Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Cześć koleżanki:D FitStyl a próbowałaś z suszonymi śliwkami na zaparcia? Tak teraz sobie przypomniałam że ja na takich śliwkach to często bywałam... albo winogron też świetnie działa na zaparcia:) Dziewczyny co tak malutko tu was? gdzie się podziewacie? trzeba walczyć i działać bo inaczej nigdy nie schudniemy:( tylko systematyczność i wytrwałość na uratuje!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane🌻 dawno nie pisałam bo jakoś tak zeszło i nie mogłam się wpracy wyrobić:( ale już mam trochę owlnego widze tu pustki jakieś chyba dziewczyny wykorzystują ładną pogodę na majówki:) tak, tak świeże powietrze to skarb i trzeba na nim jak najwięcej przebywać nabiera się nowego życia i nie ma mowy o depresji i smętnym gadaniu że nic się nie udaje:) Halinka doczytałam teraz że staciłas mamę:( bardzo mi przykro:( ja tez niestety jestem już sierotą moja zmarła kilka lat temu w bardzo przykrych okolicznościach- długo nie mogłam się otrząsnąć:( pisz jak najczęściej to będziemy się wspierać razem i nie będziesz miała smutnych myśli Napisz jak idzie twoje odchudzanko - czy utrzym,ałas wagę? napisz koniecznie co u ciebie:) Pozdrawiam wszystkich cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guardian jest dla mnie w smaku ochydny !!! Przy połykaniu mam odruch wymiotny :( Teraz akurat jestem chora, ale zamierzam wcisnąć w siebie ten specyfik później. Coś mam mało sił ostatnio, ale po 2 tyg. nieobżerania się spodnie zrobiły się luźniejsze. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki🖐️ Sylka :D a z jogurtem próbowałaś? jest smaczny i unikniesz w ten sposób takiego odruchu wymiotnego:) FitStyl myślałam o twoich problemach zaparciowych i braku efektów - może spróbuj tez jeść więcej jogurtów i to tych z kulturami bakterii:) one bardzo ładnie regulują pracę jelit podobnie jak Vis czy Vega ale skoro nie jesteś na tych środkach to może własnie jogurty będą dobre:) Bardzo chciałabym żebyć miała też sukcesy w odchudzaniu i cieszyła się razem z nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze stopkę sobie zmieniłam bo kolejne kilogramy uciekły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze !! Babcia jak ja Ci zazdroszczę !!! moje marzenie niespełnione od wieeeluu lat - 66-68 kg Tyle to ja ważyłam chyba jeszcze w szkole i to przy dobrym wycisku. Chyba dla mnie nieosiągalne już :( Czy oprócz Visa stosujesz coś jeszcze ? Restrykcyjna dieta? Katujące ćwiczenia? A jogurt musi być naturalny ,czy może być owocowy, słodki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylka ja właściwie to stosowałam diety cud i głodówki i katowałam się różnego rodzaju proszkami i powiem szczerze że dopiero Vis zadziałał tak rewelacyjnie i chudnę bez specjalnego wysiłku i skutecznie:D może tym samym reklamę robię firmie(może jakieś gratisy za to dostanę:P) ale powiem ci że dopiero ten specyfik ma mnie zadziałał i to jak widać na załączonym obrazku skutecznie:D z czego sie niezmiernie cieszę🌻 myślę że i na ciebie zadziała tylko bądź systematyczna i dużo pij po spożyciu i najlepiej to brać zamiast kolacji - tak na mnie najlepiej działa bo nawet rano na śniadanie zjadam dzięki temu prawie nic - w porównaniu z tym co potrafiłam wcześniej - teraz tylko jakiś owoc albo sałatkę i kawa z mlekiem - nawet nie chleb czy bułeczki - tego staram się nie jadać w ogóle na obiad coś lekkiego - makaron z sałatką albo mięsko z sałatką - lubię mięsa i warzywa z grila - mam takiego elektrycznego i często takie dania serwuję sobie i rodzinie przy okazji :) tez im smakuje A na kolację tylko visek pytasz o jogurt - no najlepiej gdyby był naturalny bo jest bez cukru ale jak ci nie będzie smakował to szukaj takiego smaku jaki ci będzie odpowiadał a może z sokiem owocowym spróbuj? z jabłkowym dobrze smakuje Ja nie mam z tym problemu bo wcinam to nawet na gęsto jak kaszkę mannę i popijam wodą mineralną po spożyciu:) To tyle moich wynurzeń Mam nadzieję że i ty oraz inne dziewczyny będą miały podobne rezultaty - tylko systematyczność i cierpliwość:) bo ten specyfik działa powoli i trzeba na efekty troszkę poczekać więc nie jest to dla niecierpliwych niestety:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:D Babcia moje gratulacje:D osiągnęłaś niezły wynik:D Ja mam podobny do ciebie ale nie aż tak imponujący, chyba czasmi trochę sobie folguję z jedzeniem i nie jestem regularna:) a to o to chodzi przedde wszystkim żeby brać visa regularnie i fakt najlepiej zamiast kolacji ... tez to zauważyłam Sylka jogurt lepiej jednak naturalny bo vis i tak jest słodki sam w sobie więc po co jeszcze słodycze dodawać Ja dziewczyny jeszcze w pracy :P doginam zaległości brbrbrbr ale zrobiłam sobie małą czarną bo juz na oczy nie widzę od tych papiurów:P No to pa wpadne jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Pozdrawiam gorąco wszystkie forumowiczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:D co tu tak pustawo? dzie się podziewacie?:( smutno tu bez was!