Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

hej Drogie Panie, no to zaczynam znów. Powinno się udać :) W ten jakże słoneczny dzionek wszystkiego naj naj :) Trzymajmy za siebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim🖐️ Jak wam minął dłuuuuggggiiii weekend?❤️ bo ja to dopiero z niego wróciłam wczoraj:classic_cool: wybraliśmy się z przyjaciółmi na wycieczkę w góry❤️ bajka!🌻 wypoczęłam jak nigdy i teraz mam jeszcze większą motywację by chudnąć bo szczupłym jest łatwiej:D niestety🌻 moje koleżanki podziwiały moją nową figurkę:D choć nie jest ona jeszcze taka jak sobie wymarzyłam ale i tak jest o niebo lepiej jak było🌻 cieszę się że i wam humor dopisuje i macie efekty w odchudzaniu❤️ bardzo to pokrzepiające👄 moja waga choć stoi od pewnego czasu w miejscu to jednak czuję że jestem coraz szczuplejsza:D może jest tak dlatego że teraz więcej się ruszam❤️ i moje mięśnie się wzmocniły:classic_cool: w każdym bądź razie jest super👄 i niech tak zostanie🌻 Wam życzę miłego popołudnia i powodzenia:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! pozdrawiam i całuje dzisiejszego popołudnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po weekendzie... kupiłam sobie chrom plus - czy ktoś miał z tym do czynienia? podobno hamuje apetyt na słodycze i przyspiesza przemianę materii - chociaż z tym drugim to akurat nie mam problemów, bo się pilnuję. i taką mam refleksję, że sam VV cudów niestety nie zdziała, dopóki się nie przestrzega diety i nie rusza wcale... a pogoda piękna taka, czas wskoczyć w obcisłe topy bez stresu, że tu wystaje, tam odstaje... wrrr... trochę jestem zła - jak Fit Styl chyba powiedziałaś, szkoda kasy, jak się nic nie schudnie! no, to pozdrawiam majowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Długi weekend upłynął mi niestety na imprezach rodzinnych. Piszę \"niestety\", bo z tym wiąże się masa żarcia... Starałam się jeść malutko, ale i tak musiałam spróbować wszystkiego po trochu... Wiecie, jak to jest: \"To ciocia specjalnie dla Ciebie sałatkę zrobiła, a ty nawet nie spróbujesz??\" No i co zrobić:) Ale od czwartku wróciałm do diety i visa, więc mam nadzieję, że dam radę!!! A wczoraj zrobiłam sobie polecany na forum peeling kawowy i rzeczywiście skóra jak u niemowlaczka:) Polecam tym, które jeszcze nie próbowały🌼 A jeśli chodzi o zmiany na wadze, to postanowiłam, że zważę się dopiero w niedzielę i zobaczymy! Mam nadzieję, że będzie coś mniej:) Pozdrawiam wszystkie laski 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!!! Pozdrawiam i całuje zebyście wiedziały ze jestem i Was ciagle czytam...ale od samej siebie chwilowo nic nie dodaje ponieważ znow kanał:( a nie chce tu radosnego topu zasypywać smutkami... gratuluję Wam nieustannie, baaaaaardzo zazdroszcząc i mocno podziwiając!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doFistyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do FiStyl
Pisz kochana co ci leży na wątrobie bo po to tu jesteśmy żeby się wspierać w walce z kiloskami:D i nie waż się nawet myśleć o tym że ty nie schudniesz:D !!!!!!!!!!!!! zobaczysz coś się w końcu ruszy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziś dostałam viska, miałam przymusową przerwę i dziś wieczorem znów sobie go wypiłam :) muszę Wam przyznać, że nie mam już tak wielkiego zapału i coraz trudniej mi odmawiać pyszności, cały czas jednakże się pilnuję, choć chwilami ulegam pokusom, jeszcze miesiąc temu pilnowałm, by nie jeść po 18.00, teraz niestety z racji, że wracam koło 20.00 z pracy zjadam obiado-kolację o tej właśnie godzinie :( a szkoda, jak się w pracy cały kocioł unormuje to mam nadziję, że ja wrócę do moich \"zdrowych\" nawyków pozdrawiam :) FitStyl, trzymaj się, pisz tu i dla Ciebie 🌻 i duuży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki gorące, uściski i podziękowania!!!!!!!!!!!! jejjjjjjjjjj jesteście naprawde kochane!!!!!!!!!!!!! dziekuje dziekuje dziekuje Wam! wczoraj jakoś sobie poradziłam ze sobą...dziś jak czytam jakie tu mam FANTASTYCZNE KOBIETY w okoł siebie to też nabieram wiecej nadziei i sił... dziekuje Wam!!! narazie lece, ale nie zapominam o Was, wpadnę pozniej!