Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość Jagoda*
Dzisiaj odebrałam przesyłeczkę i już jestem po pierwszej porcji. w smaku dobre ale ta konsystencja. Wypiłam z wodą i popiłam jak radzicie pół l;iterka wody a raczej herbaki ziołowej. Teraz czekam na upragnione efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
No dzisiaj dostałam Guardiana, z 2 miłymi gratisami. Tak więc firma porządna. Wypiłam z ciepłą wodą i popiłam dwiema filiżankami. Ale i tak zjadłam jeszcze pomidora, być może u mnie dochodzą jeszcze reakcje po odstawieniu papierosów (5 tygodni - hurra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
Aha - Maziaczku rzuć palenie, koniecznie, nic nie usprawiedliwa tego nałogu (nawet szybsza przemiana materii - poza tym nie u wszystkich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam !!!!!! proszek rozowy i miałki bardzo .dostalam 2 paczuszki + jakis bardzo rozowy gratisek:-) za bardzo nie wiem na co to ale poczytam jeszcze na ich stronce.Biore jeszcze bio cla i mam nadzieje ze te dwa produkty od jutra nie beda kolidowaly ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
Ja też dostałam ten proszek. To jest porcja prewparatu witalizująco energetyzującego Beta Cruenta Taką dostałam informację. Pije się to z ciepłą wodą, nawet bardzo ciepłą i najlepiej rano. Dlatego jeszcze tego nie piłam dfopiero rano. Ponoć jest to bardzo dobry preparat zamiast kawy na pobudzenie i lepszy od Redbula. Zobaczę rano bo ja bez kawy to się obudzić nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
No i jeszcze musze sie pochwalić - nie zjadłam kolacji tylko ten Vis i nie chce mi się jeść! To znaczy że przynajmniej w jednym zadziałał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie*ma
Tak was czytam i czytam i zachęciłyście mnie do kupna tego cudo! Mam 25 lat i 100 kilo żywca!!!!!! Musze się tego pozbyć!!! bo inaczej do końca życia dziewczyny nie znajdę:( Raz kozie.... zamawiam tego Vega! i przyłączam się do was - przyjmiecie mnie? jestem facetem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie*ma
no i jeśli można to na czarną listę też sie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tabelkę uzupełniam jutro mruczanka - Visa nawet zaleca się stosować 2 x dziennie sie*ma - nareszcie jakiś rodzynek - zapraszamy Przypominam że od samego Visa nie schudniecie trzeba jeszcze stosować dietkę.U mnie jakoś kiepsko dzisiaj waga ta sama co przed tygodniem chociaż ubrania są luźniejsze. Jutro zważę się jeszcze raz i zmierzę centymetrem. Sporo ćwiczę więc mam nadzieję że tłuszcz zmienia się w mięśnie a te ważą więcej - oby - bo inaczej się załamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i chlopcy jak widze :) mialam kilak dni przerwy w pisaniu ale caly czs wierana jestem gua...;) ciesze sie a jak , niby amlo ale zawsze to 1 kg mniej :P od soboty .Osoboscie mam magiczna dla mnie cyfre 70 ktora jak przekrocze to juz bedzie z gorki ;) a tak sie stanie juz na dniach :D Edyta73 - gratuluje 4 kg w dol , naprawde fajnie :) Efeky oczyszczajce g...widze codziennie i bardzo mnei to cieszy , znikaja prob;lemy kore mialam caly czas , na dodoatek do jogurtu lub maslanki w pracy dodaje otreby - zdrowe jedzonko pelna parą :) mysle jednak ze bardziej restrykcynie powinnam podejsc do diety - owszem jem malo - ale zdaz mi sie 3 jogurty dziennie , 2 jablka , i jakas surowke ...do glodowki jednak nie jestem stworzona - wiec moze bezpieczny tryb 1 kg w ciagu tyg nie jest zlym objawiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0201