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D no faktycznie pusto tu jakoś się zrobiło:( smutno bez was dziewczyny piszcie :D bo to dla innych zachętą będzie do odchudzania🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, troszkę nie zaglądałam z braku czasu, teraz mam chwilkę dla siebie i czytam, czytam :) gratuluję sukcesów i podziwiam dziewczyny :) Babciu, Ty to normalnie chodząca reklama zdrowego odchudzania (naprawdę tylko pozazdrościć - oczywiście w sensie pozytywnym) Ja ostatnio troszkę sobie obniżam poprzeczkę i pozwalalm z jedzoniem , ale i tak nie jest to zjadanie zbyt wielkich ilosci, nadal nie jem żadnego pieczywa, jem natomiast różne musli i płatki, pozwalam sobie czasami na słodycze (ale są to małe ilości) waga w miejscu od 2 tygodni, ale myślę, że jak sie spręże do do końca czerwca - 2 kg będzie napewno. FitStyl :D słonko, bardzo bym chciała, by ci się udało, naprawdę należy się Tobie nagroda w postaci ubytku kilogramów, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina*
Cześć dziewczyny Dziękuję za słowa otuchy:D to fajnie że jesteście na tym topiku i że jesteście takie fajne:) Ja znów wracam do Visa i diety niełączenia bo ona najlepiej na mnie działa Zamówiłam sobie dwie sztuki visa i kupiłam też krem ujędrniający na nóżki i brzuszek:) Zaczynam wracać do formy!!!!!!! Mam tylko nadzieję że będziecie tutaj i będę mogła na was liczyć jak coś będzie nie tak. Dobrej nocy wam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:D Brawo Halina🌻 Bardzo się cieszymy że jesteś z nami i że podjęłaś swoją walkę o szczupłość na nowo!!!!!!🌻 Oczywiście ja ze swojej strony moge ci zagwarantowac że będę tu i będę cię wspierać:D Moja walka z kiloskami jescze trochę potrwa więc mamy razem co robić:D Fajnie że korzystasz z viska:D a możesz podzielić się jakie kremy sobie sprawiłaś na ujędrnienie? może i my skorzystamy jeśli nam je polecisz i okażą się dobre🌻 ja cały czas masuję się fuskami z dodatkiem cynamonu i jestem bardzo zadowolona:D Mam straszną ochotę na taką maseczkę na całe ciało z czekolady:D mniam:):):):) tylko nie wiem gdzie się udać bo nie wszystkie gabinety cos takiego robią.... a może jest do zrobienia samemu? myślę że to nic skomplikowanego... bo skoro z fusków robimy same to i z czekolady też się powinno udać:) poszperam w internecie moze coś znajdę:) A może wy na coś wpadłyście? podzielcie się z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami???? Gdzie się podziałyście????????/:( Smutno tu bez was:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie mają czasu albo dały spokój z odchudzaniem to niestety ciężka praca. Zobacz Julka - gdzie to się podziały dziewczyny z początku naszego topiku? Ja wciąż walczę i pewnie nie przestanę. Na razie stosuję mieszaną dietę cambridge a vis wciąż czeka na swoją kolej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Maziaczku :D masz rację ..odchudzanie to ciężka praca i nie każdego na to stać:( bo trzeba wtyrwałości i samozaparcia:) Nie ma super figury bez wysiłku:( to jest nieustanna praca Ale jakie efekty:D:D:D ja się cieszę że wygrywam i ważę coraz mniej i moje ciuchy lataja na mnie i wciąż muszę je zwężać:) i niech tak zostanie Ja się nie poddam bo już tyle zrobiłam i wierzę że dokończę kurację i będę miała idealną figurę:) bo już w porównaniu z tym co zrobiłam za pomocą viska to co zostało to pestka:):):):):):) Fajnie że ty jesteś🌻 i że się nie poddałaś🌻 no i babcia jest i Halina i Lenka i myślę że pozostałe dziewczyny też walczą tylko nie mają czasu żeby pisać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się pochwalę - myślę że mam czym. Zgubiłam łącznie 26 kg nadwagi hurrrra!!!! i nie mogę tego zmarnować. Walka trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.tak żadko mogę do was zajglądnąc.to mieszkanie mnie pochłania i teraz koniec roku ale na wakacje będzie więcej luzu.tyle sie ostatnio dzieje,że na nic nie mam czasu. mam pytanko co się dzieje z naszą konsultantką Anią? woecie coś.od tygodnia nie mogę się z nia skontaktować a guardianek mi \"wyszedł\"i już po woji czuję głud na słodycze.jak macie jakieś namiary to plisss podajcie ,wolałabym nr. tel bo na razie mam jeszcze ograniczony dostęp do kompa. na wadze 70kg,a zaczynałam od 80 z tym,że niestety miewam chwile słabości i może przez to ,ale wżne,ze spadam z wagi choć troszke .całuję was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:D Cieszy mnie że walczycie i macie takie wspaniałe efekty!!!!!!