Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Cześć kochane:D Jak tam Klara dzisiaj cię nie widziałam. Napisz kochana co się dzieje, niepokoimy się o ciebie:( Magdalena witaj w anszym klunie:D to nic że nie jesteś na Guardianie ważne że się odchudzasz i to zdrowo bo o to tutaj chodzi o zdrowe odchudzanie:D Wpadnę wieczorkiem może będzie was więcej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki MWAKAS* nie zauważyłam cię:D też witaj w naszym gronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgatAA
Cześć Wam! Wiem, że teraz musze bardzo uważać ale jakoś nie jest tak źle bo waga się nie rusza w górę - a tego sie najbardziej obawiałam. Czuję się taka lekka. Ale głodówki narazie nie powtórzę wolę chudnąć powoli. Ale do czerwca mus 15 kilo!!! Fajnie że jest tu taka rodzinna atmosfera. Klara też jestem po twojej stronie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zamówiłam drugie opakowanie visa, mimo, że z pierwszego jeszcze trochę zostało.Kurczę! mimo, że jem zdecydowanie mniej, zero słodyczy i posiłków po 18, to waga od tygodnia stoi!! Denerwuje mnie to.echhhh Ale w ciuchach trochę więcej miejsca się robi więc.... nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was koleżanki jestem u mnie dziś 78 kg i dół ale dzięki Waszemu cudownemu wsparciu będę przeć do przodu przygnębia mnie pustka w domu w pracy mam dużo roboty mogłabym siedzieć ale nie mogę bo czeka na mnie moja psina i kocina a cóż one winne.Dziś zjadłam 4 kiwi 1,5 łyżki G=na i 1 zupkę C-ge całuski klara,moja zwierzyna siedzi u mnie na kolanach i mnie pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Klara - mam nadzieję że dziś jesteś w lepszym nastroju. Jeżeli bierzesz leki antydepresyjne to z cambridge chwilowo odpada - do tego też trzeba mieć siłę. magdalena - witaj zapraszamy do nas serdecznie myślę że \"guardianek\" w Twojej diecie też byłby pomocny. Oczywiście wiemy że nie jest to cudowny i jedyny środek na schudnięcie ale bardzo pomocny w naszych zmaganiach. Każda z nas ma własne sposoby nikomu nie chcemy narzucać jednej metody odchudzania. Chcemy się po prostu wspierać - dlatego jeszcze raz zapraszam Mwakas - Ciebie również witam wśród nas. Fakt że środek ten jest okropny w smaku. Zjadliwy jest z jogurtem owocowym albo serkiem homogenizowanym. Po wielu eksperymentach doszłam do wniosku że dla mnie najlepszy sposób to wymieszać 1 łyżkę z pół szklanki zimniej wody - wypić duszkiem i popić 2 szkl. wody - metoda bezbolesna - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagda
Witam dziewczyny, czytam topik od początku i muszę przyznać, że przekonałyście mnie do zakupu, wiem, że by schudnąć należy niestety ograniczyć jedzonko, do tego ćwiczonka, ja niestety jestem łakomczuszkiem i lubię mieć "pełny brzuszek", dlatego myślę, że Wasza metoda jest dla mnie, potrzebuję czegoś, co "oszuka mój żołądek, jem nieregularnie, pracuje do 17, więc najwięcej pochłaniam popołudniu, po powrocie z pracy, mam nadzieję, że z G.... uda mi się zjadać tylko obiadokolację do 18 i na tym koniec jedzonka, pytanie ----> na jak długo starcza Wam jedno opakowanie (mniej więcej) ? 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się do czegoś przyznać - moją zgubą są słodycze - staram się jak mogę ich nie jeść ale niestety czasem mam kryzysy no i dziś mnie taki dopadł - objadłam się jak świnka - a teraz mam wyrzuty sumienia może jak dłużej będę stosować guardianka to te zachcianki nie będą tak duże? no ale przecież słabość jest rzeczą ludzką, grunt to się nie poddawać więc walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagda - myślę że opakowanie starczy na miesiąc, biorę już 2 tygodnie i jeszcze sporo zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagda
dzięki za odpowiedź, myślę, że jak na miesiąc to warto, tzn. stać mnie na to :) moją zgubą są również słodycze, najgorsze jest to, że czasami odmawiam sobie ich np przez tydzień, potem nie wytrzymuję i najadam się z nawiazką :( zamawiam G......... , a już od dziś ograniczyłam jedzonko, piję dużo czerwonej i zielonej herbaty, woda mineralna jakoś zimą mi nie schodzi, ale jak zacznę brać G..., to będe piła, jeśli pozwolicie, będę do Was zaglądać, być może będę mogła za jakiś czas pochwalić się efektami, chciałabym do lata zrzucić jakieś 12-15 kg, ale ja taka opoprna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaczku:D nie przejmuj się Ja wyznaję zasadę co cię nie zabije to cię wzmocni:classic_cool: Jeśli miałaś dziś chęć na słodecze to znaczy że twój organizm się tego domagał i już:D Nic ci nie będzie. Ja po Visie nie mam ochoty na słodycze w ogóle, ale czasem mam to co ty taki nagły napad na