Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość asiula15
Aisha -Asia Gratulacje ogromne!!! Należało Ci sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
dziewczynki no ja niestety dostałam wczoraj @... :(:(:( więc nie mam potrzeby robić testu...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. U mnie 2 kreski!! wczoraj po południu miałam wymioty i cos ogolnie mi sie nie podobało :/ poszłam do apteki kupiłam tesy i są 2 kreski! Kurcze, ale jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dzięki Dziewczyny :) po raz setny Wam dziekuje ;) Dziewczyna20- tak mi przykro :(, ale jeszcze wszystko przed Tobą. Dianka trzymam kciuki za staranka! Anulak- no ,no REWELACYJNIE!!!!!!! GRATULUJE SERDECZNIE! :)::):):):):):) super! U mnie dziś 4 dzien i juz nic nie leci...eh... wczoraj juz ledwo co leciało. jajnik jeszcze troche pobolewal wczoraj rano, ale nie tak jak w sobote na szczescie. W czwartek ide do gina po skierowanie na badania-co sie da zrobie państwowo. No i cytologie zrobie. Juz bede miala sporo rzeczy za sobą! Tylko musze reke wygoic, bo niema w co kłuc, ostatnio pielegniarka mi zyle przebila i siniak na pol reki.... Milego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, masz racje co się da trzeba robić na Kasę chorych bo nie po to całe życie pracujemy i odkładamy składki, żeby wciąż po prywatnych lekarzach jeździć. jak moj synuś miał operację jak miał 11 m-cy to też wiecznie musiałam za coś dopłacać. ehhh dziwny to kraj :/ a rzeźnicy są strasznie niektórzy, tak jak piszesz mi jak krew raz Pani pobeirała to przez tydzien była prawie zdrętiwała, chyba taka tępa igła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna20 szkoda , ale nie poddawaj się Kochana ,w końcu się uda! ;-) Anulak83 GRATULUJĘ ;) to teraz pędzikiem do doktorka ;-) ja dziś o 15:15 mam wizytę , boję się jak jasna cholera !!! od wczoraj mam lekkie plamienia , mam nadzieje , że to nic groznego ... trzymajcie kciuki , będę wieczorem , papapa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Gratki Anulak! Ja tez mam dzis wizyte o 17.40 ale ide pierwsze na sklepy żeby czas szybciej zleciał, odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem ... niestety bez dobrych wieści ;( fasolka chociaż podrosła od ostatniej wizyty .... niestety jest maleńka ;( lekarz stwierdził , że widzi tylko pęcherzyk płodowy, ale nic w pecherzyku .... Dostałam na jutro skierowanie do szpitala ... mam tam spędzić kilka dni tak bardzo mi źle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Hej, U mnie lekarz na podstawie usg ocenil dzidzi na 8tyg i 4dni. A z wyliczen okresowych wychodzi 10tydz. Wystraszyłam sie, że może źle rosnie ale powiedział, ze to moze miesiączke miałam przesuniętą, coś z owulacją itp. Aparatura pokazała 8t i 4dni to tak jest, bo on wad nie widzi. Na następnym usg zobaczymy czy dobrze rosnie ale nie kazał mi sie denerwować:/ Ale jak serduszko biło! Cudo, fotke tez mam, widac zarys człowieczka:) Co jedno mnie zaskoczyło to to, ze badanie miałam usg dopochwowe, a nie po brzuchu. heh zaczełam sie rozbierać z bluzy to powiedział, ze to od pasa w doł mam sciągnąc rzeczy. Niby, ze lepiej widac wczesną ciąże na takim usg. Widział, ze sie zmieszałam to powiedział, ze jak nie chce to ok. Ale oczywiscie sie zgodziłam. Pozniej z rozmowy wyszlo, ze to druga wizyta u gina w moim zyciu :) i chyba zrozumiał skad to moje zakłopotanie. Oczywiscie lekko mnie zjechal, ze sie nie badam raz w czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a dziewczynki, mam pytanko , jak się kochałam z chłopakiem dzień przed miesiączką, i doszedł we mnie, to jest opcja ,że mogę zajść w ciążę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chyba zapalenie pecherza.. :( jak chodze siku to mnie tak jakos ciagnie i ogolny dyskomfort. Przestalam pic zeby nie chodzic siku bo masakra. Jak nie urok to sraczka :( dziewczyna 20 przed okresem sa dni nieplodne ale pewnie i takie cuda sie