Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Aisha_23
duphaston u mnie kosztuje prawie 50zł za opakowanie, a za luteine na recepte zaplacilam za dwa opakowania 6,40... wiesz dla mnie liczy sie teraz kazdy grosz...te badania nas rujnuja a przed nami najwiekszy wydatek- in vitro... dzis czuje sie ok, jutro ide do w prawdzie nie swojego ale gina zeby mi przepisal leki na ten stan zapalny i zapytam o te luteine. mam calkowity odrzut do kawy i alkoholu, wczoraj w nocy tak mnie mdlilo ze nie moglam glowa ruszac nawet. dzis 5 dzien luteiny. Dziwne to wszystko, szyjka tez sie zmienila, jest taka,,,hm niby twarda ale wszystko reszte na okolo miekkie ale takie jakby to rzec...rozpulchnione? chyba to jest dobre slowo. Bede dawac znac co i jak, nie chcialabym przerywac luteiny bo znowu nie o czasie dostane @ a chcialam zeby te torbiele pozlazily i zeby wyregulowac w koncu te cykle. pol nocy dzis nie spalam bo te mdlosci, do tego moja sunia miala rozwolnienie i 3 razy maz z nia biegal w nocy, i maz sie krecil bo mial cos w oku i dwadziescia razy zapalal swiatlo i lazil do lazienki zeby to wyjac a i tak nie wylazlo, wiec padam na twarz...mialam od razu po pracy sie polozyc, ale wiecie jak to jest- pies, obiad, ogarnac...no i z mezem by sie przydalo posiedziec ;P buziaki:* monka_mar gratuluje:) wg mnie jest dzidzia, niemartw sie jak trafisz na normalnego lekarza to wszystko bedzie ok:) Pisz szybciutko jak poszlo! Dianka chcialabym cie zobaczyc taka "uzdrowiona", no i mam nadzieje ze humor wroci :)Asiula no to jak zawsze 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
duphaston u mnie kosztuje prawie 50zł za opakowanie, a za luteine na recepte zaplacilam za dwa opakowania 6,40... wiesz dla mnie liczy sie teraz kazdy grosz...te badania nas rujnuja a przed nami najwiekszy wydatek- in vitro... dzis czuje sie ok, jutro ide do w prawdzie nie swojego ale gina zeby mi przepisal leki na ten stan zapalny i zapytam o te luteine. mam calkowity odrzut do kawy i alkoholu, wczoraj w nocy tak mnie mdlilo ze nie moglam glowa ruszac nawet. dzis 5 dzien luteiny. Dziwne to wszystko, szyjka tez sie zmienila, jest taka,,,hm niby twarda ale wszystko reszte na okolo miekkie ale takie jakby to rzec...rozpulchnione? chyba to jest dobre slowo. Bede dawac znac co i jak, nie chcialabym przerywac luteiny bo znowu nie o czasie dostane @ a chcialam zeby te torbiele pozlazily i zeby wyregulowac w koncu te cykle. pol nocy dzis nie spalam bo te mdlosci, do tego moja sunia miala rozwolnienie i 3 razy maz z nia biegal w nocy, i maz sie krecil bo mial cos w oku i dwadziescia razy zapalal swiatlo i lazil do lazienki zeby to wyjac a i tak nie wylazlo, wiec padam na twarz...mialam od razu po pracy sie polozyc, ale wiecie jak to jest- pies, obiad, ogarnac...no i z mezem by sie przydalo posiedziec ;P buziaki:* monka_mar gratuluje:) wg mnie jest dzidzia, niemartw sie jak trafisz na normalnego lekarza to wszystko bedzie ok:) Pisz szybciutko jak poszlo! Dianka chcialabym cie zobaczyc taka "uzdrowiona", no i mam nadzieje ze humor wroci :)Asiula no to jak zawsze 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dianka przykro mi....moze nastepny cykl bedzie bardziej owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
No to Diana jedziemy od początku tak??? Aisha pewnie ze nie przerywaj teraz luteiny wiedzialam, ze jest różnica cenowa no i oczywiście w twoim przypadku każdy grosz sie liczy ja tez sama mialam pełno badan na które straciłam juz hohoho kilka tysięcy a i tak nic nie wykazały...:( Miłego wieczoru dziewczęta buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana no to super, ze sie nie przejmujesz:) milego wieczorka Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Asiula, tak zrobie- nie przerwe brania tej luteiny, dzis nawet lepiej sie czuje...tylko dziwia mnie az takie reakcje na to....do tego doszedl bol brzucha jak na @. Jutro 6 dzien, zostana jeszcze 4 i zobaczymy za ile przyjdzie @. No i wtedy poczatek badan i leczenie. Bede dawac znac na biezaco! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a mnie jakas tragiczna handra dopadła..;// chce mi sie płakac i wgl.. takie cos niby " zmiany nastroju" ale to za szybko.. chyba co.. ? nie wiem od czego je mam... Grr...porazka mowie wam.;/jak myslicie od czego to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
a ja dzisiaj bylam u lekarza. jeszcze nic pewnego bo usg nic nie wykazala ale podejrzewa ze to raczej dzidzius. od prawie 2 tygodni boli mnie brzuch a na @ czekam od koncowki sierpnia. do tego juz pare raze zakrecilo mi sie w glowie mialam mdlosci i zaczely mnie bolec piersi. za dwa tygodnie mam znowu isc do lekarza i w tedy sprawdzimy czy to dzidzius czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola napewno bedzie dzidzius , ja tak samo sie czułam i od poczatku sierpnia nie mialam @, dzis widziałam juz mały pecherzyk za 2 tygodnie bede widziec wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