czekoladkę i lepiej ją zjeść niż cierpieć:classic_cool: Klara witaj znów:D dobrze że z namidziś jesteś. Fajnie że masz zwierzaczki, przytulaczki:D pogłaskaj pieska i kotka od nas i powiedz im że mają się tobą dobrze opiekować - bo jak nie to będą miały z nami do czynienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagda miło, że dołączyłaś do nas:D Zaglądaj tutaj jak najczęściej i dziel się z nami swoimi sukcesami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się pochwalę jako wielka miłośniczka zwierzątek mam trzyletniego kotka rasy burmańskiej w kolorze liliowym a niedługo będę miała drugiego sobolowego już się nie moge doczekać Klara - pogłaskaj zwierzaczki ode mnie nie ma nic lepszego na depresje jak przytulanie i głaskanie zwierząt. Julka - dzięki za wsparcie, pewnie jest jak mówisz to organizm tego chciał, oby nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaczku zamierzasz zająć się hodowlą, czy tylko tak dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowla - o nie,nie - to tylko dla własnej przyjemności. Zakochałam się w tej rasie baardzo, to są takie \"pieso-kotki\". Jak ktoś nie może mieć psa to ta właśnie rasa jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
Dziewczyny dzisiaj pierwszy kilogram wreszcie!!!!! hurra!!!!!Jak się cieszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się we trzy miziamy zwierzaczki aż piszcą tyle pieszcot o tylu wspaniałych kobietek Co nas nie zabije to nas wzmocni to prawda calski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - brawooo!! Cieszę się razem z Tobą. Klara - powodzenia i wytrwałości, idę pomiziać mojego kotka Do jutra dziewczyny pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
Witam - zupełnie niezły ten guardian, ale ja tylko z ciepłą wodą - koncówkę wyjadam łyżką, popijam melisą albo zieloną herbatka - zgodnie z Waszymi zaleceniami 2 kubki.Powiedzcie czy istotna jest regularność brania guardianka, bo czasami nie chce mi się jeść - tak było w niedzielę i właściwie zmusiłam się do 1 porcji. Pozdrawiam, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Wiecie co się dziś stało ? Weszłam właśnie przed chwilą na wagę i ................pokazała 85 kg( minus 3 kg ) . Jestem w szoku , jestem szczęśliwa , jestem pełna optymizmu , że wreszcie się uda !! Pozdrawiam Was cieplutko i życzę sukcesików . Buźka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki Dziś św.Walentego życzę wam wiele miłości i radości.Kurcze niby to nie polskie święto ale na sercu ciężko chciałoby się do kogoś prztulić ,a tu pusto.Jestem już po guardianku aby do przodu całuję przytulam wszystkie koleżanki całuski klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASKO
TO EJST LINKO DO SKLEPU ZE ZDRWYMI SUPLEMENTAMI, POLECAMY DZIAL ZAPACHY ORAZ ODCHUDZANIE, SERDECZNIE ZAPARASZAM www.calivita.gweb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ajsza!!!! Widzę, że udaje się nam wszystkim :classic_cool: Ja widzę codzień jak mam coraz lużniejsze ciuchy i już nawet na wagę nie muszę stawać bo wiem że chudnę:classic_cool: Wpadnę wieczorkiem bo teraz obowiązki wzywają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara my też cię całujemy wszystkie razem i każda z osobna👄 Cieszyny się że się trzymasz i rób tak dalej❤️ Jagoda i Ajsza - BRAWO!!!!! 🌼 teraz to już będzie coraz lepiej, bioderka będą szczuplejsze:D Stefa ja też wolę z ciepłą wodą i też wyjadam łyżką gęste, bardzo to lubię. To jest moja metoda na guardianka, czasami nawet specjalnie robię go na gęsto i łyżeczką wyjadam a potem zapijam ciepłą herbatką. Każdy ma swoje sposoby ale ważne żeby go spożywać, bo to naprawdę dobry środek. Ja jestem bardzo zadowolona. Nigdy bym się nie odchudziła gdyby nie guardianek a o cellulicie to już nie wspomnę - walczyłam z nim całe lata i dopiero teraz jest ogromna poprawa:D Pozdrawiam was wszystkie i całuski przesyłam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASKO
zapraszmy suplementy GUARDIAN juz do kupienia na stronie www.calivita.gweb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie*ma
Mam już swój preparat Vega i zaczynam od dziś kurację razem z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **magdalena**
I musze wam powiedzieć że z tymi śniadaniami to prawda. Jak nie zjem śniadania to mam później taki napad głodu że pochłaniam wszystko co się nawinie pod rękę ze słodyczami włącznie:( Zastanawiam się czy nie zamwić na rpóbę tego guardianka żeby zamiast kolacji tak sobie zaserwować. Pomyślę, a właściwie co mi szkodzi? przecież to naturalne, a jeśli to jelita oczyszcza to dodatkowa korzyść. A co mi tam zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×