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuziak goracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć guardianeczki kochane:D Dawno nie pisałam bo był taki kocioł w pracy że szkoda gadać - mieliśmy kontrol a wiecie co to znaczy :P Widzę że nastroje spadły nieco:( razem damy sobie radę Fit Styl nie martw się musi być lepiej🌻 jak jest pod górkę to potem może być już tylko z górki🌻 musi być jakaś przyczyna dlaczego masz wolniejszy spadek wagi i trzeba ją znaleść i wyeliminować!!!!!! Napisz coś o sobie i o tym jak wygląda twój jadłospis i tak dalej.... może na coś razem wpadniemy:D Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Guardianki! Cieszę się, że trafiłam na Wasze (a teraz też już trochę moje:)) forum, bo dzięki Waszym postom wreszcie zmobilizowałam się do tego, aby wziąć się za siebie:):) FitStyl głowa do góry 🌼 Julka78 ma rację - musi być jakaś przyczyna tego, żeTwoja waga zbyt wolno spada. Napisz jak się odżywiasz, czy ćwiczysz itp., itd. Może wspólnymi siłami coś na to poradzimy:):) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane:D już mam swój komputer i mogę razem z wami pisać nie przeczytałam jeszcze wszystkich wpisów ale już widze że macie małe problemy FitStyl głowa do góry :D coś razem wymiślimy:D napisz tylko co nieco o swoim stylu życia i odżywiania i może razem na coś wpadniemy - bo przyczyna jakaś musi być - to nie jest normalne bo przynajmniej vis powinien zadziałać na poprawę przemiany i na apetyt a to już daje spadek wagi a przynajmniej zmniejszenie obwodu:) coś wymiślimy tylko bądź z nami i pisz :D Ja też chwilowo jakby wagi nie tracę ale cały czas chudnę w centymetrach bo to po ubraniach widzę vis działa ale trzeba mu też troszkę pomóc bo on sam cudów nie zdziała jak będziemy się objadać niedozwolonymi rzeczami i opychać słodyczami bo to one najbardziej tuczą bardziej niż tłuszcze:( ja nawet mam swoją teorię na ten temat i wydaje mi się że tłuszcze są nawet potrzebne i nie powinno się z nich radykalnie rezygnować bo skóra robi się sucha i matowa:( mnie się wydaje i to wynika z obserwacji siebie i koleżanek które maja problemy tłuszczowe że słodycze to jest największa zmora i to ich powinnyśmy się wystrzegać jak zarazy:D a szczególnie tych tuczących ciast! na napoje też trzeba uważać bo wiele jest tak dosłodzonych i to tymi niezdrowymi cukrami i jeszcze te konserwanty:P brbrbrbr ja to w ogóle mam fioła na punkcie konserwantów tak zaśmiecają organizm że szok! no to zmykam na razie i w wolnej chwili poczytam wasze wpiski Pa i całuski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej najmilsze dziewczyny na topiku❤️ jest dzisiaj taki piękny dzień i ja mam też kolejny powód do radości 🌻 1 kilo w dół🌻 zaraz zmieniam moją stopkę 👄 szkoda że tak mało osób przekonało sie do tego niezwykłego środka Viska który dla mnie okazał się zbawienny🌻 gdyby nie to cudo to nigdy bym się nie zmobilizowała do walki z tłuszczem bo wszytko co do tej pory robiłam i brałam tylko drażniło mój żołądek i efekt był mierny:( fajnien że założyłyście ten topik i można było się o tym dowiedzieć👄 Pozdrawiam was i było by fajnie gdyby wasze stopiki też co chwila się zmieniały i żebyśmy wszystki szczupłe były👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zmieniłam🌻 FitStyl nie opuszczaj nas a napewno coś się wymiśli dla ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Drogie Panie. ja teraz VV tylko na sniadanie, te kolacje mnie wykończą:( już jem jak kura, ale kurde nie da się bo nie wypada :( Jednak walczę :) Ja się naprawde cieszę że nie tyje. to jest sukces i tak. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia. A licze na to ze moja wagatez zacznie spadac kiedys hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...dziś już nie wiem co się dzieje...nie chudnę nic a teraz d 2 dni mam z tego powodu doła i chce mi sie jeszcze bardziej jeść :( takie lato idzie a ja nadal zbyt gruba by wejsc w letnie sukienki... chyba zniknę z topiku by go nie zasypywać smutkami...:( zapewne musze w swoim zaciszu sie z tym wszystkim uporać... ale nadal mocno trzymam za Was kciuki i życzę Wam sukcesów Wasza FitStyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś byłam na takim zgromadzeniu, i wywiązała się dyskusja o odchudzaniu, przy kolacji.:) Wśród wielu mniej lub bardziej interesujacych informacji dowiedziałam się: że najlepszy czas na odchudzanie przypada po pełni- czyli w zasadzie od poniedziałku. Wpływy księżyca podobno mają znaczenie i na odchudzanie. :)Przedewszystkim dlatego, że słabnie nam apetyt i cos tam jeszcze się dzieje:). Już nie pamiętam, ale jak się zastanowić to moja waga zawsze spadała po pełni:) a przed to