Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Witaj aulka jeżeli jesteś dalej zainteresowana kupnem Vis Vitalis MiX proszę o kontakt natalka20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na jednym forum pisali też o innym sklepie sprzedającym guardiany: www.witalis.sklepna5.pl Jest chyba dość nowy, bo jeszcze widać, jak czasem poprawiają różne elementy. Mają jednak w ofercie wszystkie guardianki i to w bardzo fajnych cenach zobaczcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś widzę mocno ucichł ten temat. :( Może mały up pomoże. Planuję kupić w najbliższym czasie vis vitalis i beta cruente plus. Przydałyby się osoby, które conieco podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że od ostatniej wizyty nic się nie zmieniło. :( No nic, dopiszę jedynie moje spostrzeżenia. Beta Cruenta Plus zastępuje u mnie zwykle poranną kawkę, która momentami była jedyną szansą na jako takie przebudzenie. Z początku i tak ją piłam, ale zauważyłam, że robiłam się nadpobudliwa, więc ograniczyłam się wyłącznie do guardiana. Póki co w zupełności mi to wystarcza i kawkę pijam już wyłacznie, dla przyjemności. :) Vis Vitalis zastępuje u mnie kolację i w tym przypadku odrazu zauważyłam, że mój brzuszek nie przypomina o sobie wieczorami, więc i ja mogę zająć się sobą. Jestem więc o jeden posiłek lżajsza i wychodzi mi to na dobre. Mam więcej energii i czuję się ogólnie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia555
Mam parę pytań...jedno opakowanie tego preparatu na ile starcza??i po jakim czasie widać efekty??czy występuje po tym efekt jo-jo i jak się dokładnie stosuje ten preparat by efekty były widoczne:)??Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×