Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liquor

Chcę poznać Twoje marzenie.

Polecane posty

tyśka na pewno masz wiele marzeń :P jeżeli opowiesz o jednym z nich nic się nie stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mało marzycieli na tym forum :( zdradzi ktos swoje marzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
Liqukor< mam marzenia i wszystkie się spełniają , a Wiesz dlaczego , to proste bo marze i MAM ....i...wolę nie pisać jakie marzenie spełni się....Sam zobaczysz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia... a moze zeby ktos Ci udowodnil? pokazal ze moze kochac i ze chce by jego tez kochano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to bez sensu gdy wszystkie marzenia się spełniają :P Wyobraźcie sobie, że wszystko czego pragnęliście już macie... i co dalej?? Co teraz będzie motorem życia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra:P podziele sie jednym:P chcialabym byc szzesliwa..chpciaz przez chwile..a Ty?podzielisz sie swoim marzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale zeby choc jedno sie spelnilo to dobrze by bylo, nie uwazasz?;) A co do mojego marzenia, to masz racje...moge sobie sama udowodnic, moze mi ktos udowodnic...niewaznie, byleby to ZOSTALO udowodnione... a latka leca...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsi cola
moim marzeniem jest zakochac sie ale wiem ze to niemozliwe bo zostalam ponad 2 lata temu bardzo zraniona i wtedy przysieglam sobie ze sie nie zakocham .Mialam kilku przelotnych facetow ale tylko do łozka pozniej ich zostawialam(cos na zasadzie słodkiej zemsty ) ,teraz mam faceta ponad rok i jestem z nim z rozsadku ,on szaleje za mna a ja go tylko lubie . echhhhhhhhh moim marzeniem jest zakochac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
Liquor< ....totalna nuda ....to jest to jak masz już wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zdradzić moje marzenie?? hmm... poznać dziewczynę, która będzie równie romantyczna jak ja. Przy której milczenie zastąpi wszystkie słowa, przy której mógłbym się rozpłynąć, której wzrok i oddech czułbym na sobie nawet gdyby była na drugim końcu świata. :) niewiele prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele? Wedlug mnie to wiele, bardzo wiele... Swoja droga co to jest, ze niektorzy latami modla sie o taka milosc i do smierci jej nie doswiadczaja, a niektorzy raz, dwa i...zatopiony (czyli znaleziony...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
Liquror< jestem romanyczką ...........nawet straszną....o jakim końcu świata mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poza tym chcialbym przeżyć wieeelką przygodę. Nie taką symulowaną tylko taką niespodziewaną spontaniczną w otoczeniu pięknych krajobrazów, z dużą dawką adrenaliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finezyjka - heh ja też jestem strasznym romantykiem, tylko w codziennym życiu nie daję po sobie tego poznać :) o jakim końcu świata?? nie wiem.. o najodleglejszym :D gosiakk - według mnie to niewiele - nie marzę o bogactwie, sławie i innych pierdołach, tylko o prawdziwej romantycznej miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyśka - czy to że marzymy o tym czego nam brakuje, że chcemy dzielić z kimś życie to jest wiele?? Każdy ma do tego prawo. Jedni już to mają, inni o tym marzą.. i gdzie tu sprawiedliwość ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem..czasem po prostu wystarczy żeby ktoś znalazł się obok..wtedy cały śwat wygląda zupełnie inaczej,lepiej,wszystko wydaje się prostsze..niby tak niewiele a niby tak duzo.zasem wlasnie tylko tego nam brakje bo czasem nawet to nie moze stac sie dla niektorych realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjaka
Liquor< o podróżach też marzę i jeszcze o czymś...........ale to moje .........dobrej nocki ;;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wystarczy by ktoś udiadł obok i twoja dłoń w swojej zamknął,wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laheyA
Liquor, a ja o spokoju ducha marzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×