zdarzaja ze mozna zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Dobry wieczór wszystkim. Moja sytuacja wyglada tak: kochałam sie z moim facetem i trafilismy na owulacje. Termin okresu mialam na 3września- wiem malo mi sie spóźnia jednak mam takze inne objawy. Sa nimi- bóle w okolicach pepka, bóle jajnikow Ale najczęściej lewego, chodze czesto do toalety siusiu. Obolale, nabrzmiale i jakby ociezale piersi, bolące sutki i białe male kropki na nich ktorych wcześniej z pewnością nie bylo. Oczywiscie brak spodziewanego okresu a w to miejsce upławy białego koloru, ktore sa kleiste Ale bez zadnego intensywnego zapachu. Ogólne przemeczenie, rozkojarzenie, jestem bardzo senna. W ciągu tygodnia schudlam 1kg, ponieważ jak tylko cos zjem od razu mi niedobrze. Wymiotowalam w ciągu tygodnia zaledwie dwa razy, jednak wciąż "czuje wszystko w gardle". Dzis zaczęły boleć mnie lędźwie i nie Wiem czy to ma jakis zwiazek czy po prostu błędnie łącze fakty . Pojawił sie u mnie nawet ślinotok, ktory zdarzał mi sie tylko, gdy mialam powiększone migdaly. W czwartek bedzie 3tydzien od ewentualnego zapłodnienia i w ten tez dzien wybieram sie na wizytę u ginekologa. Podpowiedzcie mi, czy to moze byc fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Objawy jak najbardziej pasujace do ciąży, nic tylko test robic i wszystko bedzie wiadomo. Oczywiscie jest jeszcze opcja z wkrecaniem sobie roznych info ktore wysyla twoje ciało. Ja bym szła po test do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dziewczyna 20 moze uda sie kolejnym razem! :) Lawenda to ze malenka nie znaczy ze jej nie ma prawda????? :( Moze jeszcze sie wszystko uda co ???? Kochana, przytulam najmocniej jak sie da! Sabkaaa super, gratuluje ze wszystko idzie po Twojej mysli:) Mi dzis sie dzieci snily...eh...Dziewczyna20 raczej nielodne sa przed miesiaczka popieram dianke. Uuu Diana to do lekarza niech Ci da leki bo bidulo sie nacierpisz! ardillita witamy na forum, pewnie ze moze byc- dobrze ze masz wizyte u gina jutro to wszystko sie wyjasni mam nadzieje-dawaj znac oczywiscie:) No a najlepiej jak pisze Sabkaaa kupic test, najlepiej dwa i zrobic z porannego moczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jesteś pewna ze to okres? ja przy pierwszej ciąży miałam podobne plamienia jasnoróżowe i niestety trafiłam do szpitala na podtrzymanie :/ obserwuj swoje ciało. u mnie dziewczyny narazie okej, Brzuch mnie boli, jest strasznie spuchniety jak w 3 m-cu nroamlnie a to dopiero gdzzies 5 tydzień . w poniedziałek mam wizytę prywatną u gina to dam znac potem co i jak. na Kasę chorych zarejstrowałam się na 29.09 :/ ehhh ta nasza służba zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Oczywiscie pewna nie jestem ze to okres, Ponieważ nie wycieka to w tak dużych ilościach. Czy sugerujesz ze moze grozić mi poronienie? Na jakie zachowania ciała mam zwracać uwagę? Boje sie Bo jezeli to ciąża to nie chce stracić dziecka. Nawet nie Wiem czy isc jutro do ginekologa Bo przy krwawieniu raczej badania nie wykona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
ardillita18 jeśli nie jestes pewna czy to normalna @ to biegiem do apteki po test... bo jesli jestes w ciąży to każde nawet lekkie krwawienia mogą być bardzo niebezpieczne. Tymczasem ja dziewczynki jestem po dniach płodnych tempka mi w tym miesiacu ladnie podskoczyła wiec chociaż jestem pewna owulki. nic tylko znowu czekać na wyrok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
To w stu procentach jest miesiączka. Tym razem nici z brzdąca:( Chociaz byc moze nawet to i lepiej, ponieważ bedziemy mieli wiecej czasu na poukładanie swoich materialnych spraw... Ale juz sie nastawilam... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Ardilita, no moze nastepnym razem. Dziewczynki wczoraj mialam rozmowe z M. eh.. .ciezko sie jakos robi miedzy nami..mam nadzieje ze wytrwamy w tym wszystkim.. Bylam dzis u gina, robilam cytologie i wzielam skierowanie na badania. duza czesc zrobie na szczescie za darmo ale i tak za niektore musze placic, wiec te ktore moge zrobic u mnie w przychodni kosztowac mnie beda 366zł no i plus to badanie szczegolowe jajnikow AMH chyba 140 w klinice. No ładnie sie zaczyna widze... mam lekka nadzerke, a tak to ok. Ide sie wyluzowac na babski wieczor ;P Milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWW.WWW.W
