Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

witam wszytkich spiacych zapewne :P ja tez caly cza swas czytam ..bo nadal czekma na swpoja dostawe .....jak juz odbiore swoj towar:) to oficjalnie zaczne sie z wami dzielic sukcesami :) tylko nimi ;) ok w chwilach slabosci tez bede wpadac .. ile po tym opoznieniu moge czekac na dostawe ..planowo mialam miec wyslane w poniedzialek ...a tu sobota i nic :( podam do tabelki moje dane wiek 26 /27 ;) wzrost 168 wlasciwie a waga :( 71 ;( planowa 57 i byloby super pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj weszłam na wagę (na czczo) i co widzę?? 1 kg mniej!!! Hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messalina!!!! Brawko!!!! Tylko tak dalej i w Polsce będą same laseczki:D I tak jak patrzę na kobiety w Stanach żyjące na ich systemie odżywiania to jestem dumna z naszych kobitek. Mimo wszystko jesteśmy szczuplejsze :classic_cool: Ale nasz plan to szczuplutkie laseczki Więc do roboty. Bardzo się cieszę, że nasza drużyna ciągle się powiększa i mamy fajne pomysły na odchudzanko i co ważne na zatrzymanie tej wagi. Myślę, że pomysł babci jest fajny i możemy dzielić się na forum naszymi dietam i również kosmetykami mogącymi nam pomóc z rozciągniętą skórą i cellulitem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messalina - super!!! Ja jestem wściekła wrrr..... przybył mi 1 kg - matko - dlaczego ? przecież aby tyle przytyć trzeba nadmiaru 7000 kcal - żadną miarą nie zjadłam tyle w ciągu tygodnia. No i po co wchodziłam na wagę. Teraz będę wściekła przez cały dzień. Załamka totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaczku może olkres masz dostać i poprostu woda ci się zatrzymała:( Nie martw się:D będzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po zastanowieniu - pewnie przyczyną są leki ( hormony) takie niestety mogą być skutki uboczne i co mam teraz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnę wieczorem a jutro tak jak obiecałam robię tabelkę więc czekam na dalsze chętne do wskazania wymiarów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunka
Cześć dziewczyny🌼 Maziaczku proszę uwzględnij mnie też w swojej tabelce Myślę że to mnie w końcu zmobilizuje do działania😠 Lat 29 - 166cm - 80kg 😠 Zaczynam z wami działać i to już postanowione:classic_cool:!!!!!!!! Zamówiłam guardian od razu dwie sztuki :) i teraz jakaś dieta👄 pomyślę jaką tu zastosować żeby mi odpowiadała👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi jupi jupi :D tzn juz jestem po pierwszym posilku :) przeciez to jadalane z jogurtem jest a tak straszylyscie ;) kiedys ..pytalam :) ale nikt mi nie odpowiedzial :) czy pomimo ze dostane okres waga pojdzie w dol ..bo wiadomo ze wtedy woda sie zatrzymuje , ale juz i tak za pozno skoro zaczelam :) teraz jeszcze silan wola i determinacja . Ze mna az tak zle nie jest mam wole tylkoc zsem wytrwalosci brak ;) prosze o wsparcie guardianki w razie odstepstw :) wiec od dzis jestem tu codziennie i za jakis czas dziele sie postepami :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja* okres to sprawa przejściowa:) Odchudzanie przy pomocy guardianka to sprawa ciągła, a nie chwilowa. Oczyszczasz ogranizm i nie masz apetytu, poprawiasz przemianę materii. Więc chwilowe zatrzymanie wody podczas okresu nie świadczy o przytyciu. To jest naturalny objaw:) Ale ja zauważyłam, że jak kiedyś podczas okresu miałam bóle i nie mogłam się wypróżnić:P to teraz jest bezbólowo i normalnie. Nie wyskakują mi też syfki:P Wydaje mi się że to sprawa oczyszczenia organizmu i wyregulowania procesów przemiany materii:) Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z guardianka i gdyby nie te produkty to nie wiem czy w ogóle zabrałabym się za odchudzanie. Nie miałam motywacji, bo jak tylko zaczęłam, to zaraz jakieś dodatkowe jedzonko albo imprezka na której moje ulubione potrawki no i wszystko na nic:( A ten guardianek tak zahamował mi apetyt, że teraz żadna imprezka mi nie szkodzi, bo jem tyle co komarek i potrafię odmówić sobie np torcika - bo nie mam poprostu na niego apetytu:D Fajna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 78 dziekuje za dpowiedz :) ja chyba dzis juz norme dzienna wykorzystalam ;) tzn zjadlam ananasy z puszki ale ananaski dobre sa na odchudzanie :) po