Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Zakręcona :P
Chciałabym i temu się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana- wszystkiego najlepszego:)))) A u mnie zaczęły się od nowa dziwne kłucia w macicy i jajnikach, pobolewanie piersi....niczemu już nie wierzę... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
Witam. Mam dość spory problem. Waro zacząć od tego, że w maju odstawiłam tabletki anty - jasminelle. Brałam je ok. 2 lat. W czerwcu pojawił się okres, oczywiście spóźniony, to dla mnie normalne ( zanim zaczęłam brać tabletki miewałam 40sto-50cio dniowe cykle). 22 czerwca wyjechałam do za granicę razem z moim chłopakiem. Mieszkamy razem no i się 'przytulamy'. Prawie zawsze z zabezpieczeniem (prawie, bo jeden raz przerywany, ale bez kończenia we mnie), bez żadnych problemów typu pęknięcia ^^. Okres powinnam mieć ok. 15 lipca. Tu zaczynają się schody. Dostałam pracę na początku lipca, nie jest ciężka, jednak 3 zmianowa, no i przy okazji do tej pory miałam 2 dni wolne na miesiąc. I do dnia dzisiejszego @ nie ma. Nie mam żadnych objawów czegokolwiek, może trochę pobolewa mnie brzuch i jajniki, ale nie za często, nie bolą mnie piersi, mam jedynie dość zmienne nastroje, chociaż to też powoli przechodzi. Żadnych zachcianek, nudności, wymiotów.. Robiłam kilka testów, paskowych, różnych firm i każdy wyszedł negatywny. Nie bardzo mam jak wybrać się tu do lekarza, więc chciałabym zapytać czy jest szansa że jestem w ciąży :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
właśnie każdy wychodzi negatywny, robione są rano, z pierwszego moczu... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
ek.hm mysle, ze to jakies zawirowania hormonalne, lec do gina i zrobi badania. Diana ma racje- do tej pory kazdy test wykazalby jakbys byla w ciazy. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
Właśnie dla mnie to dziwne, do tej pory powinnam mieć już jakieś objawy, a nie mam wcale, czasami pobolewa brzuch a chwile pozniej jajnik, przechodzi po chwili i tyle. Jedyny objaw czegokolwiek, sama nie wiem czego to to, że @ nie przychodzi. Ale po zmianie klimatu, biorąc pod uwagę to, ile pracuję i przy okazji że chudnę w oczach oraz odstawieniu tabletek to przestaje być w sumie dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
no a mi dziewczynki @ spóźnia sie juz 3 dzień..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie mierzylam temperature w ciagu cyklu i przed miesiaczka dzien mi spadala do 36.6 a w tym cyklu nie spadla i nadal jest 37.3 dzis a to jest 5 dc. Mam elektroniczny termometr a takim to nie wiadomo jak wierzyc. Dzieki temp. owulacje latwo bylo obserwowac a teraz lipa :( sprawdze na moim facecie jutro czy ten termometr dziala. Pytanie z innej beczki dziewczynki. Nie wiecie od czego sa skurcze lydek? Mnie od 2 dni mecza bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek.hmm....
skurcze łydek najczęściej od niedoboru magnezu :) zacznij brać magnez + b6, do tego wapń, powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaa
hej dziewczyny:) pomozcie... okres normalnie mam co 28-30 dni, a dzis juz 49 dzien cyklu! ostatnio przez 5 dni ( do poniedzialku) z przepisu lekarza bralam 2 razy dziennie luteine na wywolanie okresu.Juz 2 tygodnie brzuch pobolewa mnie jak na @ ale nie caly czas. Z chlopakiem wspolzylam na dniach kiedy mial przyjsc okres i to bez zabezpieczenia, tak bylam tego pewna ze przyjdzie. Ale nie przyszedl.Po luteinie moze troszke bardziej boli mnie jak na okres ale i tak to jest troche dziwny bol jak dla mnie.No i wczoraj bylam na usg u ginekologa, zobaczyl tam jakas kropke i powiedzial mi ze jak nie dostane do poniedzialku okresu mam isc z rana tego dnia na beta hcg, mam skierowanie. Powiedzial ze woli na zimne dmuchac, tylko powiedzcie mi dziewczyny, co by to mogla byc za kropka w macicy i gdyby to miala byc ciaza to dlaczego ja sie czuje jak na okres juz z 3 tygodnie, moge go w koncu dostac czy nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaa
acha i jeszcze robilam testy ciazowe i to 2 ale chyba byly jednak robione za wczesnie i moj lekarz stwierdzil ze z tymi testami to roznie jest, dlatego skierowal mnie na bete... testy wychodzily negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaa
acha i nie wiem czy to wazne ale jak bralam luteine nie bolalo juz mnie podbrzusze, tylko piersi mialam twardsze, jak przestalam ja brac na 2 dzien znowu te pobolewania podbrzusza.To byla luteina podjezykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
dokładnie w ten sam sposób potoczyła się moja ciąża. 5 dni luteina na wywołanie, potem 2 tyg czekania i nic. A potem okazało się że ciąża:) A i te same obiawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaa
banany w kuchni : a mialas robione usg? tez mialas taka kropke w macicy? i tez pobolewal cie brzuch jak na okres? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaa
dzis do tego myslalam ze dostalam okresu a wylecialo ze mnie troche bialego gestego sluzu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
pewnie że bolał jak na okres, boli do tej pory:) do tego doszły takie bóle jajników,jakby ciągnięcie, kłucie. Jak poszłam na pierwszą wizyte to był to już 5 tydzień więc był widoczny pęcherzyk a w nim taka mała kropka czyli zarodek. A ty widziałaś ten pęcherzyk czy samą kropkę? może te ciąża jest badzo wczesna, np 3 tydz i tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
te badania beta hcg wszystko wyjaśnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaa
no na moje oko to bylby jakis 3 tydzien od zaplodnienia... kurde, chcialabym dziecko ale nie teraz... :/ trudno, co bedzie to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
Jeśli mogę się wtrąci to Mi od zapołodnienia mija 2 tydzień, z tym ,że wtedy miałam dni nie płodne a teraz okres spoźnia mi się już 3 dzień... wczesniej leciał taki biały gesty śluz i troche pobolewał mnie brzuch.. co dziewczynki tym myslicie? doradzicie cmi coś?? bo nie wiem co robić? mam z lekka przeczucie ,ze mogę być w ciąży ale już sama nie wiem.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana kurcze jak tylko przeczytałam Twój wpis od razu mi się skojarzyło....Mnie też (jak nigdy) męczą ostatnio skurcze łydek. Najpierw jednej nocy straszny ucisk jednej łydki, a gdzieś za tydzień może nie skurcz w obu łydkach naraz! Tragedia po prostu! Mnie dziś bolała pierś, jajniki dalej raz kłują, raz nie. Nie chce sobie niczeg wmawiac, dlatego piszę o tym tak bez emocji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana, a jeśli chodzi o to co się bierze na skurcze łydek to raczej potas, magnez jest na "latające oko" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Ninka nooo jak dla mnie wiadomo ;), a chcesz byc w ciazy? Daj znac jak beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dziewczyna 20, no teścikuj i dawaj znac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
chyba jutro się przetestuje ;)) albo w sobote rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a i od pewnego czasu mam straszne chęci na słodkości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie potas na te skurcze. zobaczymy co bedzie w tym miesiacu ze staraniami. Nie nakrecam sie i co ma byc to bedzie. Takie mam podejscie na poczatku cyklu a przed miesiaczka zawsze nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×