Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość prosze bardzo ................
jak wpiszesz adres, to skasuj procenty i wtedy wejdziesz, bo coś źle skopiowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się. I jakieś zniżki są podobno czy bonusy dla forumowiczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a z opisu produktu to \"usuwa ciążę i krawaty wiąże\" haha ;) Naprawdę jest taki skuteczny? Widzicie poprawę całego swego zdrowia i urody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! mam nadzieje nie zostać przez nikogo rozpoznana, ale napisze o sobie skoro jesteście ciekawe. Studiuję, kierunek cieżki:/-zmierzam do tego ze mam codziennie zajęcia. Staram sie uczyc tyle ile powinnam choc figura zaczeła ostatnio brać góre i pochłaniać wiecej czasu:/ codziennie!(czasem w piatki nie)chodzę na fitnes ew.jogę Jadam raczej regularnie.Ziemniaków i cukru od dziecka nie uzywam,słodycze to też rzadkość u mnie... Ogólnie postrzegana jestem jako osoba szcześliwa,pewna i zadowolona z siebie...a w rzeczywistości smutek i komplexy rozszarpują mnie od środka...z medyczno/psychologicznego pkt widzenia to ostatnie może faktycznie miec tak destrukcyjny wpływ iż procz wyniszczania psychiki powoduje rózne inne skutki łącznie z przybieraniem wagi mimo ograniczania kalori i takie tam... no to tyle o mnie...świadomość i wiedzę mam ale brakuje wiary,samoakceptacji i paru jeszcze szczeg. Pozostaję z Wami bo bardzo mi pomagacie! mam nadzieje ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dawno mnie tu nie było a to dlatego że niestety Vis na mnie nie działa chociaż stosuję go cały czas ale raczej dla zdrowia i zapchania żołądka jak bardzo chce mi się jeść dlatego też FitStyl doskonale Cię rozumiem. Nie jesteś osamotniona w swojej walce z kilogramami, na mnie praktycznie nic już nie działa poza jedną dietą o której kiedyś pisałam i którą właśnie stosuję i schudłam przez tydzień 2,6 kg ale nie wiem czy dotrwam do końca. Dla mnie problemem największym jest utrzymanie wagi po schudnięciu, mam nadzieję że tym razem się uda. Czytam Was regularnie i widzę że \"stare\" bywalczynie się wykruszyły może z tego samego powodu co ja ale gratuluje wszystkim które tak pięknie chudną, życzę dalszych suksesów i naprawdę Wam zazdroszczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maziaczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nom...tak to właśnie się układa...:( ale bądz tutaj...powspierajmy się wzajemnie!!! przypomnij mi proszę o jakiej diecie piszesz bo mimo iż czytam Was uwaznie i staram sie wsz zapamietac to jakos nie utkwiło mi w pamięci, a topik juz troszke długi wiec nie bede nawet probowac znależć tej wypowiedzi...pozdrawiam WAS!!!!! i serdecznie ścicskam te którym nie wszystko idzie gładko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) U mnie na razie bez wiekszych zmian niestety waga nie spada a nawet skoczyła do góry o kilogramen ale za to obwiniam @ który zbliża się wielkimi krokami a zawsze w te dni czuję się duż a jak wieloryb. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie też VV nie działa, ale zawzięłam się i schudłam 3 kg, trallala :) jeszcze 2 mam w planie i już będzie git. mój patent na schudnięcie to jedzenie takich rzeczy, które przyspieszają przemianę materii. czyli dużo jabłek, otrąb, siemię lniane, płatki owsiane, jogurty, kefiry, itp. zero chleba, makaronów, słodyczy. nie uwierzycie, ale w porywach odwiedzam toaletę 2-3 razy dziennie! FitStyl, szczególnie Tobie by się przydała taka dietka czyszcząco-przyspieszająca, bo może masz zatkany przewód pokarmowy, że wcale nie chudniesz. no nie wiem, co Ci poradzić, ale na pewno jakiś sposób na Ciebie musi być. tylko trzeba go odkryć! :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babeczki:D A na mnie działa Vis i to tylko dzięki niemu udało mi się aż tyle schudnąć i to bez efektu jo-jo!!!!! co najważniejsze :D bo po poprzednich kuracjach to waga szybciej wracała niż spadła:( i