prostu dzis cos mnie nosi tzn jestem wlasnie przed okresem i tak jakos :) jutro juz bedzie lepiej , nawet na randke sie wybieram ;) ciekawa tylko jestem smaku guuardianka naszego kochanego rozpuszczonego w szkalnce wody z sokiem :)? bo kupilam tylko 2 jogurty - tak specjalnie ;) zeby za duzo nie zjesc :) snuje juz wizje przyszlosci .....piekna , zgrabna ...to ja :D ale mam poczucie rzeczywistosci i zamierzam pomoc sobie w tej wizji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam kochane Guardianki? Cieszę się, że macie sukcesy i kolejne kilogramy idą w zapomnienie:classic_cool: Masz dużo racji Maja* bo nasza podświadomość może cuda zdziałać! Czytałam coś na ten temat i trzeba programować swoją podświadomośc na szczupłe ciało:D Tu ktoś zwrócł uwagę nawet na nik że nie powinna pisać o sobie gruba! tylko szczupła I to zadziała! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś :) Właśnie wróciłam z pracy i padam (mój pierwszy dzień po urlopie wychowawczym ) i gdy tylko dzieciaki zasnęły z niecierpliwością dopadłam do kompa . Bardzo lubię tu zaglądać i czytam Was codzienne :) Postaram się co jakiś czas coś do Was \"nastukać \", a nie tylko czytać :) Co prawda ja jeszcze nie mam się czym pochwalić , ale ......zobaczymy za tydzień ( postanowiłam sprawdzać wagę raz w tygodniu ) Pozdrawiam gorąco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w niedzielny poranek. Samopoczucie mam dziś duuużo lepsze. Okazało się że ten 1 kg to była woda - dziś jest znowu 66kg - ale mi ulżyło. Robię tabelkę. Wiem że niektóre z Was już trochę schudły więc już to uwzględnie. wiek...zwrost...waga..waga doc..zgubione kg.. Edyta73 - 32......164.... 88.... 65........ 2.. Messalina - 29......170.... 68..... 59....... 1.... Klara56 - 49......160... 83..... 65....... ..... ViolaPuszysta 33...... ...... 88..... 63....... ..... Zuzka21 - 21......167... 80..... .......... ..... Natalka34 - 34..... 156... 70..... 55....... ..... Ajsza - 33...... 160.. 88..... 60...... ..... **Maja** - 26...... 168.. 71.... 57...... ..... Lagunka - 29...... 166.. 80... ......... ..... Maziaczek5 - 36...... 164.. 66... 58...... ..... Mam nadzieję że nikogo nie ominęłam. Oczywiście proszę też pozostałe dziewczyny o podanie danych to tabelkę uzupełnię. Teraz - raz w tygodniu - najlepiej pod koniec tygodnia piszcie ile Wam ubyło to sukcesywnie w każdą niedzielę będę usupełniać wpisy. Piszcie ile Wam ubyło w ciągu tygodnia. Wpisy w rubr zgubione kg będą oznaczały ubytek w tygodniu a w nawiasie będę pisała sumę ogólną. Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę - tak się namęczyłam - pisałam równiutko - a tak brzydko i nieczytelnie wyszło - nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaczek dzieki za tabelke :) teraz bedziemy mogly sledzic wspolne zmagania :) a teraz krotko z pamiatnika 1 dnia :D zgodnie z zaleceniami dodalam do jogurtu i zjadliwe , no moze troche bylo mi ....niezbyt calkiem dobrze ale czego sie nie robi ;) ssanie w zoladku zapchalam jablkiem i woda mineralna , mysle ze od poniedzialku bedzie lepiej bo pojde do pracy i nie bede miala czsu na myslenie jedzeniu ;) a tu weekendzik zbyt wiele wolnego na to myslenie pozostalo :) A teraz z innej beczki , mam siostre ktora zawsze byla szczuplejsza , wyzsza itp :) a teraz jest w ciazy , ja bede chudnac a ona tyc :P ale powaznie zamierzam w tym roku zakonczyc definitywnie zmagania z dochodzeniem do fajnej fugury :) oby mi si udalo ..tzn uda mi sie :) wpadne wieczorkiem , papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
Ile czekałyście na Guardian? Własciwie zachęciłyście mnie do tego specyfiku, od początku tak po cichutku Was czytam. Rzuciłam palenie ( m-c temu) i juz widzę, że przemiana materii jest wolniejsza.Nie chcę przytyć bo dobra figura to był mój atut. Mam 52 lata 170 cm i ważyłam 62 -65 kg, a teraz 66-67. Doszłam nawet do 69, ale zaparłam się i po 3 dniach doszłam do 67, ale to była męka. Nie jem pieczywa (tylko Wasa), ziemniaków, unikam smażonego - no ale niestety lubię ciasta. Na szczęście nie umiem piec, w domu mamy taki podzial, że to mąż gotuje albo jemy na mieście. Co sądzicie o chromie - zaczęłam go stosować. Czy ktoraś z Was ma doświadczenia związane z rzucaniem palenia i tyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgatAA
Cześć wam! wcześniej się nie udzielałam ale czytałam was jeszcze na topiku o środkach.... Zaczęlam od wczoraj głodówkę i piję Visa z wodą. Mam nadzieję schudnąć 20 kg. Nie od razu bo to niemożliwe za jedną głodówką ale stopniowo to musi się udać. Maziaczku ujeśli nie sprawi ci to kłopotu to mnie też iwzględnij w tabeli. Dałączam do was. Strefa ja czekałam cztery dni bo jakieś opóźnienia były ale normalnie to dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, drogie Panie Stefa - gratuluję zaprzestania palenia, ja ciągle z tym walczę ostatnio nie paliłam 3 dni - myślałam że dam radę - ale niestety Był mały zastój w dostawach guardiana ale już powinny być na bieżąco realizowane, kwestia kilku dni. AAgatAA - ojej, nie wiem czy głodówka do dobry pomysł. Jak długo chcesz ją stosować? a może mniej drastyczny sposób wybierzesz? Powodzenia w zmaganiach z nadwagą. **maja** - Ja też dziś ostro zaczęłam walczyć. Rano serek homog.+jogurt nat.+guardianek - drugie śniadanie to samo - obiad zupa warzywna z otrębami i zarodkami pszennymi a jak chce mi się jeść to piję duży kubas herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!! Widzę że nas przybywa. Fajnie !! Wczoraj zjadłam serek + vis na śniadanie Obiad 14.30 - schab gotowany + buraczki Potem już nic oprócz wódeczki :-) Dzisiaj przespałam kaca /dzięki Bogu bo na kaca konia z kopytami mogłabym zjeść/ O 16.30 - serek + vis i do tej pory herbatka czerwona /2 dzbany/ Oprócz visa biorę jeszcze od kilku dni chrom i piję czerwoną herbatę. Mam nadzieje że to wszystko przyniesie skutki. Aha ! Jeszcze wczoraj przywiozłam od mamy swój rowerek stacjonarny także zaczynam na nim jeżdzić. :-) Planuję jeszcze aby mi skóra nie obwisła kupić sobie z Avonu krem wyszczuplający tylko nie wiem czy to naprawdę działa. Może któraś go stosowała? W czwartek idę do endykrynologa także mnie zważy i podam dane do tabelki. Pozdrawiam wszystkie i trzmajcie się z dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis zamowilam guardianka :-)pani w mailu napisala ze jutro wyśle 2 paczuszki .Zapytalam czy moge to brac z bio cla i podobno nie ma zadnych przeciwskazan, bo to zupelnie naturalny srodek .Po niedzieli dołaczam do was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki guardianki ;) ja dzis dzielna bylam , nawet na stepperze pocwiczylam :) mialam w planach brzuszki ale zadzwonil tel i jakos tak obylo sie bez :( a teraz jzu zmykam bo wyjatkowo jestem spiaca :) pracowalm troche przy komputerze dzis :( i oczy odmawiaja posluszenstwa maziaczek - od dzis mowisz startujesz ostro i tak trzymac ;) kolorowych snow :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny___dzisiaj zaczęłam dietę dodatkową niełączenia. Poczytałam na ten temat i myślę że babcia ma rację____ trzeba zmienić styl odżywiania_____bo co jak skończy się dietę?____żeby nie było znów efektu jo-jo____zobaczymy___na razie to zmuszam się do większej ilości wody___bo zawsze miałam z tym problem___ Fajnie że jest nas tyle_____ Trzymam kciuki za ciebie Agata___to bardzo odważne___ja się nigdy nie mogłam zdecydiwać na głodówkę___ Dzięki Maziaczku za tabelkę____jeszcze nic nie schudłam ale myślę że to się zmieni___vis jem regularnie___i ta dieta może mi się sprawdzi__!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Guardianki:D Agatko mam nadzieję, że nie będziesz dłużej stosować tej głodówki niż 3 dni. Teraz zimą jest to troszkę niebezpieczne. Możesz stracić za dużo energii:) Julka głowa do góry:D poniedziałek też potrafi być piękny! popatrz jaki śliczny mroźny poranek:) słoneczko świeci:) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny____ Dzisiaj rano jak zakładałam moje ulubione spodnie w które ledwo się wciskałam nic do mnie nie dotarło___Dopiero teraz jak siedzę w biurze to mnie olśniło____ja się normalnie zapiełam!!!!!! bez wciągania brzucha!!!!i siedzę teraz z zapiętym guzikiem a nie jak wcześniej musiałam go rozpinać bo mnie uciskały___Wiecie co to oznacza? ____chudnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To działa___Jestem taka szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka:classic_cool: BRAWO!!! Trzymaj tak dalej, a zanim się obejrzysz będziesz szczuplutka jak modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×