Cze jestem tu nowa i bardzo bym prosiła o kilka informacji na temat Guardian. chciałabym schudnąć 5 kg w dosyć szybkim czasie, czy ten produkt się nadaje, kiedy miałyście pierwsze efekty?? stosowałam już różne tabletki, diety ale nic mi nie pomaga. jestem tak zdesperowana że zastanawiam się nawet nad adipexem weszłam na stronę firmową tego produktu ale nie wiem który wybrać czy jest to VIS VITALIS MIX??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjadlam visa z serkiem homog.nawet niezle:-) maziaczek a druga porcja viska to na wieczor moze byc jak myslisz??tak zamiast kolacji ,ktora wrecz kocham :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze chcialam na forum bardzo podziekowac P.ANI za bardzo miłe maile i szybka dostawe guardianka.Zaden mail nie zostaje bez odpowiedzi ,to naprawde porzadna firma :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w naszym gronie Pana!!! Będzie to dla nas miła odmiana:D Pisz koniecznie u nas:D Stefa i Jagoda ciekawe jesteśmy kiegy zauważycie pierwsze efekty:) Maziaczku :) nie zauważyłam że pisałaś o swoim nałogu:( Szkoda zdrowia i cery kochana:( pomyśl o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruczanka oczywiście też:D nie zauważyłam że ty też dopiero zaczynasz przygodę z G:) Pytałaś ile razy dziennie go zażywać? Najlepiej dla szybkich efektów dwa razy dziennie - rano małą porcję i wieczorem zamiast kolacji. Maja* cieszę się że masz już pierwsze efekty 1 kilo to dopiero początek. Zobaczysz za chwilkę będzie kilka kilo w dół. A zauważyłaś na ubraniach?, że są lużniejsze. To prawda że mięśnie sa cięższe niż tłuszcz, więc czasami na wadze nic nie widać, ale po ubraniach da sie zauważyć różnicę:) Aniu :) witamy i ciebie w naszym gronie. My wszystkie korzystamy z preparatu Vis ale vegę też moga kobiety zażywać, chociaż jest polecana dla mężczyzn z uwagi na seler, więc problemy z prostatą i potencją:) więc drogie Panie jak chcecie mieć \"Super mena\" w domu to koniecznie mu vegę zaaplikujcie:classic_cool: Aniu nie sięgaj po żadne prochy. Jest tu strona o Adim i poczytaj sobie o skutkach ubocznych:( Chociaż przynosi efekty i się chudnie to jednak to co zniszczy w organiżmie jest dużo gorsze😠 Jak chcesz szybciej schudnąć to zamiast kolacji tylko porcja Vis a rano przed śniadaniem też mniejszą I zobaczysz jak szybkko te 5 kilo odejdzie w zapomnienie. Ja na początku chudłam powoli ale później to poszło jak z płatka. Jednak ubrania okazały się luźne bardzo szybko. Tak to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
Jestem dzisiaj po kolejnej porcji viska i nawet śniadania mi się jeść nie chciało ale na małe kęsy się zmusiłam.Obiad też tylko mięsko i warzywa gotowane, zupy nie tknęłam.Przejdę chyba na dietę - tylko same warzywa , mięso i ryby. Efektów wagowych jeszcze nie ma ale po jednym dniu nie ma na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
Jestem dzisiaj po kolejnej porcji viska i nawet śniadania mi się jeść nie chciało ale na małe kęsy się zmusiłam.Obiad też tylko mięsko i warzywa gotowane, zupy nie tknęłam.Przejdę chyba na dietę - tylko same warzywa , mięso i ryby. Efektów wagowych jeszcze nie ma ale po jednym dniu nie ma na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babciu droga wiem ze pocztek i nie jestem zniechecona ze tak malo :) kazdy poczatek jest trudny jak mowi powiedzenie ;) ale jaki koniec bedzie fajny ;) musze sie jednak do czegos przyznac ..zgrzeszylam :( zjadlam dzis zupke ...bylam na pogrzebie bo zmarl mi sasiad :( i zmarzlam okropnie a mamusia kochana przywiozla mi zupke wlasnie , warzywka zero smietany - bo i tak wie ze takiej bym nie zjadla .....mysle jednak ze to nie grzech smiertelny bo poczebowalam tej zupki :) i na jakis czas znow zapomne o jej smaku :) a co do ubran hmm moze troszke luzniejsze tak tyci tyci ....ale jak mowisz ze teraz bedzie z gorki to Ci wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Guardianki:D Widzę, że dołączają do nas panowie:classic_cool: Super!!! Zawsze to jakaś odmiana Brawo moje kochane koleżanki guardianki że macie sukcesiki w walce tłuszczowej:D Ja też dzisiaj troszkę mniej na wadze. Czyli cały czas z górki:) Proszę żeby te z was które dostały ten cudowny środek pobudzający żeby napisały czy jest faktycznie tak dobry jak o nim się mówi:) Mam ostatnio zapiep.....w pracy i dodatkowa praca w domu:P niedosypiam i mam już kawy powyżej.....chętnie bym ją czymś zastąpiła Napiszcie proszę:D Maja* nie przeżywaj tak tej zupy :P ja czasami wolę talerz nietłustej zupy niż porcja mięsa, wydaje mi się że zupa tak nie tuczy, szczególnie warzywna:) Jeszcze tu wpadnę bo mam dzisiaj zaległości i czuwanie przy kompie chyba do rana....uf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie*ma