Witam wszystkie kobietki na forum :-) Ja jestem w 7 tygodniu (od wczoraj), 5 września widziałam bicie serduszka u mojego maleństwa, co mnie troszkę uspokoiło... Nerwy i niepewność były. Ale już ok ha,ha prawie ha,ha Od kilku dni czuję się lepiej, tzn. mam więcej energii, jestem nadal senna ale trochę jakby mniej. Brzuszek dalej "ciągnie", czasem z przerwami, czasem ciągle. Mam mniejsze mdłości (nigdy nie wymiotowałam i niech tak zostanie :-) ) No i sikam częściej ale bez tragedii. Pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudlo_manka
Hej dziewczyny! Okres spóźnia mi się dopiero 1 dzień.. robiłam już 2 testy ( pierwszy 2dni temu przed planowaną miesiączką oraz drugi dzisiaj jakieś pół godz temu) obydwa wyszły negatywne... Jednak mam te dziwne bule podbrzusza, zgagę, zawroty głowy no i brak okresu (co nigdy mi się nie zdarzało.. ) Mam jeszcze jeden test chciałam go zrobić jutro z samego rana, ale nie wiem czy z tym nie poczekać?.. Co o tym sądzicie? Wszystko zaczęło się od mojego snu (często mi się sprawdzają, wiem może to głupio brzmi) śniły mi się lalki w senniku wyczytałam że dla młodej kobiety to znak powiększenia się rodziny... Wpadłam w panikę i tak wyczekiwałam okresu, myślicie że mógł nie przyjść ze stresu, czy testy robiłam za wcześnie i mogę być w ciąży? Dodam jeszcze, że panicznie boję się ciąży:( i podziwiam Was wszystkie te które chcą zajść, ja się boję że nie podołam, że to nie odpowiedni czas.. Mam dopiero 21 lat i z narzeczonym dzieci planowaliśmy trochę później.. Może to być stres? Proszę Was kochane pomóżcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
No a mi dziewczynki skończyła się wczoraj @ ... no i dzisiaj było małe przytulanko z moim M :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWW.WWW.W
Hejka :-) Myślę ze powinnaś poczekać kilka dni z testem, wiem że masz stresa ale wynik będzie bardziej wiarygodny. Testy z reguły nie mylą się na plus, za to na brak ciąży często, może być po prostu za wcześnie. U mnie w terminie @ było tylko leciutkie plamienie jasnoróżowe, "trwało" dwa dni. Mi też sny się sprawdzają, więc ok :-) Mi śniła się moja zmarła mama która powiedziała że jestem w ciąży-byłam w następnym cyklu. W sumie to ciąży nie planowałam, nigdy nie ma dobrego czasu... Ale bardzo się cieszę, przyszły tatuś jeszcze bardziej ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudlo_manka
Dziś dostałam okres, testy nie myliły się jednak:) okres spóźnił się napewno ze stresu a wszystkie "objawy" ciąży pewnie były wywołane przez moja głowę:) dziękuję Ci www.www.ww za odpowiedź:* Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWW.WWW.W
Dziękuję bardzo i buziaki dla Ciebie pudlo_manka :-) Chyba większość z nas kobietek ma na koncie taki stres :-) Ja mam już 30 latek, myśleliśmy już o dziecku, choć nie staraliśmy się jakoś specjalnie... ha,ha Bardzo się cieszę więc to chyba ten czas. Faktycznie w wieku 21 lat byłoby mi ciężko to sobie wyobrazić. Do lawenda85 bardzo mi przykro, myślę o Tobie cieplutko... Niedługo znowu zaświeci słońce, na pewno :-) Buziaki dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
lawenda kochanie, 3maj sie! jestem z Tobą! :((((( Tak mi przykro, nie wiadomo dlaczego to sie stalo prawda? Jejq rybka, nie daj sie! Nastepnym razem sie uda! Zobaczysz! :( Jestem z Tobą! Nic wiecej niestety nie moge zrobic. 3maj sie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Lawenda jak u Ciebie? Ma Cie tam kto wspierac w tych trudnych chwilach? 3maj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×