hmm, apetyt ogromny:) Może też tak macie?? Fitku:) trzeba to sprawdzić koniecznie i od poniedziałku: ruch i wszelkie działania odchudzające ( rozsądne) Niebo jest nam przychylne hihi. :) No i podaj wreszcie twoje przeciętne meni, jak Ci babeczki chcą pomóc :) Ja się tez czegoś ciekawego dowiem przy okazji:) I zostań z nami :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś byłam na takim zgromadzeniu, i wywiązała się dyskusja o odchudzaniu, przy kolacji.:) Wśród wielu mniej lub bardziej interesujacych informacji dowiedziałam się: że najlepszy czas na odchudzanie przypada po pełni- czyli w zasadzie od poniedziałku. Wpływy księżyca podobno mają znaczenie i na odchudzanie. :)Przedewszystkim dlatego, że słabnie nam apetyt i cos tam jeszcze się dzieje:). Już nie pamiętam, ale jak się zastanowić to moja waga zawsze spadała po pełni:) a przed to hmm, apetyt ogromny:) Może też tak macie?? Fitku:) trzeba to sprawdzić koniecznie i od poniedziałku: ruch i wszelkie działania odchudzające ( rozsądne) Niebo jest nam przychylne hihi. :) No i podaj wreszcie twoje przeciętne meni, jak Ci babeczki chcą pomóc :) Ja się tez czegoś ciekawego dowiem przy okazji:) I zostań z nami :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do FitStyl
ani się waż znikać z topiku!!!!!!!!!1 sama się z tym nie uporasz i nie będzie nikogo kto by cię mobilizował:D przecież my tu jesteśmy wszystkie w podobnej sytuacji - chcemy się odchudzić i być szczupłe!!!!!!!!!!!!!!!!! ty chyba też tego chcesz!!!!!!????? no to do dzieła i coś dla ciebie extra wymyślimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam dziewczyny :) u mnie narazie waga w miejscu, ale liczę na to że drgnie jak dostanę @ FitStyl, nie zniechęcaj się kochana, zaglądaj tu do nas, jakoś wzajemnie sobie poradzimy :) błagam tylko się nie poddawaj i nie próbuj sama się z tym uporać, my tu jesteśmy i wiesz, że możesz na nas liczyć 🌻 Ja muszę sie przyznać, że znów ostatnio podjadałam, bo córka miała urodzinki i jadłam tort :( ale i tak nie jem tyle co dawniej, potrafię się ograniczyć i z tego właśnie się cieszę :) pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane!!!!!!!!! hmmm co tu Wam napisac... odnośnie menu to juz pisałam kilka razy,tak jak tez mowilam byłam u dietetyka jakis czas temu...u mnie problem niestety tkwi trochę gdzie indziej /czytaj:psyche/ jakoś staram sie łapać równowagę/i tak jest już nieco lepiej bo zauważam ze są dobre dni/ nie mniej przychodzą dni kiedy nie wiem jak osiągnąc całkowity ład.. a kolejne pytanie,nieco moze nawet retoryczne to na ile mogę Was \"wykorzystywac\"?!i dlaczego mam zasmucac wesoły topik ...:/ Kochane, jak widzicie czytam Was nieustająco,życzę sukcesów i wytrwałości, a sama pozostaję w nadziei ze znow bede ta radosną,uwielbiana i szczupłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was i miłego dnia życzę:D wybieramy się z przyjaciółmi na majówkę do pobliskiego lasu:D mam nadzieję że i wy spędzicie dzisiaj udany dzień!🌻 tego wam życzę z całego serca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu, udanej majówki, dla Was dziewczyny również samych uciech :) FitStyl, widzisz sama, że z nami musisz tu być :) dla Ciebie kochana piękny bukiet 🌻 🌻 🌻, pracuj cały czas nad pozytywnym nastawieniem, a wszystko sie ułoży:) pozdrawiam p.s. rano waga wskazała -1 kg, ale jeszcze paska nie zmieniam, bo to było przed jedzeniem, zważe się może jeszcze jutro, jak będzie 58 to poprawiam paseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!! całuje i pozdrawiam!!! Lenka! gratuluje sukcesów - i wszystkim tym ktorym sie udaje też bardzo gratuluje! DZIEKUJE ZE JESTESCIE!!! całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FitStyl :D będzie dobrze, zobaczysz jakie plany masz na dzisiaj ?? wybierasz się gdześ? Takie mam jeszcze do Ciebie pytanko, jak wygląda Twój dzień, pracujesz , uczysz sie, jesz w związku z tym regularnie??? Napisz (jeśli oczywiscie masz ochotę) troszkę o sobie , na razie wiem ile masz lat, poznajmy się troszkę bardziej, bo przecież to topik nie tylko o odchudzaniu, ale i miejsce, gdzie mozemy sobie zwyczajnie pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie link do sklepu, gdzie można zamówić ten cudowny specyfik!!! No i żeby najtańszy był z możliwych. Wasze komentarze sa zachęcające, więc może i ja się przyłączę do zrzucających zbędny balast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×