na nic pieniądze i nadzieja:( A ten środek zadziałał i to od razu aż sama byłam w szoku bo specjalnie się nie nastawiałam na efekty - a tu miła niespodzianka:D szkoda że nie na wszystkie z was zadziałał bo to naprawdę bezpieczny środek bo naturalny i cera mi się do tego poprawiła tak że przy okresie nic nie wyskakuje niemiłego na twarzy jak to kiedyś bywało:P no szkoda, szkoda ale może nie rezygnujcie tak szybko może organizm czasu potrzebował żeby się z nowym środkiem oswoić i zadziałać:D już sama nie wiem jak wam pomóc i zachęcić do walki z nadwagą:D Ja jestem bardzo zadowolona i było by miło gdybyście też miały powody do radośći🌻 bo to byłby wtedy najbardziej radosny topik:D choć i tak jest tu bardzo miło i chętnie się tu zaglada i pisze:D jesteście bardzo przyjaźnie nastawione do innych to się daje wyczuć🌻 nie wszędzie to się spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🌻 🌻 👄 co u was? :classic_cool: bo ja dzisiaj usłyszałam same ochy i achy od dawno nie widzianej koleżanki 🌻 która rozwodziła się nad tym jak to schudłam i jak to mój cellulit gdzieś się podział 🌻 nie wiem czy to zasługa VV 🌻czy tego cudo peelengu z kawy:classic_cool: którym się namiętnie smaruję:classic_cool: ale w każdym bądź razie dobrze jest tak się naładować zachwytami nad swoim wyglądem:classic_cool: na cellulit zsatanawiałam sie nad zakupem Guamu 🌻ale skoro jest mniejszy po tańszych zabiegach to po co taki wydatek:classic_cool: nastroje u dziewczyn trochę lepsze od ostatnich wpisków:classic_cool: to i dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Cześć🖐️ wiosna🌻 wiosna🌻 Ja mam powody do radochy🌻chudnę chudnę!!!!!! i to jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane! A u mnie 2 kg mniej, zmieniałam zaraz paseczek🌼. Myślę, że to zasługa Viska, a także tego, że nie jem po 19 i piję ok 2 l. wody w ciągu dnia. Cieszę się, że coś się ruszyło :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gratuluje Wam:), moja waga w miejscu, ale i tak jestem zadowolona. Czuje po ubraniach że chudne. teraz co nie co ćwicze, i wyglądam coraz lepiej :) a że wskazówka zaklęta co tam:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D no gratulacje dla Moniq77 i dla Marioli🌻 Marjolka ja też tak miałam że waga stała w miejscu a po ubraniach było widać że schdudłam i to sporo!!!!!! może to wynikać z tego że tłuszczyk na mięśnie się zamienia i wagowo jest tyule samo ale w sumie tłuszczyk znika i to jest najważniejsze:classic_cool: bo kto mi zagląda na wagę ważne że widać różnicę🌻 i coraz luźniejsze ciuszki można zakładać:classic_cool: I O TO CHODZI :classic_cool: Szkoda że nie wszystkim dziewczynom visek służy i nie mają efektów:( myślałam że jak to naturalne to zadziała na każdego.... jednak nie wszyscy mamy takie same organizmy i nc się na to nie poradzi:( Ale dziewczyny zostańcie na topiku będziemy się razem wspierać i zachęcaż a może w między czasie na coś razem wpadniemy i na was zadziała!🌻 Fajnie Mazaiaczku że do nas wpadłaś🌻 pisza jak najczęściej będzie raźniej🌻 najważniejsze że masz efekty a że po czymś innym niż vis! jakie to ma znczenie ważne że na ciebie działa i może innym pomoże BąDź Z NAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) chciałabym tylko wspomniec, że ja wcale nie zniechęciłam się do wiska, bo jednak trochę juz chudłam a poza tym to jest tak waga może nie za bardzo spada ale za to ubrania naprawdę robią się luźniejsze a nawet kolezanka powiedziała w pracy, że ładnie schudłam. A niestety jak mam mnieć okres to puchnę w obwodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Dzięki za miłe przyjęcie po mojej dłuższej nieobecności. FitStyl - dieta którą stosuję to cambridge ale jest naprawdę drastyczna i wymaga wielkiego samozaparcia no i oczywiście nie można mieć żadnych problemów zdrowotnych bo inaczej konsultant nie sprzeda. Jestem już drugi tydzień na ścisłej no i cały czas zastanawiam się co tu jeść jak ją skończę bo mam już dość tych ciągłych skoków