U mnie pani doktor potwierdziła ciążę ale na usg jeszcze nic nie widać.Za dwa tygodnie mam wizytę.Dostałam luteinę.Monka i jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
niech te dwa tygodnie szybko mina bo ta niepwenosc mnie dobija. niby wiele objawow na tak ale sama nie wiem co o tym wszystkim sadzic. najgorsze ze nie mam pracy a teraz to wogole bedzie ciezko mi ja znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dziewczyna20 no moze byc to objawem, ale moze napiecie przed @, albo po prostu..wiesz jak jest z tymi pogodami, raz cieplo, raz zimno i biometr ten rozny przez to. wiollla8x nie martw sie na pewno wszystko bedzie po Twojej mysli. Bardzo dlugo nie masz@ i do tego objawy, a karte ciazy Ci juz zalozyli czy nie? Wg mnie to dzidzia, o ile wczesniej mialas regularnie @. :) dosiach ale super:) No to obier jestesmy terazna luteinie...szkoda ze ja bez dzidzi, ale jeszcze wszystko sie zmieni! :)) Milego dnia Wam zycze i owocnych cykli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioll8x
a czy ty monka tez mialas negatywne wyniki dwoch testow ciazowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioll8x
no od dwoch lat mialam w miare regularny takie +/- kilka dni ale mialam dluzsze cykle nz tradycyjne sie mowi bo az ok 40 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioll8x
chyba nie zalzyl chyba ze jak juz wyszlam z gabinetu to dokonczyl te wszystkie formalnosci. ale juz zabronil m chodzenia na wykladanie twaru do marketow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach nie było zle nic nie bolało:) wiolla ja miałam po tygodniu spodziewanej @ negatywny a potem po 2 tyg pozytywny było widac pęcherzyk juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolla8x
a czy ktoras z was rowniez miala napady ciepla. ja od kilku dni strasznie sie poce i jest mi strasznie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
wiolla ja miałam pozytywny już po dwóch dniach spodziewanej @.Ja nie mam jak narazie żadnych objawów>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
heh chyba kolejna przypadlosc ciazy a mianowice przed chwila strasznie mnie zemdlilo zbladlam cala a nogi mialam jak z waty i czulam sie jakbym miala za chwile zemdlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
wiolla, no to jak nic :) No to czekamy na usg:) Test sobie powtorz za kilka dni. A brzuch Cie boli? Czy w ogole? Bo ja ostatnio tak mialam (z tym zblednieciem) jak mi torbiele schodzily z jajnikow, ale bolalo strasznie! no i mialam @, wiec u ciebie odpada. No to nie mam pojecia dlaczego. Tylko ciaza ;) Ja bylam dzis u nie swojego gina i wiecej do niego nie pojde! Przepisac mi mial leki na stan zapalny a przepisal jakies bzdury na wyrownanie flory....z paleczkami kwasu melkowego tylko....i jak to ma mnie wyleczyc? Bzdura....na szczescie mile Panie w aptece podpowiedzialy ze recepte na GYNALGIN (ktory bralam poprzednim razem na stan zapalny) moge wziac od lekarza pierwszego kontaktu, uff ;) w poniedzialek sobie ją zalatwie:) Poza tym powiedzialy ze jak musze szybko to wziac, to one mi sprzedadza po cenie jak na recepte, a potem recepte doniose ;P ale i tak mam zaczac terapie dopiero po @, wiec troche czasu mam. Milego weekendu Wam zycze! Chce dzis milo spedzic z mezem wieczor, tak zebysmy o wszystkim na chwilke chociaz zapomnieli.... ciao! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Mnie dziś boli dół kręgosłupa.Monka założyli Ci kartę ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
hehe moj facet jest kolejnym ktory na chlodno to bierze.woli myslec ze to jakis stan zapalany albo wynik przeziebienia. a ja im dluzej o tym mysle tym coraz bardziej chcialabym tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollla8x
wizyte mam 6 pazdziernika dopiero bo lekarz kazal mi przyjsc po 2 tygodniach, a za tydzien mam zrobic kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Ja też 6 października:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllax
opisuje sie do tabelki wiollla8x______23 lata_______Bydgoszcz_________1_____13.07.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
hejka, heh ja tez mam kolejna wizyte 6 pazdziernika:) USG :) A tak do dolegliwosci to odrzucilo mi pomarancze, a jeszcze kilka dni temu wcinalam:/ Wlasnie moj maz obral,to az w gardle mi wszystko stanelo na sam zapach.... leee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×