Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Zakręcona :P
Chciałabym i temu się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana- wszystkiego najlepszego:)))) A u mnie zaczęły się od nowa dziwne kłucia w macicy i jajnikach, pobolewanie piersi....niczemu już nie wierzę... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
Witam. Mam dość spory problem. Waro zacząć od tego, że w maju odstawiłam tabletki anty - jasminelle. Brałam je ok. 2 lat. W czerwcu pojawił się okres, oczywiście spóźniony, to dla mnie normalne ( zanim zaczęłam brać tabletki miewałam 40sto-50cio dniowe cykle). 22 czerwca wyjechałam do za granicę razem z moim chłopakiem. Mieszkamy razem no i się 'przytulamy'. Prawie zawsze z zabezpieczeniem (prawie, bo jeden raz przerywany, ale bez kończenia we mnie), bez żadnych problemów typu pęknięcia ^^. Okres powinnam mieć ok. 15 lipca. Tu zaczynają się schody. Dostałam pracę na początku lipca, nie jest ciężka, jednak 3 zmianowa, no i przy okazji do tej pory miałam 2 dni wolne na miesiąc. I do dnia dzisiejszego @ nie ma. Nie mam żadnych objawów czegokolwiek, może trochę pobolewa mnie brzuch i jajniki, ale nie za często, nie bolą mnie piersi, mam jedynie dość zmienne nastroje, chociaż to też powoli przechodzi. Żadnych zachcianek, nudności, wymiotów.. Robiłam kilka testów, paskowych, różnych firm i każdy wyszedł negatywny. Nie bardzo mam jak wybrać się tu do lekarza, więc chciałabym zapytać czy jest szansa że jestem w ciąży :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
właśnie każdy wychodzi negatywny, robione są rano, z pierwszego moczu... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
ek.hm mysle, ze to jakies zawirowania hormonalne, lec do gina i zrobi badania. Diana ma racje- do tej pory kazdy test wykazalby jakbys byla w ciazy. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
Właśnie dla mnie to dziwne, do tej pory powinnam mieć już jakieś objawy, a nie mam wcale, czasami pobolewa brzuch a chwile pozniej jajnik, przechodzi po chwili i tyle. Jedyny objaw czegokolwiek, sama nie wiem czego to to, że @ nie przychodzi. Ale po zmianie klimatu, biorąc pod uwagę to, ile pracuję i przy okazji że chudnę w oczach oraz odstawieniu tabletek to przestaje być w sumie dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
no a mi dziewczynki @ spóźnia sie juz 3 dzień..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie mierzylam temperature w ciagu cyklu i przed miesiaczka dzien mi spadala do 36.6 a w tym cyklu nie spadla i nadal jest 37.3 dzis a to jest 5 dc. Mam elektroniczny termometr a takim to nie wiadomo jak wierzyc. Dzieki temp. owulacje latwo bylo obserwowac a teraz lipa :( sprawdze na moim facecie jutro czy ten termometr dziala. Pytanie z innej beczki dziewczynki. Nie wiecie od czego sa skurcze lydek? Mnie od 2 dni mecza bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
skurcze łydek najczęściej od niedoboru magnezu :) zacznij brać magnez + b6, do tego wapń, powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaa
hej dziewczyny:) pomozcie... okres normalnie mam co 28-30 dni, a dzis juz 49 dzien cyklu! ostatnio przez 5 dni ( do poniedzialku) z przepisu lekarza bralam 2 razy dziennie luteine na wywolanie okresu.Juz 2 tygodnie brzuch pobolewa mnie jak na @ ale nie caly czas. Z chlopakiem wspolzylam na dniach kiedy mial przyjsc okres i to bez zabezpieczenia, tak bylam tego pewna ze przyjdzie. Ale nie przyszedl.Po luteinie moze troszke bardziej boli mnie jak na okres ale i tak to jest troche dziwny bol jak dla mnie.No i wczoraj bylam na usg u ginekologa, zobaczyl tam jakas kropke i powiedzial mi ze jak nie dostane do poniedzialku okresu mam isc z rana tego dnia na beta hcg, mam skierowanie. Powiedzial ze woli na zimne dmuchac, tylko powiedzcie mi dziewczyny, co by to mogla byc za kropka w macicy i gdyby to miala byc ciaza to dlaczego ja sie czuje jak na okres juz z 3 tygodnie, moge go w koncu dostac czy nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaa
acha i jeszcze robilam testy ciazowe i to 2 ale chyba byly jednak robione za wczesnie i moj lekarz stwierdzil ze z tymi testami to roznie jest, dlatego skierowal mnie na bete... testy wychodzily negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaa
acha i nie wiem czy to wazne ale jak bralam luteine nie bolalo juz mnie podbrzusze, tylko piersi mialam twardsze, jak przestalam ja brac na 2 dzien znowu te pobolewania podbrzusza.To byla luteina podjezykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
dokładnie w ten sam sposób potoczyła się moja ciąża. 5 dni luteina na wywołanie, potem 2 tyg czekania i nic. A potem okazało się że ciąża:) A i te same obiawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaa
banany w kuchni : a mialas robione usg? tez mialas taka kropke w macicy? i tez pobolewal cie brzuch jak na okres? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaa
dzis do tego myslalam ze dostalam okresu a wylecialo ze mnie troche bialego gestego sluzu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
pewnie że bolał jak na okres, boli do tej pory:) do tego doszły takie bóle jajników,jakby ciągnięcie, kłucie. Jak poszłam na pierwszą wizyte to był to już 5 tydzień więc był widoczny pęcherzyk a w nim taka mała kropka czyli zarodek. A ty widziałaś ten pęcherzyk czy samą kropkę? może te ciąża jest badzo wczesna, np 3 tydz i tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
te badania beta hcg wszystko wyjaśnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaa
no na moje oko to bylby jakis 3 tydzien od zaplodnienia... kurde, chcialabym dziecko ale nie teraz... :/ trudno, co bedzie to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
Jeśli mogę się wtrąci to Mi od zapołodnienia mija 2 tydzień, z tym ,że wtedy miałam dni nie płodne a teraz okres spoźnia mi się już 3 dzień... wczesniej leciał taki biały gesty śluz i troche pobolewał mnie brzuch.. co dziewczynki tym myslicie? doradzicie cmi coś?? bo nie wiem co robić? mam z lekka przeczucie ,ze mogę być w ciąży ale już sama nie wiem.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana kurcze jak tylko przeczytałam Twój wpis od razu mi się skojarzyło....Mnie też (jak nigdy) męczą ostatnio skurcze łydek. Najpierw jednej nocy straszny ucisk jednej łydki, a gdzieś za tydzień może nie skurcz w obu łydkach naraz! Tragedia po prostu! Mnie dziś bolała pierś, jajniki dalej raz kłują, raz nie. Nie chce sobie niczeg wmawiac, dlatego piszę o tym tak bez emocji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana, a jeśli chodzi o to co się bierze na skurcze łydek to raczej potas, magnez jest na "latające oko" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Ninka nooo jak dla mnie wiadomo ;), a chcesz byc w ciazy? Daj znac jak beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dziewczyna 20, no teścikuj i dawaj znac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
chyba jutro się przetestuje ;)) albo w sobote rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a i od pewnego czasu mam straszne chęci na słodkości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie potas na te skurcze. zobaczymy co bedzie w tym miesiacu ze staraniami. Nie nakrecam sie i co ma byc to bedzie. Takie mam podejscie na poczatku cyklu a przed miesiaczka zawsze nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×