No dzięki za przyjęcie Jak już otrzymam swoj preparat to się zamelduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny_______Dzisiaj kolejny kilogram w dół!!!_______czyli już dwa odkoąd biorę vis____ Fajnie że jest z nami rodzynek____ Fajnieże jest nas tyle odchudzających sie zdrowo______specjalnie się nie męczę z żadną dietą jem wszystko___tylko nie łączę miesa z pieczywem i ziemniakami____jem dużo warzyw gotowanych i sałetek i trochę mięska ale smażonego bez tłuszczu bo jakoś gotowane mi nie wchodzi____Zrobię sobie dzisiaj mazidełko z fusów z kawy z taką oliwką na cellulit___zabacze jak to zazdziała___ No to do jutra_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunka
No i ja wreszcie moge sie pochwalić swoim malutkim sukcesem:classic_cool: Dalej jest nieszczęsne 80 kilo ale dzisiaj zauważyłam że luźniej mam w spodniach:classic_cool: poczytała o waszych pierwszych odczuciach to też najpierw leci się w obwodzie:D to znaczy że guardianek zaczał działać! 2 dzien idę normanie do toalety i wypróżniam się bez problemu :) a przedtem to tylko śliwka suszona albo winogron, bo nieraz to przez 5 dni potrafiłam nie być na kibelku😠 No to teraz tylko czekam aż waga upragniona spadnie nieco przynajmniej w dół:classic_cool: Pozdrawiam was wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunka
No i ja wreszcie moge sie pochwalić swoim malutkim sukcesem:classic_cool: Dalej jest nieszczęsne 80 kilo ale dzisiaj zauważyłam że luźniej mam w spodniach:classic_cool: poczytała o waszych pierwszych odczuciach to też najpierw leci się w obwodzie:D to znaczy że guardianek zaczał działać! 2 dzien idę normanie do toalety i wypróżniam się bez problemu :) a przedtem to tylko śliwka suszona albo winogron, bo nieraz to przez 5 dni potrafiłam nie być na kibelku😠 No to teraz tylko czekam aż waga upragniona spadnie nieco przynajmniej w dół:classic_cool: Pozdrawiam was wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunka
aż dwa razy się kilknęło Zuzka mam do ciebie pytanko:classic_cool: z czym robisz te fusy? z jakimś olejkiem i czy zawijasz później nogi folią. Napisz jak najlepiej zrobić ten masaż:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izidool
Zauważyłam dzisiaj wasz topik---> Ja wiele miesięcy byłam na Guardianie i pozbyłam się ponad 15 kilogramów--->Dzisiaj już biorę tylko od czasu do czasu dla oczyszczenia i poprawienia cery i ujędrnienia ciałka--->Szkoda że jak ja walczyłam z wagą to nie było takiej grupy wsparcia--->Ale wam życzę sukcesów i wytrwałości --->Uda się napwno tylko musicie brać regularnie i niekoniecznie musicie katowac się ścisłymi dietami----> ten preparat jest tak opracowany że można jeść wszystko bo i tak je się mniej i o to chodzi--->Dołączcie tylkjo trochę ćwiczeń i pamiętajcie o piciu---> to podstawa---> ja na początku za mało piłam i miałam gorsze efekty---> trzeba po spożyciu wypić conajmniej dwa kubki wody--->No to życzę wam powodzenia---> i wpadnę tu czasem może się na coś przydam---> w końcu jestem weteranką--->!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izidol* Fajnie że nas odnalazłaś:D Bardzo nam się przyda twoje doświadczenie w odchudzaniu Guar... :D powiedz czy ty też na początku schudłaś w obwodzie czy widac było na wadze? Wiele dziewczyn ma po Guar..podobne odczucia że chudną najpierw w centymetrach, myślałam że to tylko mnie się przydażyło ale to chyba takie działanie tych środków:D Odwiedzaj nas czasem Zapraszamy🌼 Ja już na dziś mam dość spadam do wyreczka Jutro do was zajrzę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izidool gratuluje !! !dzis zarzylam to po raz pierwszy viska i rzeczywiscie apetyt mialam cieniutki ,samopoczucie doskonałe mimo ,ze nie jadlam dobre 8 godz .Przedtem musialam cos zjesc szybciej ,bo mnie mdlilo i słabo mi bylo teraz wogole nie czulam zmeczenia i głodu .Kolacje niestety zjadlam ale co tam nie mam zamiaru sie katowac :-) i tak mniej zjadlam i leciutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×