🌻 Maziaczku nagroda ci się należy👄 to wspaniały wynik:) Natalko na maile odpowiedzi są. więc może cos z telefonem jest nie tak. Sklep tez działa bo zamawiałam ostatnio visy i dostałam w terminie:) do skutku bo szkoda żebyś zmarnowała uzyskane już efekty Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Dziewczyny:D pogoda wreszcie się robi ładna🌻🌻🌻 trzeba się pośpieszyć bo wakacje już się zaczynają a tyu jeszcze trochę kilogramów zostało do zgubienia Nie uciekajcie z tego topiku dziewczyny bo kto nass będziwe motywował:(:(:( musicie tu być bo nie będzie gdzie pisać o swoich smutkach i radościach🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ Musze się wam pochwalić moim kolejnym sukcesem 🌻👄 bo kolejne kilogramy - tym razem dwa odeszły w zapomnienie👄❤️🌻 huuurrraaa!!!!!!!!!!! Taak się cieszę że nawet sobie nie wyobrażacie bo jakiś czas nic się nie działo a tu naraz aż dwa kilo!!!!:classic_cool: zaraz zmienie moją stopeczkę🌻🌻🌻 kocham ten vis bo gdyby nie ta kaszka (tak ją nazywam w domu) to nic by się nie działo:classic_cool: Nawet ostatnio mama zaczyna mi ją podprowadzać ukratkiem i pytała nawet o cenę i takie tam info wyciągała:classic_cool: ma chyba ochotę na zakup chociaż według mnie to specjalnie nie musi się przejmować swoją figurą no ale skoro chce to fajnie:) Uciekam tylko jeszcze poprawię moje kilogramki na paseczku 🖐️ Buziaczkiiiiiiiiiii👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba będzie dobrze bo coś mi dziwnego wyskakiwało ale chyba funty z kilogramami mi się pochrzaniły:classic_cool: 🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Gdzie się podziały nasze dziewczyny?????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wiosna:D i wszystkie dziewczyny:D Pytasz gdzie sie podziały dziewczyny? Odchudziły się i teraz balują na plaży!!!!🌻 Ja jeszcze troszkę muszę popracować dlatego tu przesiaduję:P Ty pewnie też:D Ale nie martwmy się nie jest tak źle:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem tylko mało się odzywam. Teraz trochę urlopuję, ale odchudzam się cały czas. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona weterynarza
hej Dziewczyny A ja chcę właśnie zacząś odtłuszczać swoje ciałko. A zaczęło się od tego że zawsze byłam taka okrągła alemi to się podobało. W końcu zaczęłam tyć bo się nie ruszałam. Potem wyjechałam na rok i cięzko pracowałam i ubyło mi dużo. Jak wróciłam do domu to wszyscy się dziwili jak schudłam i właśnie od roku jem. Jem ciągle, zaczynam rano kończę wieczorem. Od kilku miesięcy pracuję dość stresująco w firmie ale nie ma na stres nic lepszego jak lody albo ciacho!!! No tak stres minie a kilogrami nie:( W ciągu roku schudłam za granicą 15 kilo a nadrobiłam w ciągu pół roku 18 czy możecie to sobie wyobrazić!!!! Jastem spasła, mój mąż może to uwielbia, sam jest olbrzymem, prawie 2 metry i 130 kg żywej wagi ale ja już nie mogę patrzeć się na mój tyłek!! Wyjeżdżamy do Anglii za chlebem i chcę się odtłuścić? A leniem jestem niesamowitym! I brak mi silnej woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌻 Ja tez jestem cały czas:classic_cool: czasami czasu brak bo nauka i praca dorywcza :classic_cool: ale cały czas vis jest u mnie na 1 miejscu i ochudzanko posuwa się do przodu🌻 zaszczepiłam moje kumpele i też się zaopatrzyły w viski i nieźle im idzie:classic_cool: Całą paczką wybieramy się nad morze więc figurki musza być na medal👄 Żono weterynarza :classic_cool: wiem o czym mówisz :) ja tez miałam napady jedzenia i jak sesje sa to jem niemal cały czas:P stres jest zmorą dla otyłości a racze dobrym kumplem bo apetyt jest!!!!! Vis ci pomorze napewno bo ja teraz sobie życia bez tych warzywek nie wyobrażam:classic_cool: Buziaczki dla wszystkich wytrwałych👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×