wagi. Jak ja bym chciała utrzymać wagę po schudnięciu przynajmniej rok a tu niestety jo-jo po kilku miesiącach no ale idzie lato będzie więcej świeżych warzyw może dam radę. Dziewczyny piszcze o swoich jadłospisach może czasem jakiś niskokaloryczny przepis?. Pozdrawiam gorąco wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :D Maziaczku to może po skończeniu diety Cambridge zajadaj sibie viska to nie będziesz musiała obawiać się o efekt jo-jo:D tak sobie myślę bo po ściełej diecie to musisz bardzo uważać ale podziwiam cię bo ja nie miałabym takiego samozaparcia dlatego tym bardziej ciesze się że vis na mnie zdziałał i nie muszę się katować ściłymi dietami bo słaba pod tym względem jestem😠 nie jestem obżartuchem ale tak ro to nie dla mnie... chociaż swego czasu na głodówce 3 dniowej byłam regularnie co miesiąc niestety tłuszcz wracał jak bumerang :( dietetycy maja rację trzeba nastawić organizm na inną dietę i tak ma być przez całe życie a nie zrywy co jakiś czas i wtedy jo-jo murowane! ale co jak my jeść kochamy! prawda? taka już nasza natura że lubimy smacznie zjeść..... no to później mamy co mamy.........grube tyłeczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Miłego dnia zyczę wszystkim odchudzającym się🌻 Ja jak narazie mam efekty i chudnę:D wam też tego życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa upsa
Co tu tak pusto nikt się nie odchudza???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się odchudzam ;) i normalnie tak mi fajnie bez tych 3 kg, że szok! ad przepisów niskokalorycznych - polecam sałatkę owocową, mój patent na lato: daję różne owoce (banan, pomarańcze, ananas, brzoskwinie), kroję w plasterki/kostkę i daję łyżkę twarożku homogenizowanego i trochę soku z puszki od ananasa - i jem do woli! bo najgorsze na diecie jest to, że się głodnym chodzi - a taką sałatką można się nasycić w miarę bezkarnie :) polecam! babcia ma rację - dieta nie powinna oznaczać dwutygodniowych czy miesięcznych katuszy, ale sposób myślenia, sposób na życie. zgadzam się w całej rozciągłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomka
Poczytałam was trochę i zdecydowałam się na tą kurację Vis choć niektórym z was nie pomógł ale większość widzę jest zadowolona:) więc i ja spróbuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam przez pomyłkę Vega - zamiast Vis Vitae. Ale że skład mają bardzo podobny to mam nadzieję schudnąć. W smaku jest raczej okropny :( No i nie syci tak jakbym może chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czesc!!! jestem dalej na dietce 1000kcal...błagam trzymajcie kciuki!!! no i uzdrawiam myślenie :) tak jak już mowiłam kiedyś... kurcze pogoda się zrobiła to i dziewczyny rzadziej tu zagladacie :( Sylka - vege ma 2x wiecej błonnika wiec nie ma szans zeby mniej zapychał niż Vis...do tego efekt powinien być wzmożony! Offca gratuluję Ci i zazdroszcze pozdrawiam Was ciepło i proszę nie opuszczajcie topiku buziakiiiiiiii wielkie i gorące dla wszystkich Was ktore tak mocno mnie wspieracie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to szkoda, że nie wiedziałam o tym podwójnym błonniku w vega! (mam hysia na punkcie błonnika!) Fit Styl, dzięki i nie zazdrość, tylko chudnij! ;) wysyłam wiązkę pozytywnej energii w Twoim kierunku - łap! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm jak miło...dziekuje offca!!!:) pozdrawiam! a co do błonnika, to ostatnio duzo o nim zbierałam wiadomości i naukowo udowodnione jest iż z obciążaniem organizmu suplenmentami błonnika należy być ostrożnym...organizm sie przyzwyczaja i nieco obciąza co paradoksalnie moze prowadzic do efektów odwrotnych od zamierzonych... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suplementami powiadasz... no może i racja. ale jak się je dużo produktów bogatych w naturalny błonnik, to też tak działa? zawsze mi się wydawało (znaczy, czytałam), że to jak najbardziej wskazane. to mi dałaś do myślenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×