi o dekorację materiałem to moim zdaniem nie pasuję do niskiej sali więc trzeba uważać. Czy wystarczy 50m? moim zdaniem niestety nie...materiał przecież nie będzie naciągnięty tylko powinien lekko opadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkow
Proszę o radę, w przyszłym roku wychodzę za mąż i chciałabym sama udekorować salę, ale w ogóle nie mam koncepcji.Gdyż salą weselną będzie zamek co za tym idzie czerwona cegła no i parkiet z paneli brązowych.Może byś mi coś poradziła? Z góry dzięki śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia1302
Beti_blu! Staram sie jak moge ale jakos nie wychodzi mi te serce z balonow.Napisz mi dokladniej jak to sie robi.Chcialabym zrobic je z dwoch kolorow.I powiesic je za para mlodych(czyli za mna) jakiej wielkosci musza byc balony oraz ile sztuk powinno byc tak zeby ladnie wygl;adalo i co z tym drutem.Niewiem o co chodzi.Prosze Cie bardzo o wskazowki bo oszaleje.Z gory dziekuje.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia1302
Beti_blu!!! Blagam odpowiedz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda2211
Witam Was wszystkich a przede wszystkim Beti_blu która świetnie doradza. Jestem tu po raz pierwszy i mam prośbę do Beti_blu o przesłanie na e-maila instrukcji wykonania girlandy balonowej, winogron oraz serc oraz kilka zdjęć. Będe bardzo wdzięczna i z góry dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkow
Beti_blue proszę odezwij się.Mimo, że tak wiele czasu mi zostało do wesela to chciałabym już wiedzieć jak sie przygotować do wystroju sali.Myślałam już o balonach w 2 kolorach: bordo i złoto.Czy to będzie pasować do ścian z czerwonej cegły? Może ktoś z czytelników mógłby mi coś poradzić? PROSZĘ O RADĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkow
Martaelo czy mogłabyś mi również na meila przesłać fotki jak zrobiłaś te girlandy? Przy użyciu tej taśmy? Bardzo Cię proszę i z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 2008
hejka wszystkim pisze jeszcze raz otoz dowiedzialam sie ze moja sala ma powieszchnie 150m2 a wysoka jest ponad 3 metry i jak myslicie straczy 50 m tego materiału i czy to pasuje???prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1006
WITAM, PROSILBYM BETI O KONTAKT ZE MNA PONIEWAZ ZAMIERZAM OTWORZYC FIRME DEKORATORSKA (DEKORACJE SAL KOSCIOLOW SAMOCHODOW) MAM KAPITAL I PRZYDALABY MI SIE TAKA OSOBA JAK BETI DO POMOCY PRZY TWORZENIU CZEGOS NOWEGO NOWE NIESPOTYKANE POMYSLY ITD. PROSZE O KONTAKT NA MAILA. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1234
Cześć. Mam prośbę. Czy mógłbym dostać opiś jak robić girlandy i inne ciekawe rzeczy z balonów. Zdjęć jest dużo w necie ale nie mam pojęcia jak sie takie rzeczy robi. Serdecznie pozdrawiam. PS>... Super jest to forum. Dużo można sie dowiedzieć. Dopiero zaczynam czytać bo jest strasznie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia1985
beti_blu czytałam twoje porady odnośnie dekoracji sal weselnych są rewelacyjne mam prośbę mogłabyś mi przesłać zdjątka odnośnie układania balonów oraz opisik jak to mniej wiecej zrobić, zgóry dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rutkow: najlepiej, gdybyś przesłała zdjecia sali. Z Twojego opisu wnioskuję, ze sala jest ciemna, ale może byćtam jasny sufit, dużo okien i ładne ośwoietlenie i to zmienia postać rzeczy...Jeżeli chcesz ją rozjaśnić proponuję kolory: biały/szmapański/jasne złoto/ecru złamane drobymi elementami w kolorze zbliżonym do ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech /
IGŁĄ???? Pierwszy taniec, młoda para na parkiecie, oczy wszystkich skierowane na nich a tu znienacka wyskakuje świadek z igłą groszówką i skacze do balona ;]. A co gdy sala jest wysoka i balon wisi na wysokości 3-4m. To może już lepiej wynająć snajpera? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można to tak opisac...Spokój, piękna muzyczka, a tu nagle wielkie \"bum\" i goście chowają siępod stół...Świadek nie musi wyskoczyć, tylko podejść i przebić balon. Praktykowlaiśmy to na wielu uroczystościahc - tak samo jak balon z samozapłonem - i ten wyskakujący swiadek to naprawdę ni ejest afera. Większa afera jest wtedy gdy goście siedzą sobie przy stołach - łącznie z MP, a tu nagle sypią się baloniki....Poza tym oczywiście jeżeli jest wysoka sala taka opcja nie bedzie możliwa - chociaż ostatnio przygotowaliśy dla Pary, któa nie chciała korzystać z samozapłonu cienką tyczkę zakończoną igłą...i byli zadowoleni z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 2008
Podtrzymuje pytanie i sie przypominam moze www.biankadekoracje.pl mi pomozecie lub inni ile potrzeba materiału aby udekorowac sale na 150m?tak mniej wiecej ile trzeba liczyc dodatkowo na zwis zeby mial łądny wyglad ???pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×