Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutny kwiatuszek

ile wydajecie kasy na bielizne i jaka najczesciej kupujecie?????

Polecane posty

Gość tylko....
ja na chwile.....kochana,nikt ci nie odpowie na pytanie,ja juz tyle roznych topikow zakladalam...nie jest to temat o penisach,analu czy diecie...nie ma szans:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko....
:)jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście podszyw
ja lubię z triumfa i atlantica...a cena?? nigdy nie wiem ile wydaję, daję 50 i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merioza
Ja majtki bawelniane kupuje w Victorias Secret, jesli chodzi o staniki, to w Triumphie (te najtansze, dla nastolatek, z serii BeeDees sa najlepsze) albo w Reserved (tez nie sa zle, ale kiedys byly lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonyy
ja z truimpha i Gaia daje ponad 100 zł za stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o kolory to jakie lubicie?????bo ja sie spotkalam z czyms takim ze w sklepie kobiete mi powiedziala ze teraz to czern i biel a inne kolorki to dopiero latem ...:( a ja tam lubie rozne kolorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merioza
Jesli chodzi o staniki to nbajczesciej kupuje szare, czarne i biale (po prosyu najbardziej praktyczne sa). A majtki to mam w ciapki, paski, kwiatki i takie tam rozne;) (wielokolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętnie Triumph i bieliznę z Gorseterii,za Triumpha około 100 zł za stanik, 40 za majtki, w Gorseterii za komplet około 120 zł mniej więcej. Ostatnio potrzebowałam do sukienki stanik z odpinanymi ramiączkami w kolorze brązowym,no i taki żeby się trzymał podczas tańców na swoim miejscu:)Z kasą było krucho,szukałam czegoś do 50 zł ale po wielu starniach i tak padło na Triumpha bo z tych tańszych jak coś było to faktura we wzorki a chodziło mi o gładki,poza tym nie trzymały się dobrze a ten Triumpha ma takie silikonowe paseczki na obwodzie,tak więc komfort 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merioza
Ja nie znosze koronki...uwiera mnie, swedzi, musialabym sie bez przerwy drapac:) Preferuje mikrofibre i bawelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy też jaka koronka ale najchętniej kupuję majtki które a \"strategicznych\" miejscach są bawełniane a mają tylko elementy koronkowe gdzieniegdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam
z krisa, drogie ale piersi wygladaja super !!! raczej polskiej produkcji, mam mnostwo bielizny, a moim ulubionym sklepie pojawiam sie regularnie raz w tygodniu, spedzam tam duzo czasu i wydaje srednio na miesiac 120 zeta na biezlizna, maniaczka ze mnie !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie koronkowa cala ale tylko na jakies okazje a tak na codzien to wole koronke laczona z bawelna ??ale lubie tez normalne bawelniane majteczki takie fajne kolorowe w rozne rozniste wzoreczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallka
ja w cubusie,staniki za 30 lub 15zlotych:P wole kase wydac na jakis lepszy kosmetyk lub ciuch ktory bedzie widoczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a majtki
z Miriale?kto kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam bieliznę z Lupo. Polecam stronke ze sklepem internetowym: www.lupoline.pl.Rewelacyjne rzeczy:kobiece,zmysłowe ,modne a do tego praktyczne ,wygodne i milutkie.A jak klikniecie na wyprzedaże na tej stronce to można super okazje złapać!!Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kupowalyscie bielizne przez internet ??? zastanawiam sie nad takim zakupem... rzeczywiscie na stronie Lupo bardzo fajne modele sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie kupowalam a juz napewno nie staniczkow bo to musze przymiezyc a tka na fotce to jakos nie dobiore sobie majteczki owszem moglabym kupic ale gdzie ta przyjemnosc z kupowania i wybierania w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×