Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość kochane
Fajnie że się odchudzacie i że ludziska chcą coś ze swoimi grubymi tylkami zrobić:P Ja mam strasznie grybe dupsko i zakupiłam już ten wasz cudowny proszek i jestem po pierwszej niezbyt smacznej porcji:P:P:P ale jeść mi się nie chce i to jest gut!!!! mam 25 kilo do pozbycia więc ruszam do dzieła! idę teraz na saunę i na basen bo same żarcie tego czegoś nie zadziała:P chyba:P Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!! tak szybko nie padnie :classic_cool: ja tu jeszcze jestem👄 więc nie będzie tak źle🌻 Ja się odchudzam i myślę że wy też tylko czasu na pisanie nie macie:( POWODZENIA🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ wszystkim dziewczynom dzielnie walczącym z nadwagą:classic_cool: Ja nie ustąpię i dopóki ostatni kilogram nie zejdzie ze mnie to będę walczyć:classic_cool:Julka dzięki że jesteś bo możemy się motywować:classic_cool: Ja ostatnio walczę z moim cellulitem i namiętnie robię sobie ten peeleng z kawy❤️ skóra jest gładsza ale cellulit niewiele się zmniejszył:( Vis też ponoć działa na to ale u mnie to chyba się coś zacięło :P niby jest troszkę lepiej ale pomarańczkę widać :( wyczytałam że są tabletki i ponoć skuteczne rdogie trochę ale chyba się skuszę:classic_cool: co ty na to Julka?:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
O mnie też nie zapominajcie:) ja się nie poddam{) walczę jak lew:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane guardianki:D Ja was też nie opuszczę:D miałam tylko małą przerwę na służbowy wyjazd guardianka wzięłam ze sobą i oczywiście zrobił furorę wśród koleżanek :D nasza pani Ania ma teraz sporo zamówień w sklepie! Julka, Barbie i Wiosna i wszystkie odchudzające się kobitki życzę wam powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
cześć wam:) jak się macie? ja jstem zadowolona z tego proszku i widze efekty:) choć narazie niewielkie ale są , nie ma spadku wagi ale dopinam się w spodniach luźniutko i to jest mój pierwszy sukcesik:) czytałam że u was też tak jest więcsię cieszę bo babcia ty chyba pisałaś że długo niemiałaś spadku wagi ale ciuchy miałaś coraz luźniejsze:) ja też muszę coś koło 10 kilo zgubić i chyba z tym proszkiem się uda! jak myślicie? Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki guardianki:D Fajnie że jesteście🌻 Jak przeży6łyście wczorajsze burze? Bo w mojej dzielnicy pozalewało piwnice i ulica była jedną wielką rzeką😠 ale dzisiaj przynajmniej jest żeśkie powietrze i inaczej się pracuje:D można oddychać:) bo wczoraj to myślałam że zwariuję:( a cou was? jak odchudzanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na wadze 56, czyli 1 kg do wymarzonej wagi ;) bez VV, bo nie moge sie zmusic do tego smaku. jakby ktos chcial odkupic z pol opakowania to sie polecam. mozemy negocjowac ;) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć guardianki:D Odchudzać się :D dochudzać🌻 co się z wami dzieje? OffCa :D moje gratulacje!👄 Szkoda że nie możesz sie do VV zmusić ale fajnie że masz taki sukces🌻 Buziaczki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
lato już więc chyba musze zmienić nika na lato*🌻 mam też swoje powody do radości bo kilogramy mi zaczęły spadać:classic_cool:!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina*
No co wy kobitki? co tu tak słabo? U mnie rewelacja chudnę teraz jak nigdy dotąd:) właśnie dostałam przesyłeczkę z viskami -kolejną i wcinam ile wlezie:) koleżanki zazdroszczą ale im nic nie mówie skąd taka zmiana:) powiem im jak osiągnę już swoją wagę:) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:D Halina świetnie że sobie radzisz z kilogramami i samopoczuciem:) pisz jak najczęściej będzesz nasza moywacją🌻 Pozdrówka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki:) muszę się z wami podzielić nowym odkryciem:) wpadł mi do głowy pomysł żeby zrobić maseczkę z naszego viska i słuchajcie - rewelacja!:D buźka zrobiła się gładziutka i zniknęły plamy po opalaniu:) nabrała takiego ładnego kolorytu:) polecam wam:) dla mnie jest super:) a odchudzanko mam na ukończeniu:D:D teraz biorę viska tylko dla zdrowia no i dlatego że mi g jeszcze sporo zostało:) Mam już swoją upragnioną wagę!!!!!!! 62 kilogramy!!!!!!!!!🌻 KONIEC KURACJI!!!!!!!!!!!!!! ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA cierpliwość się opłacała i teraz mogę spokojnie się na plażę wybrać:) Babeczki - cierpliwością i systematycznością wiele można zdziałać! tym preparatem nie da się tak \"hop siup\" ale faktem jest że działa i to skutecznie! myślę że te babeczki co schudły dzięki temu też się ze mną zgodzą:) Będę tu i tak wpadać żeby zobaczyć jak sobie radzicie:) Jeszcze tylko sobie paseczek poprawę żeby był dla was motywacją! Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babciu.... zasłużone gratulacje !!!! :) :) :) 🌻 🌻 🌻 teraz pozostaje tylko Ci życzyć utrzymania tej wymarzonej wagi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu gratulacje!!!!!🌻🌻 myślę że wszystkie chciałybyśmy być na twoim miejscu i świętować zakończenie odchudzania:) ale jak mówisz cierpliwością można wszystko osiągnąć! więc i nam się uda!!!! Jeśzcze raz ci gratuluję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Babciu zostań z nami to będziesz nasza mentorką!!!! potrzebujemy takie babki co już się uporały z tym paskudnym tłuszczem i moga cos doradzić:) Ja mam silną motywację o wybieram się za granicę i musze się zaprezentować z jak najlepszej strony:) więc haruję ile wlezie codziennie chodze na basen i dwa razy w tygodiu do sauny Widze już spore efekty ale do doskonałości to jeszcze trocvhę potrzeba:( Buziaczkidla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato*
cześć dziewczyny🖐️ ładne wyniki macie:) Babcia to tylko na tych proszkach jesteś? czy jeszcze coś innego używałaś? ja nie powiem też chudnę, powoli ale do przodu i mam nadzieję że tak jak tobie uda mi sie dopiąć swego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ktoś mnie jeszcze pamięta??? Byłam od początku i schudłam przez 1,5 miesiąca 8 kilo ale potem hormony i był koniec Visa. Od tamtego czasu wróciło mi 5 kilo i chociaż dalej biorę hormony to zaczynam od nowa :-) Przecież tak nie może być !!!! Robi mi się znowu ciężko a już było tak dobrze. Nie potrzebnie miałam przerwę z Visem ale teraz WRACAM JAK BUMERANG :-) !!! Martwię się tylko że tak rzadko piszecie a przecież każda z nas potrzebuje wsparcia. Wracajcie bo Was potrzebuję do walki z sadłem !!! :-) Halina, Barbee oraz Babcia to są dopiero wojowniczki...... OGROMNE GRATULACJE !!! Pozdrawiam i zaglądajcie częściej. Taki był fajny topik a teraz taka cisza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I znowu nikogo nie ma -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaPa
Hej jestem pierwszy raz na tym topiku a odchudzam się od dwóch dni i schudłam już kilogram. Nie spożywam guardinu , jesteście ciekawe jaka jest moja dieta więc wam napiszę: na śniadanko kawa i kromka razowego pieczywa z twarogiem, obiad szklanka ryżu z warzywami,kolacja to kawa i surówka warzywna, w międzyczasie piję dużo niegazowanej wody a o godz. 20 ćwiczę 40 min.na orbiterku i spalam wszystkie zjedzone kalorie.Efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Edytko🌻 jak miło że jesteś z nami:D brakowało tu ciebie:) oczywiście że cię pamiętamy jak mogłoby być inaczej!!! przecież razem rozkręcałyśmy z Maziaczkiem i z tobą ten topik Ja walczęnadal z nadwagą i visem i się nie poddaję!!!:D kilogramów ubywa i muszę być jak babcia konsekwentna to wierzę że się uda!!!!!!!!!! Jestem wdzięczna za visa bo bez niego bym nie miała takich sukcesów jak mam:) sama dieta u mnie nie zdała egzaminu:P niestety a teraz dietka i vis namiętnie i są efekty!!!!! Edytko jesteśmy tutaj i będziemy się dalej wspierać!!!🌻 Witaj Doda🌻 życzymy ci również sukcesów i zostań z nami rzaem raźniej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny Chudnę sobie dalej, jest już 61 kg więc do upragnionego celu pozostało jedynie 3 kg, nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa i jeszcze się pochwalę że w końcu dostałam upragnionego drugiego kotka rasy burmańskiej kolor czekoladowy. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:D Maziaczku moje najszczersze gratulacje!!!!!🌻 Bardzo się cieszę że ci się udało bo 3 kg to już prawie jak finisz:D Ja mam jeszcze troszkę ale cały czas do przodu więc lada moment i ja będę świętować swój sukces:D a teraz się zawzięłam i dołączyłam bardzoej ostrą dietę i codziennie ćwiczenia i raz w tygodniu basen z sauną:) mam nadzieję że się uda szybciej niż planowałam Visa jem wda razy dziennie a wieczorem zamiast kolacji:) Jest OK właśnie słucham teledysku Dody na onecie o tym.....że nie jest tak źle .... uśmiechnij się👄.... problemy są ale ... da się je zawsze rozwiązać jak się chce.... Fajny tekst :) motywujący.....!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×